Kimberly Kamp

119 races

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiEveline Wiegers135: DB 4+Heat 1[6]
SKASkadiEveline Wiegers022: DN 4+Final A [6]09:49,934th
SKASkadiEveline Wiegers022: DN 4+Heat 2[5]08:54,432nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+Final A [2]07:43,685th
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+Heat 1[4]06:59,232nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
INAIndonesia/Triton/Phocas/SkadiMochamad Ali Darta Lakiki116: LSA 8+Final A [4]05:50,502nd
NERNereus/SkadiBrinio Claerbout162: N 2+Final A [4]07:34,551st
INAIndonesia/Triton/Phocas/SkadiMochamad Ali Darta Lakiki116: LSA 8+Heat 2[5]06:07,841st
SKASkadi/Maas/LagaNina Prins141: LDB 4*Heat 2[3]07:50,554th
NERNereus/SkadiBrinio Claerbout162: N 2+Heat 1[6]08:01,481st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ThêtaSophie Wooldrik129: W 8+Heat 1[4]07:06,584th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSophie Wooldrik022: DN 4+Final A [3]07:42,841st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierFinal A [4]09:53,081st
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierHeat 3[2]06:40,761st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/SpaarneFloris von Bönninghausen162: N 2+Final A [5]07:43,172nd
SKASkadiJelmer Smits113: B 8+Heat 2[4]06:37,955th
SKASkadi/SpaarneFloris von Bönninghausen162: N 2+Heat 1[6]07:49,611st
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Final B [6]06:29,854th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 2[7]06:15,894th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Final B [4]
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Heat 2[4]06:30,344th
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 3[4]06:19,915th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMax Hendriks106: O 4+Final A [5]06:50,811st
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+Heat 3[3]06:33,775th
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+Final A [4]06:49,581st
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+Heat 3[6]06:29,996th
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+Heat 2[5]06:58,021st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiMaaike Head129: DSA 8+Final A [7]07:15,631st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPim Gebuis107: LN 4+Final A [3]07:22,614th
SKASkadiMark van der Oest101: B 8+Heat 1[4]06:29,714th
SKASkadiMark van der Oest001: Ej 8+Heat 1[5]06:46,413rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierFinal A [5]10:11,362nd
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierHeat 2[5]06:34,861st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/NereusFloris von B?nninghausen162: N 2+Final A [4]08:20,602nd
SKASkadi/NereusFloris von B?nninghausen162: N 2+Heat 2[3]08:49,711st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiM. Haagsma129: DSA 8+Final A [5]07:35,581st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierFinal A [6]09:54,343rd
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierHeat 1[6]06:41,752nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFloris von B?nninghausen002: H 2e divisie 8+Time Trial 27:07,73rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarloe van Berkel030: DO 4+Time Trial 13:00,42nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [2]07:37,993rd
SKASkadiBregje van Paridon137: DB 4+Final A [4]07:57,205th
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Heat 1[5]07:46,293rd
SKASkadi/ProteusEline Reinders Folmer053: DSA 2+Final A [2]08:39,594th
SKASkadiMarloe van Berkel021: DEj 8+Final B [3]06:57,112nd
SKASkadiMarloe van Berkel021: DEj 8+Heat 1[7]06:59,445th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [4]08:38,132nd
SKASkadi 1Bregje van Paridon137: DB 4+Final A [3]09:42,875th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [5]07:47,571st
SKASkadiBregje van Paridon137: DB 4+Final A [5]08:28,986th
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Final A [3]08:15,532nd
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Heat 1[6]07:49,872nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [4]07:58,794th
SKASkadi 2Marloe van Berkel137: DB 4+Final A [4]07:56,281st
SKASkadi 2Marloe van Berkel137: DB 4+Heat 2[5]08:09,661st
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Final A [3]07:49,745th
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Heat 1[3]07:52,262nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie046: DN 4+Final A [4]
SKASkadiMarleen Mol036: DO 4+Final A [3]07:37,861st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+Round D 17:28,114th
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round D 17:25,71st
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+Round C 02:18,611th
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round C 02:21,82nd
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+Round B 00:43,29th
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+Round A 08:20,014th
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round B 00:43,42nd
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round A 08:13,21st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJeroen Huisman013: Ej 8+Time Trial 18:52,6914th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkadiFleur Blok129: DSA 8+Heat 2[6]06:57,965th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok135: DB 4+Final A [7]08:00,141st
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+Final A [4]08:29,921st
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+Heat 2[7]08:13,251st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Final B [5]07:04,363rd
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Heat 2[7]07:00,935th
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+Final B [4]07:10,743rd
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+Heat 1[4]07:20,754th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Final B 06:58,852nd
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Heat 306:54,603rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+Final B 06:54,954th
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+Heat 306:55,043rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+Final A [2]07:16,814th
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+Heat 2[5]07:06,153rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+Final B [6]07:51,733rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+Heat 3[5]07:39,544th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:48,0312th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+Round D 17:41,89th
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+Round C 02:44,16th
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+Round B 00:52,96th
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+Round A 08:34,88th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 2Marleen Mol054: DO 4+Time Trial 22:41,271st
SKASkadiFleur Blok024: DEj 8+Time Trial 19:52,157th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSep Vermeulen172: H TalentenachtenFinal 3[6]06:45,084th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok129: DSA 8+Final A [6]06:58,654th
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Final B [4]07:29,364th
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Heat 3[4]06:55,983rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok138: DB 8+Final A [6]06:45,031st
SKASkadiMarilou de Kok138: DB 8+Heat 1[5]06:59,112nd
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Final A [6]07:11,093rd
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Heat 1[7]07:02,362nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Final A 07:05,933rd
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Heat 106:59,691st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok133: DB 8+Final A [3]06:49,992nd
SKASkadiMarilou de Kok133: DB 8+Heat 1[3]07:13,621st
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Final A [6]07:14,373rd
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+Heat 2[4]07:28,302nd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok004: Dames AchtFinal A [6]07:29,463rd
SKASkadiMarilou de Kok004: Dames AchtHeat 3[2]07:26,092nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:42,193rd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+Round D 18:36,33rd
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+Round C 02:32,53rd
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+Round B 00:49,79th
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+Round A 08:49,03rd

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok024: DEj 8+Time Trial 18:44,755th