Karin Zimmermann

307 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SallandFien van Westreenen055: DG 2xFinal A [4]08:00,271st
WILWillem III/SallandFien van Westreenen055: DG 2xHeat 2[4]07:35,971st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/Willem III (*)Fien van Westreenen040: M18 2xFinal A [5]07:05,961st
SALSalland/Willem III (*)Fien van Westreenen040: M18 2xHeat 3[5]07:28,111st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xFinal A [4]08:05,571st
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xSemifinal 2[3]08:57,032nd
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xQuarterfinal 4[4]08:42,781st
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xTime Trial 07:35,145th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SallandFemke Paulis033: M18 2xFinal A [5]07:18,583rd
SALSallandMariska Dommerholt201: M14 1xFinal 3[3]02:09,413rd
WILWillem III/SallandFemke Paulis033: M18 2xHeat 3[4]07:27,061st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xFinal A [1]08:08,995th
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xSemifinal 2[3]08:18,923rd
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xQuarterfinal 4[3]08:28,282nd
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xTime Trial 07:51,375th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-Final A [6]08:04,315th
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+Final A [5]07:54,826th
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-Final A [1]07:25,695th
EUREurosMinke Holleboom130: DO 4+Heat 2[2]07:57,226th
EUREurosHanneke van Vledder163: LDB 4*Heat 2[3]07:37,235th
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-Heat 2[5]08:06,613rd
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+Heat 2[5]07:49,012nd
EUREurosIlse van Bruggen139: LDN 1xHeat 1[1]08:49,846th
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-Heat 1[5]07:19,993rd
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xFinal A [1]08:53,906th
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xFinal A [3]08:24,496th
EUREuros 1Ilse van Bruggen063: LDB 1xHeat 3[5]09:22,853rd
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xHeat 3[3]08:58,282nd
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xHeat 2[3]08:19,831st
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*Heat 1[4]07:37,563rd
EUREurosMinke Holleboom022: DN 4+Heat 2[6]07:55,094th
EUREuros/ThêtaTynke Siegersma022: DN 4+Heat 1[4]07:38,824th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTynke Siegersma130: DO 4+Final A [5]08:03,526th
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*Final B [3]07:52,254th
SALSalland/VikingFemke Paulis037: M16 2xFinal A [3]07:33,811st
SALSallandIdwer Doldersum082: J14 1xFinal 1[4]01:58,882nd
SALSallandMariska Dommerholt081: M14 1xFinal 2[2]02:08,165th
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*Heat 1[1]07:45,094th
SALSalland/VikingFemke Paulis037: M16 2xHeat 3[6]07:50,581st
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*Final B [4]07:39,053rd
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*Heat 2[2]07:38,164th
EUREurosHanneke van Vledder043: LDB 1xHeat 2[6]08:45,794th
EUREurosTynke Siegersma022: DN 4+Heat 2[4]07:51,254th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xFinal B [2]
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xHeat 1[4]08:31,712nd
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 1[3]07:56,524th
EUREurosHanneke van Vledder073: LDB 1xHeat 2[1]08:56,503rd
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+Time Trial 03:03,639th
EUREurosIlse van Bruggen027: LDEj 4*Time Trial 03:46,3013th
EUREuros 2Ruben Brouwer006: N 4+Time Trial 07:19,8017th
EUREuros 1Gijsbert van den Engh006: N 4+Time Trial 07:06,5512th
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Final A [1]07:43,451st
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Final A [3]06:17,822nd
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xFinal B [1]08:58,623rd
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*Final B [1]07:40,242nd
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+Final B [1]07:13,843rd
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Heat 3[4]07:43,331st
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Heat 1[2]06:16,681st
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xHeat 2[3]08:54,073rd
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*Heat 1[4]07:43,203rd
EUREurosGijsbert van den Engh106: O 4+Heat 2[1]06:54,763rd
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+Heat 1[1]07:13,324th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Final B [4]06:09,631st
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Final A [3]07:41,342nd
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*Final B [5]07:43,962nd
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+Final A [5]07:31,335th
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+Final A [4]06:47,261st
EUREurosSjors Berends124: LB 8+Heat 2[1]06:17,314th
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+Heat 2[3]07:45,421st
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*Heat 1[5]07:44,453rd
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+Heat 2[3]06:51,861st
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+Heat 1[4]07:09,392nd
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+Final A [5]06:16,494th
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*Final A [4]07:44,036th
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+Final A [1]06:54,063rd
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Final A [6]07:58,984th
EUREurosIris van Leeuwen053: LDB 1xHeat 1[3]09:10,205th
EUREuros 1Marijn den Hollander006: N 4+Heat 1[5]07:26,306th
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+Heat 1[1]06:50,223rd
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 1[5]07:54,973rd
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+Heat 2[3]06:11,092nd
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*Heat 2[2]07:43,122nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*Final B [5]08:33,941st
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Final B [6]06:51,152nd
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+Final A [1]07:24,026th
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+Final A [5]07:06,542nd
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*Heat 1[4]08:07,204th
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+Heat 2[4]06:33,933rd
EUREurosRosemarijn Kramp135: DB 4+Heat 1[2]08:20,804th
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+Heat 1[3]07:13,853rd
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+Heat 1[4]07:05,122nd
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+Final B [3]06:32,393rd
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*Final B [6]07:41,875th
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Final A [4]07:47,263rd
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+Final B [1]07:04,314th
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+Final A [4]06:53,733rd
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+Heat 1[5]06:31,033rd
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*Heat 2[5]07:45,814th
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+Heat 2[5]07:49,921st
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+Heat 2[6]06:56,151st
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+Heat 1[3]07:08,034th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Marijn den Hollander111: B 4+Heat 1[4]
EUREuros 1Jeroen Meuleman111: B 4+Heat 1[3]
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xFinal A [3]10:03,971st
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xSemifinal 2[4]10:26,641st
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+Repechage [6]07:46,794th
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*Repechage [5]11:23,564th
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+Repechage [2]08:59,095th
EUREuros 2Marijn den Hollander006: N 4+Heat 3[3]08:07,105th
EUREuros 1Jeroen Meuleman006: N 4+Heat 2[7]07:45,733rd
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+Time Trial 06:45,6113th
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*Time Trial 08:11,0412th
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+Time Trial 07:35,5515th
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xTime Trial 08:57,932nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+Final A [6]07:43,654th
EUREurosRoeland Heeres003: Lichte AchtHeat 1[5]06:33,074th
EUREurosHanneke van Vledder005: Lichte Dames VierHeat 3[1]07:55,825th
EUREurosFloor Bakker004: Dames AchtHeat 1[3]07:19,615th
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+Heat 1[2]07:14,072nd
EUREuros 1Jeroen Meuleman040: B 4+Heat 1[3]07:04,741st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+Final A [5]07:04,174th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [5]05:58,583rd
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+Heat 2[4]07:09,182nd
EUREuros/AmycusBenjamin van Kooten123: LB 4+Heat 1[2]07:17,524th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 2[3]06:10,632nd
EUREuros/SallandMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Heat 1[5]07:07,954th
EUREurosSjors Berends170: HTal 8+Heat 1[6]06:52,073rd
EUREurosHanneke van Vledder171: DTal 8+Heat 2[6]07:33,713rd
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+Final A [4]06:38,182nd
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final B [5]05:53,051st
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+Final A [6]07:02,286th
SALSallandBente Paulis033: M18 2xFinal A [5]07:33,812nd
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,425th
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+Heat 2[5]06:41,201st
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+Heat 2[7]06:56,863rd
SALSallandBente Paulis033: M18 2xHeat 3[6]08:02,342nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+Final C [3]03:55,494th
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+Quarterfinal 2[4]03:21,102nd
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+Time Trial 03:22,708th
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Time Trial 03:05,6713th
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen006: N 4+Heat 2[1]07:07,773rd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [1]06:17,272nd
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+Final B [2]07:13,622nd
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Final A [3]07:32,664th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[4]06:12,151st
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+Heat 1[2]07:10,502nd
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Heat 1[4]07:24,801st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [2]06:05,363rd
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Final A [3]06:55,894th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 3[6]06:11,802nd
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Heat 1[2]07:07,091st
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final A [1]06:03,895th
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+Final A [3]06:57,734th
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,192nd
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+Heat 2[6]06:51,411st
EUREurosEmma Boswinkel024: DEj 8+Heat 3[2]07:11,575th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+Final B [6]07:24,914th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Final B [3]06:17,704th
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Final B [5]07:09,341st
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+Heat 2[2]07:15,705th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[6]06:15,614th
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Heat 2[7]07:05,094th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final A [2]07:05,926th
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+Final A [2]07:59,802nd
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+Final B [5]08:02,144th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 2[7]07:04,942nd
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+Heat 2[6]07:41,823rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+Final B [4]07:06,873rd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [7]06:15,615th
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Final B [5]07:15,842nd
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+Heat 2[7]07:03,154th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 3[2]06:16,552nd
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+Heat 2[4]07:19,674th
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final B [2]06:39,306th
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 3[7]06:20,544th
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+Heat 2[6]07:20,414th
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+Heat 2[7]07:18,055th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+Final B [2]07:18,236th
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xFinal A [3]08:21,724th
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xFinal A [7]08:43,624th
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+Semifinal 1[7]07:14,965th
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+Repechage 2[2]06:50,594th
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+Repechage 2[4]07:42,222nd
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xSemifinal 2[5]09:22,432nd
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xSemifinal 1[5]09:50,832nd
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xQuarterfinal 3[4]09:27,451st
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xQuarterfinal 1[5]09:47,311st
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+Heat 3[6]07:07,494th
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+Heat 1[4]07:39,934th
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xTime Trial 08:20,622nd
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xTime Trial 08:50,966th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/Asopos/Tromp/AmycusCamilo Ijspeert003: Lichte AchtHeat 3[5]06:48,875th
EUREurosIlse van Bruggen004: Dames AchtHeat 2[2]07:26,475th
EUREurosSteven Hoogeveen002: Jonge AchtHeat 1[2]06:37,282nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandTom Kappert143: J18 1xFinal 3[5]08:07,283rd
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xFinal 1[2]07:16,013rd
SALSallandMarijn Reimer028: J18 2xFinal 1[6]07:19,694th
SALSalland 2Tom Kappert026: J18 1x BFinal 3[7]08:10,395th
SALSalland 1Jan Willem Hermans026: J18 1x BFinal 3[2]07:58,733rd
SALSalland 1Marijn Reimer038: J16 1x BFinal 4[2]08:16,963rd
SALSalland 2Tom Kappert038: J16 1x BFinal 2[3]08:13,222nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xFinal A [4]07:15,602nd
SALSallandMarijn Reimer122: JM 2xHeat 3[2]07:17,965th
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xFinal A [4]07:26,712nd
SALSallandMarijn Reimer023: JM 2xHeat 1[1]07:10,314th
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xHeat 1[4]07:37,771st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 2Tom Kappert143: J18 1xFinal [5]08:13,803rd
SALSalland 1Jan Willem Hermans143: J18 1xFinal [4]08:03,862nd
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xFinal [3]07:08,131st
SALSalland 2Tom Kappert190: J16 1xFinal [4]08:11,593rd
SALSalland 1Marijn Reimer190: J16 1xFinal [3]07:59,342nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xFinal C [4]07:47,515th
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xSemifinal 1[6]07:32,525th
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xHeat 5[7]07:53,863rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandMarijn Reimer151: J16 2xFinal 1[7]07:24,083rd
SALSallandMarijn Reimer040: J16 2xFinal 3[2]07:24,782nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis211: M18 1xSemifinal 1[4]08:31,612nd
SALSallandBente Paulis211: M18 1xHeat 2[3]08:49,351st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+Final [7]07:29,741st
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou163: DSA 4xFinal A [2]07:16,083rd
SALSallandFemke Paulis154: M16 2xFinal 2[7]08:50,903rd
SALSallandFemke Paulis043: M16 2xFinal 3[4]09:21,384th
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou036: M18 4xFinal [4]07:19,382nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xFinal A [5]08:18,194th
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xHeat 2[4]08:12,011st
TROTromp/DDS/Pampus/LaakMieke Wilms061: M18 4xFinal A [4]07:28,692nd
SALSallandFemke Paulis040: M14 1xFinal 1[3]02:13,973rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/VikingMiriam Visser149: M18 2xFinal [4]08:42,231st
SALSallandBente Paulis130: DO 1xHeat 2[4]10:31,383rd
SALSalland/VikingMiriam Visser034: M18 2xFinal [5]09:08,211st
SALSalland/DDS/Tromp/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [3]08:16,611st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis150: M16 1xFinal A [4]08:26,741st
SALSallandBente Paulis150: M16 1xSemifinal 1[4]09:03,431st
SALSallandWillem de Muinck Keizer140: J18 1xHeat 4[5]09:53,146th
SALSallandBente Paulis150: M16 1xHeat 3[7]1st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandWillem de Muinck Keizer013: J18 4*Time Trial 32:37,49th
SALSalland/Viking/LaakMiriam Visser016: M18 4*Time Trial 32:27,91st
SALSallandJan Hilvering019: HVE-H 8+Time Trial 31:43,015th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 2Patrick Donker145: J18 2xFinal 2[7]07:29,794th
SALSalland 1Ernst Rodenburg145: J18 2xFinal 2[6]07:17,572nd
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xFinal A [6]07:32,961st
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*Final 2[3]08:06,425th
SALSallandMarijn Reimer151: J16 2xFinal 3[4]08:51,984th
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xHeat 1[3]07:41,741st
SALSallandPatrick Donker029: J18 4xFinal [5]06:36,413rd
SALSallandMarijn Reimer039: J16 2xFinal 4[7]08:34,255th
SALSallandBente Paulis041: M16 1x AFinal [5]08:14,621st
SALSallandYannick Prenger042: M16 1x BFinal 1[3]09:31,295th
SALSalland 3Willem de Muinck Keizer026: J18 1x BFinal 2[4]08:09,486th
SALSalland 1Jesper Hogenbirk026: J18 1x BFinal 2[2]07:49,242nd
SALSalland 2Ernst Rodenburg026: J18 1x BFinal 1[5]07:58,144th
SALSallandPatrick Donker038: J16 1x BFinal 7[6]08:07,253rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 1Ernst Rodenburg143: J18 1xFinal 2[2]09:52,025th
SALSalland 2Jesper Hogenbirk143: J18 1xFinal 2[3]09:32,603rd
SALSalland 2Yannick Prenger147: M18 1xFinal [6]12:43,024th
SALSalland 2Patrick Donker028: J18 2xFinal [5]08:35,453rd
SALSalland 1Jesper Hogenbirk028: J18 2xFinal [3]08:33,642nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis117: JW 1xFinal A [2]08:21,442nd
SALSallandBente Paulis117: JW 1xRepechage [3]08:28,421st
SALSallandBente Paulis117: JW 1xHeat 1[3]08:41,702nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandPatrick Donker145: J18 2xFinal 3[3]08:04,313rd
SALSalland 2Jesper Hogenbirk143: J18 1xFinal 2[5]08:44,456th
SALSalland 1Ernst Rodenburg143: J18 1xFinal 1[2]08:34,096th
SALSallandBente Paulis147: M18 1xFinal 2[4]08:59,081st
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*Final 2[3]08:15,661st
SALSallandJesper Hogenbirk028: J18 2xFinal 3[7]07:46,693rd
SALSallandYannick Prenger042: M16 1x BFinal 2[7]09:35,203rd
SALSallandBente Paulis041: M16 1x AFinal 1[3]08:31,751st
SALSalland 2Jesper Hogenbirk026: J18 1x BFinal 3[2]07:53,383rd
SALSalland 3Willem de Muinck Keizer026: J18 1x BFinal 2[4]08:34,166th
SALSalland 1Ernst Rodenburg026: J18 1x BFinal 1[7]07:49,171st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk131: J18 2xFinal B [6]07:14,304th
SALSallandBente Paulis141: M16 2xFinal A [2]08:28,715th
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xFinal A [3]08:19,621st
SALSalland 2Yannick Prenger135: M16 1xHeat 2[7]09:43,026th
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xHeat 1[6]08:43,292nd
SALSallandJesper Hogenbirk131: J18 2xHeat 1[3]07:27,185th
SALSallandBente Paulis141: M16 2xHeat 2[3]08:14,483rd
SALSalland 1Ernst Rodenburg130: J18 1xHeat 9[3]08:06,944th
SALSalland 2Jesper Hogenbirk130: J18 1xHeat 3[3]08:12,956th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk013: J18 4*Time Trial 29:33,677th
SALSallandWolfram Verboom018: HVA-D 8+Time Trial 29:11,5947th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xFinal 2[4]08:02,192nd
SALSallandBente Paulis149: M18 2xFinal 1[3]07:48,322nd
SALSallandPatrick Donker151: J16 2xFinal 2[6]08:04,994th
SALSallandWillem de Muinck Keizer038: J16 2xFinal 1[6]07:49,705th
SALSallandBente Paulis041: M16 1x BFinal 2[5]08:53,702nd
SALSallandJesper Hogenbirk025: J18 1x BFinal 3[4]08:19,442nd
SALSalland 2Patrick Donker037: J16 1x BFinal 7[5]08:55,196th
SALSalland 1Willem de Muinck Keizer037: J16 1x BFinal 3[3]09:37,025th
SALSalland 3Jannick Donker037: J16 1x BFinal 3[4]08:54,604th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xFinal C [2]07:53,253rd
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xRepechage 2[5]07:59,164th
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xHeat 2[3]08:07,585th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xFinal A [4]07:54,041st
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xHeat 2[4]08:11,471st
SALSallandJesper Hogenbirk036: J18 1x BFinal 3[2]08:53,041st
SALSallandBente Paulis062: M14 1xFinal 1[6]02:31,101st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xFinal 2[7]08:23,265th
SALSallandJesper Hogenbirk025: J18 1x BFinal 4[6]08:13,353rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xFinal B 07:51,671st
SALSallandJesper Hogenbirk024: J18 1x AHeat 208:06,052nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xFinal A [5]08:10,531st
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xSemifinal 2[5]08:31,381st
SALSallandJesper Hogenbirk137: J18 1xHeat 5[6]08:55,935th
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xHeat 2[5]09:17,241st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandNiels Paulis020: HVA-E 4*Time Trial 30:18,3016th