Ilse Paulis

85 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasIlse Paulis137: LDE 4x (NK)Final A [6]06:32,701st
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasIlse Paulis137: LDE 4x (NK)Race For Lanes [8]06:38,781st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [2]08:26,191st
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[3]08:34,511st
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[4]08:30,241st
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:51,481st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Skøll/Skadi/NereusCarline Bouw129: W 4x (Aegon Open National Championship)Final A [4]07:23,633rd
KNRKNRB/Skøll/Skadi/NereusCarline Bouw129: W 4x (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:51,343rd
KNRKNRB/Skadi/NereusIlse Paulis020: LW 2x (Aegon Open National Championship)Final A [2]07:50,711st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Skadi/NereusIlse Paulis020: DE 2xFinal A [2]07:02,801st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (NK)Final A [3]07:51,223rd
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (NK)Semifinal 1[3]08:40,532nd
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (NK)Quarterfinal 3[2]08:55,931st
NERNereus 1Ilse Paulis013: LDE 1x (NK)Time Trial 07:47,0319th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusVeronique Meester002: Dames VierFinal A [3]06:52,591st
NERNereusVeronique Meester002: Dames VierHeat 2[4]07:12,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+Final A [4]06:09,181st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3 (p2)Ilse Paulis013: LDE 1x (NK)Time Trial 07:29,522nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKarien Robbers002: Dames VierFinal A [3]07:04,021st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Skadi/NereusIlse Paulis109: W 2xFinal A [4]07:28,815th
KNRKNRB/Skadi/NereusIlse Paulis109: W 2xHeat 1[2]07:16,812nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkadiMaaike Head019: DSA 2xFinal A [4]06:50,101st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Nereus/SkadiMaaike Head108: LW 2xFinal A [4]06:55,921st
KNRKNRB/Nereus/SkadiMaaike Head108: LW 2xHeat 1[3]07:03,941st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Nereus/Willem IIIAmber van Zomeren127: DSA 2x (NK)Final A [6]07:02,764th
WILWillem III/NereusIlse Paulis019: DSA 2xFinal A [6]06:59,252nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2 (SB)Ilse Paulis005: DSA 1x (NK)Repechage 1[5]08:41,163rd
NERNereus 2 (SB)Ilse Paulis005: DSA 1x (NK)Heat 4[2]08:34,972nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ilse Paulis126: DSA 1xFinal A [3]07:38,461st
NERNereus 1Ilse Paulis126: DSA 1xHeat 1[5]07:51,192nd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [3]06:52,431st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 2[4]07:15,522nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiMarie-Anne Frenken124: LW 4x (Aegon Open NK)Final A [2]06:35,311st
NERNereusIlse Paulis016: BLW 1xFinal A [4]07:43,911st
NERNereusIlse Paulis016: BLW 1xHeat 1[5]07:47,401st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Ilse Paulis140: LDO 1xFinal A [5]08:31,641st
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xFinal A [5]07:49,281st
NERNereus 2Ilse Paulis140: LDO 1xHeat 2[5]08:24,511st
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xHeat 2[4]07:23,061st
NERNereus 1Ilse Paulis022: LDSA 1xFinal A [5]08:05,451st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiMaaike Head129: DSA 8+Final A [7]07:15,631st
NERNereus 2Ilse Paulis128: DSA 2xFinal A [3]07:24,273rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Ilse Paulis204: LDSA 1xFinal A [4]08:09,654th
NERNereus 2Ilse Paulis204: LDSA 1xHeat 1[5]08:37,221st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skadi/NjordIlse Paulis125: W 4x (Aegon NK)Final A [2]06:33,234th
NERNereus/Skadi/NjordIlse Paulis040: W 4xFinal A [4]06:30,084th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Final A [4]06:57,011st
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Heat 2[4]07:02,181st
NERNereus/Njord/SkøllIlse Paulis025: DSB 4x (NK)Final A [4]07:09,421st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ilse Paulis132: DN 1xFinal A [4]08:14,881st
NERNereus 1Ilse Paulis132: DN 1xHeat 1[4]08:46,801st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Dekker007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:16,21st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Ilse Paulis049: DSA 1xTime Trial 13:29,32nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xFinal A [6]07:32,961st
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xHeat 1[3]07:41,741st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Leythe/Hoop/SallandKirsten Lanz163: DSA 4x (NSK)Final A [5]06:45,711st
SALSallandBente Paulis149: M18 2xFinal 1[3]07:48,322nd
ZWOZwolsche/Leythe/Hoop/SallandKirsten Lanz035: M18 4xFinal 1[6]06:50,011st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIlse Paulis118: W 1xFinal B [3]07:52,074th
SALSallandIlse Paulis118: W 1xSemifinal A/B 2[6]07:50,874th
SALSallandIlse Paulis118: W 1xRepechage 1[3]07:57,123rd
SALSallandIlse Paulis118: W 1xHeat 3[1]07:59,063rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiIlse Paulis146: M18 8+Final A [3]07:05,261st
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xFinal A [4]07:54,041st
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xHeat 2[4]08:11,471st
HOOHoop/Zwolsche/Salland/SpaarneAnne Fischer044: M18 4xFinal A [6]07:39,231st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xFinal A [5]08:10,531st
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xSemifinal 2[5]08:31,381st
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xHeat 2[5]09:17,241st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop/SallandIlse Paulis125: M18 2xFinal A [3]07:55,581st
HOOHoop/SallandIlse Paulis125: M18 2xHeat 2[3]07:56,791st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop/SallandIlse Paulis145: M18 2xFinal A 07:24,341st
LAALaakAnnick Elianna Taselaar146: M18 8+Final A 06:47,761st
SALSalland/HoopIlse Paulis025: DSB 2xFinal A 07:32,183rd
HOOHoop/SallandIlse Paulis145: M18 2xHeat 108:07,271st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIlse Paulis081: M Kwalificatie Youth Olympic GamesFinal A [5]03:58,192nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 2Ilse Paulis144: M18 1xFinal A [4]08:06,182nd
SALSalland 2Ilse Paulis144: M18 1xRepechage 1[4]08:40,401st
SALSalland 2Ilse Paulis144: M18 1xHeat 4[5]08:45,071st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round D 18:54,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round C 02:34,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round B 00:46,51st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round A 08:39,01st