Bente Paulis

112 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xFinal A [5]06:25,662nd
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xHeat 1[5]06:33,071st
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusBente Paulis065: DE 4xFinal A [4]06:38,141st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xFinal A [3]06:34,481st
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xFinal A [4]07:02,681st
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xHeat 1[4]07:05,951st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xFinal B [5]08:32,843rd
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xSemifinal 2[6]08:54,206th
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xQuarterfinal 2[2]08:09,583rd
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xTime Trial 07:53,0115th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMiriam Visser002: Dames VierFinal A [2]07:41,691st
NERNereusMiriam Visser002: Dames VierHeat 2[1]07:53,881st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/NereusMieke Wilms020: DE 2xFinal A [4]07:44,841st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBente Paulis125: DE 1xFinal A [5]08:02,522nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xFinal B [3]07:58,913rd
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xSemifinal 2[2]08:45,305th
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xQuarterfinal 1[4]08:11,922nd
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xTime Trial 07:19,698th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xFinal A [4]06:38,411st
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xHeat 2[4]06:37,861st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard128: W 4xFinal A [3]06:28,822nd
NERNereusMiriam Visser055: WI 8+Final A [3]06:23,512nd
NERNereusBente Paulis012: BW 2xFinal A [2]07:02,691st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+Final A [4]06:09,181st
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard120: DE 4xFinal A [4]06:27,811st
NERNereus 2Martine van den Boomgaard046: DE 2xFinal A [6]07:07,851st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xFinal A [5]07:32,591st
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xHeat 3[5]07:23,291st
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xFinal A [5]07:58,191st
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xHeat 2[4]07:58,121st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xFinal A [4]08:13,082nd
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xHeat 1[4]08:10,431st
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xFinal A [5]09:36,421st
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xHeat 1[4]09:13,701st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xFinal C [6]07:56,362nd
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xQuarterfinal 2[6]08:04,074th
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xTime Trial 07:41,2518th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [4]06:23,371st
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Heat 2[6]06:28,381st
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Final A [3]07:35,551st
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Heat 3[4]07:38,401st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen112: W 4-Heat 1[4]07:31,753rd
NERNereusMalou Broekhuizen048: WDev 4-Final A [1]07:29,461st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Final A [4]06:55,192nd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final B [2]07:09,643rd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[6]07:10,883rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Semifinal 2[6]04:36,182nd
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Quarterfinal 4[6]04:30,691st
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final B [3]07:11,472nd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[6]07:14,703rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen255: DDev 4-Time Trial 07:23,662nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Final A [3]08:11,101st
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Heat 1[2]07:42,571st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis033: M18 2xFinal A [5]07:33,812nd
SALSallandBente Paulis033: M18 2xHeat 3[6]08:02,342nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Final A [1]06:56,725th
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Heat 2[2]06:35,963rd
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+Final A [1]07:11,561st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiFanny Bon129: DSA 8+Final A [5]06:34,692nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xFinal A [3]08:21,724th
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xSemifinal 2[5]09:22,432nd
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xQuarterfinal 3[4]09:27,451st
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xTime Trial 08:20,622nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xFinal A [4]07:15,602nd
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xFinal A [4]07:26,712nd
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xHeat 1[4]07:37,771st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas-combiMarieke Keijser150: M18 8+Final A [5]07:36,461st
KNRKNRB 3 [3]Fanny Bon149: M18 2xFinal A [4]07:51,283rd
KNRKNRB 3 [3]Fanny Bon149: M18 2xHeat 3[6]07:44,091st
KNRKNRBMiriam Visser036: M18 4xFinal A [5]06:54,291st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiBente Paulis172: DSA 4xFinal A [5]07:30,991st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis211: M18 1xSemifinal 1[4]08:31,612nd
SALSallandBente Paulis211: M18 1xHeat 2[3]08:49,351st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+Final [7]07:29,741st
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser163: DSA 4xFinal A [5]07:12,492nd
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [6]07:11,071st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xFinal A [3]07:15,491st
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xHeat 1[5]07:36,151st
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser035: JW 4xFinal A [4]06:43,701st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xFinal A [5]08:18,194th
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xHeat 2[4]08:12,011st
MAAMaas/Viking/SallandBente Paulis061: M18 4xFinal A [3]07:17,491st
MAAMaas/Viking/Hunze/SallandBente Paulis025: DSB 4xFinal A [5]07:23,982nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/VikingMiriam Visser149: M18 2xFinal [4]08:42,231st
SALSallandBente Paulis130: DO 1xHeat 2[4]10:31,383rd
SALSalland/VikingMiriam Visser034: M18 2xFinal [5]09:08,211st
SALSalland/DDS/Tromp/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [3]08:16,611st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Laak/DDS/SallandBente Paulis146: M18 4xFinal [6]06:56,731st
SALSallandBente Paulis150: M16 1xFinal A [4]08:26,741st
SALSallandBente Paulis150: M16 1xSemifinal 1[4]09:03,431st
SALSallandBente Paulis150: M16 1xHeat 3[7]1st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/Viking/LaakMiriam Visser016: M18 4*Time Trial 32:27,91st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix-combiMaureen van Bodegom156: M16 8+Final [5]07:16,911st
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xFinal A [6]07:32,961st
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*Final 2[3]08:06,425th
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xHeat 1[3]07:41,741st
SALSallandBente Paulis041: M16 1x AFinal [5]08:14,621st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis117: JW 1xFinal A [2]08:21,442nd
SALSallandBente Paulis117: JW 1xRepechage [3]08:28,421st
SALSallandBente Paulis117: JW 1xHeat 1[3]08:41,702nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis147: M18 1xFinal 2[4]08:59,081st
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*Final 2[3]08:15,661st
SALSallandBente Paulis041: M16 1x AFinal 1[3]08:31,751st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis141: M16 2xFinal A [2]08:28,715th
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xFinal A [3]08:19,621st
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xHeat 1[6]08:43,292nd
SALSallandBente Paulis141: M16 2xHeat 2[3]08:14,483rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis149: M18 2xFinal 1[3]07:48,322nd
SALSallandBente Paulis041: M16 1x BFinal 2[5]08:53,702nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandBente Paulis062: M14 1xFinal 1[6]02:31,101st