Lotte Vloedmans

52 races

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+Final B [3]03:24,952nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:26,552nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+Quarterfinal 2[3]03:26,701st
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+Time Trial 03:21,244th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopDrieuwes de Jongh020: HVA-E 4*Time Trial 33:18,022nd
HOOHoop 2Martyn Top018: HVA-D 8+Time Trial 28:03,36th
HOOHoop 2Bjorn Havik023: HCL 8+Time Trial 30:36,118th
HOOHoop 1Judikje Scheffer022: DVA-E 4*Time Trial 34:22,18th
HOOHoop 1Rebecca Scholten025: DCL 8+Time Trial 31:51,81st
HOOHoop 2Bert Hoefsloot019: HVE-H 8+Time Trial 32:37,325th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 2Martyn Top018: HVA-D 8+Time Trial 26:27,8210th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 3René Wagenaar025: HCl8+Round D 16:26,11st
HOOHoop 3René Wagenaar025: HCl8+Round B 00:41,52nd
HOOHoop 3René Wagenaar025: HCl8+Round A 07:48,42nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Final A [4]07:35,611st
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Heat 2[5]07:51,851st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Heat 2[3]06:47,423rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning038: W 8+Final A [4]06:52,004th
NERNereusDonald Kreiken040: M 4+Final A [5]06:30,613rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Final A [4]06:55,711st
NERNereusTomas Kolsteeg106: O 4+Final A [6]07:14,364th
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 2[4]07:10,341st
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 1[6]07:00,161st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning129: DSA 8+Final A [4]06:38,713rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Cato Anne Ebeling Koning125: DSA 8+Final A [4]07:08,534th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kroese040: N 4+Final A [4]06:58,791st
NERNereus 1Lars Kroese040: N 4+Heat 1[5]07:13,351st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:02,341st
NERNereusLars Kroese003: H 3e divisie 8+Time Trial 26:27,622nd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRenee Haver171: D TalentenachtenFinal 4[5]07:31,542nd
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning129: DSA8+ Open NSKHeat 2[4]07:02,445th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Final A [4]06:39,091st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Heat 2[4]06:50,301st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning134: DEj 8+Final A [2]07:15,252nd

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Final A [4]06:50,342nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Heat 2[6]07:02,531st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning127: DSA 8+Final A 06:42,255th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning031: DEj 8+Final A 07:02,422nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning031: DEj 8+Heat 107:16,492nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Final A [4]07:02,842nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Heat 1[4]06:58,351st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJudith Veenhuizen130: DO 4+Final A 07:53,102nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Final A 06:49,671st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Heat 306:53,961st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning133: DB 8+Final A [4]06:46,951st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning133: DB 8+Heat 2[5]07:11,221st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Final A [4]07:11,482nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning021: DEj 8+Heat 1[6]07:19,741st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning004: Dames AchtFinal A [4]07:24,752nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning004: Dames AchtHeat 3[5]07:23,561st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJoelle Fliers010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:28,361st

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJoelle Fliers024: DEj 8+Time Trial 18:20,592nd