Sander Smulders

470 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [4]06:23,371st
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Heat 2[6]06:28,381st
ASOAsopos/NereusBrigitte Radier132: DN 2xHeat 3[2]08:08,524th
NERNereus/ArgoMaureen van Bodegom132: DN 2xHeat 2[4]08:15,615th
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Final A [3]07:35,551st
NERNereus 2Emma Huig017: DSA 1xFinal A [1]08:08,456th
NERNereusMalou Broekhuizen018: DSA 4-Final A [3]06:48,594th
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4-Final A [6]06:40,811st
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Heat 3[4]07:38,401st
NERNereus 1Maureen van Bodegom021: DN 2xHeat 3[2]08:13,956th
NERNereus 2Emma Huig017: DSA 1xHeat 2[3]08:09,583rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusVeronique Meester125: DSA 2-Final A [4]07:32,561st
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Final A [5]06:52,801st
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Heat 1[5]06:57,921st
NERNereus 1Maureen van Bodegom132: DN 2xHeat 2[2]08:13,715th
NERNereusMaureen van Bodegom021: DN 2xFinal A [4]08:14,745th
NERNereus 1Emma Huig017: DSA 1xFinal A [5]08:12,323rd
NERNereusMalou Broekhuizen018: DSA 4-Final A [3]06:50,124th
NERNereus/Gyas/OrcaVeronique Meester018: DSA 4-Final A [6]06:42,802nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaureen van Bodegom021: DN 2xFinal A [2]08:16,902nd
NERNereusMaureen van Bodegom133: DN 2xFinal A [3]08:15,603rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Final A [2]07:13,631st
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Heat 2[3]07:19,201st
NERNereusMalou Broekhuizen112: W 4-Heat 1[4]07:31,753rd
NERNereusMalou Broekhuizen048: WDev 4-Final A [1]07:29,461st
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-Final A [2]07:08,391st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Final A [4]06:55,192nd
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-Final A [6]06:40,781st
NERNereusBrigitte Radier132: DN 2xFinal A [4]08:21,214th
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Final A [2]07:41,081st
NERNereusBrigitte Radier021: DN 2xFinal A [2]08:23,973rd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final B [2]07:09,643rd
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-Final A [4]06:55,381st
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Heat 2[6]07:45,281st
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[6]07:10,883rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusBrigitte Radier132: DN 2xFinal A [4]09:14,114th
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Semifinal 2[6]04:36,182nd
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Quarterfinal 4[6]04:30,691st
NERNereus/GyasVeronique Meester023: DDev 4-Final A [6]06:51,312nd
NERNereusBrigitte Radier021: DN 2xFinal A [2]08:27,813rd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final B [3]07:11,472nd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[6]07:14,703rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Final A [6]08:09,073rd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Semifinal 2[4]08:37,282nd
NERNereusFloor van Lieshout258: LDEj 4*Time Trial 08:02,176th
NERNereusMalou Broekhuizen255: DDev 4-Time Trial 07:23,662nd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Time Trial 08:05,792nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJeroen Oortwijn010: SA 2+Final A [2]08:21,081st
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Final A [3]08:01,441st
NERNereusBarbara Brink004: Dames AchtFinal A [1]07:44,364th
NERNereusFloor van Lieshout005: Lichte Dames VierFinal A [1]08:15,533rd
NERNereusMalou Broekhuizen026: DO 2-Final A [5]09:09,783rd
NERNereusVeronique Meester034: DN 2-Final A [3]08:36,101st
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Final A [3]08:11,101st
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Heat 1[3]07:25,971st
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Heat 1[2]07:42,571st
NERNereusFloor van Lieshout005: Lichte Dames VierHeat 1[5]07:40,922nd
NERNereusBarbara Brink004: Dames AchtHeat 2[3]07:02,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen132: DN 2-Final A [6]07:54,303rd
NERNereus 2Emma Huig134: DN 1xFinal A [5]08:02,041st
NERNereus 1Esther van Broekhuizen135: DB 4+Final A [6]07:22,292nd
HOOHoopWillem Buist143: J18 2xFinal A [3]06:54,843rd
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [4]07:38,201st
NERNereus/TritonWilleke Vossen126: DSA 2xFinal A [5]07:19,401st
NERNereusHedwig van Diepen171: DTal 8+Final A [3]07:23,805th
NERNereusMalou Broekhuizen132: DN 2-Heat 1[4]08:36,442nd
NERNereus 2Emma Huig134: DN 1xHeat 3[6]08:48,872nd
NERNereus 2Brigitte Radier135: DB 4+Heat 2[3]08:41,066th
NERNereus 1Esther van Broekhuizen135: DB 4+Heat 1[2]08:06,833rd
NERNereusHedwig van Diepen171: DTal 8+Heat 2[2]07:26,731st
NERNereusHilde Boon131: DN 4-Heat 2[5]07:57,894th
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xHeat 2[4]08:00,421st
HOOHoopWillem Buist143: J18 2xHeat 3[2]07:05,681st
HOOHoopFloris Loeffen009: LSA 1xFinal A [4]07:23,886th
HOOHoopWillem Buist005: N 2xFinal A [1]06:55,044th
NERNereusEmma Huig017: DSA 1xFinal A [6]07:52,194th
NERNereus 2Charlotte de Groot023: DDev 4-Final A [4]07:02,883rd
NERNereus 1Hilde Boon023: DDev 4-Final B [2]07:48,045th
HOOHoopFloris Loeffen009: LSA 1xHeat 2[4]
NERNereusEmma Huig017: DSA 1xHeat 2[5]08:05,893rd
NERNereus 1Hilde Boon023: DDev 4-Heat 3[5]07:55,726th
NERNereus 2Charlotte de Groot023: DDev 4-Heat 3[3]07:20,791st
NERNereus 1Esther van Broekhuizen022: DN 4+Heat 3[3]08:04,425th
NERNereus 2Brigitte Radier022: DN 4+Heat 2[4]08:47,345th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopFloris Loeffen116: LM 1xHeat 3[3]07:18,203rd
HOOHoopFloris Loeffen016: BLM 1xFinal A [1]07:54,964th
HOOHoopWillem Buist021: JM 2xFinal A [2]07:27,403rd
HOOHoopWillem Buist021: JM 2xHeat 2[2]07:26,252nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCharlotte de Groot023: DDev 4-Final A [2]03:44,702nd
NERNereusCharlotte de Groot023: DDev 4-Semifinal 2[2]03:44,701st
NERNereusCharlotte de Groot023: DDev 4-Quarterfinal 1[3]03:30,661st
NERNereusCharlotte de Groot023: DDev 4-Time Trial 03:27,593rd
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Time Trial 03:27,6912th
NERNereus/SpaarneEsther van Broekhuizen136: DB 8+Final B [4]07:25,664th
NERNereusVeronique Meester132: DN 2-Final A [2]08:17,272nd
NERNereusEmma Huig134: DN 1xFinal A [3]08:40,453rd
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [3]08:19,183rd
NERNereus/SpaarneEsther van Broekhuizen136: DB 8+Heat 2[3]07:25,523rd
NERNereusVeronique Meester132: DN 2-Heat 2[2]08:17,731st
NERNereusEmma Huig134: DN 1xHeat 2[1]08:38,691st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Final B [4]07:05,763rd
NERNereus 1Emma Huig135: DN 1xFinal B [5]08:04,081st
NERNereusHilde Boon136: DB 4+Final A [3]08:12,824th
HOOHoopFloris Loeffen156: LO 1xFinal A [3]07:23,901st
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Heat 2[2]06:59,884th
NERNereus 1Emma Huig135: DN 1xHeat 1[4]08:15,814th
HOOHoopFloris Loeffen009: LSA 1xFinal A [6]07:14,651st
NERNereus/TritonEmma Huig021: DN 2xFinal A [5]07:23,121st
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Final B [2]06:51,203rd
NERNereusMijke Geldere023: DDev 4-Final A [1]07:12,805th
NERNereusHilde Boon022: DN 4+Final A [6]08:04,806th
NERNereusDiandra van Duijn042: DB 1xHeat 2[2]08:40,096th
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Heat 3[3]06:57,903rd
NERNereusMijke Geldere023: DDev 4-Heat 3[3]07:01,432nd
NERNereusHilde Boon022: DN 4+Heat 2[5]08:02,993rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Final B [5]07:28,746th
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+Final A [5]07:02,023rd
NERNereusEmma Huig135: DN 1xFinal A [3]08:27,562nd
NERNereus/VidarMarenne Gevers136: DB 4+Final A [3]08:01,944th
NERNereusMalou Broekhuizen130: DO 4-Final A [3]07:16,524th
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Heat 1[7]07:08,774th
NERNereusEmma Huig135: DN 1xHeat 1[5]08:22,612nd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final A [6]08:22,564th
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Heat 3[3]07:47,285th
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[3]07:55,431st
NERNereus/VidarMarenne Gevers022: DN 4+Heat 2[5]08:43,124th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Final B [5]07:06,142nd
HOOHoopFloris Loeffen122: LN 1xFinal A [6]07:26,571st
NERNereusMerel Storms133: DN 2-Final A [3]08:08,604th
NERNereusEmma Huig130: DO 4-Final A [7]07:12,684th
NERNereusEsther van Broekhuizen137: DB 8+Heat 1[4]07:02,334th
HOOHoopFloris Loeffen122: LN 1xHeat 1[5]07:27,751st
NERNereusLotte Westerbeek132: DN 4-Heat 1[6]08:18,635th
HOOHoopFloris Loeffen009: LSA 1xFinal A [6]07:39,163rd
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Final A [2]07:13,806th
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Final A [6]07:27,743rd
NERNereusLotte Westerbeek022: DN 4+Final A [4]08:21,456th
HOOHoopFloris Loeffen009: LSA 1xHeat 1[4]07:44,252nd
NERNereusEsther van Broekhuizen024: DEj 8+Heat 1[4]07:14,402nd
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Heat 3[5]07:25,961st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms215: DO 2-Final A [7]08:42,734th
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Final A [7]07:43,615th
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Final A [5]07:25,035th
HOOHoopFloris Loeffen211: LB 1xFinal A [5]07:30,431st
HOOHoop 2Julius Govers009: J18 1xFinal E [7]07:58,824th
HOOHoop 1Jan Boon009: J18 1xFinal F [7]07:59,794th
NERNereusMerel Storms215: DO 2-Heat 1[7]08:10,432nd
HOOHoopJelle van den Brink226: J16 2xHeat 1[7]07:52,474th
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Semifinal 1[4]07:15,101st
HOOHoopFloris Loeffen211: LB 1xHeat 3[3]07:40,491st
HOOHoopDavid Budwilowitz222: J18 2xHeat 3[5]07:40,044th
NERNereusMerel Storms111: DN 2-Final A [6]08:44,864th
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Repechage 1[5]08:32,572nd
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Heat 1[3]07:53,591st
HOOHoop (SB)Floris Loeffen003: LSA 1xRepechage 1[3]08:23,344th
NERNereus (SB)Maxime Lubbers025: DSA 2-Heat 1[6]07:51,934th
HOOHoop (SB)Floris Loeffen003: LSA 1xHeat 4[7]08:37,705th
HOOHoop 1Jan Boon009: J18 1xTime Trial 08:00,9433rd
HOOHoop 2Julius Govers009: J18 1xTime Trial 07:56,0529th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bente van der Laan035: DN 1xFinal A [5]08:35,722nd
NERNereusBente van der Laan026: DO 2-Final A [5]08:02,021st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig132: DO 4+Final A [3]07:38,516th
NERNereus 1Robert Vicic104: SA 8+Final A [3]05:47,232nd
HOOHoopFloris Loeffen145: J18 2xFinal 2[7]07:06,032nd
NERNereusMerel Storms133: DN 4-Final A [7]07:34,855th
NERNereusEmma Huig132: DO 4+Heat 1[5]07:52,362nd
NERNereus 1Robert Vicic104: SA 8+Heat 2[6]06:01,302nd
NERNereus 2Christiaan Vaupell104: SA 8+Heat 1[6]06:19,915th
HOOHoop/RICPaola Leijssen155: M16 4*Final [4]08:28,925th
NERNereusMerel Storms133: DN 4-Heat 1[5]07:37,343rd
NERNereus 2Judith de Wilde135: DN 2xHeat 1[6]08:27,085th
NERNereus 1Julia Scholte135: DN 2xHeat 1[5]08:15,593rd
NERNereusMijke Geldere053: DSA 2+Final A [3]08:31,521st
HOOHoopFloris Loeffen008: LSA 1xFinal A [2]07:10,704th
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [5]06:04,303rd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Final A [2]05:54,282nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [2]06:44,163rd
HOOHoop/RICPaola Leijssen044: M16 4xFinal 1[3]08:04,534th
NERNereusBente van Vliet017: DO 2-Heat 2[7]08:19,846th
HOOHoopFloris Loeffen008: LSA 1xHeat 2[5]07:31,883rd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Heat 1[4]06:00,182nd
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 1[3]06:06,271st
HOOHoopJan Boon026: J18 1x BFinal 1[6]08:00,083rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 2[6]06:48,863rd
HOOHoopDaniël Mulder038: J16 1x BFinal 5[7]08:29,065th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusChristiaan Vaupell137: MFm 8+Final A [6]05:47,111st
NERNereusMerel Storms136: WFm 8+Final A [1]06:36,935th
NERNereusDylan Ahern135: LMFm 8+Final A [6]06:02,283rd
NERNereus/AmstelJudith de Wilde134: LWFm 4*Final A [1]07:44,104th
NERNereusFemke Heijenk109: W 4-Final A [1]07:14,915th
HOOHoop 1Floris Loeffen104: JM 1xFinal A [3]07:15,651st
NERNereusFemke Heijenk109: W 4-Heat 2[2]07:14,322nd
HOOHoop 1Floris Loeffen104: JM 1xHeat 3[1]07:38,071st
HOOHoop 5Daniël Mulder104: JM 1xHeat 1[1]08:17,895th
HOOHoop 3Jan Boon104: JM 1xHeat 1[4]08:08,124th
NERNereusFemke Heijenk051: WDev 4-Final A [2]06:53,272nd
NERNereusMerel Storms047: W 8+Final A [3]06:35,713rd
NERNereusFemke Heijenk029: BW 4-Final A [4]06:50,152nd
HOOHoop 1Floris Loeffen007: JM 1xFinal A [4]07:15,771st
HOOHoop 1Floris Loeffen007: JM 1xSemifinal 2[3]07:23,671st
HOOHoop 3Jan Boon007: JM 1xHeat 4[1]07:56,824th
HOOHoop 5Daniël Mulder007: JM 1xHeat 3[2]08:09,674th
HOOHoop 1Floris Loeffen007: JM 1xHeat 3[5]07:35,421st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Heijenk130: DO 4-Final A [4]07:08,423rd
NERNereusJudith de Wilde024: LDEj 4*Final A [5]07:41,465th
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [4]06:10,241st
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Final A [3]06:05,783rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [4]06:47,682nd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [3]07:03,161st
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 2[3]06:19,971st
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Heat 2[4]06:04,651st
NERNereus 2Thomas Hakkennes010: LO 2-Heat 2[4]08:05,595th
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[1]07:02,881st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 1[2]07:26,151st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Judith de Wilde156: LDEj 2xFinal A [2]08:33,873rd
NERNereus 2Julia Scholte156: LDEj 2xFinal B [6]09:11,363rd
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Final A [3]06:57,664th
HOOHoop 1Pieter van den Brink145: J18 2xFinal B [2]07:45,896th
NERNereusFemke Heijenk131: DO 4-Final A [5]07:42,903rd
NERNereus/HoopChristiaan Vaupell104: SA 8+Heat 1[7]06:16,835th
NERNereus 2Julia Scholte156: LDEj 2xHeat 2[7]08:28,545th
NERNereus 1Judith de Wilde156: LDEj 2xHeat 2[4]08:14,983rd
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Heat 2[5]06:50,732nd
NERNereus 2Hidde Woerdman120: LN 4-Heat 2[3]06:57,994th
HOOHoop 1Pieter van den Brink145: J18 2xSemifinal 3[6]07:22,864th
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Final A [7]06:14,183rd
NERNereus/HoopChristiaan Vaupell007: Ej 8+Final A [6]06:16,035th
NERNereusJudith de Wilde085: LDEj 4*Final A [2]07:41,133rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [7]06:38,053rd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [3]06:54,571st
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Final A [3]07:46,961st
NERNereusDylan Ahern014: LEj 8+Heat 2[3]06:20,002nd
NERNereus/HoopChristiaan Vaupell007: Ej 8+Heat 2[7]06:27,441st
HOOHoop 1Pieter van den Brink145: J18 2xHeat 3[5]07:58,422nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[3]07:25,563rd
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 2[3]07:53,242nd
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Heat 2[3]08:19,832nd
HOOHoop 2Daniël Mulder038: J16 1x BFinal 1[5]09:01,112nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDavid Nieuwe Weme116: LSA 8+Final A [3]06:09,003rd
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [5]06:35,651st
NERNereus/TritonValentijn Lemkes123: LB 4+Final A [3]07:37,184th
NERNereusBente van Vliet136: DB 4+Final A [6]07:51,841st
NERNereusJudith de Wilde024: LDEj 4*Final A [4]07:39,293rd
NERNereusFemke Heijenk132: DN 4-Final A [4]07:08,751st
NERNereus 2Christiaan Vaupell104: SA 8+Heat 2[5]06:13,595th
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 1[5]06:41,761st
NERNereusBente van Vliet136: DB 4+Heat 1[3]07:50,442nd
NERNereusFemke Heijenk132: DN 4-Heat 3[2]07:09,881st
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Final A [2]06:09,111st
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Final A [3]06:00,972nd
NERNereus/TritonValentijn Lemkes012: LN 4+Final A [5]07:38,604th
NERNereus 1Sofie van Ginkel142: LDEj 2xFinal A [7]08:10,116th
NERNereus 2Judith de Wilde142: LDEj 2xFinal B [7]08:19,561st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Final A [4]06:51,604th
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Final A [5]07:03,972nd
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Final A [3]07:48,962nd
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Heat 3[7]06:09,802nd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Heat 1[7]06:01,391st
NERNereus 2Judith de Wilde142: LDEj 2xHeat 2[4]08:21,996th
NERNereus 1Sofie van Ginkel142: LDEj 2xHeat 2[5]08:08,363rd
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Heat 2[5]06:48,431st
NERNereusFemke Heijenk020: DDev 4-Heat 1[6]07:03,511st
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Heat 1[6]07:53,531st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Final A [3]03:05,812nd
NERNereusJudith de Wilde024: LDEj 4*Final A [3]03:56,252nd
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Final A [3]03:08,402nd
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Final A [4]08:09,403rd
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Semifinal 1[2]03:12,371st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Final C [1]03:26,381st
NERNereusJudith de Wilde024: LDEj 4*Semifinal 2[2]03:49,391st
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Semifinal 2[2]03:05,161st
NERNereusBente van Vliet019: DN 4+Heat 3[2]08:09,711st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Quarterfinal 2[2]03:25,282nd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Quarterfinal 3[2]03:02,591st
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Quarterfinal 1[2]03:04,001st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Time Trial 03:23,844th
NERNereusDavid Nieuwe Weme014: LEj 8+Time Trial 03:07,611st
NERNereusJudith de Wilde024: LDEj 4*Time Trial 03:52,122nd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Ej 8+Time Trial 03:07,167th
NERNereus 2Judith de Wilde142: LDEj 2xFinal A [1]08:02,012nd
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [1]06:53,192nd
NERNereus 2Christiaan Vaupell188: O 8+Final A [1]06:10,222nd
NERNereusDavid Nieuwe Weme124: LB 8+Final A [4]06:19,381st
NERNereusBente van Vliet136: DB 4+Final B [2]07:43,122nd
NERNereus 2Judith de Wilde142: LDEj 2xHeat 3[3]08:06,541st
NERNereus 1Sofie van Ginkel142: LDEj 2xHeat 2[4]08:43,824th
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 3[2]06:43,042nd
NERNereus 2Christiaan Vaupell188: O 8+Heat 1[4]06:07,332nd
NERNereusDavid Nieuwe Weme124: LB 8+Heat 2[2]06:14,372nd
NERNereusBente van Vliet136: DB 4+Heat 1[4]07:41,682nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDavid Nieuwe Weme113: LN 2-Heat 1[2]08:14,603rd
NERNereusValentijn Lemkes102: LB 8+Heat 2[6]06:57,361st
NERNereusHelena de Boer108: DN 4+Heat 1[4]08:17,581st
NERNereus 1Judith de Wilde123: LDEj 2xHeat 2[5]08:51,893rd
NERNereus 2Marieke van Buchem123: LDEj 2xHeat 1[3]08:44,643rd
NERNereusNicolette Bakker103: DB 8+Heat 2[5]07:10,573rd
NERNereusJudith de Wilde020: LDEj 4*Final A [4]09:18,322nd
NERNereusChristiaan Vaupell001: Ej 8+Final A [4]07:12,492nd
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Final A [1]08:01,713rd
NERNereus/TritonKoen Strijbos008: B 4+Final A [4]08:25,333rd
NERNereusHelena de Boer010: DB 4+Final A [6]09:13,153rd
NERNereusValentijn Lemkes002: LEj 8+Heat 1[3]07:13,393rd
NERNereusJudith de Wilde020: LDEj 4*Heat 1[3]08:30,451st
NERNereusChristiaan Vaupell001: Ej 8+Heat 3[2]06:36,191st
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Heat 2[4]07:28,012nd
NERNereusHelena de Boer010: DB 4+Heat 1[4]08:31,773rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusChristiaan Vaupell002: Jonge AchtFinal A [4]06:10,081st
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtFinal A [4]06:51,754th
NERNereusJudith de Wilde060: LDEj 4*Final A [4]07:48,613rd
NERNereusDavid Nieuwe Weme052: LB 4+Final A [4]07:27,183rd
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtHeat 1[6]06:58,671st
NERNereusChristiaan Vaupell002: Jonge AchtHeat 3[3]06:26,211st
NERNereusBente van Vliet054: DB 4+Heat 1[2]08:06,394th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopThomas Mulder145: J18 2xFinal 1[6]07:23,332nd
HOOHoop 1Albert Sillem123: LB 1xHeat 4[6]08:54,674th
HOOHoopPieter van den Brink151: J16 2xFinal 1[3]07:49,282nd
HOOHoopNelson Ritsema111: B 1xHeat 2[2]08:39,306th
HOOHoopWillem Buist152: J16 4*Final [6]07:27,851st
HOOHoopThomas Mulder028: J18 2xFinal 1[5]07:31,762nd
HOOHoopPieter van den Brink039: J16 2xFinal 3[4]07:44,021st
HOOHoopThomas Mulder027: J18 2-Final [6]08:28,025th
HOOHoop 3Floris Loeffen026: J18 1x BFinal 4[4]08:21,222nd
HOOHoop 1Thomas Mulder026: J18 1x BFinal 3[6]07:58,991st
HOOHoop 4Max van Eldonk026: J18 1x BFinal 2[6]08:16,382nd
HOOHoop 5Albert Sillem026: J18 1x BFinal 1[6]08:28,434th
HOOHoop 2Leander Knab026: J18 1x BFinal 1[4]08:02,471st
HOOHoop 1Julius Govers038: J16 1x BFinal 6[2]09:22,235th
HOOHoop 2Willem Buist038: J16 1x BFinal 5[6]08:36,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 1Thomas Mulder122: JM 2xFinal A [1]06:56,956th
HOOHoop 1Floris Loeffen118: JM 1xFinal C [4]08:06,436th
HOOHoop 2Albert Sillem118: JM 1xFinal D [1]07:48,731st
HOOHoop 1Thomas Mulder122: JM 2xHeat 2[4]07:04,333rd
HOOHoop 2Pieter van den Brink122: JM 2xHeat 1[4]07:18,145th
HOOHoop 1Floris Loeffen118: JM 1xRepechage 4[3]07:54,223rd
HOOHoop 2Albert Sillem118: JM 1xRepechage 3[1]07:58,884th
HOOHoop 1Thomas Mulder020: JM 2xFinal A [6]07:01,805th
HOOHoop 1Floris Loeffen118: JM 1xHeat 4[2]08:02,202nd
HOOHoop 2Albert Sillem118: JM 1xHeat 2[4]08:28,615th
HOOHoop 2Pieter van den Brink020: JM 2xHeat 2[6]07:31,146th
HOOHoop 1Thomas Mulder020: JM 2xHeat 1[2]07:05,383rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopAnna Schot134: DB 1xFinal A [7]09:14,986th
HOOHoopAnna Schot134: DB 1xHeat 2[6]09:15,833rd
HOOHoopAnna Schot028: DN 1xFinal A [3]11:57,816th
HOOHoopAnna Schot028: DN 1xHeat 2[2]09:07,302nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopNelson Ritsema111: B 1xFinal B [2]09:08,666th
HOOHoop/PampusTjebbe Schalij145: J18 2xFinal 1[4]08:12,974th
HOOHoopAlbert Sillem143: J18 1xFinal 2[5]09:07,473rd
NERNereusTom Odding112: B 4+Final A [4]07:43,672nd
HOOHoopNelson Ritsema111: B 1xHeat 2[7]10:12,206th
NERNereusTom Odding112: B 4+Heat 2[4]08:19,311st
HOOHoopWillem Buist040: J16 4xFinal 2[4]08:03,663rd
HOOHoopFloris Loeffen029: J18 4xFinal [3]07:37,113rd
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Final A [5]07:36,875th
HOOHoop/PampusTjebbe Schalij028: J18 2xFinal [3]08:47,944th
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Heat 1[5]07:09,702nd
HOOHoopAram van den Berg027: J18 2-Final [4]09:28,973rd
HOOHoopAlbert Sillem026: J18 1x BFinal 1[7]08:57,663rd
HOOHoop 3Jan Boon038: J16 1x BFinal 5[6]09:37,233rd
HOOHoop 4Julius Govers038: J16 1x BFinal 3[5]10:13,334th
HOOHoop 2Willem Buist038: J16 1x BFinal 1[3]09:40,282nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Final A [2]03:00,742nd
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Semifinal 1[2]03:02,201st
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Quarterfinal 1[3]03:07,171st
NERNereusSjoerd Goeij014: LEj 8+Time Trial 02:59,751st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSjoerd Goeij003: Lichte AchtFinal A [3]06:17,923rd
NERNereusChris Oskam060: LDEj 4*Final A [5]08:12,984th
NERNereusSjoerd Goeij003: Lichte AchtHeat 3[6]06:30,481st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusChris Oskam050: LDB 4*Time Trial 35:05,53rd
NERNereusMirthe Kuenen010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:14,13rd
NERNereusTim Nelissen004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:15,11st
NERNereusSjoerd Goeij006: LH 4e divisie 8+Time Trial 27:40,21st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mathew Kleine Punte132: M 8+Final A [3]05:47,782nd
HOOHoopThomas Mulder119: JM 1xFinal C [2]07:47,212nd
HOOHoopFloris Loeffen126: JM 2xHeat 1[4]07:25,895th
HOOHoopThomas Mulder119: JM 1xRepechage 2[4]07:54,734th
NERNereus 1Mathew Kleine Punte042: M 8+Final A [4]05:47,102nd
HOOHoopThomas Mulder119: JM 1xHeat 1[4]08:02,974th
HOOHoopFloris Loeffen020: JM 2xHeat 2[2]07:11,354th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopAram van den Berg145: J18 2xFinal 2[6]08:04,154th
HOOHoop/VadaThomas Mulder145: J18 2xFinal 1[2]07:41,346th
HOOHoopThomas Mulder111: B 1xHeat 3[2]08:22,465th
HOOHoopFloris Loeffen151: J16 2xFinal 1[7]07:48,683rd
HOOHoopFloris Loeffen152: J16 4*Final [6]07:34,351st
HOOHoopFloris Loeffen040: J16 4xFinal [3]07:21,623rd
HOOHoop/VadaThomas Mulder028: J18 2xFinal 2[5]07:51,703rd
HOOHoopAram van den Berg028: J18 2xFinal 1[5]08:18,674th
HOOHoopFloris Loeffen039: J16 2xFinal 1[2]07:43,392nd
HOOHoopWillem Buist061: J14 1xFinal 1[3]02:04,464th
HOOHoopThomas Mulder026: J18 1x BFinal 1[5]07:55,392nd
HOOHoopSicco Nessen038: J16 1x BFinal 6[4]08:17,726th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Mathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [5]05:54,411st
HOOHoopThomas Mulder143: J18 1xFinal 2[3]08:12,792nd
HOOHoopAram van den Berg145: J18 2xFinal 2[3]07:39,413rd
NERNereus 2Mathew Kleine Punte104: SA 8+Heat 2[7]06:07,271st
HOOHoop 1Sicco Nessen151: J16 2xFinal 4[7]07:57,013rd
HOOHoop 3Willem Buist151: J16 2xFinal 1[4]08:41,975th
HOOHoop 2Floris Loeffen151: J16 2xFinal 1[6]07:42,682nd
HOOHoop 1Willem Buist152: J16 4*Final 1[5]08:16,863rd
HOOHoop 2Floris Loeffen152: J16 4*Final 1[4]07:24,811st
HOOHoopFloris Loeffen040: J16 4xFinal [5]06:54,503rd
NERNereus 2Mathew Kleine Punte002: SA 4-Final A [4]06:19,486th
HOOHoopAram van den Berg028: J18 2xFinal 2[4]07:49,525th
HOOHoop 3Willem Buist039: J16 2xFinal 2[3]08:08,525th
HOOHoop 1Sicco Nessen039: J16 2xFinal 2[4]07:46,084th
HOOHoop 2Floris Loeffen039: J16 2xFinal 1[3]07:21,121st
NERNereus 3Gijs Ligtenberg002: SA 4-Heat 2[6]06:46,845th
NERNereus 2Mathew Kleine Punte002: SA 4-Heat 2[7]06:22,121st
HOOHoopThomas Mulder026: J18 1x BFinal 2[3]07:55,251st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese003: SA 8+Final A [7]05:52,712nd
NERNereus 1Tomas Kolsteeg005: O 2-Final A [2]07:20,895th
NERNereus 2Lars Kroese005: O 2-Heat 2[4]07:44,345th
NERNereus 1Tomas Kolsteeg005: O 2-Heat 2[6]07:22,863rd
NERNereus 4Mathew Kleine Punte102: SA 2-Heat 4[2]07:06,596th
NERNereus 5Pim Monsma102: SA 2-Heat 3[6]07:09,776th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: Oude VierFinal A [3]10:10,511st
NERNereusRodney Snijders002: Jonge AchtFinal A [6]06:19,462nd
NERNereus 3Pim Monsma031: O 2-Final A [4]07:21,861st
NERNereusMichiel Jurgens050: B 4+Final A [3]07:16,104th
NERNereusDirk Uittenbogaard001: Oude VierHeat 3[5]06:39,581st
NERNereusRodney Snijders002: Jonge AchtHeat 3[1]06:22,752nd
NERNereusMichiel Jurgens050: B 4+Heat 2[4]07:17,361st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:30,363rd
NERNereusIan de Wolf003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:53,941st
NERNereusLars Kroese002: H 2e divisie 8+Time Trial 25:24,791st
HOOHoop 1Herman Eggink019: HVE-H 8+Time Trial 29:15,271st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round D 15:57,31st
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round D 15:36,21st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round D 15:09,41st
HOOHoop/NereusHerman Eggink024: HVF8+Round D 18:14,41st
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round C 02:05,92nd
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round C 02:05,01st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round C 02:01,01st
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round B 00:39,25th
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round B 00:37,11st
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round B 00:37,01st
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round A 07:34,11st
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round A 07:33,71st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round A 07:17,01st
HOOHoop/NereusHerman Eggink024: HVF8+Round B 00:45,82nd
HOOHoop/NereusHerman Eggink024: HVF8+Round A 08:13,01st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese039: M 8+Final A [4]05:39,981st
NERNereusDonald Kreiken040: M 4+Final A [5]06:30,613rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Final A [3]06:19,154th
NERNereusTomas Kolsteeg106: O 4+Final A [6]07:14,364th
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Heat 2[4]06:21,333rd
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Heat 1[6]06:05,252nd
NERNereusJoris Maarleveld010: Dev 4-Final A [5]07:07,422nd
NERNereusPim Monsma002: SA 2+Final A [6]08:30,492nd
NERNereus 2Donald Kreiken007: O 2-Final A [7]08:31,956th
NERNereus 1Tomas Kolsteeg007: O 2-Final A [2]08:15,324th
NERNereusJoris Maarleveld010: Dev 4-Heat 2[2]06:45,751st
NERNereusLars Kroese006: SB 4-Heat 2[6]07:01,354th
NERNereus 2Donald Kreiken007: O 2-Heat 2[6]08:07,753rd
NERNereus 1Tomas Kolsteeg007: O 2-Heat 1[5]07:48,633rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Final A [6]06:10,865th
NERNereus 1Gijs Ligtenberg105: O 2-Final A [6]07:21,254th
NERNereus 2Tomas Kolsteeg105: O 2-Heat 3[2]07:17,133rd
NERNereus 3Lars Kroese105: O 2-Heat 1[3]07:25,323rd
NERNereus 1Gijs Ligtenberg105: O 2-Heat 1[2]07:22,102nd
NERNereus 1Max Driesse109: N 1xHeat 3[4]08:14,926th
NERNereus 2Gijs Ligtenberg036: Dev 4-Final A [5]06:45,963rd
NERNereus 3Lars Kroese036: Dev 4-Final A [3]06:45,432nd
NERNereus 4Tomas Kolsteeg036: Dev 4-Final A [4]06:43,011st
NERNereus 1Joris Maarleveld036: Dev 4-Heat 3[6]07:08,394th
NERNereus 4Tomas Kolsteeg036: Dev 4-Heat 3[5]06:49,681st
NERNereus 2Gijs Ligtenberg036: Dev 4-Heat 2[5]06:50,481st
NERNereus 3Lars Kroese036: Dev 4-Heat 1[6]06:57,131st