Daniel Nip

155 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopSara Papineau Salm153: LDE 1x (NSK)Final A [7]08:17,993rd
HOOHoopSara Papineau Salm153: LDE 1x (NSK)Heat 2[8]10:06,662nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop/Amstel/Willem IIIAnne Kooijenga146: M18 4-Final A [6]07:57,771st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt103: E 8+ (NSK)Heat 1[4]06:27,736th
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Heat 2[4]06:58,754th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,691st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:56,483rd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:18,801st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:02,092nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:00,524th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt138: MFm 8+Final A [5]05:49,132nd
NERNereusLars van den Boom137: LMFm 8+Final A [3]05:57,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]02:58,751st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]02:52,271st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:55,841st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]02:50,882nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,983rd
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:49,652nd
NERNereusRamses van Hall006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:24,1613th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Final A [5]07:06,305th
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Heat 3[5]06:52,721st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:59,761st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]05:49,572nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:08,651st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]05:56,731st
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:18,015th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+Final A [2]06:10,536th
NERNereus 1Lars van den Boom114: LE 8+Final A [6]06:14,433rd
NERNereusAlexander Easton109: B 4+Final B [4]07:07,242nd
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+Heat 1[2]05:54,023rd
NERNereusAlexander Easton109: B 4+Heat 3[7]07:11,724th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:01,551st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]05:55,512nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:06,582nd
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]05:57,192nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:24,055th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:02,561st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:52,062nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]08:27,505th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:10,371st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:46,972nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]08:00,144th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAlexander Easton208: B 4+Heat 3[6]07:16,244th
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:13,881st
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+ (EJK)Final A [1]05:59,092nd
NERNereusAlexander Easton107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[5]07:14,275th
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[4]06:32,341st
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:11,503rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt003: Jonge AchtFinal A [3]06:18,151st
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtFinal A [6]06:24,111st
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtHeat 2[2]06:30,322nd
NERNereusSven Guijt003: Jonge AchtHeat 2[5]06:16,131st
NERNereusAlexander Easton040: Jonge VierHeat 3[2]07:33,546th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[1]06:51,905th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Final A [5]06:41,363rd
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Heat 2[4]
NERNereusAnne-Eva Petersen133: DN 4-Heat 2[3]07:45,124th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Final A [1]06:47,794th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Heat 1[4]06:48,552nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [1]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:16,701st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta134: WFm 8+Final A [4]07:01,033rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Final A [6]06:50,101st
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Heat 1[3]06:44,321st
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:52,785th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:55,202nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Final B [2]07:33,951st
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+Heat 2[2]07:09,604th
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Final B [4]06:53,102nd
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+Heat 3[5]06:59,133rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBarbara Brink256: DEj 8+ (Ejk)Repechage [4]08:19,521st
NERNereusBarbara Brink256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:15,2611th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBarbara Brink004: Dames AchtFinal A [1]07:44,364th
NERNereusBarbara Brink004: Dames AchtHeat 2[3]07:02,882nd