Linn Koeman

54 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4-Final A [7]06:25,865th
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4-Heat 2[4]06:18,453rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers111: M 4-Final A [5]05:50,135th
NERNereusFreek Robbers111: M 4-Heat 3[4]06:12,552nd
NERNereus 1Mathew Kleine Punte024: M 4+Final A [6]06:24,101st
NERNereusFreek Robbers038: M 4-Heat 2[1]06:02,634th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Final A [2]06:08,842nd
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Heat 3[4]06:00,722nd
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [4]06:10,921st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Heat 1[4]06:49,641st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:45,712nd
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Heat 2[4]05:57,162nd
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [3]06:12,033rd
NERNereusDominic Meyrick-Cole003: O 2-Heat 1[4]07:33,603rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [2]06:22,511st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [4]06:43,471st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Heat 2[4]06:55,741st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Semifinal 2[1]07:06,466th
NERNereus 2Philip d' Ailly205: SA 2-Repechage 2[4]08:31,603rd
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Repechage 1[4]08:23,182nd
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Heat 6[7]07:31,153rd
NERNereus 2Philip d' Ailly205: SA 2-Heat 3[5]07:53,503rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel030: O 4+Final A [1]06:44,711st
NERNereus 1Pieter Kruit031: O 2-Final A [2]07:03,271st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Robert Verheul130: M 8+Final B [2]05:51,771st
NERNereus 1Robert Verheul130: M 8+Heat 2[3]05:57,504th
NERNereusRobert Verheul049: MDev 4-Final A [4]06:12,641st
NERNereusBart Aulbers027: M 4+Final A [1]06:38,944th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Final A [2]07:25,243rd
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Heat 1[4]07:42,212nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul103: SA 8+Final A [2]06:08,685th
NERNereus 1Robert Verheul107: O 4+Final A [4]07:09,472nd
NERNereusRobert Verheul103: SA 8+Heat 1[3]06:13,233rd
NERNereus 1Robert Verheul107: O 4+Heat 1[4]07:05,401st
NERNereus 1Robert Verheul007: Dev 4-Final A [5]06:47,871st
NERNereus 1Robert Verheul007: Dev 4-Heat 2[7]07:02,621st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Final A [3]07:34,191st
NERNereus 1Reinier Waij005: N 4+Final A [5]07:56,283rd
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Heat 2[4]07:18,281st
NERNereus 1Reinier Waij005: N 4+Heat 2[2]07:35,961st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Final A [3]06:35,003rd
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Heat 1[4]06:28,941st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul110: N 4-Final A [4]06:20,181st
NERNereusRobert Verheul110: N 4-Heat 2[3]06:38,741st
NERNereus 1Chris Jeffers108: N 1xHeat 3[6]08:37,095th
NERNereus 2Reinier Waij004: N 4+Final A [3]07:21,303rd
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Final A [4]07:21,045th
NERNereusReinier Waij109: N 2-Heat 2[4]08:59,303rd
NERNereus 2Reinier Waij004: N 4+Heat 2[5]07:28,591st
NERNereusRobert Verheul006: Dev 4-Heat 1[4]06:46,552nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Robbert van den Heuvel011: SA 2+Final A [5]08:18,073rd
NERNereusRobert Verheul040: N 4+Final A [5]06:43,391st
NERNereus 3Koen Maarleveld031: O 2-Heat 2[5]07:49,184th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPieter Kruit003: H 3e divisie 8+Time Trial 26:33,31st