Suzan Bouwman

128 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargos/Nereus/Okeanos/AsoposEmily van t Wout163: DSA 4xFinal A [4]07:06,963rd
NERNereusSuzan Bouwman130: DO 1xFinal A [5]08:09,662nd
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-Final A [6]07:34,791st
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-Heat 1[6]07:43,971st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xFinal B [5]08:00,154th
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xSemifinal A/B 2[1]07:58,625th
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xRepechage 1[3]08:01,543rd
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xHeat 3[1]08:03,003rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSuzan Bouwman130: DO 1xFinal A [2]08:19,781st
NERNereusSuzan Bouwman130: DO 1xHeat 2[5]08:34,222nd
NERNereusSuzan Bouwman018: DN 1xFinal A [5]09:03,393rd
NERNereusSuzan Bouwman018: DN 1xHeat 2[4]08:26,541st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Suzan Bouwman130: DO 1xFinal A [4]08:32,064th
NERNereus 1Suzan Bouwman130: DO 1xHeat 1[4]09:07,561st
NERNereus 3Amber van Zomeren128: DSA 2xFinal A [5]07:35,663rd
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xFinal A [3]08:05,151st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNammy Vellinga135: DN 2xFinal A [2]07:48,861st
NERNereus 1Suzan Bouwman136: DB 1xFinal A [1]08:24,312nd
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xFinal A [1]08:29,253rd
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xHeat 1[2]08:32,172nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Suzan Bouwman123: DN 1xFinal A [6]08:31,624th
NERNereus 1Suzan Bouwman123: DN 1xHeat 1[6]08:16,121st
NERNereusSuzan Bouwman023: DB 1xFinal A [5]08:19,143rd
NERNereus 3Suzan Bouwman119: DSA 1xHeat 4[4]08:25,676th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round D 17:52,86th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round C 02:30,98th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round B 00:46,28th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round A 08:30,37th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xFinal A [2]08:44,504th
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xHeat 1[5]08:52,973rd
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Final A [5]07:47,071st
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Heat 1[6]08:11,081st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Heat 2[3]06:47,423rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning038: W 8+Final A [4]06:52,004th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Final A [4]06:55,711st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Final A [6]07:50,715th
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 2[4]07:10,341st
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 1[6]07:00,161st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Heat 2[5]08:04,282nd
NERNereusJolijn Remmelink023: DSA 4-Final A [4]08:23,604th
NERNereus 3Suzan Bouwman027: DO 2-Final A [5]09:03,023rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning129: DSA 8+Final A [4]06:38,713rd
NERNereus 1Suzan Bouwman127: DSA 2-Heat 1[7]07:55,734th
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Final A [3]07:17,754th
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Heat 3[5]07:24,101st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Cato Anne Ebeling Koning125: DSA 8+Final A [4]07:08,534th
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Final A [5]07:32,562nd
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Heat 2[6]07:25,541st
NERNereusSuzan Bouwman021: DSB 2-Final A [5]08:46,182nd
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Final A [5]08:39,661st
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Heat 2[3]08:14,821st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:02,341st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer137: DB 4+Final A [3]07:50,082nd
EUREuros/NereusSeline Goudeketting138: DB 8+Heat 1[4]07:30,664th
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Final A [2]07:43,614th
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Heat 2[6]07:51,443rd

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer137: DB 4+Final A [6]07:45,704th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer135: DB 4+Final A 07:52,792nd
NERNereusFloor Auer135: DB 4+Heat 207:57,571st
NERNereusFloor Auer029: DN 4+Final A 07:59,435th
NERNereusFloor Auer029: DN 4+Heat 208:19,692nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer137: DB 4+Final A [6]07:46,542nd
NERNereusFloor Auer137: DB 4+Heat 2[4]08:05,962nd
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Final A [3]08:10,393rd
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Heat 2[3]08:02,542nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer135: DB 4+Final A 08:04,513rd
NERNereusFloor Auer135: DB 4+Heat 208:02,542nd
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Heat 307:59,782nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer132: DB 4+Final A [4]07:57,822nd
NERNereusFloor Auer132: DB 4+Heat 1[5]08:09,621st
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Final B [5]08:22,741st
NERNereusFloor Auer019: DN 4+Heat 2[7]08:23,484th

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStefanie Driever055: DB 4+Final A [5]08:34,393rd
NERNereusStefanie Driever055: DB 4+Heat 1[2]08:31,192nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusTessel Boerma010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:03,944th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/OrcaTessel Boerma014: DEj 8+Round D 18:50,74th
NERNereus/OrcaTessel Boerma014: DEj 8+Round C 02:34,16th
NERNereus/OrcaTessel Boerma014: DEj 8+Round B 00:49,05th
NERNereus/OrcaTessel Boerma014: DEj 8+Round A 08:51,65th

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Auer117: DB 4+Time Trial 20:52,652nd