Karien Robbers

63 races

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusVeronique Meester002: Dames VierFinal A [3]06:52,591st
NERNereusVeronique Meester002: Dames VierHeat 2[4]07:12,001st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKarien Robbers002: Dames VierFinal A [3]07:04,021st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Final A [3]06:22,611st
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Heat 2[4]06:33,731st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Final A [4]06:21,812nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Heat 1[1]06:23,711st
NERNereus/OkeanosKarien Robbers033: W 4-Final A [3]07:16,141st
NERNereus/OkeanosKarien Robbers033: W 4-Heat 1[4]07:21,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Final A [2]06:19,922nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[6]06:18,402nd
NERNereus/OkeanosKarien Robbers018: DSA 4- (NK)Final A [3]06:36,372nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink166: DSA 4-Final A [3]06:51,911st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink109: W 4-Final A [3]06:37,132nd
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink109: W 4-Heat 1[3]06:57,571st
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink029: BW 4-Final A [2]06:40,561st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink131: DO 4-Final A [6]07:20,441st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Proteus/NjordDonna Christen016: DSA 4-Final A [5]06:55,003rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusMargriet Lantink207: DSA 2-Semifinal 2[5]07:43,933rd
ORCOrca/NereusMargriet Lantink207: DSA 2-Heat 1[5]08:19,632nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skadi/NjordIlse Paulis125: W 4xFinal A [2]06:33,234th
NERNereus/Skadi/NjordIlse Paulis040: W 4xFinal A [4]06:30,084th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Final A [4]06:57,011st
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Heat 2[4]07:02,181st
NERNereus/Njord/SkøllIlse Paulis025: DSB 4xFinal A [4]07:09,421st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Final A [1]06:41,584th
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Heat 2[3]06:39,662nd
SKOSkøll-combiKyra de Vries041: W 8+Final A [3]06:22,142nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Karien Robbers119: DSA 1xFinal B [3]07:56,713rd
NJONjord 2Karien Robbers119: DSA 1xSemifinal 2[6]08:14,555th
NJONjord 2Karien Robbers119: DSA 1xHeat 1[3]08:05,122nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Okeanos/MaasAnnick Elianna Taselaar016: D1eDiv4*Round D 18:14,12nd
NJONjord/Okeanos/MaasAnnick Elianna Taselaar016: D1eDiv4*Round C 02:29,32nd
NJONjord/Okeanos/MaasAnnick Elianna Taselaar016: D1eDiv4*Round B 00:50,73rd
NJONjord/Okeanos/MaasAnnick Elianna Taselaar016: D1eDiv4*Round A 08:36,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Leythe/Hoop/SallandKirsten Lanz163: DSA 4xFinal A [5]06:45,711st
ZWOZwolsche/Leythe/Hoop/SallandKirsten Lanz035: M18 4xFinal 1[6]06:50,011st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop/Spaarne/Zwolsche/LeytheKarien Robbers031: JW 4xFinal A [4]06:49,901st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiIlse Paulis146: M18 8+Final A [3]07:05,261st
HOOHoop/LeytheAnne Fischer145: M18 2xFinal A [5]07:56,073rd
HOOHoop/LeytheAnne Fischer145: M18 2xHeat 1[5]08:02,021st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheKarien Robbers136: DB 1xFinal A [6]08:20,322nd
LEYLeytheKarien Robbers018: DN 1xFinal A [4]08:11,181st
LEYLeytheKarien Robbers018: DN 1xHeat 2[7]08:19,731st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/Leythe/Zwolsche/HoopAnne Fischer011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:56,043rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/Tromp/Hoop/ZwolscheAnne Fischer016: D1eDiv4*Round D 17:46,04th
LEYLeythe/Tromp/Hoop/ZwolscheAnne Fischer016: D1eDiv4*Round C 02:45,44th
LEYLeythe/Tromp/Hoop/ZwolscheAnne Fischer016: D1eDiv4*Round B 00:54,34th
LEYLeythe/Tromp/Hoop/ZwolscheAnne Fischer016: D1eDiv4*Round A 08:41,44th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combi 1Karien Robbers020: DDev 4-Final A [7]06:54,712nd
LAGLaga-combi 1Karien Robbers020: DDev 4-Heat 1[2]07:12,613rd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOSuzanne Erkelens127: M18 8+Final A [3]07:15,431st
LEYLeythe-combi 2Karien Robbers002: M18 4-Final A [1]07:18,931st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakAnnick Elianna Taselaar146: M18 8+Final A 06:47,761st
HUNHunzeKarien Robbers129: DO 4-Final A 07:12,074th
HUNHunzeKarien Robbers129: DO 4-Heat 207:33,522nd
ZWOZwolscheKirsten Lanz043: M18 4-Final A 07:22,561st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak-combi 1Karien Robbers129: DSA 8+Final A [5]06:47,142nd
ZWOZwolscheKarien Robbers148: M18 2-Final [6]08:02,851st
LAGLaga-combi 1Karien Robbers020: DDev 4-Final A [6]07:37,193rd
LAGLaga-combi 1Karien Robbers020: DDev 4-Heat 2[7]07:18,092nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeytheA. Bernhard035: M18 2-Final A [3]08:35,001st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeythePiekie Küppers014: M18 4 *Time Trial 30:58,873rd