Maarten Juch

50 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ThetaNine Douwes Dekker163: DSA 4x (NSK)Final A [6]06:49,472nd
SKOSkøllEsther Scholtens134: DN 2-Final A [7]08:16,383rd
SKOSkøllEsther Scholtens134: DN 2-Heat 2[3]08:26,633rd
SKOSkøllDora Revesz136: DB 1xHeat 2[4]09:47,144th
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker128: DSA 2x (NSK)Heat 1[3]07:43,995th
SKOSkøllEsther Scholtens017: DO 2-Final A [3]08:30,606th
SKOSkøll 1Dora Revesz018: DN 1xFinal A [6]08:12,032nd
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1x (NSK)Final A [6]08:09,155th
SKOSkøllEsther Scholtens017: DO 2-Heat 1[5]08:14,932nd
SKOSkøll 1Dora Revesz018: DN 1xHeat 2[6]08:43,892nd
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1x (NSK)Heat 1[5]08:16,822nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker122: W 4xFinal A [6]06:50,803rd
SKOSkøll 1Bregtje Hermans114: W 2xHeat 1[2]07:32,704th
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xFinal A [1]07:34,173rd
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xHeat 1[2]07:41,273rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllStephan van Gorp011: LN 1xFinal A [6]09:01,591st
SKOSkøllStephan van Gorp011: LN 1xHeat 2[4]11:02,873rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xFinal B [4]07:51,422nd
SKOSkøllBernadet van Os133: DN 4-Final A [6]08:06,546th
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xHeat 2[3]08:15,164th
SKOSkøllBernadet van Os133: DN 4-Heat 2[4]08:12,172nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker025: DSB 2xFinal A [6]08:36,232nd
SKOSkøllBernadet van Os030: DDev 4-Final B [4]08:39,925th
SKOSkøllBernadet van Os030: DDev 4-Heat 3[4]08:00,813rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBregtje Hermans136: DB 1xFinal A [3]08:06,271st
SKOSkøllNine Douwes Dekker135: DN 2xFinal A [4]07:31,341st
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xFinal A [3]08:12,222nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xHeat 1[2]08:14,532nd
SKOSkøll/OrcaTessel Boerma020: DDev 4-Heat 2[5]07:36,045th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker130: DO 1xFinal A 07:53,251st
SKOSkøllBregtje Hermans136: DB 1xFinal A 08:11,493rd
VIDVidar/SkøllNine Douwes Dekker131: DO 4-Final A 07:24,144th
SKOSkøllBregtje Hermans136: DB 1xHeat 208:22,182nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xFinal A 07:56,772nd
SKOSkøll/OrcaTessel Boerma020: DDev 4-Final B 07:19,163rd
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xHeat 208:03,321st
SKOSkøll/OrcaTessel Boerma020: DDev 4-Heat 107:13,862nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xFinal A [6]08:19,294th
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xHeat 2[4]08:25,972nd
SKOSkøll 1Bregtje Hermans025: DB 1xFinal A [5]09:11,554th
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xFinal A [4]09:01,811st
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xHeat 2[3]08:48,551st
SKOSkøll 1Bregtje Hermans025: DB 1xHeat 1[6]08:45,131st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:40,543rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round D 17:12,92nd
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round C 02:40,64th
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round B 00:51,45th
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round A 08:22,83rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker065: DB 1xTime Trial 26:25,891st
SKOSkøllTeuntje Tijssen012: LDN 1xTime Trial 22:44,603rd