Rene Hillege

386 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [2]06:56,731st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Final A [3]06:40,604th
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Final A [4]06:26,111st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Race For Lanes [5]06:37,083rd
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Race For Lanes [8]06:30,171st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [5]06:55,731st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]06:16,884th
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]07:19,965th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [2]07:23,132nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [1]07:20,471st
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [1]07:38,141st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[2]07:19,135th
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]07:56,014th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[1]07:32,111st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[1]07:34,491st
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]08:02,472nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[4]07:51,931st
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]07:51,151st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 1[4]07:00,771st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:32,409th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:55,585th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:53,433rd
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:05,153rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [6]10:07,822nd
SKOSkøll 2Wibout Rustenburg010: HE 2+Final A [2]08:32,411st
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xFinal A [2]08:46,113rd
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xHeat 2[4]08:47,361st
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 1[4]07:10,972nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xFinal A [1]07:16,122nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4x (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:13,921st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xFinal A [2]07:24,222nd
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xFinal A [1]06:22,731st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xHeat 1[3]07:15,961st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Final A [3]06:11,781st
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Heat 2[3]06:16,111st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [2]06:41,451st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]06:44,074th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [2]03:24,601st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xFinal A [1]06:48,263rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xFinal A [3]06:44,862nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:20,222nd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xHeat 2[4]06:40,181st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xHeat 1[3]06:39,742nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:16,823rd
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xFinal A [2]06:49,823rd
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xFinal A [3]06:38,651st
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [4]07:17,413rd
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xHeat 2[1]07:23,682nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xFinal A [8]07:00,941st
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xFinal A [1]07:01,085th
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [3]07:25,741st
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xFinal A [7]07:31,225th
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xFinal A [4]07:36,152nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:06,163rd
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xHeat 2[1]07:31,511st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]06:57,631st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xFinal A [2]07:11,135th
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Final A [6]07:26,251st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:26,662nd
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Heat 2[3]07:30,321st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:12,141st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xFinal A [5]06:43,462nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Final B [2]06:42,634th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Final B [4]07:09,105th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Final B [3]07:08,654th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Final B [5]07:00,571st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Final A [6]07:11,924th
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xHeat 2[5]07:04,251st
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2x (Dev)Final A [3]07:21,412nd
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Semifinal 1[5]07:43,263rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Semifinal 2[4]08:08,796th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Semifinal 2[5]07:56,905th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Semifinal 1[1]07:58,855th
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Semifinal 2[6]07:21,534th
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2x (Dev)Heat 2[2]07:32,721st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 2[4]08:01,392nd
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Quarterfinal 4[3]07:55,193rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Quarterfinal 4[5]07:48,661st
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Quarterfinal 3[2]07:49,552nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Repechage 1[4]07:26,803rd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2- (NK)Time Trial 06:21,5010th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1x (NK)Time Trial 06:40,1912th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1x (NK)Time Trial 06:39,0011th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1x (NK)Time Trial 06:34,585th
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:43,502nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [2]10:08,203rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xFinal A [3]07:40,883rd
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xFinal A [3]07:51,413rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xHeat 2[4]07:59,651st
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xHeat 1[2]07:47,701st
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 3[5]06:36,492nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMark Nijmeijer107: B 1xFinal A [5]08:12,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xFinal A [4]06:04,073rd
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1x (NSK)Final A [5]07:22,865th
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Final A [5]06:21,201st
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xHeat 1[4]06:03,041st
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1x (NSK)Heat 1[4]07:22,392nd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop002: E 4- (NSK)Final A [4]06:14,651st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [5]07:35,674th
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 3[5]07:44,742nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1x (Holland Beker)Final C [5]06:56,053rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1x (Holland Beker)Final D [3]07:08,012nd
SKOSkøllJob Huigsloot107: M 2-Heat 1[2]06:53,325th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1x (Holland Beker)Repechage 2[1]07:05,413rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1x (Holland Beker)Repechage 1[2]07:19,054th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1x (Holland Beker)Heat 3[1]06:57,873rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1x (Holland Beker)Heat 2[2]06:57,043rd
SKOSkøllJob Huigsloot028: M 2-Heat 1[3]06:59,884th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Final A [4]06:56,173rd
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Heat 3[2]06:59,262nd
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-Final A [1]06:58,643rd
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-Heat 1[3]07:02,402nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xFinal A [6]07:07,841st
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Final A [6]05:58,182nd
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xHeat 2[1]06:53,211st
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Heat 3[5]06:02,941st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [3]07:22,884th
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Final A [1]06:48,603rd
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xHeat 1[5]06:30,664th
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 2[3]07:46,301st
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Heat 2[3]07:04,153rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xFinal A [4]06:39,152nd
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek147: E 1xFinal A [2]07:40,026th
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 2xFinal A [4]06:40,061st
SKOSkøll 1Pieter Taselaar107: G 2xHeat 3[6]06:39,785th
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xHeat 2[7]06:35,811st
SKOSkøllLennart van Lierop002: E 4-Final A [8]06:02,022nd
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [3]07:23,994th
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xFinal A [5]07:03,381st
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xFinal A [5]06:23,971st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 2[6]07:21,582nd
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xHeat 3[7]07:14,551st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xFinal A [4]08:34,143rd
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-Final A [4]07:37,042nd
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xHeat 3[7]08:22,091st
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-Heat 2[4]07:23,891st
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xFinal A [5]07:36,684th
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xFinal A [5]08:55,022nd
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xHeat 1[3]08:09,321st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xFinal A [3]07:28,222nd
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1x (NK)Final A [5]07:03,331st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1x (NK)Final A [2]07:17,795th
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1x (NK)Final C [3]07:21,253rd
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xHeat 1[2]07:42,952nd
SKOSkøllPieter Taselaar242: B 1xHeat 2[6]07:52,925th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1x (NK)Semifinal 1[5]07:11,621st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1x (NK)Semifinal 2[6]07:06,773rd
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1x (NK)Quarterfinal 1[2]07:35,365th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1x (NK)Quarterfinal 1[4]07:22,781st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1x (NK)Quarterfinal 3[4]07:19,441st
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1x (NK)Quarterfinal 2[2]07:28,684th
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1x (NK)Time Trial 07:02,1716th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1x (NK)Time Trial 06:45,041st
SKOSkoll 3 (SB)Pieter Taselaar003: E 1x (NK)Time Trial 07:23,3728th
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1x (NK)Time Trial 06:56,8915th
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1x (NK)Time Trial 06:46,233rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMadeline Mol020: DO 2-Heat 1[4]08:24,513rd
SKOSkøll 2Madeline Mol132: DN 2-Final A [1]08:30,244th
SKOSkøll 2Madeline Mol132: DN 2-Heat 2[3]08:18,282nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Madeline Mol131: DN 2-Final A [5]08:16,564th
SKOSkøll 1Madeline Mol131: DN 2-Heat 1[3]08:22,912nd
SKOSkøllMadeline Mol020: DO 2-Heat 1[5]08:13,204th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMadeline Mol131: DN 2-Final A [2]09:10,685th
SKOSkøllMadeline Mol131: DN 2-Heat 2[3]08:32,953rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:37,942nd
SKOSkøllSanne Bruggink129: DO 4-Final A [2]07:05,624th
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[2]06:51,571st
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1x (NSK)Final A [2]07:15,554th
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NSK)Final A [3]06:51,632nd
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1x (NSK)Heat 2[6]07:24,192nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4- (DK)Heat 2[4]07:40,295th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+Final A [2]06:51,563rd
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xFinal A [6]07:05,152nd
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+Heat 2[1]06:32,982nd
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xHeat 1[2]07:09,112nd
SKOSkøllLennart van Lierop016: BLM 1xFinal A [3]07:46,901st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Final A [6]06:36,563rd
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [5]07:02,263rd
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Heat 2[5]06:37,863rd
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NK)Final A [4]07:08,605th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [6]07:19,956th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 2[5]07:10,572nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop161: O 1xFinal A [6]07:17,351st
SKOSkøll/ProteusJonneke Boere129: DSA 8+Final A [3]07:03,055th
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Final A [2]07:28,006th
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [2]06:59,101st
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 1[3]07:23,923rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [7]08:57,425th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final B [3]08:20,271st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 1[6]09:19,733rd
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xHeat 1[6]08:39,195th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[2]07:56,484th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [6]07:05,792nd
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 2[7]07:40,004th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Final A [6]08:02,824th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [5]07:58,022nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [2]07:37,985th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Heat 2[3]08:04,972nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 2[6]08:01,081st
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[6]07:27,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Final A [4]08:48,005th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Final A [3]08:28,163rd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Final B [6]08:26,164th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Final B [4]08:14,363rd
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1x (NK)Final B [5]07:35,713rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Final B [2]07:31,953rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Heat 2[3]07:52,222nd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Heat 1[4]07:58,381st
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[3]07:24,795th
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Repechage 2[2]07:42,771st
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1x (NK)Semifinal 1[6]07:58,064th
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Repechage 2[6]09:13,405th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Repechage 2[3]08:48,693rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Heat 1[4]08:04,824th
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1x (NK)Repechage 1[4]08:11,971st
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Heat 2[6]08:22,926th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Heat 2[4]08:06,164th
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1x (NK)Heat 4[6]08:14,404th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Job Huisman114: LSA 2- (NSK)Final A [2]07:25,116th
SKOSkøll 1Jan Leerink114: LSA 2- (NSK)Final A [4]07:15,354th
SKOSkøll 2Job Huisman114: LSA 2- (NSK)Heat 1[3]07:22,543rd
SKOSkøll 1Jan Leerink114: LSA 2- (NSK)Heat 1[7]07:17,601st
SKOSkøllJan Leerink009: LSA 4- (NSK)Final A [5]06:30,064th
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Final A [6]07:18,695th
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Heat 3[4]07:09,403rd
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Heat 1[4]07:18,472nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-Final A [4]06:23,652nd
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Final A [2]07:05,971st
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Heat 1[5]07:23,674th
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Heat 1[1]07:17,121st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-Final A [5]06:45,124th
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Final A [6]07:13,793rd
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Heat 3[7]08:08,164th
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Heat 3[2]08:01,642nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-Final A [6]06:29,564th
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-Heat 1[6]06:33,462nd
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Final A [3]07:19,884th
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Final A [2]07:16,763rd
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-Heat 2[3]07:21,243rd
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-Heat 2[6]07:14,462nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-Final A [3]06:33,581st
SKOSkøllJan Leerink009: LSA 4-Final A [3]07:15,381st
SKOSkøll 2Job Huisman010: LO 2-Final A [6]08:10,954th
SKOSkøll 1Jan Leerink010: LO 2-Final A [5]07:59,001st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink110: LO 4-Heat 3[6]06:52,291st
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xSemifinal 2[2]07:34,273rd
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-Semifinal 2[1]07:43,365th
SKOSkøll 1Jan Leerink206: LSA 2-Semifinal 1[2]07:19,135th
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-Repechage [3]08:49,983rd
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xHeat 2[4]08:19,823rd
SKOSkøll 1Jan Leerink206: LSA 2-Heat 3[5]07:46,863rd
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-Heat 1[4]08:04,714th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Job Huisman031: O 2-Final A [4]07:34,416th
SKOSkøll 2Jan Leerink031: O 2-Final A [1]07:23,434th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Skøll/TritonWard van Zeijl116: LSA 8+ (NSK)Final A [6]06:30,713rd
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-Final A [6]07:02,273rd
ASOAsopos/Skøll/TritonWard van Zeijl116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:29,332nd
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Final A [4]06:49,082nd
SKOSkøllLennart van Lierop008: LSA 1x (NSK)Final A [7]07:48,731st
SKOSkøllThijs Riemersma052: LSA 2+ (Hoofdnummer)Final A [5]08:16,443rd
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Heat 2[5]06:51,101st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink108: LM 4-Final A [3]06:25,935th
SKOSkøllJan Leerink047: LMDev 4-Final A [6]06:20,493rd
SKOSkøllJan Leerink025: BLM 4-Final A [1]06:26,072nd
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-Final A [3]06:56,424th
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-Heat 3[4]07:06,331st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan Leerink121: LN 2-Final A [4]08:17,872nd
SKOSkøll 2Job Huisman121: LN 2-Final A [6]08:01,071st
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-Final A [5]07:54,441st
SKOSkøll 2Job Huisman121: LN 2-Heat 2[4]09:07,443rd
SKOSkøll 1Jan Leerink121: LN 2-Heat 2[5]08:55,861st
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Final A [2]07:13,262nd
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Heat 2[2]07:48,912nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xFinal A [2]07:49,012nd
SKOSkøllJan Leerink121: LN 4-Final A [4]07:04,163rd
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xFinal B [6]08:28,982nd
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xHeat 2[4]08:12,963rd
SKOSkøllJan Leerink121: LN 4-Heat 1[4]07:03,751st
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xHeat 3[4]08:12,593rd
SKOSkøllJan Leerink017: LDev 4-Final A [5]07:13,044th
SKOSkøllJan Leerink017: LDev 4-Heat 1[3]07:03,571st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-Final A [3]07:26,662nd
SKOSkøllLennart van Lierop117: LO 1xFinal A [5]09:06,604th
SKOSkøllThijs Riemersma123: LB 1xHeat 2[5]09:52,234th
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Final A [4]07:47,273rd
SKOSkøllLennart van Lierop008: LSA 1xFinal A [6]08:53,864th
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Heat 2[4]07:47,761st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-Heat 2[4]06:47,073rd
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Final A [4]06:43,394th
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-Heat 2[4]06:41,391st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink122: LN 4-Final A [6]06:28,731st
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 2-Final A [5]07:00,341st
SKOSkøllThijs Riemersma114: LSA 2- (NK)Final A [4]07:08,271st
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 2-Heat 3[5]07:29,411st
SKOSkøllJan Leerink012: LDev 4- (DK)Final A [2]07:03,971st
SKOSkøllJan Leerink012: LDev 4- (DK)Heat 2[2]07:12,521st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma031: O 2-Final A [3]06:59,771st
SKOSkøllThijs Riemersma031: O 2-Heat 1[3]07:26,581st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma002: H 2e divisie 8+Time Trial 27:12,34th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4- (Hoofdnummer)Final A [6]06:16,851st
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink013: LDev 4-Final A [5]06:41,523rd
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4- (NSK)Final A [6]06:23,844th
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4- (NSK)Heat 2[6]06:20,012nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [3]07:25,202nd
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-Final A [4]08:05,444th
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-Heat 1[4]07:46,021st
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [6]06:56,531st
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[5]07:04,952nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 1[4]07:14,663rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Jan Leerink108: LM 4-Final A [3]06:36,166th
SKOSkøll 1Thijs Riemersma108: LM 4-Final A [5]06:23,803rd
SKOSkøllThijs Riemersma044: LMDev 4-Final A [4]06:24,154th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [6]06:57,663rd
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-Heat 2[3]07:36,224th
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [4]06:49,924th
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[7]06:42,511st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEelco de Jong121: LN 2-Final A [5]07:32,444th
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [7]06:35,351st
SKOSkøllEelco de Jong121: LN 2-Heat 2[3]
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [6]06:21,331st
SKOSkøllEelco de Jong010: LO 2-Final A [7]07:13,514th
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[4]06:24,812nd
SKOSkøllEelco de Jong010: LO 2-Heat 2[7]07:24,403rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [2]06:32,142nd
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-Final A [4]06:33,891st
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-Heat 1[2]06:41,731st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-Final A [6]06:27,404th
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-Heat 1[4]06:35,142nd
SKOSkøllJan Leerink116: LN 4-Heat 1[5]06:43,813rd
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4- (DK)Final B [5]06:42,464th
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4- (DK)Final A [6]06:19,201st
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4- (DK)Heat 2[5]06:44,804th
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4- (DK)Heat 2[7]06:39,782nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma001: Oude VierHeat 3[4]07:07,415th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+Round D 16:08,12nd
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+Round C 02:13,74th
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+Round B 00:40,43rd
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+Round A 07:41,22nd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jan Leerink027: N 4+Time Trial 19:16,916th
SKOSkøllThijs Riemersma025: SA 4+Time Trial 19:07,342nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [6]06:33,014th
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Heat 2[4]06:45,802nd
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4- (NSK)Final A [6]06:27,802nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/SkøllLuc Snijders129: LM 8+Final A [1]06:11,182nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [4]07:06,432nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [2]07:29,616th
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[3]07:41,723rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma020: LDev 4-Final A [6]07:17,264th
SKOSkøllThijs Riemersma020: LDev 4-Heat 1[5]07:15,432nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/AegirThomas van den Oever116: LSA 8+Final A [4]06:12,842nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [3]06:55,965th
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[2]06:39,022nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma119: LN 4-Final A [5]06:47,261st
SKOSkøllThijs Riemersma037: LDev 4-Final A [4]07:14,085th
SKOSkøllThijs Riemersma037: LDev 4-Heat 2[2]07:11,421st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma016: LSA 4-Final A [1]06:56,272nd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma015: LN 4+Time Trial 18:13,572nd