Ilse Lucke

121 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:37,942nd
SKOSkøllSanne Bruggink129: DO 4-Final A [2]07:05,624th
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[2]06:51,571st
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NSK)Final A [3]06:51,632nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4- (DK)Heat 2[4]07:40,295th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Final A [6]06:36,563rd
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [5]07:02,263rd
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Heat 2[5]06:37,863rd
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NK)Final A [4]07:08,605th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [6]07:19,956th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 2[5]07:10,572nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ProteusJonneke Boere129: DSA 8+Final A [3]07:03,055th
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Final A [2]07:28,006th
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [2]06:59,101st
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 1[3]07:23,923rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [7]08:57,425th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final B [3]08:20,271st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 1[6]09:19,733rd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[2]07:56,484th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [6]07:05,792nd
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 2[7]07:40,004th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Final A [6]08:02,824th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [5]07:58,022nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [2]07:37,985th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Heat 2[3]08:04,972nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 2[6]08:01,081st
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[6]07:27,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Final A [4]08:48,005th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Final A [3]08:28,163rd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Final B [6]08:26,164th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Final B [4]08:14,363rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Final B [2]07:31,953rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Heat 2[3]07:52,222nd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Heat 1[4]07:58,381st
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[3]07:24,795th
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Repechage 2[2]07:42,771st
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Repechage 2[6]09:13,405th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Repechage 2[3]08:48,693rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4- (DK)Heat 1[4]08:04,824th
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)Heat 2[6]08:22,926th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2- (NK)Heat 2[4]08:06,164th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 1[4]06:18,194th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [3]06:10,893rd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 2[6]06:11,483rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 1[1]06:21,144th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Final B [1]06:28,244th
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 3[3]06:18,934th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Final B [3]06:28,061st
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+Heat 3[3]06:18,924th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+Heat 1[2]06:38,795th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Final A [2]06:15,386th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 3[7]06:09,642nd
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)Final B [4]06:15,125th
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[5]06:06,893rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:09,7513th
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+Heat 4[2]06:17,033rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma101: B 8+Heat 3[6]06:30,775th
SKOSkøllSjoerd Ritsma001: Ej 8+Heat 2[2]06:51,435th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma002: Jonge AchtHeat 3[1]06:49,955th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong104: SA 8+ (NSK)Final A [6]06:14,593rd
SKOSkøllBram de Jong104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:17,072nd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [4]06:19,734th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 2[6]06:09,871st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong136: MFm 8+Final A [2]05:52,343rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [3]06:49,446th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 2[5]06:56,261st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong103: SA 8+Heat 2[5]06:27,414th
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+Final A [3]06:24,952nd
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+Heat 2[6]06:34,612nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Final A [2]06:37,811st
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Heat 2[3]07:11,413rd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [6]07:15,136th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 1[3]06:52,933rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Final A [3]06:26,743rd
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Heat 2[1]06:21,831st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]03:03,742nd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:02,011st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]02:59,041st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,846th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong112: B 8+Heat 1[5]06:13,453rd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (EJK)Final A [5]06:47,566th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[3]06:43,322nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong002: Jonge AchtFinal A [6]06:24,586th
SKOSkøllBram de Jong002: Jonge AchtHeat 1[3]06:31,342nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWessel Klijnsma004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:11,79th