W. Rebel

43 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakNina Hendriks150: M18 8+Final [3]07:15,602nd
LAALaakRoanne van Gelder155: M16 4*Final 2[6]07:55,362nd
LAALaak 1Mieke Wilms154: M16 2xFinal 1[4]08:13,182nd
LAALaak 1Mieke Wilms043: M16 2xFinal 3[6]08:16,432nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/LaakTone Wieten090: Mix 2x (500 meter)Final [5]01:33,531st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/LaakSimone Verkleij127: DB 8+Heat 2[5]07:20,356th
OKEOkeanos/LaakSimone Verkleij024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[4]07:27,065th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/LaakTessa van Haaster016: M18 4*Time Trial 31:31,463rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/LaakTessa van Haaster017: M184*Round D 19:13,13rd
SPASpaarne/LaakTessa van Haaster017: M184*Round C 02:38,23rd
SPASpaarne/LaakTessa van Haaster017: M184*Round B 00:51,83rd
SPASpaarne/LaakTessa van Haaster017: M184*Round A 09:12,01st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/Leythe/Hemus/TrompSuzanne Erkelens150: M18 8+Final [3]07:04,991st
LAALaakElse Kommer035: M18 4xFinal 2[6]07:23,251st
HUNHunze/LaakDanique Buwalda043: M16 4xFinal [6]07:17,171st
LAALaakW. Rebel040: M16 1x AFinal [5]08:41,191st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakNina Hendriks031: JW 4xFinal A [1]07:13,592nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/HunzeMedien van der Laan042: M16 2xFinal [4]09:25,222nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/Laak/LeytheFleurine van Manen146: M18 8+Final A [6]07:28,782nd
LAALaak/BredaLiselotte Van der Togt044: M18 4xFinal A [3]08:04,323rd
LAALaak/BredaLiselotte Van der Togt024: DSA 4xHeat 1[4]07:56,883rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak 1Else Kommer149: M18 2xFinal 1[3]07:50,732nd
LAALaak 2Else Kommer033: M18 2xFinal 1[7]08:07,744th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakW. Rebel146: M16 1xFinal A [6]08:52,974th
LAALaakW. Rebel146: M16 1xHeat 1[4]09:08,882nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeythePiekie Küppers015: M18 8+Time Trial 30:11,031st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round D 17:31,66th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round C 02:42,15th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round B 00:52,46th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round A 08:30,66th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakW. Rebel035: M16 1xTime Trial 28:43,302nd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusJet Passchier133: DN 4-Heat 2[4]07:42,876th
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Final A [6]06:58,276th
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Heat 2[6]06:54,602nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus-combi 1Jet Passchier127: M18 8+Final A [2]07:30,862nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix-combi 1Lotte van Ditshuizen146: M18 8+Final A 07:11,192nd
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes043: M18 4-Final A 08:11,563rd
LAALaakNina Hendriks050: M16 4*Final A 08:02,902nd
LAALaakNina Hendriks050: M16 4*Heat 108:12,822nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakNina Hendriks155: M16 4*Final 1[4]07:48,121st
LAALaak 1W. Rebel042: M16 2xFinal 2[3]08:38,623rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/LaakNina Hendriks026: M16 2xFinal B [2]09:16,384th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS 1Else Kommer015: M16 4*Time Trial 32:30,604th