Rianne Gringhuis

86 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Final A [4]07:23,062nd
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Heat 2[3]07:40,661st
GYAGyasArwen Kamphuis019: DN 4+Final A [4]07:30,321st
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier017: DO 2-Heat 2[3]08:17,535th
GYAGyasArwen Kamphuis019: DN 4+Heat 3[6]07:42,051st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasArwen Kamphuis136: DB 4+Final A [6]07:40,686th
GYAGyasArwen Kamphuis136: DB 4+Heat 1[1]07:48,963rd
GYAGyasFleur Kuhlemeier019: DN 4+Final A [3]07:28,231st
GYAGyasFleur Kuhlemeier019: DN 4+Heat 1[1]07:27,041st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Arwen Kamphuis137: DB 4+Final A [4]08:04,466th
GYAGyas 1Arwen Kamphuis137: DB 4+Heat 2[7]07:46,041st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Rosalie Klaver019: DN 4+Heat 2[3]08:26,383rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Rianne Gringhuis016: DN 1xFinal A [6]11:35,644th
GYAGyas 2Rianne Gringhuis016: DN 1xHeat 1[5]09:10,103rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Rianne Gringhuis055: DB 1xFinal A [5]08:53,322nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis163: DSA 4x (NSK)Final A [4]07:59,016th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [7]07:43,882nd
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[7]07:42,643rd
GYAGyasFleur Kuhlemeier053: DSA 2+ (Hoofdnummer)Final A [3]09:34,693rd
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier017: DO 2-Final A [6]08:38,135th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Annewiek Grift128: W 8+ (Aegon NK)Final A [1]06:34,746th
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier048: WDev 4-Final A [6]06:52,312nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Rianne Gringhuis136: DB 1xFinal A [5]10:42,563rd
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [4]08:39,005th
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 1[6]08:19,211st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [7]08:00,735th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[5]08:02,043rd
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-Final A [4]07:53,665th
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-Heat 2[3]07:52,631st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier134: DN 2-Final A [5]09:28,944th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [4]08:18,153rd
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier134: DN 2-Heat 1[3]09:51,761st
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[3]08:21,321st
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [3]08:31,533rd
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 1[4]08:10,152nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [3]07:35,444th
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 2[1]07:30,361st
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [4]07:19,263rd
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 2[4]07:08,342nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-Final A [6]07:17,403rd
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-Heat 2[3]07:21,712nd
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [5]08:34,356th
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[6]07:47,803rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:48,34th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis136: DB 1xHeat 3[7]08:43,884th
GYAGyasRianne Gringhuis018: DN 1xHeat 2[5]08:38,665th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis136: DB 1xFinal A [6]09:45,062nd
GYAGyasRianne Gringhuis136: DB 1xHeat 1[4]10:29,962nd
GYAGyasRianne Gringhuis018: DN 1xFinal A [3]10:10,214th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger128: W 8+Heat 1[3]06:40,013rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarloes Plieger020: DDev 4-Heat 2[6]07:48,296th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Marloes Plieger133: DN 4-Final A [7]07:38,674th
GYAGyas 3Marloes Plieger133: DN 4-Heat 1[5]07:49,073rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDenise Sman020: DDev 4-Heat 1[3]07:38,173rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDenise Sman125: DN 4-Final A [7]07:37,105th
GYAGyasDenise Sman125: DN 4-Heat 1[5]07:24,053rd
GYAGyasDenise Sman038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 3[7]07:26,415th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger008: D 2e divisie 8+Time Trial 26:54,401st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round D 17:25,32nd
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round C 02:24,14th
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round B 00:42,91st
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round A 08:23,64th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasRianne Gringhuis138: DB 8+Final A [6]07:23,565th
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+Final A [3]07:59,475th
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+Heat 1[5]07:57,442nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusSophie Glas129: DSA 8+Final A [5]07:51,934th
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A [4]08:37,774th
GYAGyasRianne Gringhuis019: DN 4+Heat 1[7]09:40,034th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis135: DB 4+Final A [3]08:18,586th
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+Final A [2]08:49,683rd
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+Heat 1[2]08:25,843rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A [4]07:46,772nd
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+Heat 2[2]07:53,574th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A 07:32,642nd
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Heat 107:40,351st
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+Heat 107:39,712nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+Final A [2]08:11,824th
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+Heat 2[6]07:57,523rd
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+Final A [7]08:25,806th
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+Heat 2[6]08:18,233rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte054: DB 4+Final A [3]08:11,803rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte009: D 3e divisie 8+Time Trial 30:22,856th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIrene Doelman055: DB 4+Time Trial 25:15,895th
GYAGyasIrene Doelman004: DN 4+Time Trial 20:49,2912th

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis006: Dames Overnaadse VierHeat 3[2]11:21,174th