Jan Willem Snippe

113 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRob Nijmeijer114: LG 4+Final A [4]06:50,923rd
GYAGyasRob Nijmeijer114: LG 4+Heat 1[5]06:53,531st
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-Final A [1]06:31,484th
GYAGyas 1Mark Pronk013: LDev 2xFinal A [6]07:13,626th
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-Heat 1[4]06:50,993rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirRob Nijmeijer132: LM 8+Final A [1]05:59,414th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-Time Trial 03:13,8311th
GYAGyasRob Nijmeijer115: LG 4-Final A [1]06:34,234th
GYAGyasRob Nijmeijer115: LG 4-Heat 2[4]06:32,051st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mark Pronk212: LG 2xFinal A [4]07:06,073rd
GYAGyas 2Joris Oonk005: LE 2-Final A [2]07:16,184th
GYAGyas 1Mark Pronk212: LG 2xHeat 2[3]
GYAGyas 2Joris Oonk005: LE 2-Time Trial 06:57,595th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jeroen van Schaik121: LN 2-Final A [3]07:27,875th
GYAGyas 2Jeroen van Schaik121: LN 2-Heat 1[4]07:39,432nd
GYAGyas 1Roeland Prak123: LB 1xHeat 4[6]08:00,186th
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+Final A [3]07:07,093rd
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+Heat 2[6]07:11,182nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik120: LN 2-Final A [1]07:12,261st
GYAGyasJeroen van Schaik120: LN 2-Heat 1[3]07:30,883rd
GYAGyasRoeland Prak087: LB 1xFinal B [4]08:01,463rd
GYAGyasRoeland Prak087: LB 1xHeat 2[5]07:59,944th
GYAGyasJeroen van Schaik010: LO 2-Heat 2[5]07:37,903rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik121: LN 2-Final A [5]07:42,524th
GYAGyasJeroen van Schaik121: LN 2-Heat 2[7]07:29,841st
GYAGyasJeroen van Schaik010: LO 2-Final A [2]07:34,396th
GYAGyasJeroen van Schaik010: LO 2-Heat 1[6]08:12,192nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobbert van der Mijn119: LN 4-Heat 2[6]06:50,173rd
GYAGyasRobbert van der Mijn013: LDev 4-Final B [6]06:44,935th
GYAGyasRobbert van der Mijn013: LDev 4-Heat 1[3]06:45,294th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik119: LN 4-Heat 2[4]06:48,324th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik110: LO 4-Heat 2[2]07:05,003rd
GYAGyasJeroen van Schaik005: LDev 4-Heat 3[1]07:36,165th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik043: LN 4+Final A [3]06:58,402nd
GYAGyasJeroen van Schaik052: LB 4+Final A [3]07:05,681st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Els ten Have136: DB 1xHeat 1[5]09:39,784th
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Heat 1[3]07:35,943rd
GYAGyasIris Rodenburg020: DDev 4-Final A [7]07:43,846th
GYAGyasIris Rodenburg020: DDev 4-Heat 2[7]07:38,053rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Iris Rodenburg048: WDev 4-Final A [5]07:03,365th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Final A [2]08:52,134th
GYAGyas 2Iris Rodenburg020: DDev 4-Final A [3]08:37,163rd
GYAGyas 2Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 2[4]08:23,621st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Iris Rodenburg132: DN 2-Final A [3]08:38,401st
GYAGyasEls ten Have134: DB 1xHeat 2[3]09:28,714th
GYAGyasEls ten Have028: DN 1xHeat 2[5]09:47,416th
GYAGyas 2Iris Rodenburg026: DO 2-Heat 1[7]08:49,174th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/GyasIris Rodenburg129: DSA 8+Final A [3]07:49,444th
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Final A [3]08:15,782nd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Final A [2]08:51,305th
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 1[3]08:10,793rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Iris Rodenburg133: DN 4-Final A [1]07:24,761st
GYAGyas 1Iris Rodenburg133: DN 4-Heat 1[2]07:33,252nd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 1[4]07:17,693rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens133: DN 4-Final A [3]07:01,412nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [4]07:51,304th
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 2[4]08:34,143rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]07:47,181st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Final A [2]08:53,623rd
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Heat 1[5]08:33,843rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]08:20,543rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]08:02,422nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [3]08:03,591st
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [2]08:19,324th
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 1[4]07:54,453rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [6]07:59,932nd
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Heat 1[4]08:12,362nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]07:40,073rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[6]07:49,502nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Final A [4]07:47,382nd
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Heat 1[2]07:49,642nd
GYAGyasYvette van den Berkhof019: DN 4+Heat 1[2]07:51,393rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof126: DB 4+Final A [7]07:52,062nd
GYAGyas/ArgoYvette van den Berkhof024: DEj 8+Final B [2]07:10,426th
GYAGyasYvette van den Berkhof022: DN 4+Final A [3]07:46,733rd
GYAGyas/ArgoYvette van den Berkhof024: DEj 8+Heat 1[3]07:22,894th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirGreetje Jong009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:23,591st
GYAGyas 2Anne Elsinghorst025: DCL 8+Time Trial 32:08,8812th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round D 18:06,01st
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round C 02:27,32nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round B 00:45,82nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round A 08:30,01st
GYAGyas 2Anne Elsinghorst040: DCl8+Round B 00:53,520th
GYAGyas 2Anne Elsinghorst040: DCl8+Round A 09:11,417th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof004: DN 4+Time Trial 21:53,474th
GYAGyasYvette van den Berkhof058: DB 4+Time Trial 21:19,011st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPieternel Papineau Salm131: DO 4-Final A [6]07:16,694th
GYAGyas/Phocas/ArgoPieternel Papineau Salm129: DSA 8+Heat 1[4]06:58,925th
GYAGyasPieternel Papineau Salm020: DDev 4-Final A [2]07:17,345th
GYAGyasPieternel Papineau Salm020: DDev 4-Heat 2[2]07:24,373rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPieternel Papineau Salm025: BW 4-Final A [6]07:21,126th
GYAGyasPieternel Papineau Salm025: BW 4-Heat 1[1]07:21,623rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Hunze/NereusNienke Groen129: DSA 8+Final A [6]07:16,911st
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Final A [5]08:08,743rd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Heat 2[3]08:04,981st
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt020: DDev 4-Final B [3]08:55,783rd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt020: DDev 4-Heat 2[7]09:26,725th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Final A [3]07:45,382nd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Heat 1[3]08:06,582nd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt030: DDev 4-Final A [7]08:42,006th
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt030: DDev 4-Heat 1[3]07:47,992nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Final A [6]07:24,484th
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt133: DN 4-Heat 1[4]07:29,442nd
GYAGyasPieternel Papineau Salm017: DO 2-Final A [3]08:10,494th
GYAGyasPieternel Papineau Salm017: DO 2-Heat 1[3]08:00,992nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt131: DN 4-Final A [7]07:39,443rd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt131: DN 4-Heat 2[2]07:33,313rd
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt038: DDev 4-Final B [3]07:47,261st
GYAGyasKristel van den Eerenbeemt038: DDev 4-Heat 1[5]07:50,925th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Jolijn Fortuin025: DCL 8+Time Trial 32:13,969th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jolijn Fortuin040: DCl8+Round D 18:10,913th
GYAGyas 2Jolijn Fortuin040: DCl8+Round B 00:52,610th
GYAGyas 2Jolijn Fortuin040: DCl8+Round A 09:09,314th