Irene Doelman

73 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Irene Doelman134: DN 2-Final A [6]08:29,341st
SKOSkøll 1Irene Doelman134: DN 2-Heat 2[5]08:59,802nd
SKOSkøllIrene Doelman021: DEj 8+Final A [6]07:21,514th
SKOSkøllIrene Doelman021: DEj 8+Heat 1[4]07:11,852nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman135: WFm 8+Final A [1]06:41,874th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Final A [3]07:45,713rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Heat 2[5]07:49,571st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman127: DSA 8+Final A [3]07:31,935th
SKOSkøllIrene Doelman127: DSA 8+Heat 1[6]07:16,622nd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Final A [3]07:16,781st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Heat 1[7]07:39,612nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLies Rustenburg129: DSA 8+Final A [4]07:49,173rd
SKOSkøll/NjordIrene Doelman021: DEj 8+Final A [6]08:16,026th
SKOSkøll/NjordIrene Doelman021: DEj 8+Heat 2[3]07:37,991st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:24,952nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:26,552nd
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:26,701st
SKOSkøll/HoopIrene Doelman021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,244th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Final A [6]06:50,411st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Heat 2[6]07:07,021st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+ (EJK)Final A [2]07:33,573rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:48,091st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman004: Dames AchtFinal A [1]07:00,603rd
SKOSkøllIrene Doelman004: Dames AchtHeat 2[4]07:14,162nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:07,31st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllIrene Doelman063: DEj 8+Time Trial 21:03,51st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEke Bruinsma021: DEj 8+Final A [5]07:12,482nd
GYAGyasEke Bruinsma021: DEj 8+Heat 1[7]06:56,181st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/GyasMichelle Steenvoorden137: DB 4+Heat 1[6]08:22,583rd
ARGArgo/GyasMichelle Steenvoorden019: DN 4+Heat 2[3]08:04,786th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasRianne Gringhuis138: DB 8+Final A [6]07:23,565th
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+Final A [3]07:59,475th
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+Heat 1[5]07:57,442nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusSophie Glas129: DSA 8+Final A [5]07:51,934th
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A [4]08:37,774th
GYAGyasRianne Gringhuis019: DN 4+Heat 1[7]09:40,034th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis135: DB 4+Final A [3]08:18,586th
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+Final A [2]08:49,683rd
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+Heat 1[2]08:25,843rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A [4]07:46,772nd
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+Heat 2[2]07:53,574th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Final A 07:32,642nd
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+Heat 107:40,351st
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+Heat 107:39,712nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+Final A [2]08:11,824th
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+Heat 2[6]07:57,523rd
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+Final A [7]08:25,806th
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+Heat 2[6]08:18,233rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte054: DB 4+Final A [3]08:11,803rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris van de Vegte009: D 3e divisie 8+Time Trial 30:22,856th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIrene Doelman055: DB 4+Time Trial 25:15,895th
GYAGyasIrene Doelman004: DN 4+Time Trial 20:49,2912th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIrene Doelman171: D TalentenachtenFinal 2[5]07:16,932nd