Lauren Kapel

95 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen130: DO 4+Final A [6]07:39,116th
PELPelargosGieneke Teeuwen130: DO 4+Heat 2[5]07:38,603rd
PELPelargosTessa Overboom132: DN 2xHeat 4[4]07:57,603rd
PELPelargosGieneke Teeuwen133: DN 4-Heat 2[2]07:32,585th
PELPelargosTessa Overboom026: LDB 2xFinal A [5]07:57,942nd
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[6]07:37,823rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen133: DN 4-Heat 1[2]07:36,674th
PELPelargosTessa Overboom132: DN 2xHeat 2[4]08:08,084th
PELPelargosTessa Overboom170: LDB 2xFinal A [6]08:11,884th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final A [2]07:45,015th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[3]07:34,572nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final B [3]07:58,092nd
PELPelargosTessa Overboom021: DN 2xFinal A [3]08:26,394th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 2[4]07:47,213rd
PELPelargosTessa Overboom175: LDB 2xFinal A [1]08:16,474th
PELPelargosTessa Overboom175: LDB 2xHeat 1[2]08:18,542nd
PELPelargosGieneke Teeuwen131: DN 4-Heat 2[4]07:33,352nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosTessa Overboom132: DN 2xFinal A [3]08:12,753rd
PELPelargosTessa Overboom027: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]08:25,774th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen135: DB 4+Final A [3]08:05,282nd
PELPelargosGieneke Teeuwen135: DB 4+Heat 2[4]08:02,641st
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final A [5]07:39,981st
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[3]07:51,132nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen135: DB 4+Heat 2[4]
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final A [3]10:07,316th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[4]08:52,592nd
PELPelargos/OdinTessa Overboom257: LDDev 2x (DK)Time Trial 08:50,179th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJens Antonius Nicolaas Keijser111: B 4+Final A [6]06:40,701st
PELPelargosJens Antonius Nicolaas Keijser111: B 4+Heat 2[4]07:01,343rd
PELPelargosJens Antonius Nicolaas Keijser006: N 4+Final A [3]06:40,324th
PELPelargosJens Antonius Nicolaas Keijser006: N 4+Heat 1[7]06:57,861st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosMax Meine Mathijs van der Graaf004: O 2-Heat 3[3]07:34,593rd
PELPelargos/EurosJens Antonius Nicolaas Keijser111: B 4+Final A [4]07:05,173rd
PELPelargos/EurosJens Antonius Nicolaas Keijser111: B 4+Heat 3[1]07:05,551st
PELPelargosMax Meine Mathijs van der Graaf108: N 2-Heat 2[2]07:51,573rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargos/LaakThijs Dullaart113: B 8+Final A [6]06:49,905th
PELPelargosLuke Post112: B 4+Heat 1[3]07:17,034th
PELPelargosLuke Post005: N 4+Heat 1[5]07:32,445th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLuke Post112: B 4+Final B [3]
PELPelargosLuke Post112: B 4+Heat 2[2]08:27,904th
PELPelargosLuke Post005: N 4+Heat 1[2]08:32,555th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLuke Post111: B 4+Final B [4]07:35,241st
PELPelargosLuke Post111: B 4+Heat 1[4]07:30,134th
PELPelargosLuke Post009: N 4+Heat 2[4]07:40,724th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLuke Post113: B 8+Heat 2[6]07:30,854th
PELPelargosLuke Post007: Ej 8+Final B [6]07:43,395th
PELPelargosLuke Post007: Ej 8+Heat 2[3]07:18,486th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLuke Post112: B 8+Heat 3[7]06:19,403rd
PELPelargosLuke Post007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]07:06,335th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLuke Post002: Jonge AchtHeat 1[4]06:38,245th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJorrit Koop004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:39,614th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJorrit Koop061: Ej 8+Time Trial 20:15,017th