Hermione Wassenaar

141 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFleur van Olderen127: JW 4xFinal A [1]08:50,454th
TROTrompFleur van Olderen127: JW 4xTime Trial 07:42,284th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Fleur van Olderen044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Final A [5]07:59,556th
TROTromp 2Floor Battjes044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Final B [5]08:06,985th
TROTrompAnna Meijers151: M16 1xFinal 2[3]08:44,222nd
TROTromp 2Floor Battjes044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[5]08:14,535th
TROTromp 1Fleur van Olderen044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[1]07:48,762nd
TROTromp 1Fleur van Olderen044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 3[5]07:56,123rd
TROTromp 2Floor Battjes044: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 2[3]08:06,992nd
TROTrompValerie Arends045: M16 4*Final A [4]07:43,732nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompDoortje Gompel142: M16 4xFinal A [2]07:33,056th
TROTrompDoortje Gompel142: M16 4xHeat 1[5]07:37,562nd
TROTrompIsa van Dulken039: M16 8+Final A [3]07:26,424th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Doortje Gompel037: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Final B [1]08:14,686th
TROTromp 1Anna Schapers141: M16 1xFinal 2[6]08:38,814th
TROTromp 2Doortje Gompel037: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[6]08:13,896th
TROTromp 2Doortje Gompel037: M16 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 2[2]08:18,283rd
TROTrompDoortje Gompel038: M16 4*Final A [3]07:46,531st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Doortje Gompel146: M16 4xHeat 1[5]07:34,743rd
TROTromp 1Doortje Gompel038: M16 4*Final A [4]07:59,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Elke Schokking020: M16 1x (NK)Final A [1]08:35,335th
TROTromp 2Adinda Frisart020: M16 1x (NK)Final B [2]08:44,115th
TROTromp 1Bente Lochtenberg129: M16 2xFinal A [1]08:15,093rd
TROTromp 2Melati Frisart129: M16 2xFinal A [6]08:08,112nd
TROTromp 2Adinda Frisart020: M16 1x (NK)Semifinal 2[2]08:49,586th
TROTromp 1Elke Schokking020: M16 1x (NK)Semifinal 2[5]08:41,433rd
TROTromp 4Doortje Gompel129: M16 2xHeat 3[5]08:45,544th
TROTromp 3Fleur van Olderen129: M16 2xHeat 3[4]08:38,813rd
TROTromp 1Bente Lochtenberg129: M16 2xHeat 3[2]08:27,432nd
TROTromp 2Melati Frisart129: M16 2xHeat 1[2]08:28,442nd
TROTromp 1Elke Schokking020: M16 1x (NK)Quarterfinal 4[4]08:47,561st
TROTromp 2Adinda Frisart020: M16 1x (NK)Quarterfinal 2[5]08:43,083rd
TROTromp 2Adinda Frisart020: M16 1x (NK)Time Trial 08:11,6110th
TROTromp 1Elke Schokking020: M16 1x (NK)Time Trial 08:05,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Lotte van Kampen151: M16 1xFinal 4[1]09:24,504th
TROTromp 2Bente Lochtenberg151: M16 1xFinal 4[2]08:56,352nd
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2xFinal A [6]07:52,153rd
TROTromp 2Katinka Westra Hoekzema037: M16 2xHeat 3[3]08:06,103rd
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2xHeat 2[1]07:56,752nd
TROTromp 3Eveline Beem037: M16 2xHeat 1[6]08:02,623rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Bente Lochtenberg037: M16 2x (NK)Final B [5]08:17,716th
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2x (NK)Final B [3]07:58,022nd
TROTromp 2Katinka Westra Hoekzema037: M16 2x (NK)Heat 2[3]08:19,255th
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2x (NK)Heat 2[6]08:09,363rd
TROTromp 3Bente Lochtenberg037: M16 2x (NK)Heat 1[4]08:24,514th
TROTromp 1Katinka Westra Hoekzema152: M16 4x (NK)Final A [2]07:30,996th
TROTromp 2Isa van Dulken152: M16 4x (NK)Final B [5]07:42,284th
TROTromp 2Isa van Dulken152: M16 4x (NK)Heat 2[6]07:42,184th
TROTromp 1Katinka Westra Hoekzema152: M16 4x (NK)Heat 2[2]07:28,283rd
TROTrompLotte van Kampen151: M16 1xFinal 2[5]09:24,564th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Lotte van Kampen151: M16 1xFinal 3[6]09:25,706th
TROTromp 1Marlies Buné151: M16 1xFinal 1[6]08:46,303rd
TROTromp 2Marlies Buné037: M16 2xFinal B [1]08:16,674th
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2xFinal B [2]08:09,362nd
TROTromp 2Marlies Buné037: M16 2xHeat 2[6]08:27,506th
TROTromp 1Elke Schokking037: M16 2xHeat 2[3]08:21,355th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Marlies Buné151: M16 1xFinal 3[6]09:22,275th
TROTromp 2Eveline Beem151: M16 1xFinal 3[2]09:16,854th
TROTromp 1Willemijn van Olderen151: M16 1xFinal 3[4]09:16,243rd
TROTrompJudith van Halsema038: M16 4*Final A [4]07:48,101st
TROTrompLideweij van Berkom037: M16 2xHeat 2[3]08:58,055th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLideweij van Berkom153: M16 4*Final A [2]07:52,191st
TROTrompLideweij van Berkom038: M16 4x (NK)Final B [5]07:51,082nd
TROTrompLideweij van Berkom038: M16 4x (NK)Heat 1[6]07:47,035th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Marlies Buné037: M16 2xFinal B [2]09:38,443rd
TROTromp 1Judith van Halsema037: M16 2xHeat 3[7]09:53,896th
TROTromp 2Marlies Buné037: M16 2xHeat 2[5]09:14,114th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompWelmoed Masin227: M16 4*Final A [6]08:16,072nd
TROTromp 1Marlies Buné117: M16 2xFinal A [3]08:51,231st
TROTromp 2Willemijn van Olderen117: M16 2xHeat 3[4]09:57,485th
TROTromp 1Marlies Buné117: M16 2xHeat 3[3]09:25,622nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompEllis Dijkstra042: M16 1x BFinal 3[5]09:01,712nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFieke Verhaaf006: JW 1xHeat 2[5]08:43,504th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFieke Verhaaf154: M16 2x (NK)Final A [4]08:50,652nd
TROTrompFieke Verhaaf154: M16 2x (NK)Semifinal 1[4]08:07,641st
TROTrompFleur van Olderen082: M14 4*Final [5]02:06,614th
TROTrompMarlies Buné081: M14 1xFinal 4[6]02:31,514th
TROTrompFieke Verhaaf032: M18 1x BFinal 3[3]09:31,681st
TROTrompEllis Dijkstra042: M16 1x BFinal [5]10:37,462nd
TROTrompFieke Verhaaf154: M16 2x (NK)Heat 1[4]08:47,061st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFieke Verhaaf154: M16 2xFinal 1[7]08:02,661st
TROTrompFieke Verhaaf044: M16 2xFinal 2[7]07:58,131st
TROTrompFieke Verhaaf042: M16 1x AFinal [6]08:32,321st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompEllis Dijkstra149: M18 2xFinal A [5]09:14,002nd
TROTrompEllis Dijkstra034: M18 2xFinal A [3]09:09,571st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Tessa Gompel154: M16 2xFinal 1[5]08:39,775th
TROTromp 1Danique van Alphen154: M16 2xFinal 1[7]08:20,833rd
TROTromp 1Danique van Alphen043: M16 2xFinal 2[5]08:54,762nd
TROTromp 2Tessa Gompel043: M16 2xFinal 1[3]09:02,253rd
TROTromp 2Claudia de Hartog041: M16 1x AFinal 2[4]09:03,131st
TROTromp 1Danique van Alphen041: M16 1x AFinal 1[3]09:29,444th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Claudia de Hartog019: JW 2xHeat 2[1]08:03,913rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Fieke Verhaaf151: M16 2x (NK)Final A [7]08:33,714th
TROTromp 2Tessa Gompel151: M16 2x (NK)Heat 1[6]09:12,535th
TROTromp 1Fieke Verhaaf151: M16 2x (NK)Heat 1[3]08:32,802nd
TROTrompDanique van Alphen150: M16 1xFinal 2[3]09:29,712nd
TROTrompAnnemijn Speets050: M16 4x (NK)Final A [2]07:54,893rd
TROTrompAnnemijn Speets050: M16 4x (NK)Heat 2[6]08:40,733rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Claudia de Hartog154: M16 2xFinal 2[4]09:21,571st
TROTromp 2Tessa Gompel154: M16 2xFinal 1[5]09:58,732nd
TROTromp 2Tessa Gompel043: M16 2xFinal 2[4]10:26,962nd
TROTromp 1Claudia de Hartog043: M16 2xFinal 1[3]09:31,542nd
TROTrompDanique van Alphen042: M16 1x BFinal 3[4]10:11,051st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Fieke Verhaaf029: M16 2xFinal 3[2]09:14,123rd
TROTromp 2Tessa Gompel029: M16 2xFinal 2[4]09:46,415th
TROTrompDanique van Alphen150: M16 1x (NK)Heat 1[5]10:07,045th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompTessa Gompel156: M16 8+Final [6]07:59,984th
TROTrompAnna Verkuil155: M16 4*Final 2[5]08:00,153rd
TROTromp 2Camilla Houtsma154: M16 2xFinal 2[7]08:41,425th
TROTromp 1Anna Verkuil154: M16 2xFinal 1[6]08:17,623rd
TROTromp/BeatrixCerianne van Middelkoop043: M16 2xFinal 3[5]08:09,811st
TROTromp 2Tessa Gompel043: M16 2xFinal 1[7]08:30,044th
TROTromp 1Anna Verkuil043: M16 2xFinal 1[4]08:07,092nd
TROTrompTessa Gompel044: M16 4xFinal [6]07:56,256th
TROTrompCerianne van Middelkoop041: M16 1x AFinal [7]08:39,505th
TROTromp 3Anna Verkuil042: M16 1x BFinal 4[7]08:47,063rd
TROTromp 2Julia Geurs042: M16 1x BFinal 3[2]09:04,594th
TROTromp 1Danique van Alphen042: M16 1x BFinal 3[5]08:54,782nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/BeatrixCerianne van Middelkoop125: JW 2xHeat 1[1]08:08,634th
TROTromp/BeatrixCerianne van Middelkoop019: JW 2xFinal A [2]08:06,053rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompAnna Verkuil154: M16 2xFinal 1[2]08:59,393rd
TROTrompAnna Verkuil043: M16 2xFinal 1[4]09:17,124th
TROTromp/Hoop/AmstelFanny Bon044: M16 4xFinal [6]08:08,284th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompAnna Verkuil154: M16 2xFinal 2[5]08:57,553rd
TROTrompAnna Verkuil043: M16 2xFinal 2[7]08:26,213rd
TROTrompTessa Gompel044: M16 4xFinal [4]08:04,714th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompCerianne van Middelkoop135: M16 1x (NK)Final B [2]08:40,471st
TROTrompCerianne van Middelkoop135: M16 1x (NK)Heat 2[3]09:02,794th
TROTrompAnnemijn Speets035: M16 4* (NK)Final B [4]08:14,362nd
TROTrompAnnemijn Speets035: M16 4* (NK)Heat 2[6]08:30,834th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/LaakJulia Geurs155: M16 4*Final [5]08:10,103rd
TROTrompLoes Verkuil154: M16 2xFinal [2]08:07,292nd
TROTrompCerianne van Middelkoop042: M16 2xFinal 2[3]08:21,184th
TROTrompJulia Geurs041: M16 1x BFinal 1[6]09:08,224th