Paul Rigters

261 races

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/EemJorrit Heddema143: J18 2xFinal A [5]06:49,076th
TROTromp 1Dirk-Jan van Ommeren143: J18 2xFinal B [6]07:07,396th
TROTromp 2Jort Kroeze143: J18 2xTime Trial 06:20,8813th
TROTromp 1Dirk-Jan van Ommeren143: J18 2xTime Trial 06:19,4012th
TROTromp/EemJorrit Heddema143: J18 2xTime Trial 06:05,145th
TROTromp/EemDirk-Jan van Ommeren038: J18 4xFinal A [6]06:20,963rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Quinten van der Horst148: J16 2xFinal A [4]07:49,546th
TROTromp 3Daan Gudde148: J16 2xFinal B [7]07:59,915th
TROTromp 2Wout Kruithof148: J16 2xFinal B [6]07:49,612nd
TROTromp 3Daan Gudde148: J16 2xHeat 1[3]08:50,845th
TROTromp 2Wout Kruithof148: J16 2xHeat 1[7]08:34,274th
TROTromp 1Quinten van der Horst148: J16 2xHeat 1[2]08:26,082nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Misha Schmidt121: J18 2xFinal A [5]07:58,194th
TROTromp 1Dirk-Jan van Ommeren121: J18 2xFinal A [3]07:38,712nd
TROTromp 3Maurits van Altvorst121: J18 2xHeat 1[4]08:33,524th
TROTromp 2Misha Schmidt121: J18 2xHeat 1[5]07:59,642nd
TROTromp 1Dirk-Jan van Ommeren121: J18 2xHeat 1[2]07:56,761st
TROTrompWout Kruithof017: J16 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[6]09:07,346th
TROTrompJorrit Heddema016: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[6]08:37,986th
TROTrompWout Kruithof017: J16 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:47,5922nd
TROTrompJorrit Heddema016: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:21,9121st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMax Gompel108: HG 2xFinal A [2]07:44,703rd
SPASpaarne/TrompThomas Bierman143: J18 2xHeat 1[4]07:23,095th
HEMHemus/TrompMax Gompel053: LHG 2xFinal A [2]07:18,942nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMax Gompel110: BM 2xFinal B [2]07:54,922nd
TROTrompMax Gompel110: BM 2xTime Trial 07:12,018th
HEMHemus/TrompMax Gompel019: BLM 2xFinal A [1]07:24,982nd
SPASpaarne/TrompThomas Bierman023: JM 2xHeat 2[3]07:57,274th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/Tromp/EemThomas Bierman144: J18 8+ (Nederlands Kampioenschap)Final A [5]06:13,334th
HEMHemus/TrompMax Gompel120: LHG 2xFinal A [2]06:33,531st
HEMHemus/TrompMax Gompel120: LHG 2xHeat 1[3]06:50,152nd
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [3]06:40,782nd
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 3[2]06:56,421st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [3]03:31,902nd
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[2]03:24,762nd
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Repechage [2]03:21,121st
TROTrompMax Gompel008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:18,405th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus/TrompMax Gompel120: LHG 2xFinal A [3]06:59,771st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Max Gompel133: J18 2xFinal A [4]06:43,452nd
TROTromp 2Max Gompel133: J18 2xHeat 3[6]07:12,511st
WILWillem III/Tromp/ZwolscheLucas Hofman031: J18 4xFinal A [4]06:18,601st
WILWillem III/Tromp/ZwolscheLucas Hofman031: J18 4xHeat 1[3]06:39,711st
TROTromp 6Max Gompel029: J18 1xFinal 1[4]07:47,061st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Tromp/Willem IIILucas Hofman125: JM 4xFinal A [6]06:12,591st
ZWOZwolsche/Tromp/Willem IIILucas Hofman038: JM 4xFinal A [4]06:09,821st
TROTrompMax Gompel014: BM 2xFinal A [1]06:35,593rd
ZWOZwolsche/Tromp/Willem IIILucas Hofman038: JM 4xHeat 2[2]06:20,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Thijs Kroeze133: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Final A [1]06:50,624th
TROTromp 1Casper van Luyken133: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Final A [5]06:33,541st
TROTromp 2Thijs Kroeze133: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 1[3]06:54,582nd
TROTromp 1Casper van Luyken133: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 1[5]06:50,921st
TROTromp 1Max Gompel031: J18 4x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]06:06,662nd
TROTromp 1Max Gompel031: J18 4x (Nederlands Kampioenschap)Heat 2[4]06:26,441st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Arthur Bleumers031: J18 4xFinal A [4]06:21,841st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Max Gompel016: J18 1x (NK)Final A [1]07:32,914th
TROTromp 2Casper van Luyken016: J18 1x (NK)Final C [5]07:51,816th
TROTromp 4Lucas Hofman016: J18 1x (NK)Final C [3]07:38,322nd
TROTromp 3Thijs Kroeze016: J18 1x (NK)Final F [4]07:43,171st
TROTromp 1Arthur Bleumers126: J18 2xFinal A [3]07:28,655th
TROTromp 1Max Gompel016: J18 1x (NK)Semifinal 1[2]07:39,303rd
TROTromp 1Arthur Bleumers126: J18 2xHeat 2[5]07:25,252nd
TROTromp 2Casper van Luyken016: J18 1x (NK)Quarterfinal 3[2]07:48,144th
TROTromp 1Max Gompel016: J18 1x (NK)Quarterfinal 3[3]07:45,163rd
TROTromp 4Lucas Hofman016: J18 1x (NK)Quarterfinal 2[6]07:44,204th
TROTromp 3Thijs Kroeze016: J18 1x (NK)Time Trial 07:29,0033rd
TROTromp 4Lucas Hofman016: J18 1x (NK)Time Trial 07:21,9523rd
TROTromp 2Casper van Luyken016: J18 1x (NK)Time Trial 07:14,3611th
TROTromp 1Max Gompel016: J18 1x (NK)Time Trial 07:07,113rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Casper van Luyken143: J18 2x (NK)Final A [5]06:55,885th
TROTromp 3Kjell Bottema143: J18 2x (NK)Final B [3]07:03,592nd
TROTromp 3Kjell Bottema143: J18 2x (NK)Semifinal 2[1]07:04,684th
TROTromp 1Casper van Luyken143: J18 2x (NK)Semifinal 1[4]07:04,162nd
TROTrompThijs Kroeze031: J18 4x (NK)Final A [6]06:15,672nd
TROTromp 1Casper van Luyken143: J18 2x (NK)Heat 3[4]07:02,351st
TROTromp 2Enzo van Toor143: J18 2x (NK)Heat 2[4]07:01,894th
TROTromp 3Kjell Bottema143: J18 2x (NK)Heat 2[6]06:58,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Enzo van Toor123: JM 2xFinal A [5]07:27,614th
TROTromp 1Casper van Luyken123: JM 2xFinal A [2]07:15,401st
TROTromp 1Casper van Luyken123: JM 2xHeat 2[5]07:41,381st
TROTromp 3Enzo van Toor123: JM 2xHeat 1[4]07:45,413rd
TROTrompLucas Hofman038: JM 4xFinal A [4]06:40,581st
TROTrompKjell Bottema007: JM 2xFinal A [5]07:32,494th
TROTrompKjell Bottema007: JM 2xHeat 1[3]07:09,333rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Enzo van Toor142: J18 2-Final A [3]07:28,614th
TROTromp 2Lucas Hofman142: J18 2-Final A [6]07:19,872nd
TROTrompKjell Bottema031: J18 4xFinal A [4]06:20,101st
TROTrompCasper van Luyken029: J18 1xFinal 2[6]07:47,052nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/RLKThomas van Olderen205: SA 2- (NK)Final C [5]
TROTromp 2Enzo van Toor212: J18 2- (NK)Final A [4]08:30,742nd
TROTromp 1Lucas Hofman212: J18 2- (NK)Final A [3]08:23,171st
TROTrompKjell Bottema031: J18 4xFinal A [6]
TROTromp 4Max Gompel208: J18 1x (NK)Final E [2]10:34,093rd
TROTromp 3Floris Gravendeel208: J18 1x (NK)Final F [6]10:50,554th
TROTromp 1Casper van Luyken208: J18 1x (NK)Final F [5]10:21,391st
TROTromp 2Thijs Kroeze208: J18 1x (NK)Final H [4]10:13,693rd
TROTromp/RLKThomas van Olderen205: SA 2- (NK)Quarterfinal 1[6]08:22,864th
TROTromp 2Thijs Kroeze208: J18 1x (NK)Time Trial 08:54,7043rd
TROTromp 3Floris Gravendeel208: J18 1x (NK)Time Trial 08:48,0133rd
TROTromp 1Casper van Luyken208: J18 1x (NK)Time Trial 08:45,1831st
TROTromp 4Max Gompel208: J18 1x (NK)Time Trial 08:43,7729th
TROTromp 2Enzo van Toor212: J18 2- (NK)Time Trial 08:13,692nd
TROTromp 1Lucas Hofman212: J18 2- (NK)Time Trial 08:09,931st
TROTromp/RLKThomas van Olderen205: SA 2- (NK)Time Trial 07:26,7016th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/SpaarneNoud Scholten150: J16 8+Final A [2]06:20,651st
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4xFinal A [3]06:18,631st
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4xHeat 1[6]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompCasper van Luyken028: JM 4x (Aegon Open NK)Final A [5]06:49,533rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Casper van Luyken150: J16 4*Final A [4]06:53,511st
TROTromp 3Casper van Luyken150: J16 4*Heat 2[2]07:00,211st
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4x (NK)Final A [2]06:19,981st
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4x (NK)Heat 2[2]06:39,302nd
TROTrompLucas Hofman035: J16 1xFinal 4[2]08:11,053rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4xFinal A [4]07:24,582nd
TROTrompCasper van Luyken036: J16 4xHeat 1[4]07:51,781st
TROTrompFloris Gravendeel035: J16 1xFinal 1[6]09:42,711st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Floris Gravendeel226: J16 2xFinal A [2]07:33,064th
TROTromp 2Casper van Luyken226: J16 2xFinal A [6]07:17,942nd
TROTromp 1Floris Gravendeel226: J16 2xHeat 4[5]07:32,402nd
TROTromp 2Casper van Luyken226: J16 2xHeat 2[4]07:21,421st
TROTromp 2Lucas Hofman114: J18 4xFinal A [6]07:04,994th
TROTromp 1Lucas Hofman116: J16 4*Final A [4]07:26,841st
TROTromp 1Lucas Hofman116: J16 4*Heat 1[6]07:43,511st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Haye Dijkstra145: J18 2xFinal 2[3]06:47,251st
TROTromp 2Bastian Bergsma145: J18 2xFinal 1[7]07:07,781st
TROTromp 2Bastian Bergsma029: J18 4xFinal [5]06:30,612nd
TROTromp 1Jeroen Weits029: J18 4xFinal [2]06:05,371st
TROTromp 1Bastian Bergsma028: J18 2xFinal 2[4]06:59,562nd
TROTromp 1Franck Pronk026: J18 1x BFinal 4[6]08:15,406th
TROTromp 2Maarten Bakker026: J18 1x BFinal 2[2]07:47,901st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Jeroen Weits122: JM 2xFinal A [3]06:30,781st
TROTromp 1Jeroen Weits122: JM 2xHeat 3[1]06:44,021st
TROTromp 2Bastian Bergsma122: JM 2xHeat 1[1]06:58,774th
TROTrompRick Spaans104: JM 1xHeat 2[3]07:50,933rd
TROTromp 2Thomas van Olderen040: JM 4xFinal A [6]06:16,443rd
TROTromp 1Jeroen Weits040: JM 4xFinal A [1]06:12,732nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+ (NK)Final A [6]06:56,333rd
TROTromp 1Jeroen Weits145: J18 2x (NK)Final A [4]06:55,771st
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Final B [5]07:14,882nd
TROTromp 4Franck Pronk145: J18 2x (NK)Final C [5]07:35,523rd
TROTromp 2Marlon Dijkstra145: J18 2x (NK)Final C [3]07:21,171st
TROTromp 4Franck Pronk145: J18 2x (NK)Semifinal 3[7]07:23,785th
TROTromp 2Marlon Dijkstra145: J18 2x (NK)Semifinal 2[3]07:10,565th
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Semifinal 2[7]07:07,223rd
TROTromp 1Jeroen Weits145: J18 2x (NK)Semifinal 2[5]07:00,581st
TROTromp 2Bastian Bergsma029: J18 4x (NK)Final A [3]06:55,204th
TROTromp 1Jeroen Weits029: J18 4x (NK)Final A [5]06:26,322nd
TROTromp 2Marlon Dijkstra145: J18 2x (NK)Heat 5[4]07:41,332nd
TROTromp 4Franck Pronk145: J18 2x (NK)Heat 3[6]08:06,904th
TROTromp 1Jeroen Weits145: J18 2x (NK)Heat 3[3]07:49,481st
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Heat 2[5]07:48,363rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Jop Jaeger145: J18 2xFinal 3[4]07:32,445th
TROTromp 1Rick Spaans145: J18 2xFinal 3[5]07:05,661st
TROTromp 3Niels van der Voort145: J18 2xFinal 2[7]07:23,684th
TROTromp 3Maarten Bakker143: J18 1xFinal 3[4]08:12,104th
TROTromp 2Jeroen Weits143: J18 1xFinal 3[3]07:39,112nd
TROTromp 1Haye Dijkstra143: J18 1xFinal 3[6]07:29,791st
TROTromp 2Franck Pronk030: J18 4xFinal [5]06:42,855th
TROTromp 1Jeroen Weits030: J18 4xFinal [3]06:21,961st
TROTromp 1Jeroen Weits029: J18 2xFinal 4[7]06:54,341st
TROTromp 2Rick Spaans029: J18 2xFinal 3[4]07:04,341st
TROTromp 3Bastian Bergsma029: J18 2xFinal 1[7]07:13,182nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMaarten Bakker025: J18 1xFinal A [3]08:57,374th
TROTrompMaarten Bakker025: J18 1xHeat 2[4]09:12,192nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Jeroen Weits208: J18 1xSemifinal 3[6]07:59,013rd
TROTromp 1Haye Dijkstra208: J18 1xSemifinal 2[2]07:43,283rd
TROTromp 4Marlon Dijkstra208: J18 1xRepechage 3[4]09:39,713rd
TROTromp 3Rick Spaans208: J18 1xRepechage 2[2]10:03,614th
TROTromp 2Jeroen Weits208: J18 1xRepechage 2[4]09:35,631st
TROTromp 1Haye Dijkstra208: J18 1xRepechage 1[4]09:58,091st
TROTromp 1Haye Dijkstra208: J18 1xHeat 9[4]08:08,622nd
TROTromp 2Jeroen Weits208: J18 1xHeat 8[1]08:10,792nd
TROTromp 4Marlon Dijkstra208: J18 1xHeat 7[2]08:36,552nd
TROTromp 3Rick Spaans208: J18 1xHeat 5[2]08:25,325th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Jeroen Weits118: JM 1xFinal A [1]07:23,586th
TROTromp 1Haye Dijkstra118: JM 1xFinal A [5]07:22,865th
TROTromp 2Rick Spaans118: JM 1xFinal B [3]07:30,021st
TROTrompLukas Pragt102: JM 2-Final A [4]07:24,263rd
TROTromp 3Jeroen Weits118: JM 1xSemifinal A/B 2[2]07:28,093rd
TROTromp 1Haye Dijkstra118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:27,812nd
TROTromp 2Rick Spaans118: JM 1xSemifinal A/B 1[6]07:34,324th
TROTromp 3Jeroen Weits118: JM 1xRepechage 3[4]07:37,401st
TROTromp 2Rick Spaans118: JM 1xRepechage 1[4]07:38,342nd
TROTrompLouis Stolper020: JM 2xFinal A [5]06:42,281st
TROTromp 2Rick Spaans118: JM 1xHeat 3[1]07:59,504th
TROTromp 1Haye Dijkstra118: JM 1xHeat 2[1]07:42,531st
TROTromp 3Jeroen Weits118: JM 1xHeat 1[3]07:48,954th
TROTrompLouis Stolper020: JM 2xHeat 2[5]06:58,022nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Jeroen Weits160: J18 2x (NK)Final A [2]07:19,222nd
TROTromp 1Louis Stolper160: J18 2x (NK)Final A [4]07:16,551st
TROTrompLukas Pragt108: N 2-Heat 2[3]08:27,923rd
TROTrompHaye Dijkstra159: J18 1xFinal 3[7]08:15,382nd
TROTromp 2Jeroen Weits160: J18 2x (NK)Heat 3[6]07:35,232nd
TROTromp 1Louis Stolper160: J18 2x (NK)Heat 2[6]07:24,311st
TROTrompJeroen Weits063: J18 4x (NK)Final A [3]06:38,771st
TROTrompRick Spaans018: LN 1xHeat 3[4]08:30,812nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Jeroen Weits145: J18 2xFinal 2[6]08:00,801st
TROTromp 1Louis Stolper145: J18 2xFinal 1[3]07:55,711st
TROTrompJeroen Weits029: J18 4xFinal [5]07:18,121st
TROTrompLukas Pragt027: J18 2-Final [5]08:52,131st
TROTrompMaarten Bakker026: J18 1x BFinal 4[5]09:00,551st
TROTrompHaye Dijkstra025: J18 1x AFinal 2[3]08:24,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompJeroen Weits142: J18 4xFinal [7]06:17,591st
TROTromp 1Roelant Feldbrugge140: J18 1x (NK)Final C [3]07:43,933rd
TROTromp 2Louis Stolper140: J18 1x (NK)Final B [7]07:28,241st
TROTrompSiebren Hazelhoff Roelfzema141: J18 2- (NK)Final A [7]07:33,174th
TROTromp 1Roelant Feldbrugge140: J18 1x (NK)Semifinal 1[5]08:09,326th
TROTromp 2Louis Stolper140: J18 1x (NK)Semifinal 1[6]07:49,994th
TROTromp 2Rick Spaans026: J18 2xFinal 2[3]07:38,161st
TROTromp 2Louis Stolper140: J18 1x (NK)Heat 7[5]08:46,881st
TROTromp 3Haye Dijkstra140: J18 1x (NK)Heat 6[7]08:59,335th
TROTromp 4Jeroen Weits140: J18 1x (NK)Heat 6[6]08:54,983rd
TROTromp 5Rick Spaans140: J18 1x (NK)Heat 3[4]09:26,484th
TROTromp 1Roelant Feldbrugge140: J18 1x (NK)Heat 1[3]08:34,441st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge012: J18 8+Time Trial 28:42,23rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge146: J18 8+Final [5]06:44,183rd
TROTrompJeroen Weits151: J16 2xFinal 3[5]07:19,181st
TROTromp 1Jeroen Weits152: J16 4*Final 2[3]06:53,471st
TROTromp 1Jeroen Weits040: J16 4xFinal [5]07:28,984th
TROTromp/Willem IIIRoel van Broekhuizen039: J16 2xFinal 1[7]07:19,113rd
TROTromp 2Siebren Hazelhoff Roelfzema037: J16 1x AFinal [3]07:50,334th
TROTromp 1Jeroen Weits037: J16 1x AFinal [4]07:40,971st
TROTromp 3Maarten Bakker038: J16 1x BFinal 6[6]08:09,252nd
TROTromp 1Haye Dijkstra038: J16 1x BFinal 5[3]08:04,981st
TROTromp 2Rick Spaans038: J16 1x BFinal 4[7]08:00,044th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Jeroen Weits035: JM 4xFinal A [4]06:34,644th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompSiebren Hazelhoff Roelfzema143: J18 1xFinal 4[5]08:30,643rd
TROTromp/Willem IIIRoel van Broekhuizen151: J16 2xFinal 4[4]07:35,432nd
TROTromp 1Rick Spaans151: J16 2xFinal 3[3]07:51,873rd
TROTromp 1Jeroen Weits040: J16 4xFinal [5]07:03,002nd
TROTromp 1Siebren Hazelhoff Roelfzema037: J16 1x AFinal 2[2]07:59,554th
TROTromp 2Rick Spaans038: J16 1x BFinal 3[6]08:05,662nd
TROTromp 1Maarten Bakker038: J16 1x BFinal 1[6]08:09,452nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Jeroen Weits040: J16 4xFinal [6]06:36,472nd
TROTromp 1Haye Dijkstra038: J16 1x BFinal 1[3]08:18,312nd
TROTromp 2Rick Spaans037: J16 1x AFinal 2[5]08:08,445th
TROTromp 1Siebren Hazelhoff Roelfzema037: J16 1x AFinal 2[3]07:58,804th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/TrompSiebren Hazelhoff Roelfzema140: J16 2x (NK)Final A [3]07:07,733rd
TROTromp 1Siebren Hazelhoff Roelfzema132: J16 1x (NK)Final B [4]08:05,324th
TROTromp 2Jeroen Weits132: J16 1x (NK)Final B [3]07:51,181st
TROTromp 2Jeroen Weits132: J16 1x (NK)Semifinal 2[7]08:07,144th
TROTromp 1Siebren Hazelhoff Roelfzema132: J16 1x (NK)Semifinal 1[3]07:59,633rd
TROTromp 1Jeroen Weits033: J16 4* (NK)Final A [3]07:04,213rd
HUNHunze/TrompSiebren Hazelhoff Roelfzema140: J16 2x (NK)Heat 4[5]07:08,941st
TROTrompMaarten Bakker140: J16 2x (NK)Heat 3[7]07:20,824th
TROTromp 1Jeroen Weits033: J16 4* (NK)Heat 1[7]07:27,462nd
TROTromp 2Jeroen Weits132: J16 1x (NK)Heat 6[7]08:17,193rd
TROTromp 1Siebren Hazelhoff Roelfzema132: J16 1x (NK)Heat 3[6]08:14,612nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompJeroen Weits014: J16 4*Time Trial 29:46,514th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round D 20:29,611th
TROTromp 2Jeroen Weits027: J164*Round D 18:25,47th
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round B 00:57,313th
TROTromp 2Jeroen Weits027: J164*Round B 00:48,86th
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round A 09:54,013th
TROTromp 2Jeroen Weits027: J164*Round A 08:55,86th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Maarten Bakker037: J16 1x BFinal 6[6]08:19,852nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMartijn Vlastuin102: JM 2-Final A [4]07:24,083rd
TROTrompMartijn Vlastuin102: JM 2-Heat 2[1]07:29,681st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Roelant Feldbrugge148: J16 2xFinal B [4]08:06,195th
TROTromp 2Roelant Feldbrugge148: J16 2xHeat 2[4]08:17,363rd
TROTromp 2Stijn Peerik037: J18 2-Final [6]08:48,854th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMartijn Vlastuin138: J18 4-Final A [3]07:14,992nd