Quirijn Knab

133 races

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiRamon Vogelzang104: SA 8+ (NK)Heat 2[6]06:07,405th
NERNereus 1Quirijn Knab001: SA 1xHeat 2[4]07:33,234th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/Proteus/NereusBart Overes201: SA 8+Final A [5]06:18,343rd
PHOPhocas/NereusGideon Knab203: O 2-Heat 2[6]07:28,034th
NERNereus 2Quirijn Knab001: SA 1x (NK)Repechage 1[3]08:16,033rd
NERNereus 2Quirijn Knab001: SA 1x (NK)Heat 4[6]08:10,626th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NereusAmos Keijser103: SA 2xFinal A [3]06:36,643rd
NERNereus/LagaAbe Wiersma051: SA 4xFinal A [3]06:02,232nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma127: M 4x (Aegon Open NK)Final A [1]05:54,584th
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma127: M 4x (Aegon Open NK)Heat 1[5]05:58,173rd
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma044: M 4xFinal A [6]05:52,775th
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma044: M 4xHeat 1[5]06:03,823rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/LagaQuirijn Knab103: SA 2xFinal A [5]06:43,923rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 7Quirijn Knab201: SA 1xSemifinal 3[6]07:35,974th
NERNereus 7Quirijn Knab201: SA 1xRepechage 1[3]09:21,871st
NERNereus 7Quirijn Knab201: SA 1xHeat 6[5]08:22,553rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Skøll/Nereus/PAMAbe Wiersma051: SA 4x (NSK)Final A [3]06:32,441st
NERNereusQuirijn Knab001: SA 1x (NSK)Final A [6]07:52,983rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Quirijn Knab104: BM 1xHeat 1[2]07:24,751st
NERNereus 2Quirijn Knab016: BM 1xFinal A [5]07:09,871st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuirijn Knab110: B 1xFinal A [4]07:50,702nd
NERNereusQuirijn Knab110: B 1xHeat 1[3]07:55,891st
NERNereus 2Quirijn Knab008: N 1xFinal A [4]07:59,531st
NERNereus 2Quirijn Knab008: N 1xHeat 2[2]08:13,581st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Quirijn Knab004: N 1xFinal A [6]09:01,803rd
NERNereus 2Quirijn Knab004: N 1xHeat 3[7]08:18,931st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers106: O 2-Final A [4]07:15,624th
NERNereus 2Bart Aulbers106: O 2-Heat 2[5]07:29,031st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers031: O 2-Final A [5]07:24,955th
NERNereus 2Bart Aulbers031: O 2-Heat 2[3]07:30,182nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers132: M 8+Final A [6]05:58,365th
NERNereus 2Bart Aulbers042: M 8+Final A [1]05:49,534th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers104: SA 8+Final A [4]06:03,412nd
NERNereus 1Bart Aulbers006: Dev 4-Final A [5]06:43,702nd
NERNereus 1Bart Aulbers006: Dev 4-Heat 1[5]06:25,541st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Bart Aulbers104: SA 8+Final A [3]06:05,013rd
NERNereus 1Bart Aulbers106: O 4-Final A [3]06:33,223rd
NERNereus 1Bart Aulbers104: SA 8+Heat 1[3]06:08,722nd
NERNereus 1Bart Aulbers106: O 4-Heat 1[4]06:56,912nd
NERNereus 1Bart Aulbers006: Dev 4-Final A [4]06:17,871st
NERNereus 1Bart Aulbers006: Dev 4-Heat 2[4]06:31,991st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ian de Wolf103: O 4-Final A [3]06:28,824th
NERNereus 1Ian de Wolf103: O 4-Heat 2[7]06:31,242nd
NERNereus 2Ian de Wolf036: Dev 4- (DK)Final A [5]06:24,321st
NERNereus 2Ian de Wolf036: Dev 4- (DK)Heat 3[5]06:35,631st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ian de Wolf040: N 4+Final A [4]06:58,381st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese002: H 2e divisie 8+Time Trial 25:24,791st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round D 15:36,21st
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round C 02:05,92nd
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round B 00:39,25th
NERNereusLars Kroese003: H2eDiv8+Round A 07:34,11st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Philip d' Ailly108: N 4-Final A [4]06:27,491st
NERNereus 2Philip d' Ailly108: N 4-Heat 1[4]06:29,401st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:02,043rd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 1[5]05:58,051st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly135: MFm 8+Final A [3]05:59,681st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [4]06:44,832nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 2[3]07:28,181st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Final A [4]06:25,795th
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Heat 2[3]06:15,421st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Final A [4]06:38,601st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Heat 3[7]06:44,471st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:03,371st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 3[5]06:05,611st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Final A 06:04,531st
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Heat 305:58,531st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A 05:51,462nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 305:55,041st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Final A [4]06:21,052nd
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Heat 1[6]06:05,421st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Final A [5]06:25,591st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Heat 2[4]06:21,981st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtFinal A [5]06:25,654th
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtHeat 2[2]06:28,522nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:56,543rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
JASJasonThijs Lengkeek007: J188+Round D 16:40,14th
JASJasonThijs Lengkeek007: J188+Round C 02:39,45th
JASJasonThijs Lengkeek007: J188+Round B 00:47,94th
JASJasonThijs Lengkeek007: J188+Round A 08:03,54th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ROORoo/Arg/LeyDaan van Gastel003: J18 4-Final A [3]06:39,602nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoQuirijn Knab024: J18 1x AFinal 1[4]07:48,441st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoQuirijn Knab138: J18 1xRepechage 2[2]08:07,676th
ARGArgoQuirijn Knab138: J18 1xHeat 1[5]07:59,093rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
JASJason-combi 3Thijs Lengkeek012: J18 8+Time Trial 26:44,901st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoHugo Maassen008: Ej 8+Round D 17:12,27th
JASJasonThijs Lengkeek007: J18 8+Round D 16:59,53rd
ARGArgoHugo Maassen008: Ej 8+Round C 02:15,74th
JASJasonThijs Lengkeek007: J18 8+Round C 02:18,12nd
ARGArgoHugo Maassen008: Ej 8+Round B 00:42,24th
JASJasonThijs Lengkeek007: J18 8+Round B 00:42,32nd
ARGArgoHugo Maassen008: Ej 8+Round A 08:01,88th
JASJasonThijs Lengkeek007: J18 8+Round A 07:55,32nd

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoHugo Maassen013: Ej 8+Time Trial 17:12,624th