Quirijn Knab

133 races

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:10,613rd
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,085th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+Final A [6]05:44,013rd
NERNereusMaciek Mika110: LE 2-Final A [5]07:03,343rd
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+Heat 2[3]05:31,301st
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:05,871st
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:27,342nd
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Final A [4]07:04,633rd
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:30,581st
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:39,163rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Niels Brinkman114: LE 8+Final A [3]06:04,261st
NERNereusMax de With111: LE 2-Final A [3]07:10,031st
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,714th
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:16,051st
NERNereusMaciek Mika012: LG 2-Final A [6]07:19,895th
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[3]06:15,101st
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:21,031st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:30,065th
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:13,061st
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Final A [5]08:28,601st
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:15,421st
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:27,881st
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Heat 2[5]08:03,401st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2- (NK)Final A [3]07:14,583rd
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-Final A [6]06:20,221st
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-Heat 3[1]06:31,041st
NERNereus 1Niels Brinkman252: LG 4-Heat 2[2]06:36,083rd
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4- (Dev)Final A [5]06:22,621st
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4- (Dev)Final B [4]06:36,541st
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4- (Dev)Heat 2[6]06:32,251st
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4- (Dev)Heat 1[2]06:41,673rd
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2- (NK)Time Trial 06:54,004th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-Final A [5]07:04,975th
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-Final A [6]07:47,206th
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-Heat 2[2]06:49,722nd
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-Heat 2[4]07:40,473rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFrances Krijnen172: DTal 4*Final A [3]08:19,732nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHarbert Egberts172: HTal 8+Final A [7]06:53,812nd
NERNereusHarbert Egberts172: HTal 8+Heat 1[7]06:53,022nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma de Louw010: D 4e divisie 8+Time Trial 27:39,361st