Rosa Bas

153 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard016: W 4- (Aegon Open National Championship)Final A [1]07:16,091st
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard016: W 4- (Aegon Open National Championship)Heat 1[4]07:18,351st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiLaila Youssifou021: DE 4-Final A [5]06:45,393rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skadi/Proteus/ThêtaLisa Scheenaard127: DE 4xFinal A [3]06:48,391st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1 (p8)Rosa Bas011: DE 1x (NK)Final B [2]07:53,571st
ORCOrca 1 (p8)Rosa Bas011: DE 1x (NK)Semifinal 1[5]08:31,314th
ORCOrca 1 (p8)Rosa Bas011: DE 1x (NK)Quarterfinal 3[4]08:14,052nd
ORCOrca 1 (p8)Rosa Bas011: DE 1x (NK)Time Trial 07:12,816th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [4]06:05,231st
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres109: W 2xFinal A [4]07:00,122nd
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard130: W 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 2[1]06:09,651st
KNRKNRB-combiKirsten Wielaard045: W 8+Final A [4]06:05,291st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rosa Bas144: DE 1xFinal A [4]07:41,973rd
ORCOrca 1Rosa Bas144: DE 1xHeat 2[4]07:11,972nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRosa Bas148: DE 1xFinal A [6]08:24,721st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xFinal A [3]08:03,391st
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xHeat 2[6]08:02,341st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rosa Bas011: DE 1x (NK)Final B [1]07:59,655th
ORCOrca 2Rosa Bas011: DE 1x (NK)Semifinal 1[3]07:59,576th
ORCOrca 2Rosa Bas011: DE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]07:56,272nd
ORCOrca 2Rosa Bas011: DE 1x (NK)Time Trial 07:31,456th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Triton/Proteus/OrcaRosa Bas127: DSA 4xFinal A [6]06:29,081st
ORCOrcaRosa Bas017: DSA 1x (NSK)Final A [4]08:01,564th
ORCOrcaRosa Bas017: DSA 1x (NSK)Heat 3[6]07:46,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRosa Bas171: DSA 1xFinal A [4]07:54,264th
PROProteus/OrcaRoos de Jong126: DSA 2xFinal A [2]06:58,751st
ORCOrcaRosa Bas171: DSA 1xHeat 2[2]
PROProteus/OrcaRoos de Jong019: DSA 2xFinal A [6]06:58,551st
ORCOrca 3Rosa Bas173: DO 1xFinal A [5]07:40,481st
ORCOrca 3Rosa Bas173: DO 1xHeat 2[2]07:47,271st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rosa Bas017: DSA 1xFinal A [2]08:10,622nd
ORCOrca 1Rosa Bas017: DSA 1xHeat 1[2]08:06,911st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Final B [1]08:07,691st
ORCOrcaRosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[3]08:27,974th
ORCOrcaRosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 1[5]08:05,962nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [2]06:28,681st
ORCOrca 1Rosa Bas162: DSA 1xFinal A [3]07:49,282nd
ORCOrca 1Rosa Bas162: DSA 1xHeat 1[4]07:54,931st
ORCOrca 1Rosa Bas017: DSA 1xFinal A [2]07:48,851st
ORCOrca 1Rosa Bas017: DSA 1xHeat 1[4]07:54,121st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Rosa Bas017: DSA 1xFinal A [3]07:50,681st
ORCOrca 3Rosa Bas017: DSA 1xHeat 2[7]07:52,661st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Final A [7]08:23,424th
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Semifinal 1[6]09:09,353rd
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:35,706th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Final A [4]07:36,425th
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Heat 2[2]07:24,202nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4- (NK)Final A [6]06:41,993rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xFinal A [6]08:02,561st
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xHeat 2[4]08:13,442nd
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4-Final A [5]07:58,631st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1x (NK)Final A [7]08:21,766th
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1x (NK)Semifinal 2[3]08:30,103rd
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1x (NK)Repechage 1[6]08:36,031st
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1x (NK)Heat 3[6]08:47,273rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/LagaYvonne Janse163: DSA 4xFinal A [5]06:38,922nd
ORCOrca/VikingMiriam Visser128: DSA 2xFinal A [3]07:30,022nd
ORCOrca/Proteus/LagaYvonne Janse163: DSA 4xHeat 2[3]06:52,951st
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1x (NSK)Final A [5]07:48,664th
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1x (NSK)Heat 2[3]07:56,721st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Final B [5]07:41,473rd
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[1]08:08,546th
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Repechage 3[5]07:40,212nd
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 4[4]07:57,544th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rosa Bas130: DO 1xFinal A [4]08:54,441st
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xFinal A [3]08:03,444th
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xHeat 1[4]08:53,382nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xFinal A [7]07:54,071st
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xHeat 2[6]08:08,562nd
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xFinal A [2]08:10,552nd
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xHeat 2[6]08:16,043rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Rosa Bas065: DN 1xFinal A [2]08:34,762nd
ORCOrca 3Rosa Bas065: DN 1xHeat 3[1]08:37,151st
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xFinal A [4]08:00,472nd
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xHeat 1[3]08:09,402nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Semifinal 2[6]08:04,386th
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Repechage [3]09:18,222nd
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Heat 2[5]08:29,554th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Monica Lanz128: W 8+ (Aegon NK)Final A [4]06:19,254th
ORCOrca/TritonMonica Lanz107: W 4-Final A [3]06:38,183rd
ORCOrca/Triton 1Monica Lanz032: W 4- (Aegon NK)Final A [3]06:43,242nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Final A [4]06:57,011st
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Heat 2[4]07:02,181st
ORCOrca/Triton 1Monica Lanz022: DSA 4-Final A [4]07:21,782nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKyra de Vries127: DSA 2-Final A [5]08:57,445th
ORCOrca/TritonMonica Lanz016: DSA 4-Final A [5]08:17,761st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries127: DSA 8+Final A [4]06:30,191st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaClaudia Belderbos007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:23,02nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Final A [1]06:41,584th
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Heat 2[3]06:39,662nd
SKOSkøll-combiKyra de Vries041: W 8+Final A [3]06:22,142nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-Final A [5]07:07,021st
ORCOrca/TritonKyra de Vries131: DO 4-Heat 2[5]07:21,341st
ORCOrca/TritonKyra de Vries016: DSA 4-Final A [4]06:47,521st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xFinal A [4]08:17,473rd
ORCOrca 1Rosa Bas123: DN 1xHeat 1[5]08:16,992nd
ORCOrca 1Rosa Bas119: DSA 1x (NK)Heat 2[4]08:20,954th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]06:46,292nd
ORCOrca 2Judith Boersma135: DN 2xFinal A [5]07:30,991st
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:45,452nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+Final A [1]06:39,125th
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+Heat 1[3]06:37,283rd
ORCOrcaMarloes van der Pol025: BW 4-Final A [1]07:04,335th
ORCOrcaMarloes van der Pol025: BW 4-Heat 2[4]07:07,133rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Marloes van der Pol020: DDev 4-Final A [7]08:15,291st
ORCOrca 2Marloes van der Pol020: DDev 4-Heat 2[3]09:07,173rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol129: DO 4-Final A [3]07:37,243rd
ORCOrcaMarloes van der Pol129: DO 4-Heat 1[4]07:56,922nd
ORCOrcaMarloes van der Pol030: DDev 4-Final A [2]08:05,861st
ORCOrcaMarloes van der Pol030: DDev 4-Heat 2[7]07:46,652nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DO 4-Final A [4]07:19,964th
ORCOrca 1Rosa Bas018: DN 1xFinal A [2]08:16,535th
ORCOrca 1Rosa Bas018: DN 1xHeat 1[4]08:23,733rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xFinal A 07:59,671st
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xHeat 208:13,201st
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xHeat 108:11,931st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DN 4-Final A [4]07:30,241st
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DN 4-Heat 1[5]07:22,351st
ORCOrcaRosa Bas025: DB 1xFinal A [6]09:06,453rd
ORCOrcaRosa Bas025: DB 1xHeat 1[4]08:51,332nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:50,254th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round D 17:55,95th
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round D 17:21,64th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round C 02:47,65th
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round C 02:43,95th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round B 00:54,45th
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round B 00:50,21st
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round A 09:00,38th
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round A 08:25,14th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKFinal A [4]06:24,151st
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKHeat 2[3]06:39,151st
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKHeat 1[3]06:55,731st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen134: DEj 8+Final A [1]07:18,293rd

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A [3]06:49,291st
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 1[4]07:00,971st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen127: DSA 8+Final A 06:39,604th
ORCOrcaSietske van Viersen031: DEj 8+Final A 06:57,561st
ORCOrcaSietske van Viersen031: DEj 8+Heat 107:14,411st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A [5]07:00,351st
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 2[3]06:54,311st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen126: DSA 8+Final A [3]06:48,464th
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A [3]07:09,171st
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 2[7]07:22,841st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen004: Dames AchtFinal A [2]07:20,111st
ORCOrcaSietske van Viersen004: Dames AchtHeat 1[2]07:28,601st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:30,042nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round D 18:17,71st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round C 02:26,71st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round B 00:47,42nd
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round A 08:37,92nd

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen024: DEj 8+Time Trial 17:58,171st