Maarten Jongh

291 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final A [4]07:03,054th
ORCOrcaKai Mos116: LHE 8+Final A [5]06:15,475th
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+Final A [6]06:54,065th
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 2[3]07:14,932nd
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+Heat 1[7]07:46,113rd
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+Heat 1[5]07:18,141st
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+Heat 1[4]06:17,556th
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+Heat 2[5]06:35,967th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Heat 1[8]07:08,526th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final A [8]07:00,426th
ORCOrcaBento Noldus116: LHE 8+Final A [3]06:17,495th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Final A [2]06:19,487th
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 1[5]07:01,873rd
ORCOrcaThijs Rijnders019: LHEj 8+Final B [3]06:26,632nd
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+Final B [6]06:26,394th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Final B [5]07:13,922nd
ORCOrcaThijs Rijnders019: LHEj 8+Heat 1[7]06:36,226th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+Heat 1[2]06:24,776th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Heat 2[3]07:25,305th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final B [1]06:53,191st
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+Final A [1]06:08,861st
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Time Trial 06:09,567th
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+Time Trial 05:29,581st
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:34,2110th
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+Heat 2[5]06:16,754th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+Heat 2[6]06:19,565th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Heat 3[3]06:55,034th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Final B [4]07:47,701st
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+Final A [4]07:21,375th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Final B [3]07:09,124th
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+Heat 2[7]07:31,805th
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+Heat 2[6]06:51,802nd
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Heat 2[4]06:48,846th
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+Final A [2]06:47,692nd
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+Final B [2]06:49,914th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Final A [1]07:01,817th
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+Heat 1[7]06:19,613rd
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+Heat 1[3]06:23,417th
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+Heat 2[1]07:07,784th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+Final B [1]07:47,683rd
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+Final C [2]06:50,022nd
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+Time Trial 05:13,5814th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+Time Trial 05:29,508th
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+Time Trial 04:54,2911th
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+Time Trial 05:07,426th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut136: DB 8+Time Trial 05:42,308th
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:06,518th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+Final A [6]07:41,136th
ORCOrcaLex Zwakenberg212: LHB 8+Heat 2[5]06:37,274th
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+Heat 3[4]06:48,514th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+Heat 1[3]07:26,022nd
ORCOrcaLex Zwakenberg107: LHEj 8+Heat 1[5]06:40,233rd
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare117: LDEj 4*Heat 1[2]08:18,025th
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+Heat 3[2]06:41,565th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut112: DEj 8+Heat 3[3]07:29,506th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaThijs Rijnders004: LHB 8+Heat 2[5]07:27,424th
ORCOrcaCasper Bakker003: HB 8+Heat 3[5]06:40,895th
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut005: DB 8+Heat 1[4]07:26,803rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Final A [4]07:05,544th
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Heat 3[1]06:59,711st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:33,866th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-Time Trial 06:48,194th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xFinal A [4]06:17,464th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xFinal B [4]08:59,944th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xHeat 1[3]07:59,914th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt004: N 1xHeat 4[6]08:58,645th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-Repechage 1[2]09:35,384th
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-Heat 3[6]07:56,084th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]07:00,425th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xFinal A [6]07:34,541st
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-Final A [6]06:50,883rd
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-Final A [3]06:45,551st
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [3]06:33,792nd
ORCOrca 2Max KŒ_hne109: N 2-Heat 2[4]07:45,485th
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xHeat 2[7]07:42,382nd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xHeat 2[7]07:40,533rd
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-Heat 2[3]07:11,272nd
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-Heat 1[4]07:06,922nd
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Heat 1[5]06:46,662nd
ORCOrca/Euros/PhocasErik Dekker009: LSA 4-Final A [3]06:21,933rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:15,832nd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xFinal A [4]07:34,246th
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Final A [4]06:47,691st
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [3]06:38,113rd
ORCOrca/Euros/PhocasErik Dekker009: LSA 4-Heat 1[6]06:25,152nd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xHeat 2[5]07:29,471st
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Heat 3[4]06:52,061st
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 2[7]06:42,542nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xFinal B [6]08:35,961st
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [2]08:02,044th
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xHeat 2[4]09:21,444th
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Heat 2[5]07:38,003rd
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Final A [3]07:49,004th
ORCOrca 1Max KŒ_hne003: O 2-Heat 2[2]08:04,904th
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Heat 1[3]07:37,162nd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 2[5]07:05,355th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSebastiaan Huber111: LM 2-Final A [1]06:48,642nd
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xFinal C [3]07:26,373rd
ORCOrcaSebastiaan Huber111: LM 2-Heat 1[2]07:00,582nd
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xRepechage 1[1]07:22,414th
ORCOrca/Pampus/Spaarne/ProteusDjimmer Smits047: M 4+Final A [5]06:28,002nd
ORCOrcaSebastiaan Huber011: LM 2-Final A [5]06:52,361st
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xHeat 3[6]07:46,386th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jonathan Hijlkema111: B 1xFinal A [2]07:53,153rd
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-Final A [6]07:16,224th
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [3]07:16,792nd
ORCOrca/Spaarne/PampusDjimmer Smits107: O 4+Final A [4]07:00,451st
ORCOrcaMax KŒ_hne109: N 2-Heat 1[6]07:52,455th
ORCOrca 1Jonathan Hijlkema111: B 1xHeat 3[6]07:51,552nd
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-Heat 1[4]07:36,472nd
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-Heat 1[6]07:35,461st
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-Final A [6]06:36,713rd
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Final A [5]07:16,171st
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [7]07:04,112nd
ORCOrcaJonathan Hijlkema004: N 1xHeat 2[6]07:26,183rd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 3[7]06:50,222nd
ORCOrca 2Max KŒ_hne003: O 2-Heat 2[6]07:39,516th
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Heat 1[7]07:03,911st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xFinal B [5]07:50,491st
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-Final A [7]07:05,623rd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xHeat 2[2]08:11,344th
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-Heat 2[3]07:09,693rd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xFinal A [4]07:38,395th
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [7]06:50,473rd
AEGAegir/Orca/GyasTim van de Vendel002: SA 4-Heat 1[3]06:26,324th
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xHeat 1[7]07:27,712nd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 1[6]07:04,333rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xFinal A [1]07:53,383rd
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-Final A [4]07:03,022nd
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-Final A [2]06:59,361st
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Final A [3]06:46,583rd
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-Heat 2[3]07:01,842nd
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-Heat 1[2]07:00,601st
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Heat 2[4]06:45,761st
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xHeat 2[3]07:49,813rd
ORCOrca 1Martijn Krupers011: LN 1xFinal A [1]07:52,813rd
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Final B [3]06:46,363rd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xFinal A [1]08:06,634th
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund003: O 2-Final A [2]07:08,611st
ORCOrca 1Martijn Krupers011: LN 1xHeat 2[3]07:52,902nd
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Heat 2[4]06:50,692nd
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xHeat 1[4]07:40,202nd
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund003: O 2-Heat 1[2]07:17,111st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst114: LN 1xFinal A [5]08:09,326th
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xFinal A [3]07:29,592nd
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-Final B [6]07:08,846th
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final B [7]07:08,525th
ORCOrca 2Daan Ram107: N 4-Heat 2[7]06:57,136th
ORCOrca 2Jort Timmer106: N 2-Heat 2[6]07:33,285th
ORCOrca 1Karel Noordam106: N 2-Heat 1[3]07:38,144th
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xHeat 2[4]07:43,842nd
ORCOrca 3Martijn Krupers114: LN 1xHeat 1[5]07:43,863rd
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst114: LN 1xHeat 1[6]07:41,701st
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Semifinal 1[2]07:22,076th
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-Semifinal 1[7]07:12,325th
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund005: O 2-Final A [3]06:50,182nd
ORCOrcaDaan Ram036: Dev 4-Heat 3[4]07:02,045th
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund005: O 2-Heat 1[5]07:06,462nd
ORCOrca 3Martijn Krupers110: LSA 1xHeat 4[5]07:48,455th
ORCOrca 1Rutger Bruil110: LSA 1xHeat 4[7]07:35,124th
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-Heat 3[4]07:01,023rd
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Heat 1[2]07:01,093rd
ORCOrcaJort Timmer006: N 4+Heat 1[5]07:01,224th
ORCOrcaJonathan Hijlkema007: B 1xHeat 3[3]07:54,453rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:22,123rd
ORCOrcaKarel Noordam040: N 4+Final A [2]07:13,975th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]06:44,333rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:05,903rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round D 15:55,73rd
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round C 02:05,71st
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round B 00:39,67th
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round A 07:36,83rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonathan Hijlkema034: N 1xTime Trial 22:18,123rd
ORCOrcaKarel Noordam027: N 4+Time Trial 19:00,741st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst123: LB 1xFinal A [5]07:56,856th
ORCOrcaTies Corten105: O 1xFinal A [4]08:16,916th
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-Final A [4]07:01,251st
ORCOrcaThijs Kersten118: LO 4-Final A [5]06:24,252nd
ORCOrcaTies Corten110: N 2xFinal A [4]06:59,302nd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2-Final A [5]07:03,421st
ORCOrca 2Thijs Kersten106: O 4-Final A [6]06:19,161st
ORCOrcaWietse Venema117: LO 1xHeat 2[6]07:50,784th
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst123: LB 1xHeat 2[7]07:43,421st
ORCOrca 1Thijs Kersten123: LB 1xHeat 1[4]08:00,763rd
ORCOrca 2Sebastiaan Huber111: B 1xHeat 2[6]07:30,541st
ORCOrcaTies Corten105: O 1xHeat 1[4]07:31,161st
ORCOrcaThijs Kersten118: LO 4-Heat 1[6]06:35,031st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2-Heat 2[4]
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Final A [6]07:37,891st
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-Final A [5]06:21,352nd
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xFinal A [2]07:50,706th
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-Final A [3]07:10,083rd
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xFinal A [6]07:36,965th
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Heat 2[5]
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xHeat 1[4]07:40,892nd
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xHeat 4[6]07:27,891st
ORCOrca 2Ties Corten004: N 1xHeat 3[5]07:37,733rd
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-Heat 1[6]07:34,632nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Final A [4]06:44,001st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Heat 2[1]07:00,361st
ORCOrcaWietse Venema106: LM 1xHeat 1[4]07:35,605th
ORCOrcaSebastiaan Huber030: M 4-Final A [3]06:20,822nd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Final A [1]06:49,313rd
ORCOrcaWietse Venema015: LM 1xHeat 2[4]07:49,655th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Heat 2[4]06:55,713rd
ORCOrcaMartijn Krupers008: LM 2-Heat 1[1]07:17,994th
ORCOrca/ThetaArjan Kuipers009: M 2-Heat 2[3]06:53,524th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xFinal A [6]08:27,241st
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xHeat 1[4]08:26,062nd
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xFinal A [2]09:08,094th
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xHeat 1[3]11:08,074th
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xHeat 2[5]09:40,563rd
ORCOrca 2Tom Christian de Visser004: N 1xHeat 1[7]10:26,572nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Christian de Visser110: B 1xFinal A [6]07:50,632nd
ORCOrcaSebastiaan Huber115: LSA 8+Heat 2[6]06:11,254th
ORCOrcaTom Christian de Visser110: B 1xHeat 2[2]08:02,601st
ARGArgo/Vidar/Proteus/OrcaJolmer Van der Sluis003: SA 4-Final A [4]06:42,492nd
ORCOrcaSebastiaan Huber013: LSA 4-Final A [4]07:00,622nd
ORCOrcaTom Christian de Visser008: N 1xFinal A [2]08:24,333rd
ORCOrcaMartijn Krupers017: LO 2-Final A [3]08:05,751st
ORCOrcaTom Christian de Visser008: N 1xHeat 2[7]08:12,512nd
ORCOrca 1Ties Corten018: LN 1xHeat 3[4]08:21,653rd
ORCOrca 2Wietse Venema018: LN 1xHeat 1[4]08:23,923rd
ORCOrcaMartijn Krupers017: LO 2-Heat 2[4]07:55,812nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSebastiaan Huber104: SA 8+Final A [2]05:54,843rd
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xFinal A [3]07:50,982nd
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xFinal A [4]07:35,521st
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xHeat 1[5]07:37,352nd
ORCOrca 1Tom Christian de Visser111: B 1xHeat 2[5]07:25,473rd
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xHeat 2[7]07:21,381st
ORCOrca 1Martijn Krupers102: SA 2-Heat 2[5]07:10,323rd
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst102: SA 2-Heat 1[4]07:10,074th
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-Final A [5]06:23,874th
ORCOrca 1Martijn Krupers003: O 2-Final A [2]07:06,455th
ORCOrca 2Tom Christian de Visser003: O 2-Final A [4]07:02,844th
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xHeat 3[4]07:33,963rd
ORCOrca 2Ties Corten004: N 1xHeat 5[4]07:38,423rd
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xHeat 3[4]07:31,173rd
ORCOrca 2Tom Christian de Visser003: O 2-Heat 2[6]07:11,441st
ORCOrca 1Martijn Krupers003: O 2-Heat 1[3]07:11,653rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xFinal A 07:27,623rd
ORCOrca 1Tom Christian de Visser111: B 1xFinal A 07:25,142nd
ORCOrca/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA 2-Heat 206:46,121st
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xFinal A 07:12,873rd
ORCOrca 2Tom Christian de Visser004: N 1xFinal B 07:13,991st
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xHeat 107:34,633rd
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xTime Trial 107:18,172nd
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-Heat 307:07,993rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusJurgen Langenhorst114: LSA 8+Final A [3]06:17,603rd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Final B [2]07:02,521st
ORCOrcaTom Christian de Visser101: SA 1xFinal B [4]08:04,442nd
ORCOrca/NereusRoland Torensma117: LO 4-Final A [2]06:48,553rd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Semifinal 1[3]07:08,736th
ORCOrcaTom Christian de Visser101: SA 1xHeat 2[5]07:35,614th
ORCOrcaSebastiaan Huber039: SA 4-Final A [3]06:41,511st
ORCOrcaMartijn Krupers009: LSA 2-Final A [2]07:45,603rd
ORCOrcaWietse Venema016: LB 1xFinal A [6]08:41,844th
ORCOrcaTies Corten112: LSA 1xHeat 5[5]08:51,265th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Heat 2[7]07:08,982nd
ORCOrcaMartijn Krupers009: LSA 2-Heat 2[3]07:45,483rd
ORCOrcaWietse Venema016: LB 1xHeat 2[4]08:07,052nd
ORCOrcaTom Christian de Visser007: B 1xHeat 3[2]07:57,532nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:37,046th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 3[2]06:50,653rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round D 14:43,27th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round D 15:17,96th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round C 02:14,19th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round C 02:22,48th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round B 00:43,69th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round B 00:40,85th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round A 07:02,39th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round A 07:23,57th