Kayleigh Polman

171 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OrcaTimon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:39,654th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OrcaJeroen Haesenbos005: HG 4+Heat 1[3]07:00,422nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Final A [5]06:27,943rd
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Heat 1[4]06:37,232nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Reinout Moes022: N 4+Final A [2]07:17,432nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Heat 2[2]06:47,774th
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:48,134th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Final A [5]06:51,364th
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Heat 1[3]07:00,642nd
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+Final B [6]06:54,615th
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+Heat 2[5]06:56,553rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,786th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij134: WFm 8+Final A [1]06:55,672nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Final A [3]05:46,581st
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Heat 2[4]05:59,921st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combiIvo de Graaf201: SA 8+Final A [4]06:13,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Final A [5]06:26,286th
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [5]06:11,771st
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 2[5]06:18,484th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Final A [1]06:22,942nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [2]06:22,142nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 3[3]06:25,804th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Final A [6]06:27,505th
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Heat 2[5]06:20,312nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [6]06:22,611st
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 2[4]06:23,913rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 2[5]07:34,573rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Final B [6]07:34,123rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 2[3]07:22,896th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Annewiek Grift128: W 8+ (Aegon NK)Final A [1]06:34,746th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 1[3]09:00,594th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 1[4]08:24,414th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland136: DB 8+Final A [3]07:33,893rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland136: DB 8+Heat 1[5]07:29,642nd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland030: DEj 8+Final B [4]07:42,473rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland030: DEj 8+Heat 2[5]07:37,354th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Final A [7]08:04,873rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 1[4]08:21,493rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Final B [5]08:18,741st
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+Heat 2[4]07:40,423rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Final B [1]07:12,491st
ORCOrcaAnnemiek Sodderland138: DB 8+Heat 2[2]07:19,713rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:28,013rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:28,772nd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,338th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAnnemiek Sodderland136: DB 8+Heat 3[3]07:21,113rd
ORCOrcaAnnemiek Sodderland021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[7]08:11,925th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland004: Dames AchtHeat 1[3]07:22,903rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland063: DEj 8+Time Trial 22:39,514th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [6]06:45,661st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]06:50,354th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]06:53,703rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [2]08:00,655th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [2]07:38,825th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 1[4]07:22,983rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein134: WFm 8+Final A [6]06:51,082nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Final A [3]07:09,853rd
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+Heat 1[5]07:21,111st
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Final A [3]07:20,085th
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+Heat 2[6]06:55,332nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Final B [2]03:24,331st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:25,392nd
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Quarterfinal 2[3]03:22,941st
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+Time Trial 03:24,804th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Final A [4]06:53,112nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+Heat 2[3]06:54,201st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:56,575th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:57,161st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtFinal A [6]07:09,375th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,612nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,166th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round D 18:01,13rd
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round C 02:29,14th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round B 00:47,27th
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+Round A 08:33,73rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPieter Nijdam112: B 4+Final A [3]07:14,835th
ORCOrca/TritonPieter Nijdam112: B 4+Heat 1[6]07:20,152nd
ORCOrca/TritonPieter Nijdam005: N 4+Heat 2[4]07:15,164th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPieter Nijdam112: B 4+Final A [6]07:42,673rd
ORCOrca/TritonPieter Nijdam005: N 4+Heat 2[4]08:37,624th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPieter Nijdam111: B 4+Final A [5]07:49,776th
ORCOrca/TritonPieter Nijdam009: N 4+Heat 1[5]07:52,595th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPieter Nijdam112: B 4+Heat 1[4]07:20,713rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPieter Nijdam110: B 4+Heat 1[2]07:15,455th
ORCOrca/TritonPieter Nijdam006: N 4+Heat 2[2]07:28,304th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Nijdam050: B 4+Heat 1[5]07:40,893rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:50,254th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round D 17:55,95th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round C 02:47,65th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round B 00:54,45th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round A 09:00,38th