Gudrun Kremeier

232 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+Final A [5]06:04,002nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xFinal B [2]07:22,965th
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xFinal B [1]07:16,281st
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xTime Trial 06:43,4718th
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xTime Trial 06:31,9511th
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xTime Trial 06:30,489th
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xFinal A [6]06:35,646th
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xFinal A [4]06:27,342nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xFinal A [5]07:28,804th
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xFinal A [6]07:23,363rd
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xFinal [2]08:28,5416th
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xFinal [7]08:13,5011th
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xFinal [3]08:02,229th
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xFinal [1]07:55,224th
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xFinal [6]07:53,562nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xFinal B [6]08:38,526th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xFinal B [2]08:22,392nd
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xFinal C [2]08:32,906th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xFinal C [1]08:19,621st
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*Heat 1[2]08:10,225th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xFinal A [3]08:07,435th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xSemifinal 1[5]08:54,456th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xSemifinal 1[4]08:43,164th
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xHeat 4[1]08:59,705th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xHeat 3[2]08:06,771st
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xQuarterfinal 4[2]08:47,424th
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xQuarterfinal 3[1]08:50,864th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xQuarterfinal 3[2]08:47,203rd
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xQuarterfinal 3[4]08:43,132nd
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xTime Trial 07:45,1519th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xTime Trial 07:37,4012th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xTime Trial 07:37,1311th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xTime Trial 07:32,986th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Maarten Worm148: J16 2xHeat 1[4]08:01,975th
WILWillem III 1Jasper Simons148: J16 2xHeat 1[7]07:35,564th
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xFinal A [6]07:28,143rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+Final A [3]06:07,683rd
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xFinal B [4]07:06,792nd
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xSemifinal 2[6]07:11,984th
WILWillem IIIJasper Simons149: J16 4*Final A [2]07:03,461st
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xHeat 4[6]07:10,903rd
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xHeat 2[4]07:35,314th
WILWillem III 1Maarten Worm042: J16 1xFinal 2[4]08:23,595th
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xFinal 2[2]08:14,573rd
WILWillem III 2Luca Perotti042: J16 1xFinal 1[5]08:39,874th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 6Gianni Perotti047: J16 1xFinal 4[3]04:16,844th
WILWillem III 8Joost van Asperen047: J16 1xFinal 4[2]04:00,372nd
WILWillem III 5Ole Kuppens047: J16 1xFinal 3[4]04:13,582nd
WILWillem III 7Igor Nienhaus047: J16 1xFinal 3[3]04:08,471st
WILWillem III 2Jasper Simons043: J16 4xFinal A [4]07:10,594th
WILWillem III 4Maarten Worm047: J16 1xFinal 2[2]04:06,193rd
WILWillem III 1Jasper Simons047: J16 1xFinal 2[3]03:57,982nd
WILWillem III 2Luca Perotti047: J16 1xFinal 1[4]04:22,102nd
WILWillem III 2Jasper Simons043: J16 4xHeat 2[2]06:52,282nd
WILWillem III 1Ole Kuppens043: J16 4xHeat 1[2]07:01,622nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIOle Kuppens149: J16 4*Final A [1]07:40,321st
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xFinal B [7]08:18,077th
WILWillem III 4Igor Nienhaus148: J16 2xFinal B [5]07:52,723rd
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xHeat 1[8]08:18,577th
WILWillem III 4Igor Nienhaus148: J16 2xHeat 2[7]07:51,885th
WILWillem III 2Jasper Simons042: J16 1xFinal 3[3]08:28,337th
WILWillem III 6Joost van Asperen042: J16 1xFinal 3[6]08:08,144th
WILWillem III 3Luca Perotti042: J16 1xFinal 2[4]09:09,616th
WILWillem III 1Maarten Vester042: J16 1xFinal 2[2]08:40,714th
WILWillem III 7Gianni Perotti042: J16 1xFinal 2[7]08:39,163rd
WILWillem III 5Igor Nienhaus042: J16 1xFinal 2[3]08:27,052nd
WILWillem III 4Ole Kuppens042: J16 1xFinal 1[7]08:49,896th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xFinal A [6]07:57,666th
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xFinal A [1]07:54,965th
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xFinal A [5]07:50,784th
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xHeat 2[4]07:42,593rd
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xHeat 2[3]07:38,772nd
WILWillem III 4Maarten Worm148: J16 2xHeat 1[2]08:17,164th
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xHeat 1[4]07:56,013rd
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xFinal A [5]07:08,592nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*Final A [6]07:11,733rd
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xFinal A [5]07:41,985th
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xFinal A [3]07:41,774th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xFinal B [2]07:48,996th
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xFinal B [3]07:42,194th
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xFinal C [3]07:54,843rd
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xFinal E [1]08:24,371st
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xFinal F [1]08:41,624th
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*Heat 2[5]07:37,191st
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xFinal A [3]08:15,876th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xSemifinal 2[2]08:24,683rd
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xSemifinal 2[6]08:24,222nd
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xSemifinal 1[5]08:28,505th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xSemifinal 1[1]08:18,344th
WILWillem III 2Maarten Vester120: J16 2xHeat 1[2]08:28,844th
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xHeat 1[3]08:16,441st
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xQuarterfinal 4[5]08:52,404th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xQuarterfinal 4[3]08:46,512nd
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xQuarterfinal 3[3]08:47,262nd
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xQuarterfinal 2[4]08:53,183rd
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xQuarterfinal 1[4]08:34,383rd
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xTime Trial 07:51,1631st
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xTime Trial 07:42,6625th
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xTime Trial 07:24,7312th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xTime Trial 07:22,588th
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xTime Trial 07:22,407th
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xTime Trial 07:18,316th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xTime Trial 07:17,455th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xFinal A [5]07:33,784th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:32,372nd
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xFinal A [5]07:05,836th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xHeat 3[1]07:33,022nd
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+Heat 1[2]07:06,656th
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xHeat 2[1]06:59,902nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]06:24,801st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal B [4]06:31,993rd
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xHeat 2[3]06:31,433rd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xHeat 1[3]06:34,351st
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xFinal 1[3]08:02,111st
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xFinal 3[4]07:47,242nd
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xFinal 1[3]08:12,653rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal A [5]06:28,362nd
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xFinal A [7]06:52,354th
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [4]06:27,332nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [6]06:25,881st
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 2[4]06:39,322nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[7]06:28,261st
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xHeat 1[4]06:50,932nd
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xFinal 1[4]08:05,416th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [2]06:59,922nd
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xFinal A [5]07:08,655th
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xFinal B [5]07:23,652nd
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xFinal B [4]07:22,041st
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xFinal 2[3]01:52,461st
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xHeat 2[3]07:40,635th
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xHeat 2[1]07:32,314th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xHeat 2[6]07:14,732nd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xFinal A [2]06:46,955th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xFinal A [6]06:35,783rd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xHeat 2[2]06:40,333rd
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xHeat 2[4]06:33,271st
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xFinal 2[6]08:18,485th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[3]08:00,894th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xFinal B [2]08:08,345th
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+Final A [3]06:49,273rd
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [5]07:12,181st
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xFinal B [6]07:23,345th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xFinal B [5]07:21,764th
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xHeat 2[1]07:43,914th
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xHeat 4[2]07:33,924th
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 3[6]07:31,363rd
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xHeat 2[2]07:40,595th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 2[3]07:27,693rd
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xFinal A [6]07:21,316th
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [2]06:42,544th
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xHeat 1[2]07:12,203rd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xHeat 1[4]06:50,041st
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xFinal 4[2]08:13,865th
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xFinal 4[1]08:12,804th
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xFinal 4[6]08:11,433rd
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xFinal 3[3]09:11,546th
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xFinal 3[6]08:12,462nd
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[2]08:22,104th
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xFinal 2[4]07:53,491st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xFinal D [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xHeat 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xHeat 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xHeat 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xFinal A [7]10:03,984th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xFinal A [5]09:40,533rd
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xSemifinal 2[3]09:25,813rd
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xSemifinal 1[6]09:26,042nd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xFinal A [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xQuarterfinal 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xQuarterfinal 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xQuarterfinal 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xTime Trial 09:10,0323rd
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xTime Trial 09:03,6921st
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xTime Trial 08:23,146th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xTime Trial 08:14,501st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJill van Remundt120: M18 2xFinal [1]08:50,773rd
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xSemifinal 3[4]08:25,782nd
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xSemifinal 1[5]08:49,445th
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xSemifinal 1[2]08:44,493rd
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xHeat 5[6]09:15,172nd
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xHeat 4[4]09:22,642nd
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xHeat 1[3]09:00,021st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xHeat 1[2]07:56,344th
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xFinal A [1]07:48,633rd
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xHeat 1[2]07:55,592nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xFinal A [6]07:48,842nd
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xHeat 1[6]08:05,282nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout155: M16 4*Final 2[4]08:01,914th
WILWillem III 1Jill van Remundt154: M16 2xFinal 2[3]08:41,034th
WILWillem III 2Monse Dekker154: M16 2xFinal 2[2]08:09,272nd
WILWillem III/WeespNienke Harte154: M16 2xFinal 1[2]08:37,326th
WILWillem IIILaurien Winckels043: M16 2xFinal 3[4]08:56,556th
WILWillem III/WeespNienke Harte043: M16 2xFinal 2[5]08:42,225th
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xFinal [2]07:40,844th
WILWillem III 2Floor van Lieshout042: M16 1x BFinal 4[4]08:37,772nd
WILWillem III 1Xanne Vos042: M16 1x BFinal 3[4]09:00,833rd
WILWillem III/WeespNienke Harte042: M16 1x BFinal 2[7]09:17,994th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/WeespXanne Vos155: M16 4*Final [4]08:17,623rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*Final B [5]08:12,591st
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*Heat 1[5]08:14,444th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos017: M16 4*Time Trial 34:50,536th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round D 21:46,22nd
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round B 00:55,85th
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round A 10:15,85th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Camille Zaaijer149: M18 2xFinal 2[6]08:32,325th
WILWillem III 1Ilse Dijkstra149: M18 2xFinal 1[6]08:50,885th
WILWillem III 2Frances Krijnen147: M18 1xFinal 1[5]09:05,184th
WILWillem IIIFrances Krijnen031: M18 1x BFinal 2[4]09:24,585th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEva Verboom145: M18 4xFinal A [3]08:22,904th
WILWillem III 1Frances Krijnen143: M18 1xHeat 5[2]10:53,546th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Eva Verboom016: M18 4*Time Trial 35:38,399th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round D 20:50,310th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round C 03:13,410th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round B 01:01,310th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round A 10:08,810th