Edwin Zijp

217 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:08,356th
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKFinal A [6]08:14,492nd
ORCOrcaJonna Mourik138: LDG 2xFinal A [7]07:52,354th
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKHeat 2[7]09:38,261st
ORCOrcaJonna Mourik032: LDG 4xFinal A [3]07:12,333rd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:35,633rd
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xHeat 2[5]08:54,145th
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:45,861st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xFinal A [5]07:31,384th
ORCOrca 1Joan Lintmeijer153: LDE 1xHeat 2[8]08:46,774th
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xHeat 1[7]07:34,341st
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:30,072nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:40,991st
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xHeat 1[2]09:31,963rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:01,532nd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [4]08:12,312nd
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xTime Trial 06:16,865th
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xTime Trial 07:16,982nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:30,143rd
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xHeat 4[6]08:30,974th
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 3[2]07:27,741st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [7]08:04,362nd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [2]08:42,541st
ORCOrca/ProteusTosca Kettler020: DE 2xFinal A [4]08:15,152nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:35,392nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:47,131st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:28,701st
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xFinal B [2]09:06,943rd
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xTime Trial 06:52,667th
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:09,571st
ORCOrcaJoan Lintmeijer153: LDE 1xFinal A [1]10:04,404th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCStrijkkwartetEva Krol701: 4+ D1Final B [4]
ORCStrijkkwartetEva Krol701: 4+ D1Heat 2[2]09:55,004th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Final A [8]08:37,407th
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Heat 2[7]07:37,213rd
ORCOrca 3Emma Verkaaik023: DG 2-Final B [6]10:10,254th
ORCOrca 2Tami de Lange023: DG 2-Final B [4]08:52,082nd
ORCOrca 2Tami de Lange023: DG 2-Heat 3[2]08:13,113rd
ORCOrca 3Emma Verkaaik023: DG 2-Heat 1[4]08:32,913rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Final A [1]07:16,084th
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Heat 1[5]07:19,133rd
ORCOrcaWia Ruiter027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:15,205th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-Final A [4]08:06,904th
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-Time Trial 05:50,314th
ORCOrcaWia Ruiter027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:33,8111th
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Heat 2[3]07:23,552nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik130: DGb 4-Heat 1[5]07:35,274th
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:44,745th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik130: DGb 4-Heat 2[2]07:35,124th
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [6]08:16,824th
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]08:04,673rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik223: DGb 4-Heat 2[5]07:48,425th
ORCOrcaEmma Verkaaik114: DDev 4- (Dev)Final B [4]07:48,062nd
ORCOrcaEmma Verkaaik114: DDev 4- (Dev)Heat 1[3]07:54,893rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaArianne Breure163: LDB 4*Final A [4]07:30,594th
ORCOrca/Hemus/Thêta/VidarTessa van der Rijst163: LDB 4*Heat 2[2]07:55,866th
ORCOrcaArianne Breure163: LDB 4*Heat 2[6]07:25,161st
ORCOrcaArianne Breure028: LDEj 4* (EJK)Final A [1]07:31,925th
ORCOrca/Thêta/Triton/VidarTessa van der Rijst028: LDEj 4* (EJK)Heat 2[3]07:56,785th
ORCOrcaArianne Breure028: LDEj 4* (EJK)Heat 1[3]07:33,092nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEline Gerritse172: LDB 4*Final A [3]07:37,333rd
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat172: LDB 4*Final B [6]07:50,983rd
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat172: LDB 4*Heat 2[5]07:41,886th
ORCOrcaEline Gerritse172: LDB 4*Heat 2[1]07:27,431st
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*Final A [3]07:32,016th
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat028: LDEj 4*Heat 1[4]07:50,434th
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*Heat 1[5]07:34,102nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final A [4]
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
ORCOrca-combiLisa van Slagmaat027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:56,8716th
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:39,684th
ORCOrcaArianne Breure174: LDB 4*Final A [2]07:39,274th
ORCOrca-combiLisa van Slagmaat174: LDB 4*Heat 2[3]08:26,204th
ORCOrcaArianne Breure174: LDB 4*Heat 1[2]07:35,381st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEline Gerritse161: LDB 4*Final A [4]07:35,362nd
ORCOrcaEline Gerritse161: LDB 4*Heat 3[3]07:32,411st
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:35,955th
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:41,432nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEline Gerritse171: LDB 4*Final A [2]08:13,813rd
ORCOrca/Skadi/Thêta/LagaTessa van der Rijst171: LDB 4*Final B [2]08:45,764th
ORCOrca/Skadi/Thêta/LagaTessa van der Rijst171: LDB 4*Heat 2[6]08:09,116th
ORCOrcaEline Gerritse171: LDB 4*Heat 1[2]08:02,143rd
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*Final A [1]07:25,882nd
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*Heat 2[2]07:38,752nd
ORCOrca/Skadi/ThêtaTessa van der Rijst028: LDEj 4*Heat 1[6]07:55,295th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEline Gerritse258: LDEj 4* (Ejk)Repechage [6]10:40,932nd
ORCOrcaEline Gerritse258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:14,1514th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEline Gerritse005: Lichte Dames VierHeat 2[5]07:44,734th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Final A [5]07:49,045th
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xFinal A [2]06:57,652nd
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Heat 1[2]08:00,742nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Final A [6]07:51,295th
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Final A [4]08:12,892nd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Final A [3]06:58,502nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Heat 1[6]07:48,233rd
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 3[4]08:13,931st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:18,511st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-Final A [4]07:45,494th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-Heat 1[1]07:36,004th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:39,901st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:54,782nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:39,791st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:33,082nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:24,911st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:31,648th
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,641st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xFinal A [1]07:58,985th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xHeat 2[4]08:03,553rd
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xFinal A [5]08:36,654th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [3]06:57,063rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [2]06:51,681st
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xHeat 2[6]08:42,092nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[2]06:58,021st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 1[4]07:03,271st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xFinal B [4]08:53,611st
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xHeat 2[4]08:57,534th
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xFinal B [3]10:22,621st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [7]08:26,706th
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [5]08:08,131st
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xHeat 2[4]10:41,185th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 3[3]07:47,402nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[4]07:40,121st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-Final A [3]07:07,793rd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Final A [7]07:08,331st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Heat 2[3]07:29,773rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [5]07:23,972nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [4]07:21,621st
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xHeat 1[3]09:13,222nd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 2[6]07:25,061st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 1[5]07:22,021st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Final A [4]07:23,123rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Final A [7]07:09,871st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[7]07:08,271st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[5]07:20,133rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:58,422nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:45,231st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xFinal A [2]09:04,983rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Myrna Brandt136: DB 1xFinal A [5]08:19,553rd
ORCOrca 1Myrna Brandt136: DB 1xHeat 2[6]08:22,271st
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom136: DB 1xHeat 1[4]08:24,933rd
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland137: DB 4+Heat 2[7]08:16,914th
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xFinal A [5]08:19,696th
ORCOrca 1Myrna Brandt018: DN 1xFinal A [7]08:13,962nd
ORCOrca 1Myrna Brandt018: DN 1xHeat 1[6]08:16,142nd
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xHeat 1[3]08:15,881st
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland019: DN 4+Heat 2[6]08:20,174th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt132: DN 4-Heat 1[7]07:34,784th
ORCOrcaMyrna Brandt020: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:39,115th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland020: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:48,0412th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland132: DN 4-Heat 1[2]07:29,573rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland111: DO 4-Heat 1[5]07:48,574th
ORCOrcaAnnemiek Sodderland006: DDev 4-Heat 3[4]08:16,794th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol017: DO 2-Final A [2]07:36,882nd
ORCOrcaMarloes van der Pol017: DO 2-Heat 1[5]07:46,922nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen039: W 4xFinal A [4]06:43,043rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xFinal A [3]08:33,854th
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xHeat 1[5]08:34,171st
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xFinal A [7]09:00,345th
ORCOrca 2Marleen van Roessel022: LDSA 1xFinal A [5]08:55,603rd
ORCOrca 1Jose van Paassen022: LDSA 1xFinal A [6]08:33,391st
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xHeat 1[6]08:16,003rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xHeat 2[6]08:56,784th
ORCOrcaMarleen van Roessel023: LDN 1xFinal A [3]08:06,341st
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xFinal A [3]08:12,026th
ORCOrcaJose van Paassen022: LDSA 1xFinal A [3]07:52,342nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJudith Boersma126: DSA 1xFinal A [4]08:21,422nd
ORCOrcaJudith Boersma126: DSA 1xHeat 2[3]08:33,792nd
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xFinal A [1]08:27,302nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Marleen van Roessel128: LDSA 1x (NK)Final A [3]08:10,434th
ORCOrca 2Jose van Paassen128: LDSA 1x (NK)Final A [5]08:01,303rd
ORCOrca 1Marleen van Roessel128: LDSA 1x (NK)Heat 2[3]08:14,092nd
ORCOrca 2Jose van Paassen128: LDSA 1x (NK)Heat 2[2]08:04,511st
ORCOrca 1Judith Boersma020: DO 1xFinal A [3]08:10,182nd
ORCOrca 2Jose van Paassen026: LDO 1xFinal A [6]08:01,431st
ORCOrca 3Judith Boersma119: DSA 1x (NK)Heat 4[6]08:19,665th
ORCOrca 1Marleen van Roessel026: LDO 1xHeat 2[3]08:24,404th
ORCOrca 2Jose van Paassen026: LDO 1xHeat 2[5]08:17,642nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:16,302nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusRhea van Leeuwen163: DSA 4x (NSK)Final A [4]06:58,033rd
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]06:46,292nd
ORCOrca 2Marleen van Roessel140: LDO 1xFinal A [4]08:24,094th
ORCOrca 3Jose van Paassen140: LDO 1xFinal A [5]08:05,362nd
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:45,452nd
ORCOrca 3Jose van Paassen140: LDO 1xHeat 2[4]
ORCOrca 2Marleen van Roessel140: LDO 1xHeat 1[6]
ORCOrca 2Jose van Paassen023: LDN 1xFinal A [4]08:10,322nd
ORCOrca 1Marleen van Roessel023: LDN 1xFinal A [5]08:09,191st
ORCOrca 1Marleen van Roessel023: LDN 1xHeat 2[5]08:22,511st
ORCOrca 2Jose van Paassen023: LDN 1xHeat 1[6]08:10,171st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonVera Cornelissen122: W 4xFinal A [3]06:44,702nd
ORCOrcaVera Cornelissen114: W 2xHeat 2[1]07:29,526th
ORCOrcaMarleen van Roessel105: LW 1xHeat 1[5]08:11,674th
ORCOrcaVera Cornelissen021: LW 2xFinal A [1]07:30,084th
ORCOrcaMarleen van Roessel010: BLW 1xFinal A [1]08:09,533rd
ORCOrcaVera Cornelissen021: LW 2xHeat 2[3]07:32,823rd
ORCOrcaMarleen van Roessel010: BLW 1xHeat 2[1]08:11,983rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllTess van Ouwerkerk126: DSA 2xFinal B [3]07:53,635th
ORCOrcaVera Cornelissen126: DSA 2xFinal B [6]07:53,083rd
ORCOrcaVera Cornelissen126: DSA 2xHeat 2[5]08:22,635th
ORCOrca/SkøllTess van Ouwerkerk126: DSA 2xHeat 1[6]08:30,955th
ORCOrcaJose van Paassen034: LDN 1xFinal A [4]09:13,152nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Marleen van Roessel023: LDN 1xFinal A [5]08:11,623rd
ORCOrca 1Jose van Paassen023: LDN 1xHeat 2[5]08:18,594th
ORCOrca 2Marleen van Roessel023: LDN 1xHeat 2[4]08:14,411st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Marleen van Roessel134: LDSA 1xFinal B [4]08:37,275th
ORCOrca 3Marleen van Roessel134: LDSA 1xHeat 3[3]08:23,703rd
ORCOrca 1Jose van Paassen134: LDSA 1xHeat 1[4]08:24,555th
ORCOrca 1Jose van Paassen029: LDB 1xFinal A [3]08:58,323rd
ORCOrca 2Marleen van Roessel029: LDB 1xFinal A [5]08:53,371st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:50,254th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round D 17:55,95th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round C 02:47,65th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round B 00:54,45th
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*Round A 09:00,38th