Djimmer Smits

277 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Final A [2]06:37,933rd
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Heat 2[2]06:45,102nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Final A [5]07:20,054th
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Heat 1[5]07:21,852nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2- (NSK)Final A [5]06:42,892nd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2- (NSK)Heat 1[2]06:54,372nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:07,983rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Heat 1[3]06:09,412nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- Final A [3]06:10,374th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Final A [4]06:38,125th
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Heat 2[5]06:35,032nd
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Final A [1]06:37,186th
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Heat 1[4]06:08,003rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:12,285th
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[3]07:05,243rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 3[3]06:10,604th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:33,866th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Final A [2]07:17,873rd
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Heat 1[2]07:13,133rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits075: SA 2-Final A [2]07:25,461st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:04,161st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 2[4]07:18,151st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:51,694th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [5]05:45,262nd
ORCOrca 1Djimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:50,591st
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Heat 2[6]05:47,211st
ORCOrca/LagaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [5]06:33,154th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Repechage 2[7]07:29,213rd
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Heat 2[6]07:31,105th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+ (NSK)Final A [5]05:42,151st
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+ (NSK)Heat 2[4]05:51,681st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen130: M 8+ (Aegon Open NK)Final A [2]05:47,955th
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen130: M 8+ (Aegon Open NK)Heat 1[4]05:42,212nd
NJONjord-combi 1Reinier Spillenaar Bilgen048: M 8+Final A [6]05:41,294th
NJONjord-combi 1Reinier Spillenaar Bilgen048: M 8+Heat 2[5]05:39,383rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Final A [2]05:52,211st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final A [5]07:04,712nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 2[5]07:04,924th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [6]06:51,023rd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[5]07:06,952nd
ORCOrca/SkøllMarcus Westerman002: SA 4-Final A [5]06:21,704th

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final A [6]07:47,824th
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Heat 1[6]06:58,692nd
ORCOrcaDjimmer Smits050: SA 2-Final A [3]07:38,481st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Semifinal 3[6]06:58,534th
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Repechage 1[3]08:17,791st
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Heat 1[6]07:23,853rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]07:00,425th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+ (NSK)Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2- (NSK)Final A [7]07:43,164th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:17,141st
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:35,142nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+ (Aegon NK)Final A [1]05:36,894th
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+ (Aegon NK)Heat 2[5]05:44,243rd
ORCOrcaDjimmer Smits012: M 2-Final A [3]06:55,572nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [6]07:35,744th
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[6]07:26,052nd
OKEOkeanos/OrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 1[7]06:54,064th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/OrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [6]07:23,135th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final A [1]07:04,401st
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Heat 2[2]07:55,542nd
ORCOrcaDjimmer Smits003: O 2-Final A [2]06:58,361st
ORCOrcaDjimmer Smits003: O 2-Heat 3[2]07:07,901st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:26,486th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[2]06:44,813rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: H 1e divisie 8+Time Trial 25:52,85th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Pampus/SpaarneDjimmer Smits104: SA 8+ (NSK)Final A [5]05:45,112nd
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2- (NSK)Final A [3]06:45,551st
ORCOrca/Pampus/SpaarneDjimmer Smits104: SA 8+ (NSK)Heat 1[4]05:52,641st
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2- (NSK)Heat 1[4]07:06,922nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [4]06:15,832nd
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Final A [4]06:47,691st
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Heat 3[4]06:52,061st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Final A [3]07:49,004th
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Heat 1[3]07:37,162nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Pampus/Spaarne/ProteusDjimmer Smits047: M 4+Final A [5]06:28,002nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Spaarne/PampusDjimmer Smits107: O 4+Final A [4]07:00,451st
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-Heat 1[6]07:35,461st
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Final A [5]07:16,171st
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Heat 1[7]07:03,911st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Orca/GyasTim van de Vendel002: SA 4-Heat 1[3]06:26,324th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Orca/AegirSjoerd Gastelaars002: SA 4-Final A [4]06:35,233rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2- (NK)Final B [7]07:08,525th
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2- (NK)Semifinal 1[2]07:22,076th
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2- (NK)Heat 1[2]07:01,093rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:22,123rd
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]06:44,333rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:05,903rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round D 15:55,73rd
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round C 02:05,71st
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round B 00:39,67th
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round A 07:36,83rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits106: O 4-Final A [3]06:30,114th
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Final A [6]06:29,724th
ORCOrcaDjimmer Smits003: O 2-Final A [3]07:18,924th
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Heat 1[5]06:33,492nd
ORCOrcaDjimmer Smits003: O 2-Heat 3[6]07:24,481st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits108: N 4-Final A [6]06:59,391st
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Final A [2]07:34,856th
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Heat 2[4]08:06,123rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits109: N 4-Final A [3]07:01,873rd
ORCOrcaDjimmer Smits109: N 4-Heat 1[3]07:06,212nd
ORCOrcaDjimmer Smits010: Dev 4-Final B [3]07:15,482nd
ORCOrcaDjimmer Smits010: Dev 4-Heat 2[4]07:05,715th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits108: N 4-Final A [6]06:38,555th
ORCOrcaDjimmer Smits108: N 4-Heat 2[3]06:31,842nd
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Final A [3]06:36,315th
ORCOrcaDjimmer Smits006: Dev 4-Heat 1[6]06:27,312nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits108: N 4-Final A [5]06:47,874th
ORCOrcaDjimmer Smits108: N 4-Heat 1[4]06:38,091st
ORCOrcaDjimmer Smits036: Dev 4-Final B [5]07:05,703rd
ORCOrcaDjimmer Smits036: Dev 4-Heat 3[2]06:55,873rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:37,046th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 3[2]06:50,653rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round D 15:09,73rd
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round C 02:15,41st
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round B 00:42,02nd
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round A 07:22,14th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits113: B 8+Final A [4]06:20,056th
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Final A [6]06:43,301st
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Heat 2[4]07:04,302nd
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Final A [5]06:36,001st
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Heat 1[6]06:49,681st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Final A [6]06:50,633rd
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Final A [5]06:58,855th
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Heat 2[7]06:58,321st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits111: B 4+Final A 06:49,852nd
ORCOrca 1Djimmer Smits111: B 4+Heat 107:08,411st
ORCOrca 1Djimmer Smits009: N 4+Final A 07:04,613rd
ORCOrca 1Djimmer Smits009: N 4+Heat 107:19,413rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg113: B 8+Final B [4]06:22,983rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg113: B 8+Heat 1[2]06:22,304th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Final B [7]06:37,314th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 3[3]06:29,024th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg112: B 8+Final B 06:40,494th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg112: B 8+Heat 106:27,293rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 106:22,233rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg111: B 8+Final B [6]06:17,483rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg111: B 8+Heat 2[4]06:35,515th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Final B [2]06:37,333rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 3[3]06:44,464th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round D 17:28,815th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round C 02:20,613th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round B 00:43,09th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round A 08:11,312th

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort013: Ej 8+Time Trial 17:18,897th