Bart Kessels

267 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel052: LHE 2+Final A [3]08:40,663rd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [8]07:32,986th
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 1[2]07:41,893rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiTijmen van Rietbergen116: LHE 8+Final A [6]05:58,312nd
TRITriton/Orca/OkeanosMathijs Oggel115: LHE 4x (NK)Final A [6]06:01,721st
TRITriton/Orca/OkeanosMathijs Oggel115: LHE 4x (NK)Race For Lanes [4]06:04,311st
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2x (NK)Final A [4]06:43,262nd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [4]07:42,637th
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2x (NK)Race For Lanes [3]06:47,322nd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 2[3]08:23,451st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+Final A [5]05:56,601st
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:18,582nd
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xFinal A [2]06:29,383rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters113: LHE 1xFinal A [5]08:09,035th
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [8]07:42,844th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xFinal B [4]08:01,461st
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xHeat 3[1]08:28,452nd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [2]07:37,421st
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xFinal A [3]08:46,141st
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xTime Trial 06:08,402nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xFinal A [2]08:15,302nd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [6]07:42,874th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [6]07:45,606th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [5]08:42,896th
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xHeat 3[3]08:10,851st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[4]08:01,463rd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[6]08:02,746th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[6]08:21,845th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[3]08:00,372nd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[2]08:00,473rd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:04,5212th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:35,7021st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:06,614th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xFinal A [3]08:34,092nd
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xHeat 3[2]08:52,161st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris114: HG 2-Final A [4]08:33,652nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1x (NSK)Final A [3]08:09,674th
ORCOrca (NSK)Vincent Goris113: LHE 1x (NSK)Final A [7]07:20,661st
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Final B [1]08:20,673rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Semifinal A/B 1[1]09:09,496th
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Repechage [2]08:40,622nd
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xFinal A [1]08:27,863rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Heat 3[4]08:02,134th
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xHeat 3[4]08:16,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:10,121st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:09,634th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 2[2]07:07,222nd
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 1[4]07:26,474th
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Final A [4]06:46,841st
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xFinal A [2]07:11,201st
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Heat 2[5]07:10,441st
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xHeat 2[5]07:27,951st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xFinal A [3]07:22,652nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [2]07:33,373rd
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xTime Trial 05:24,251st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xTime Trial 05:25,092nd
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [3]07:11,971st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:16,631st
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xHeat 1[4]07:20,731st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 1[2]07:24,772nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [4]07:43,668th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [3]07:43,173rd
ORCOrca 2Vincent Goris003: HG 1xHeat 2[7]07:34,793rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[4]07:36,451st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xFinal A [5]06:22,993rd
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xFinal A [4]07:00,503rd
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xFinal A [4]08:24,593rd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [7]08:11,201st
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xHeat 1[3]08:04,512nd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[2]08:04,301st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Final B [2]07:11,872nd
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Semifinal 2[4]07:51,324th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]08:04,421st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1x (NK)Time Trial 06:54,4126th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:46,396th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xFinal A [4]07:36,751st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xFinal A [1]07:59,644th
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xHeat 1[3]07:56,111st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xHeat 1[4]08:05,313rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent de Vries011: G 2xFinal A [3]06:57,931st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Vincent de Vries145: LE 1x (NSK)Final A [4]07:24,533rd
ORCOrca 2Vincent Goris145: LE 1x (NSK)Final A [5]07:10,352nd
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xFinal A [4]07:24,582nd
ORCOrca 1Vincent de Vries009: LG 1xHeat 3[6]08:04,244th
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xHeat 1[4]07:45,761st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris025: LM 1xFinal A [3]07:14,822nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xFinal A [3]07:27,012nd
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xHeat 2[2]07:34,461st
ORCOrca 2Vincent Goris149: LE 1xFinal A [3]07:12,501st
ORCOrca 2Vincent Goris149: LE 1xHeat 2[3]07:28,061st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Vincent Goris145: LE 1xFinal A [6]07:26,103rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris118: LB 1xFinal A [3]07:48,981st
ORCOrcaVincent Goris118: LB 1xHeat 3[6]07:23,601st
ORCOrcaVincent Goris009: LG 1xHeat 2[5]07:23,413rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris116: LB 1xFinal A [7]08:39,665th
ORCOrcaVincent Goris116: LB 1xHeat 2[4]08:12,432nd
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xFinal B [6]08:39,403rd
ORCOrca 2Vincent Goris009: LG 1xHeat 4[4]08:51,802nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris007: LE 1x (NK)Quarterfinal 3[6]07:32,266th
ORCOrcaVincent Goris007: LE 1x (NK)Time Trial 07:04,6322nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Vincent Goris026: LG 1xFinal A [5]08:00,973rd
ORCOrca 2Vincent Goris026: LG 1xHeat 1[3]08:06,852nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris020: SA 2-Final A [6]07:40,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Final A [6]07:07,553rd
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xFinal A [4]07:21,931st
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Heat 1[3]07:09,832nd
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xHeat 1[2]07:33,791st
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xFinal A [2]07:33,304th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [2]06:42,632nd
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xHeat 3[6]07:42,792nd
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[4]06:49,632nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Final A [1]06:40,801st
ORCOrcaVincent Goris119: LN 1xFinal B [2]07:39,193rd
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Heat 2[4]06:57,153rd
ORCOrcaVincent Goris119: LN 1xHeat 2[4]07:53,174th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [4]06:48,293rd
ORCOrcaVincent Goris041: LB 1xFinal A [2]07:47,226th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[6]06:47,612nd
ORCOrcaVincent Goris041: LB 1xHeat 2[6]07:43,103rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Final A [1]
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Heat 3[2]06:57,931st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent de Vries119: LN 1xFinal A [6]07:26,301st
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-Final A [4]06:45,193rd
ORCOrcaVincent de Vries119: LN 1xHeat 3[6]07:24,611st
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:39,385th
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xFinal A [3]07:34,426th
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xHeat 1[2]07:24,422nd
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:39,184th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-Final A [3]07:25,663rd
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xFinal A [5]07:21,793rd
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4-Heat 3[4]06:48,535th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Final C [6]
ORCOrcaDavid Hokken253: LDev 4- (DK)Repechage 2[6]08:14,384th
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Repechage 1[2]09:23,075th
ORCOrcaDavid Hokken253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:05,9212th
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:16,0918th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken018: LSA 4-Final A [3]07:45,115th
ORCOrcaVincent de Vries043: LB 1xFinal A [1]08:20,971st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Final A [4]07:13,834th
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [2]06:30,862nd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2- (NSK)Final A [1]07:04,652nd
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Heat 1[2]07:15,031st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok010: LSA 4- (NSK)Final A [2]06:28,236th
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-Final A [3]07:13,984th
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-Heat 1[4]07:13,651st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+Final A [1]06:14,283rd
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok114: M 4-Final A [5]06:29,076th
ORCOrcaVincent Goris113: LM 4-Final A [3]06:35,224th
ORCOrca 1Vincent Goris050: MDev 4-Final A [3]07:11,444th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok042: BM 4- (Aegon Open NK)Final A [2]07:02,032nd
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-Final A [1]07:30,856th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok035: M 4-Heat 2[1]07:01,504th
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LM 2-Heat 1[4]07:50,054th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-Heat 1[3]07:32,173rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:10,032nd
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,628th
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,4710th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-Final A [1]06:53,683rd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [2]07:27,313rd
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-Heat 1[3]06:45,392nd
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Heat 1[4]07:36,123rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Final A [6]07:09,101st
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Final A [4]06:05,623rd
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [2]06:26,433rd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [5]07:13,043rd
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Heat 2[3]07:17,623rd
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Heat 1[4]06:06,001st
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [5]07:05,583rd
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Heat 2[3]06:27,225th
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LO 2-Heat 2[5]07:22,724th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[3]07:11,002nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Final A [5]07:32,003rd
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Heat 2[3]07:20,641st
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Heat 2[5]07:17,473rd
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [3]08:05,293rd
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Heat 2[5]09:07,234th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[3]08:56,732nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Final A [4]07:41,555th
ORCOrca 2Vincent Goris101: SA 2-Final A [3]07:19,944th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [4]06:23,642nd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [5]07:14,891st
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Heat 2[6]06:45,041st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Final A [6]06:45,944th
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Final A [6]07:40,184th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [5]07:26,101st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Heat 2[5]06:34,062nd
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[4]07:24,601st
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Heat 1[3]07:33,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Final A [7]07:30,456th
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Final B [5]06:45,201st
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-Heat 2[5]
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-Final A [3]07:27,804th
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-Final A [6]07:10,341st
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-Heat 1[5]
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Repechage [3]06:54,183rd
ORCOrcaJos Tellegen107: LN 2-Final A [6]07:58,063rd
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Repechage [3]
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Heat 1[7]07:43,575th
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Heat 2[6]08:05,863rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Ogink018: LSA 4-Final A [4]06:59,044th
ORCOrca 2Jos Tellegen032: LN 2-Final A [5]07:30,053rd
ORCOrca 1Vincent Goris032: LN 2-Final A [3]07:23,891st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFernand Cools114: LSA 2- (NSK)Final A [3]07:22,575th
ORCOrcaTom Ogink121: LN 2-Heat 2[4]07:47,855th
ORCOrcaFernand Cools114: LSA 2- (NSK)Heat 1[4]07:18,552nd
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4-Final A [4]06:38,694th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaFelix van de Donk129: LM 8+ (Aegon Open NK)Final A [4]05:54,085th
ORCOrcaFernand Cools050: LMDev 4-Final A [1]06:27,464th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSam Beenhakker119: LN 4-Final A [1]06:35,472nd
ORCOrca/OkeanosFernand Cools013: LDev 4-Final A [6]06:42,356th
ORCOrca/OkeanosFernand Cools013: LDev 4-Heat 1[3]06:41,353rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFernand Cools106: O 4-Final A [6]07:09,264th
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4-Final A [2]06:41,675th
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4-Heat 2[3]07:04,143rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFernand Cools119: LN 4-Final A [6]06:35,551st
ORCOrcaFernand Cools119: LN 4-Heat 1[5]06:41,312nd
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4- (DK)Final A [6]06:30,104th
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4- (DK)Heat 1[5]06:37,681st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:18,952nd
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:20,782nd
ORCOrcaFernand Cools013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:17,984th
ORCOrcaFernand Cools119: LN 4-Final A [3]06:38,063rd
ORCOrcaFernand Cools119: LN 4-Heat 1[3]06:31,651st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Fernand Cools106: O 4-Heat 1[7]06:48,365th
ORCOrcaAbel Wolterbeek010: LO 2-Final A [3]08:03,972nd
ORCOrcaFernand Cools003: O 2-Heat 2[4]08:58,805th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOkke Koel113: LN 2-Heat 1[3]07:50,232nd
ORCOrca 2Fernand Cools109: O 4-Heat 2[6]06:51,271st
ORCOrcaFernand Cools005: LDev 4-Heat 1[3]07:24,035th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarWietse Venema106: O 4- (Hoofdnummer)Final A [3]06:29,992nd
ORCOrcaYorick Sijsling010: LO 2-Heat 1[4]07:15,743rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Final A [2]06:54,501st
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Heat 1[4]07:36,893rd
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Final A [3]07:05,846th
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Heat 1[5]06:52,972nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Final A [2]06:53,375th
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Heat 1[5]07:09,503rd
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Final A [3]06:32,735th
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Heat 1[5]06:36,002nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Final A [3]06:46,583rd
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-Heat 2[4]06:45,761st
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Final B [3]06:46,363rd
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-Heat 2[4]06:50,692nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaFernand Cools037: LDev 4- (DK)Final A [2]06:35,516th
ORCOrcaFernand Cools037: LDev 4- (DK)Heat 2[3]06:41,253rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling121: LN 2-Final A [5]07:27,622nd
ORCOrcaYorick Sijsling120: LN 4-Final A [5]06:39,303rd
ORCOrcaYorick Sijsling120: LN 4-Heat 1[4]06:39,771st
ORCOrcaMax Wijsman012: LN 4+Final A [4]06:58,383rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling013: LDev 4-Heat 2[2]08:25,705th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling117: LO 4-Final A [4]07:11,155th
ORCOrcaYorick Sijsling020: LDev 4-Heat 1[6]07:51,774th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling120: LN 4-Final A [6]06:56,525th
ORCOrcaYorick Sijsling013: LDev 4-Final B [4]06:52,802nd
ORCOrcaYorick Sijsling013: LDev 4-Heat 2[3]06:45,364th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling119: LN 4-Final A [3]07:08,044th
ORCOrcaYorick Sijsling037: LDev 4-Final B [4]07:19,941st
ORCOrcaYorick Sijsling037: LDev 4-Heat 1[5]07:26,064th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYorick Sijsling016: LSA 4-Final A [3]07:00,403rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round D 15:17,96th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round C 02:22,48th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round B 00:43,69th
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+Round A 07:23,57th