Gijs Andringa

127 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xFinal A [4]06:26,653rd
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa120: LHG 2xFinal A [7]07:17,946th
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa052: LHE 2+Final A [4]08:44,284th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:53,063rd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,862nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 3Gijs Andringa101: HE 1xFinal A [6]07:39,518th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:03,637th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:13,682nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+Final A [3]05:57,162nd
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xFinal A [1]07:36,975th
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]06:49,933rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+Final A [4]06:54,622nd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:02,687th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:09,644th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:32,593rd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:33,763rd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xFinal A [3]07:19,322nd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xHeat 1[4]07:34,501st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xFinal A [3]07:20,363rd
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xHeat 3[4]07:28,631st
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:50,324th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xFinal A [1]08:14,482nd
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xHeat 1[4]08:28,281st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/SkøllNavin Keizer122: LHB 2xFinal A [6]07:43,591st
AMSAmstel/SkøllNavin Keizer122: LHB 2xHeat 1[4]07:51,161st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:29,875th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllGijs Andringa155: LMFm 8+Final A [3]07:09,714th
AMSAmstel/SkøllNavin Keizer019: BLM 2xFinal A [2]07:44,294th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllGijs Andringa104: HE 8+Heat 3[5]06:18,145th
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Final B [3]06:08,312nd
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Heat 2[2]06:06,704th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:04,701st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:59,682nd
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,894th
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+Final A [2]06:14,441st
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+Heat 2[3]06:19,461st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+Final A [3]06:30,693rd
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:24,003rd
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:32,863rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+Final A [6]06:38,285th
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+Heat 1[6]06:35,213rd
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:05,265th
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:53,991st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Veldman212: LHB 8+Heat 3[3]06:29,704th
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+ (EJK)Final A [6]06:46,445th
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+ (EJK)Heat 1[2]06:42,962nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtFinal A [6]06:29,204th
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtHeat 1[4]06:25,962nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+Final A [3]07:01,132nd
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+Semifinal 1[3]07:11,941st
SKOSkøll/AegirStijn Wijnen105: HErv 4+Heat 1[6]07:08,181st
SKOSkøll 2Ruben Van de Ven002: Ej 8+Final A [3]06:26,872nd
SKOSkøll 2Ruben Van de Ven002: Ej 8+Heat 2[6]06:27,311st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelJulien Tine121: LN 2xFinal A [4]07:19,542nd
AMSAmstelJulien Tine143: J18 2xHeat 3[6]07:34,076th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelJulien Tine144: J18 2xFinal B [5]07:14,074th
AMSAmstelJulien Tine144: J18 2xSemifinal 1[3]07:37,145th
AMSAmstelJulien Tine144: J18 2xHeat 2[4]07:15,222nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 1Julien Tine222: J18 2xFinal A [4]07:30,843rd
AMSAmstel 1Julien Tine222: J18 2xHeat 3[6]07:26,461st
AMSAmstelJulien Tine114: J18 4xFinal A [5]07:28,685th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/HoopNavin Keizer146: J18 8+Final [3]06:25,663rd
AMSAmstel 2Gijs Andringa143: J18 1xFinal 4[6]08:02,233rd
AMSAmstel/HoopNavin Keizer029: J18 4xFinal [6]06:47,976th
AMSAmstelNavin Keizer028: J18 2xFinal 3[3]06:58,791st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 2Gijs Andringa104: JM 1xHeat 2[2]08:14,445th
AMSAmstel 2Gijs Andringa007: JM 1xHeat 4[3]08:05,325th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelJulien Tine146: J18 8+ (NK)Final A [2]07:13,286th
AMSAmstel 1Navin Keizer145: J18 2x (NK)Final C [2]07:36,304th
AMSAmstel 1Navin Keizer145: J18 2x (NK)Semifinal 3[3]07:29,046th
AMSAmstel 1Navin Keizer145: J18 2x (NK)Heat 4[3]07:54,633rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 1Navin Keizer145: J18 2xFinal 2[6]07:18,613rd
AMSAmstel 2Gijs Andringa027: J18 1x BFinal 2[7]08:05,174th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelNavin Keizer029: J18 2xFinal [4]07:34,221st
AMSAmstel 1Gijs Andringa026: J18 1x AFinal 2[2]08:24,702nd
AMSAmstelNavin Keizer145: J18 2xFinal [2]07:17,271st
AMSAmstel 3Gijs Andringa143: J18 1xFinal 1[1]08:10,954th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelGijs Andringa119: J18 2xFinal 1[5]07:42,111st
AMSAmstel 1Gijs Andringa208: J18 1xRepechage 5[5]10:34,463rd
AMSAmstel 1Gijs Andringa208: J18 1xHeat 3[3]08:50,064th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/AmstelGijs Andringa036: JM 4xFinal A [1]06:28,742nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/AmstelGijs Andringa154: J16 2x (NK)Final B [6]07:54,863rd
RICRIC/AmstelGijs Andringa154: J16 2x (NK)Semifinal 2[6]07:57,215th
RICRIC/Willem III/AmstelGijs Andringa051: J16 4x (NK)Final B [4]07:20,322nd
RICRIC/Willem III/AmstelGijs Andringa051: J16 4x (NK)Heat 1[7]07:29,564th
RICRIC/AmstelGijs Andringa154: J16 2x (NK)Heat 1[7]07:57,632nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/AmstelAd Ruigrok van der Werve jr151: J16 2xFinal 2[6]08:56,202nd
RICRIC/AmstelAd Ruigrok van der Werve jr039: J16 2xFinal 2[6]08:30,583rd
AMSAmstelGijs Andringa038: J16 1x BFinal 2[6]09:53,242nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelGijs Andringa148: J16 1x (NK)Heat 6[2]09:20,934th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/Viking/Tromp/AmstelMarlon Dijkstra014: J16 4*Time Trial 30:51,63rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra151: J16 2xFinal 2[3]07:15,372nd
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra039: J16 2xFinal 4[5]07:28,442nd
AMSAmstel 1Gijs Andringa038: J16 1x BFinal 5[5]08:14,874th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra151: J16 2xFinal 2[5]08:01,194th
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra039: J16 2xFinal 3[4]07:54,003rd
AMSAmstelGijs Andringa038: J16 1x BFinal 3[4]08:23,995th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra151: J16 2xFinal 4[6]08:00,254th
AMSAmstel 1Gijs Andringa038: J16 1x BFinal 3[2]08:23,593rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra140: J16 2x (NK)Final B [3]07:24,833rd
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra140: J16 2x (NK)Heat 3[6]07:20,523rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WEEWeesp/Amstel/Pampus/NaardenMarlon Dijkstra014: J16 4*Time Trial 30:02,765th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WEEWeesp/Amstel/Pampus/NaardenMarlon Dijkstra027: J164*Round D 18:21,15th
WEEWeesp/Amstel/Pampus/NaardenMarlon Dijkstra027: J164*Round B 00:48,04th
WEEWeesp/Amstel/Pampus/NaardenMarlon Dijkstra027: J164*Round A 08:36,94th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden/AmstelMarlon Dijkstra151: J16 2xFinal 1[3]07:56,475th
AMSAmstelGijs Andringa037: J16 1x BFinal 3[2]08:44,833rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelGijs Andringa061: J14 1xFinal 3[7]02:22,502nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/NaardenGijs Andringa151: J16 2xFinal 2[3]07:38,336th
AMSAmstelGijs Andringa037: J16 1x BFinal 2[2]08:42,276th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 3Gijs Andringa140: J16 1xHeat 5[2]10:04,106th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelGijs Andringa061: J14 1xHeat 302:10,283rd