Anna van der Voort

116 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+ (NSK)Final A [5]07:02,981st
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[3]07:10,451st
AEGAegirAnna van der Voort018: DN 1xHeat 2[3]08:50,763rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Aegir/SkøllNoah Schuster032: W 4- (Aegon NK)Final A [6]06:59,044th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Final A [4]09:25,934th
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Heat 2[4]09:47,201st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Nereus/SkøllNoah Schuster164: DO 4-Final A [7]07:44,301st
AEGAegirRoselinde Boswinkel125: DSA 2-Heat 2[5]08:47,643rd
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-Final A [2]08:17,714th
AEGAegirRoselinde Boswinkel026: DO 2-Heat 2[6]08:39,402nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoselinde Boswinkel127: DSA 2-Final A [2]08:03,661st
GYAGyas/AegirEmma Corbijn van Willenswaard131: DO 4-Final A [4]07:29,953rd
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Final A [2]08:03,442nd
AEGAegirRoselinde Boswinkel017: DO 2-Heat 2[3]07:56,481st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoselinde Boswinkel130: DO 2-Final A [7]07:50,892nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir/OkeanosEmma Corbijn van Willenswaard008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:13,41st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Aegir/NjordAnne Snijder129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]06:45,855th
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4- (Hoofdnummer)Final A [7]07:12,183rd
VIDVidar/Aegir/NjordAnne Snijder129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[6]06:40,722nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [6]07:03,222nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:04,302nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Aegir/SaurusEsther Ruijter129: DSA 8+Final A [5]07:30,051st
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Final A [3]08:24,504th
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [6]07:43,593rd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 1[4]07:49,802nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder107: W 4-Final A [4]07:04,763rd
AEGAegirAnne Snijder045: WDev 4-Final A [5]07:12,535th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [7]07:33,523rd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:15,593rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Aegir/NjordMarloes van der Pol129: DSA 8+Final A [6]06:55,611st
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Final A [3]07:22,112nd
AEGAegirAnne Snijder131: DO 4-Heat 2[4]07:24,522nd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final B [4]07:12,513rd
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[4]07:04,694th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-Final A [3]07:10,821st
AEGAegirAnne Snijder133: DN 4-Heat 1[3]07:20,631st
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Final A [3]07:18,504th
AEGAegirAnne Snijder020: DDev 4-Heat 2[2]07:22,521st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder125: DN 4-Heat 2[4]07:29,233rd
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [5]07:10,164th
AEGAegirAnne Snijder038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[6]07:17,021st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirGreetje Jong009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:23,591st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round D 18:06,01st
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round C 02:27,32nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round B 00:45,82nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round A 08:30,01st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:54,114th
AEGAegirAnne Snijder021: DEj 8+Final B [5]06:53,271st
AEGAegirAnne Snijder021: DEj 8+Heat 1[3]07:03,974th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna van der Voort137: DB 4+Final A [6]08:30,631st
AEGAegirAnna van der Voort019: DN 4+Heat 1[6]09:42,855th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnna van der Voort135: DB 4+Final A [2]08:00,322nd
AEGAegirAnna van der Voort029: DN 4+Final A [6]09:05,486th
AEGAegirAnna van der Voort029: DN 4+Heat 1[5]08:20,512nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder138: DB 8+Final A [5]06:52,902nd
AEGAegirAnne Snijder138: DB 8+Heat 1[4]06:55,031st
AEGAegir 2Anna van der Voort019: DN 4+Final A [6]07:48,052nd
AEGAegir 2Anna van der Voort019: DN 4+Heat 2[4]07:44,672nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarjolein de Waard138: DB 8+Final A 06:54,353rd
AEGAegirMarjolein de Waard138: DB 8+Heat 206:49,781st
AEGAegir 1Anna van der Voort019: DN 4+Heat 307:55,654th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarjolein de Waard133: DB 8+Heat 2[4]07:11,954th
AEGAegirMarjolein de Waard026: DEj 8+Final B [4]07:54,825th
AEGAegirMarjolein de Waard026: DEj 8+Heat 1[3]07:31,493rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarjolein de Waard004: Dames AchtHeat 3[5]07:20,683rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Snijder024: DEj 8+Time Trial 19:59,8410th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMerel Ekelhof171: D TalentenachtenFinal 2[2]07:45,384th