Martijn Swart

166 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [5]06:56,342nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[6]06:56,981st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [4]07:21,262nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[4]07:02,252nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]06:13,894th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Heat 3[5]06:09,033rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes110: N 1xHeat 4[3]08:03,784th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Final C [3]
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[7]08:19,764th
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Time Trial 07:32,6418th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Borren161: SA 2+Final A [6]07:42,134th
GYAGyasMart Adema109: N 2xFinal A [2]06:49,471st
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Final A [6]06:14,251st
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:19,631st
GYAGyasMart Adema109: N 2xHeat 2[5]07:00,822nd
GYAGyasKoen Borren002: SA 4- (NSK)Final A [4]06:25,194th
GYAGyasMart Adema007: Dev 4- (DK)Final A [3]06:08,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Borren050: MDev 4-Final A [1]06:54,243rd
GYAGyas 1Mart Adema050: MDev 4-Final A [2]06:44,761st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]03:12,401st
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]03:26,643rd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:14,831st
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:09,402nd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:07,111st
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,466th
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,423rd
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [1]06:38,051st
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Final A [2]06:44,092nd
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Heat 2[4]06:46,761st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [1]06:13,203rd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Final B [2]06:21,382nd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Heat 2[2]06:30,655th
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 2[3]06:20,253rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:16,551st
GYAGyasKoen Borren107: N 4-Heat 2[6]06:36,644th
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Final A [2]07:19,595th
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [5]07:07,542nd
GYAGyas 2Koen Borren007: Dev 4-Heat 3[6]07:32,322nd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 3[7]07:29,111st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes101: SA 2-Final A [6]07:10,393rd
GYAGyasMart Adema107: N 4-Final A [4]06:29,724th
GYAGyasMart Adema107: N 4-Heat 2[6]06:39,041st
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Final B [6]06:40,753rd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Final A [6]07:28,622nd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-Heat 1[6]06:33,983rd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Heat 2[2]07:24,742nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-Final A [2]07:17,355th
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Final B [4]06:35,072nd
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-Heat 2[7]07:21,332nd
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]06:26,394th
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-Final A [4]07:28,271st
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Repechage 2[6]06:44,991st
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-Heat 2[5]08:01,751st
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Heat 2[5]07:14,573rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRuben de Haan030: N 2-Heat 1[4]07:32,223rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Milan Kamphuis111: B 1xFinal A [7]08:01,214th
AEGAegir 2Simone Harmsen142: LDB 1xFinal A [2]09:37,284th
AEGAegir 1Milan Kamphuis111: B 1xHeat 2[3]08:11,472nd
AEGAegir 1Susanne Dallinga142: LDB 1xHeat 2[5]09:45,874th
AEGAegir 2Simone Harmsen142: LDB 1xHeat 1[4]09:21,713rd
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Heat 2[5]07:23,975th
AEGAegir 1Milan Kamphuis004: N 1xFinal A [7]08:11,972nd
AEGAegir 2Susanne Dallinga023: LDN 1xHeat 2[7]09:25,564th
AEGAegir 1Simone Harmsen023: LDN 1xHeat 1[3]09:07,205th
AEGAegir 1Milan Kamphuis004: N 1xHeat 4[7]07:41,042nd
AEGAegirRutger Valks005: N 4+Heat 2[7]07:22,575th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSusanne Dallinga142: LDB 1xFinal A [2]13:10,545th
AEGAegirSusanne Dallinga024: LDDev 2xHeat 2[2]10:24,815th
AEGAegir 3Rutger Valks005: N 4+Heat 3[2]09:23,504th
AEGAegirMilan Kamphuis004: N 1xHeat 1[1]09:36,296th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSusanne Dallinga139: LDDev 2xHeat 1[4]08:46,715th
AEGAegirSusanne Dallinga038: LDN 1xHeat 1[3]10:33,815th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSusanne Dallinga141: LDN 2xFinal A [4]08:33,783rd
AEGAegirSusanne Dallinga141: LDN 2xHeat 1[2]08:18,192nd
AEGAegirSusanne Dallinga024: LDDev 2xFinal B [2]08:14,112nd
AEGAegirSusanne Dallinga024: LDDev 2xHeat 2[2]08:09,792nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSimone Harmsen159: LDN 2xHeat 2[4]08:49,224th
AEGAegirSimone Harmsen025: LDDev 2x (DK)Final A [5]09:07,296th
AEGAegirSimone Harmsen025: LDDev 2x (DK)Heat 2[5]09:40,023rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSimone Harmsen060: LDEj 4*Final A [4]07:51,542nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasSimone Harmsen050: LDB 4*Time Trial 33:29,61st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLyanne Buiten135: DN 2xFinal A [4]11:25,332nd