Sjoerd Gastelaars

168 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde107: N 4-Heat 2[6]06:29,094th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Final A [6]06:40,455th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[3]06:38,162nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Final A [3]06:43,041st
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Heat 2[5]06:50,011st
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Final A [5]06:40,144th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[5]06:39,681st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Time Trial 07:02,849th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-Final A [6]06:38,474th
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:43,084th
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:46,184th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-Final A [3]07:25,606th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[3]
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:56,677th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Final A [2]06:47,813rd
AEGAegir 1Jelle Reede162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[3]08:48,995th
AEGAegir 1Niels Caesar111: B 4+Heat 2[2]07:28,495th
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Heat 2[5]06:59,172nd
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Final A [6]06:38,512nd
AEGAegir 1Jelle Reede004: O 2-Heat 1[3]08:05,605th
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Heat 2[6]06:57,372nd
AEGAegir 1Niels Caesar006: N 4+Heat 1[6]07:37,645th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Final A [4]07:58,454th
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Heat 4[3]07:13,301st
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+Heat 3[4]07:09,694th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[1]07:01,273rd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+Final A [4]07:09,774th
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+Final B [2]07:37,824th
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Final B [3]07:08,952nd
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Heat 3[2]07:07,432nd
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+Heat 1[3]07:27,422nd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+Heat 2[2]00:00,002nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+Final A [2]06:49,961st
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[4]06:22,375th
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+Heat 1[3]07:08,872nd
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 3[3]06:53,393rd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+Heat 2[4]06:54,974th
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+Heat 1[5]07:01,525th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final A [4]06:28,715th
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+Final B [3]07:11,843rd
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[4]06:15,601st
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+Heat 2[4]07:17,985th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Final B [2]07:04,164th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[4]07:10,184th
AEGAegir/HunzeNout Keijzer006: N 4+Heat 1[3]07:32,694th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [7]06:26,095th
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+Final B [4]07:15,681st
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[5]06:25,324th
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+Heat 1[3]07:27,034th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[5]06:27,646th
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Heat 1[3]07:23,915th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:28,925th
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+Final A [2]07:20,965th
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 2[2]06:20,595th
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+Heat 1[6]07:17,903rd
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+Final A [7]08:00,626th
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+Heat 1[3]08:01,753rd
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]06:45,992nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+Final A [3]07:31,864th
AEGAegirMichael Tewelde002: Jonge AchtHeat 4[4]06:46,845th
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+Heat 1[5]07:29,281st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)Final A [2]07:11,236th
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:05,443rd
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+Final B [6]07:06,423rd
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+Heat 2[7]07:08,355th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+Final A [5]06:55,483rd
AEGAegir 1Lara Kranendonk130: DO 4-Final A [3]07:40,884th
AEGAegirAnne van der Weg136: DB 4+Heat 2[3]08:13,116th
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+Heat 2[2]08:03,105th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+Final B [3]08:14,145th
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+Heat 2[4]07:52,005th
AEGAegir/GyasLara Kranendonk019: DN 4+Heat 3[7]08:26,434th
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+Heat 1[5]08:47,354th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+Heat 2[6]08:05,094th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:29,5211th
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+Final A [3]07:39,041st
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+Heat 1[2]07:37,831st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasLara Kranendonk103: DB 8+Heat 2[3]07:12,925th
AEGAegirLara Kranendonk003: DEj 8+Heat 1[4]07:58,084th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis027: M 4+Final A [2]06:32,731st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [4]08:14,531st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-Final A [4]07:27,992nd
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-Heat 2[4]07:23,391st
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis002: SA 4-Heat 2[5]06:49,134th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [4]07:55,023rd
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Final A [3]08:06,061st
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Heat 2[3]08:06,752nd