Stijn Dijksterhuis

95 races

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+Final A [3]06:17,523rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis027: M 4+Final A [2]06:32,731st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HoopDerk Noordhuis104: SA 8+Final A [2]06:20,482nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [4]08:14,531st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-Final A [4]07:27,992nd
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-Heat 2[4]07:23,391st
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis002: SA 4-Heat 2[5]06:49,134th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [4]07:55,023rd
AEGAegirStijn Dijksterhuis107: O 4+Final A [5]07:26,501st
AEGAegirStijn Dijksterhuis106: O 4-Final A [5]07:18,842nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Final A [3]08:06,061st
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Heat 2[3]08:06,752nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [2]07:07,042nd
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Heat 1[3]07:22,251st
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Final A [4]06:59,222nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Heat 2[1]07:05,611st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis030: O 4+Final A [2]06:54,152nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+ (NSK)Final A [4]05:49,543rd
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:01,521st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [5]06:35,691st
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: N 2xHeat 1[3]08:02,363rd
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xFinal A [2]08:34,396th
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xHeat 3[6]08:30,412nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasTim van de Vendel132: M 8+Final A [5]05:49,493rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel104: SA 8+Final A [2]05:57,191st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [4]05:57,662nd
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Heat 1[4]06:04,641st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-Final A [4]06:18,943rd
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-Heat 2[3]06:24,821st
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding002: SA 4- (NK)Final A [5]06:17,664th
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2- (NK)Heat 2[5]07:19,725th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLiam Gerding001: Oude VierFinal A [2]10:24,134th
AEGAegirLiam Gerding001: Oude VierHeat 3[2]06:44,382nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Proteus/RICLiam Gerding001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:46,144th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round D 15:15,92nd
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round C 02:04,13rd
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round B 00:37,52nd
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round A 07:18,12nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [4]07:47,961st
AEGAegirSjoerd Gastelaars106: O 4-Final A [5]06:22,682nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[5]08:01,661st
AEGAegirSjoerd Gastelaars006: Dev 4-Final A [4]06:24,591st
AEGAegirSjoerd Gastelaars006: Dev 4-Heat 1[6]06:27,461st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis111: B 1xFinal A [7]08:01,101st
AEGAegirStijn Dijksterhuis111: B 1xHeat 1[5]08:13,093rd
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xHeat 2[3]10:17,195th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: B 1xFinal B [2]08:05,732nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: B 1xHeat 1[4]08:21,634th
AEGAegirStijn Dijksterhuis008: N 1xHeat 1[5]08:32,454th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis111: B 1xFinal B [2]08:19,163rd
AEGAegirStijn Dijksterhuis111: B 1xHeat 2[2]07:34,784th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis109: N 2-Final A 07:26,183rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis109: N 2-Heat 207:15,471st
AEGAegir/ArgoMartijn ten Lohuis005: N 4+Final A 06:55,553rd
AEGAegir/ArgoMartijn ten Lohuis005: N 4+Heat 206:50,732nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis105: O 2-Heat 2[3]07:53,476th
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 2-Final A [3]08:08,925th
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 2-Heat 2[5]07:47,012nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis011: SA 2+Final A [4]08:27,494th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Gastelaars003: H 3e divisie 8+Time Trial 27:00,243rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJurgen Machiels008: HEj8+Round D 16:08,916th
AEGAegirJurgen Machiels008: HEj8+Round C 02:28,316th
AEGAegirJurgen Machiels008: HEj8+Round B 00:46,715th
AEGAegirJurgen Machiels008: HEj8+Round A 07:44,513th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Gastelaars071: O 4+Time Trial 20:22,621st
AEGAegirSjoerd Gastelaars027: N 4+Time Trial 18:55,851st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Final A [6]06:02,033rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Heat 1[4]06:08,392nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis135: Ej 8+Final A [1]06:20,026th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis113: B 8+Final A [6]06:09,521st
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Final A [7]06:18,963rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Heat 2[4]06:12,553rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis112: B 8+Final A 06:00,132nd
AEGAegirMilan Kamphuis112: B 8+Heat 106:18,491st
AEGAegirMilan Kamphuis011: Ej 8+Final A 06:14,762nd
AEGAegirMilan Kamphuis011: Ej 8+Heat 206:19,863rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis113: B 8+Final A [4]06:05,402nd
AEGAegirMilan Kamphuis113: B 8+Heat 2[2]06:07,511st
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Final A [5]06:19,953rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Heat 3[5]06:15,871st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis112: B 8+Final A 06:20,072nd
AEGAegirMilan Kamphuis112: B 8+Heat 106:18,631st
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Final A 06:14,413rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Heat 306:18,941st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMilan Kamphuis111: B 8+Final A [2]06:02,072nd
AEGAegirMilan Kamphuis111: B 8+Heat 1[4]06:20,953rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Final A [4]06:34,473rd
AEGAegirMilan Kamphuis007: Ej 8+Heat 1[6]06:32,201st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJurgen Machiels002: Jonge AchtFinal A [5]06:41,443rd
AEGAegirJurgen Machiels002: Jonge AchtHeat 2[3]06:40,372nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJurgen Machiels004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:17,032nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJurgen Machiels008: Ej 8+Round D 16:31,91st
AEGAegirJurgen Machiels008: Ej 8+Round C 02:13,82nd
AEGAegirJurgen Machiels008: Ej 8+Round B 00:41,93rd
AEGAegirJurgen Machiels008: Ej 8+Round A 07:49,52nd