Joost Bunk

78 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Final A [6]06:57,302nd
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Heat 1[4]06:55,212nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [5]06:04,983rd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 1[4]06:08,471st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Final A [4]08:09,343rd
AEGAegirSjoerd Valks120: LN 4-Heat 2[4]07:43,544th
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [5]06:38,451st
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 1[3]06:58,211st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks133: LMFm 8+Final A [4]06:06,871st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [4]06:31,033rd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 2[3]06:29,121st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [3]06:11,444th
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 2[4]06:13,042nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final B [3]03:07,032nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Semifinal 2[3]03:10,352nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Quarterfinal 3[2]03:03,351st
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Time Trial 03:05,777th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks118: LB 8+Final A [5]06:13,481st
AEGAegirSjoerd Valks118: LB 8+Heat 2[5]06:17,571st
AEGAegirSjoerd Valks016: LEj 8+Final A [3]06:08,081st
AEGAegirSjoerd Valks016: LEj 8+Heat 2[4]06:17,172nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks003: Lichte AchtFinal A [4]06:26,432nd
AEGAegirSjoerd Valks003: Lichte AchtHeat 2[3]06:28,541st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:48,714th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round D 16:36,13rd
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round C 02:16,46th
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round B 00:41,13rd
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round A 07:56,54th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks001: LEj 8+Time Trial 17:40,611st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [7]06:19,663rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [4]06:59,393rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:53,791st
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]07:21,234th
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 2[4]07:43,765th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam124: LB 8+Heat 2[5]06:36,293rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Final B [4]07:14,463rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Heat 1[5]06:53,744th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:27,674th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]06:33,714th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 1[5]06:37,664th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final B 06:19,063rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 206:18,302nd
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 306:19,173rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam122: LB 8+Heat 1[5]06:21,034th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Final B [4]06:57,736th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Heat 3[4]06:40,083rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam003: Lichte AchtHeat 1[5]06:42,874th