Medien van der Laan

115 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoos Duijn136: DB 8+Heat 2[5]08:48,935th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xFinal A [2]07:34,005th
AEGAegir 2Medien van der Laan124: DG 2xHeat 2[3]07:37,422nd
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xFinal A [2]07:37,674th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xHeat 2[3]07:46,792nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xFinal A [1]07:27,272nd
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xHeat 1[3]07:48,743rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xFinal A [3]07:40,115th
AEGAegirMedien van der Laan021: DDev 2xHeat 1[7]07:37,303rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th
AEGAegirLotje Mulder008: BW 2-Final A [1]08:30,794th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Lotje Mulder125: DSA 2-Final A [5]07:48,815th
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-Final A [1]06:55,453rd
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Final A [2]06:57,791st
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-Heat 2[2]07:05,151st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Final A [5]07:04,203rd
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-Heat 1[5]07:13,441st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLotje Mulder255: DDev 4-Time Trial 07:20,641st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMedien van der Laan035: DN 1xFinal A [5]09:07,041st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan105: BW 1xFinal A [3]08:04,472nd
HUNHunzeMedien van der Laan105: BW 1xHeat 1[2]08:12,211st
HUNHunze/GyasMedien van der Laan033: W 2xFinal A [6]07:17,185th
HUNHunze/GyasMedien van der Laan033: W 2xHeat 1[2]07:26,893rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Medien van der Laan135: DN 1xFinal A [6]08:11,922nd
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+Final A [5]06:55,483rd
HUNHunze 1Medien van der Laan135: DN 1xHeat 2[4]08:12,522nd
HUNHunze/GyasMedien van der Laan018: DN 2xFinal A [2]07:30,911st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/GyasMedien van der Laan128: DSA 2xFinal A [6]08:06,124th
HUNHunze/GyasMedien van der Laan128: DSA 2xHeat 1[4]07:51,652nd
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xHeat 1[3]08:46,091st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan135: DN 1xHeat 2[7]08:10,973rd
HUNHunze/GyasMedien van der Laan052: DSA 2xFinal A [7]07:29,803rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan117: DB 1xHeat 3[4]09:02,001st
HUNHunzeMedien van der Laan016: DN 1xFinal A [4]10:48,801st
HUNHunzeMedien van der Laan016: DN 1xHeat 1[3]08:57,521st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+Final [7]07:29,741st
GYAGyas/HunzeMarloes Oldenburg128: DSA 2xFinal A [4]08:09,784th
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xFinal A [6]08:50,194th
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xHeat 3[3]08:25,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xFinal B [6]08:00,186th
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xSemifinal A/B 2[6]08:11,036th
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xRepechage 4[4]07:56,642nd
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xHeat 3[2]08:19,664th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xFinal A [3]08:40,083rd
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xHeat 1[6]08:47,022nd
MAAMaas/Viking/Hunze/SallandBente Paulis025: DSB 4xFinal A [5]07:23,982nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Pampus/TrompVeronique Meester146: M18 4xFinal [5]07:17,163rd
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xFinal A [4]08:08,573rd
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xSemifinal 3[5]08:41,251st
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xHeat 5[5]09:22,101st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Willem IIINienke van der Laan016: M18 4*Time Trial 32:32,32nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 2Medien van der Laan147: M18 1xFinal 1[4]08:22,011st
HUNHunze/TrompLoes Verkuil036: M18 4xFinal [5]07:13,251st
HUNHunze 3Medien van der Laan032: M18 1x BFinal 3[6]08:27,491st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger125: JW 2xFinal A [2]07:46,835th
HUNHunzeIlse Krijger125: JW 2xHeat 2[3]07:41,602nd
HUNHunze/VikingMiriam Visser034: JW 4xFinal A [2]07:08,432nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xFinal 2[4]08:15,582nd
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [3]07:23,853rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xFinal 3[7]07:58,511st
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [4]07:02,351st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/HunzeMiriam Visser016: M18 4*Time Trial 30:34,111st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round D 18:56,61st
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round C 02:35,91st
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round B 00:51,52nd
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round A 09:08,22nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/VikingSanne Braat156: M16 8+Final [5]07:32,401st
HUNHunze/MaasDanique Buwalda155: M16 4*Final [3]07:38,821st
HUNHunze/LaakDanique Buwalda043: M16 4xFinal [6]07:17,171st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*Final [4]08:28,032nd
HUNHunzeNienke van der Laan154: M16 2xFinal [6]08:58,582nd
LAALaak/HunzeMedien van der Laan042: M16 2xFinal [4]09:25,222nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xFinal A [7]08:30,263rd
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xHeat 3[5]08:31,792nd
HUNHunzeNienke van der Laan050: M16 4*Final A [3]08:30,211st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*Final [6]07:35,831st
HUNHunze 1Ilse Krijger154: M16 2xFinal 1[6]08:02,721st
HUNHunze 2Medien van der Laan042: M16 2xFinal 2[4]08:29,323rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xFinal A [4]08:50,873rd
HUNHunzeIlse Krijger147: M16 4*Final A [4]08:01,061st
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xHeat 1[6]08:57,131st
HUNHunze 2Danique Buwalda035: M16 2xFinal 2[6]09:14,803rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger017: M16 4*Time Trial 32:33,141st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger018: M164*Round D 18:50,51st
HUNHunzeIlse Krijger018: M164*Round B 00:59,61st
HUNHunzeIlse Krijger018: M164*Round A 09:25,91st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Nienke van der Laan042: M16 2xFinal [3]08:28,922nd
HUNHunze 2Medien van der Laan041: M16 1x BFinal [4]09:01,382nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeNienke van der Laan050: M16 4*Final A 08:41,106th
HUNHunzeNienke van der Laan050: M16 4*Heat 108:15,003rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan155: M16 4*Final 2[4]08:22,653rd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger018: M16 4*Round D 22:30,67th
HUNHunzeIlse Krijger018: M16 4*Round B 00:58,38th
HUNHunzeIlse Krijger018: M16 4*Round A 10:39,98th