Timo van Wittmarschen

225 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Final A [2]07:46,075th
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Final A [5]06:08,981st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Final A [5]05:56,271st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Final A [1]07:46,548th
NERNereus/NjordBodhi Vriesman009: HEj 4+Final A [8]07:07,528th
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Final A [4]06:46,271st
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Heat 1[3]06:08,201st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Heat 2[3]05:59,521st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Heat 2[2]07:49,214th
NERNereus/NjordBodhi Vriesman009: HEj 4+Heat 1[7]07:03,984th
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Heat 1[5]06:59,351st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Final A [4]07:39,493rd
NERNereus 2Nando Slijkerman107: HG 4+Final A [2]06:58,856th
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xFinal A [5]06:25,662nd
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xHeat 1[5]06:33,071st
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Final A [7]06:11,824th
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusBente Paulis065: DE 4xFinal A [4]06:38,141st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Final A [6]06:00,351st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Final A [1]07:43,225th
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Final A [3]06:53,311st
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Heat 1[2]06:25,523rd
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Heat 1[6]06:12,822nd
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Heat 1[7]07:52,464th
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Heat 2[2]07:32,032nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xFinal A [3]06:34,481st
NERNereus 2Lars Kreiter104: HE 8+Final B [4]05:55,242nd
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Final A [5]07:48,344th
NERNereus 2Lars Kreiter104: HE 8+Time Trial 05:15,4710th
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Time Trial 06:57,575th
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Final A [4]06:05,651st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Final A [4]05:49,371st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Final A [1]07:36,544th
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+Heat 2[2]06:06,621st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Heat 1[5]06:02,351st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Heat 1[1]07:36,523rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Final A [3]08:29,303rd
NERNereusNando Slijkerman111: HB 4+Heat 1[3]07:34,924th
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*Heat 2[4]08:18,553rd
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+Final A [3]06:44,581st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Final A [4]06:27,541st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Final A [7]08:22,097th
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Final A [1]07:02,175th
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+Heat 2[3]06:14,362nd
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Heat 2[4]06:01,251st
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*Heat 1[8]07:44,023rd
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+Heat 1[7]07:08,744th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+Final A [3]06:33,932nd
NERNereusoscar Smits009: HEj 4+Final A [4]07:20,581st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Final A [4]06:19,611st
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+Time Trial 05:00,822nd
NERNereusoscar Smits009: HEj 4+Time Trial 05:20,771st
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+Time Trial 04:40,081st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kreiter203: HB 8+Final A [2]06:14,921st
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*Final A [6]08:13,794th
NERNereus 2Nando Slijkerman203: HB 8+Heat 3[2]06:51,575th
NERNereus 1Lars Kreiter203: HB 8+Heat 1[5]06:28,261st
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*Heat 3[2]08:09,482nd
NERNereusoscar Smits101: HEj 4+Final A [1]07:19,081st
NERNereusStan de Ronde107: LHEj 8+Final A [4]06:36,111st
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*Final A [6]08:25,532nd
NERNereusLars Kreiter102: HEj 8+Final A [4]06:28,282nd
NERNereusoscar Smits101: HEj 4+Heat 2[3]07:38,681st
NERNereusStan de Ronde107: LHEj 8+Heat 2[4]06:32,411st
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*Heat 3[1]08:03,512nd
NERNereusLars Kreiter102: HEj 8+Heat 2[6]06:13,781st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStan de Ronde004: LHB 8+Final A [1]07:03,401st
NERNereus 1Lars Kreiter003: HB 8+Final A [2]06:54,073rd
NERNereusStan de Ronde004: LHB 8+Heat 3[2]07:07,071st
NERNereus 2Nando Slijkerman003: HB 8+Heat 3[2]06:40,104th
NERNereus 1Lars Kreiter003: HB 8+Heat 1[2]06:24,841st
NERNereusJudith Engberts006: LDB 4*Heat 1[5]08:28,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Euros/Njord/OrcaMargriet Lantink127: DE 4xFinal A [2]06:29,932nd
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xFinal A [6]07:58,975th
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xHeat 1[3]07:48,292nd
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xFinal B [2]07:50,194th
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xHeat 2[4]08:11,694th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xTime Trial 06:04,569th
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xFinal A [4]08:10,173rd
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xHeat 2[3]08:10,482nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Final A [7]07:18,542nd
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Final A [6]06:29,742nd
NERNereusBente Paulis125: DE 1xFinal A [5]08:02,522nd
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Heat 2[5]07:24,201st
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Heat 2[4]06:20,292nd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final A [7]06:17,565th
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+Final A [1]07:01,364th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Heat 1[4]06:15,493rd
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+Heat 2[5]07:06,524th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xFinal B [3]07:58,913rd
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xSemifinal 2[2]08:45,305th
NERNereus 2Fréderique de Vlam011: DE 1xQuarterfinal 2[1]08:49,676th
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xQuarterfinal 1[4]08:11,922nd
NERNereus 2Fréderique de Vlam011: DE 1xTime Trial 07:46,4423rd
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xTime Trial 07:19,698th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBente Paulis012: BW 2xFinal A [2]07:02,691st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xFinal B [4]08:16,661st
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xHeat 3[2]08:25,283rd
NERNereus 2Fréderique de Vlam128: DB 1xFinal A [2]08:20,592nd
NERNereus 2Fréderique de Vlam128: DB 1xHeat 1[4]00:00,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-Final A [2]07:02,664th
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-Heat 2[2]07:03,303rd
NERNereus 2Martine van den Boomgaard046: DE 2xFinal A [6]07:07,851st
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xHeat 1[3]08:25,233rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Fréderique de Vlam128: DB 1xFinal B [3]08:51,541st
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xFinal A [5]07:32,591st
NERNereus 1Fréderique de Vlam128: DB 1xHeat 3[6]08:35,043rd
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xHeat 3[5]07:23,291st
TROTromp/Viking/Amstel/RICJessy Vermeer125: DG 4-Heat 1[3]07:19,814th
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xFinal A [5]07:58,191st
NERNereus 3Fréderique de Vlam017: DG 1xHeat 3[4]08:33,875th
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xHeat 2[4]07:58,121st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Fréderique de Vlam125: DB 1xFinal A [6]09:25,883rd
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xFinal A [4]08:13,082nd
NERNereus 1Fréderique de Vlam125: DB 1xHeat 3[5]09:27,692nd
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xHeat 1[4]08:10,431st
NERNereus 2Martine van den Boomgaard017: DG 1xFinal A [4]09:57,933rd
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xFinal A [5]09:36,421st
NERNereusSophie van Ameijde021: DDev 2xFinal A [2]09:27,856th
NERNereusSophie van Ameijde021: DDev 2xHeat 1[3]08:56,093rd
NERNereus 2Martine van den Boomgaard017: DG 1xHeat 2[2]09:36,181st
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xHeat 1[4]09:13,701st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Fréderique de Vlam246: DB 1xFinal A [5]08:22,764th
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xFinal C [4]08:10,795th
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xFinal C [6]07:56,362nd
NERNereus 2Fréderique de Vlam246: DB 1xHeat 3[2]08:30,631st
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xQuarterfinal 2[6]08:04,074th
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xQuarterfinal 1[2]08:11,544th
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xTime Trial 07:41,2518th
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xTime Trial 07:38,5116th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [3]06:22,331st
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Heat 1[5]
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xFinal A [4]08:00,644th
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xHeat 2[5]07:54,252nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xFinal A [4]08:10,311st
NERNereusBente van der Laan172: DO 1xFinal A [3]08:12,601st
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xHeat 4[3]08:11,381st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Final A [1]06:43,883rd
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+Heat 2[1]06:52,641st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xFinal A [3]08:05,971st
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xHeat 3[3]08:09,451st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+Final A [5]05:07,671st
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xFinal A [4]09:11,032nd
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+Semifinal 1[6]05:06,261st
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xHeat 3[5]08:30,711st
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xFinal A [4]08:05,812nd
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xHeat 1[2]08:12,041st
NERNereusAnne Fischer017: DSA 1xHeat 2[4]08:11,015th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xFinal C [4]
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xFinal A [8]08:33,456th
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xFinal B [5]08:46,194th
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xSemifinal 2[2]09:47,465th
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xSemifinal 2[5]09:34,943rd
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xRepechage 1[6]10:27,844th
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xRepechage 1[4]10:00,062nd
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xTime Trial 08:52,0112th
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xTime Trial 08:44,6710th
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xTime Trial 08:22,543rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaurice Booij104: SA 8+Final A [7]06:22,505th
NERNereusMaurice Booij104: SA 8+Heat 1[4]06:09,953rd
NERNereusMaurice Booij016: LEj 8+Final A [6]06:23,591st
NERNereusMaurice Booij016: LEj 8+Heat 2[7]06:19,322nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+Final A [3]06:19,241st
NERNereusPascal van Diepen212: LB 4+Final A [6]07:21,456th
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+Semifinal 1[4]06:24,862nd
NERNereusPascal van Diepen108: LN 4+Final A [7]07:49,085th
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+Heat 1[4]06:54,531st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaurice Booij003: Lichte AchtFinal A [2]06:18,281st
NERNereusPascal van Diepen041: LB 4+Final A [1]07:22,214th
NERNereusMaurice Booij003: Lichte AchtHeat 3[4]06:32,381st