Gerrit Corbijn v. Willenswaard

250 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
JASJason/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xFinal A [2]07:29,146th
HUNHunze 3Anna Menke151: M16 1xFinal [6]09:01,598th
BEABeatrix/HunzeVera Sneijders146: M18 4-Final A [7]08:05,942nd
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xFinal A [2]07:49,432nd
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xHeat 2[6]08:19,862nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xFinal A [4]07:04,452nd
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xFinal A [4]07:32,124th
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xHeat 1[6]07:17,052nd
JASJason/Hemus/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xHeat 1[6]07:34,013rd
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xFinal A [6]07:57,755th
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xFinal A [7]07:50,192nd
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xSemifinal 2[3]07:39,072nd
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xHeat 2[3]08:13,423rd
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xHeat 2[4]08:11,582nd
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xHeat 1[2]07:40,772nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/HunzeElke Schokking147: M18 4xFinal A [3]06:59,761st
HUNHunze 4Jente Jongsma151: M16 1xFinal [3]08:46,866th
HUNHunze 1Marg van der Wal151: M16 1xFinal [1]08:11,272nd
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xFinal A [4]07:05,841st
HUNHunze 3Hanne Gietema145: M18 1xFinal [6]08:59,9619th
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs145: M18 1xFinal [1]08:13,024th
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xTime Trial 06:43,284th
HUNHunze 2Louise Liemberg044: M16 2xFinal A [1]07:45,263rd
TUBTubantia/HunzeRoos Koning ter Heege040: M18 2xHeat 1[5]08:19,374th
HUNHunze 2Louise Liemberg044: M16 2xHeat 2[6]07:50,922nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xFinal A [5]08:07,671st
HUNHunze 3Anna Menke151: M16 1xFinal [7]09:19,473rd
HUNHunzeHanne Gietema145: M18 1xFinal [7]10:12,0513th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/WetterwilleLouise Liemberg231: M16 4*Final A [2]08:09,721st
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xFinal B [3]09:37,614th
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xFinal C [6]08:56,611st
HEMHemus/Jason/Nautilus/HunzeMilou Verhoeff232: M18 4xFinal A [3]08:09,293rd
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xSemifinal 1[5]09:57,035th
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xQuarterfinal 3[3]09:11,702nd
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xQuarterfinal 4[6]09:01,446th
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xQuarterfinal 1[4]08:43,805th
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xTime Trial 08:36,753rd
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xTime Trial 08:27,1521st
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xTime Trial 08:12,768th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/WetterwilleHannah van der Sluijs134: DB 2xFinal A [3]08:42,862nd
HUNHunze/Gouda/LeytheAnnelotte Maitland152: M16 4xFinal A [5]08:23,823rd
HUNHunze/WetterwilleHannah van der Sluijs134: DB 2xHeat 2[7]08:57,553rd
HUNHunzeWouke Mollema151: M16 1xFinal 1[4]09:02,452nd
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xFinal A [3]08:16,683rd
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xHeat 2[7]07:58,522nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeWouke Mollema117: JW 1xFinal A [3]09:57,433rd
HUNHunzeWouke Mollema117: JW 1xRace For Lanes [5]09:37,874th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xFinal A [1]07:34,462nd
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xHeat 3[4]07:40,852nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeWouke Mollema151: M16 1xFinal 2[3]09:13,632nd
HUNHunze 1Maimoena Hulshof145: M18 1xFinal 1[2]09:39,643rd
HUNHunze 2Hannah van der Sluijs145: M18 1xFinal 1[4]08:45,631st
HUNHunzeWouke Mollema031: LDG 1xFinal B [7]09:59,982nd
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xFinal A [2]08:49,782nd
HUNHunzeWouke Mollema031: LDG 1xHeat 2[5]09:33,005th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xFinal C [2]08:32,941st
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xFinal B [2]08:45,491st
HUNHunze 2Maimoena Hulshof019: M18 1xFinal F [1]09:58,796th
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xSemifinal 2[2]09:44,394th
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xQuarterfinal 3[4]09:41,412nd
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xQuarterfinal 1[1]08:53,624th
HUNHunze 2Maimoena Hulshof019: M18 1xTime Trial 08:32,8436th
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xTime Trial 07:53,7317th
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xTime Trial 08:03,503rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xFinal A [6]07:13,014th
HUNHunze/Willem IIIJet Zandbergen137: M18 4xFinal A [5]07:28,472nd
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xHeat 1[4]07:42,783rd
HUNHunzeWouke Mollema141: M16 1xFinal 3[5]08:23,052nd
HUNHunzeKaatje Knol135: M18 1xFinal 1[3]08:43,534th
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xFinal A [5]07:46,703rd
HUNHunze/VikingMargaux Seton033: M18 2xFinal A [1]08:01,976th
HUNHunzeMarjolein Scholtens017: DG 1xHeat 1[6]08:33,912nd
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xHeat 1[2]08:12,031st
HUNHunze/VikingMargaux Seton033: M18 2xHeat 1[2]08:08,963rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens021: BW 1xFinal A [4]08:14,975th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xFinal A [4]08:10,142nd
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xFinal B [6]07:42,731st
HUNHunze/AmstelNan Prins033: M18 2xFinal B [6]07:55,374th
HUNHunzeWouke Mollema141: M16 1xFinal 3[6]07:55,141st
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xHeat 1[4]07:51,301st
HUNHunzeKaatje Knol135: M18 1xFinal 2[5]08:46,784th
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xSemifinal 2[3]07:49,194th
HUNHunze/AmstelNan Prins033: M18 2xHeat 2[5]08:01,173rd
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xHeat 2[6]07:47,541st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Amstel/ARCKiene Remijn152: M16 4xFinal A [4]07:40,253rd
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xFinal A [4]07:30,154th
HUNHunze 4Kaatje Knol145: M18 1xFinal 3[2]09:02,695th
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xFinal 2[2]08:50,595th
HUNHunze 3Anna Knol145: M18 1xFinal 2[5]08:38,843rd
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn145: M18 1xFinal 2[3]08:36,052nd
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xFinal A [1]07:56,905th
HUNHunze 1Daphne Nederhoed033: M18 2xHeat 2[2]08:12,463rd
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xHeat 1[6]07:51,002nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/ARCDaphne Nederhoed034: M18 8+Final A [3]07:35,793rd
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xFinal B [6]07:58,044th
HUNHunzeWouke Mollema081: M14 1xFinal 1[2]01:58,103rd
HUNHunze 1Hanna van Rheenen033: M18 2xHeat 3[4]08:05,025th
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xHeat 2[4]08:08,214th
HUNHunze 2Anna Knol033: M18 2xHeat 1[5]08:19,595th
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xFinal A [3]07:22,916th
HUNHunze 1Duvera Herfst145: M18 1xFinal 2[5]08:49,434th
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1xFinal 2[3]08:36,901st
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xHeat 2[4]
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xFinal 1[5]08:56,373rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xFinal A [5]09:05,146th
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xRepechage 1[2]09:01,102nd
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xHeat 2[2]08:57,213rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xFinal 2[1]09:03,874th
HUNHunze 1Kaatje Knol145: M18 1xFinal 1[4]08:57,984th
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xFinal 1[5]08:46,413rd
HUNHunzeDaphne Nederhoed033: M18 2xHeat 3[3]08:13,305th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 2Berber Kommerij151: M16 1x BFinal [7]
HUNHunze 1Anna Knol145: M18 1x BFinal 1[5]
HUNHunze 3Daphne Nederhoed145: M18 1x BFinal 2[4]
HUNHunze 1Yasmina Bojada151: M16 1x BFinal [3]
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1x BFinal 2[3]
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xFinal B [7]09:24,773rd
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xSemifinal 1[7]10:42,956th
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xFinal A [3]11:01,795th
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xFinal A [4]10:08,562nd
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xQuarterfinal 3[5]11:14,343rd
HUNHunzeYasmina Bojada037: M16 2xHeat 1[5]11:34,314th
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xHeat 2[5]10:58,372nd
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xHeat 2[4]10:04,441st
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xTime Trial 09:43,497th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeHanna van Rheenen145: M18 1xFinal 2[2]08:53,931st
HUNHunzeMarjolein Scholtens033: M18 2xHeat 3[4]08:43,545th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeMarjolein Scholtens008: BW 2-Final A [3]08:42,644th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden155: M16 4*Final [5]08:03,092nd
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden044: M16 4xFinal 2[4]07:38,312nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xFinal A [3]08:54,834th
HUNHunze-combiGaya ten Kate150: M18 8+Final A [4]08:05,483rd
HUNHunzeGaya ten Kate149: M18 2xFinal B [3]08:20,843rd
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xSemifinal 1[3]08:12,012nd
HUNHunzeGaya ten Kate149: M18 2xHeat 1[6]08:17,313rd
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xFinal B [5]07:37,371st
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xHeat 3[4]08:11,273rd
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xHeat 4[5]09:04,672nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/ARC/GoudaJoeke Verlinden155: M16 4*Final [5]07:36,991st
HUNHunzeMedien van der Laan135: DN 1xHeat 2[7]08:10,973rd
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xFinal 3[5]08:12,273rd
HUNHunzeGaya ten Kate035: M18 2xFinal 2[5]08:00,174th
HUNHunzeJoeke Verlinden044: M16 2xFinal 2[3]08:13,142nd
HUNHunze 1Marjolein Scholtens033: M18 1x BFinal 3[4]08:42,522nd
HUNHunze 2Gaya ten Kate033: M18 1x BFinal 1[4]08:54,722nd
HUNHunze 2Laura van Loenen043: M16 1x BFinal 4[4]09:02,493rd
HUNHunze 1Joeke Verlinden043: M16 1x BFinal 2[5]08:55,301st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens120: M18 2xFinal [5]08:27,481st
HUNHunzeMedien van der Laan117: DB 1xHeat 3[4]09:02,001st
HUNHunze/GoudaLaura van Loenen122: M16 2xFinal 3[6]08:41,011st
HUNHunze 1Joeke Verlinden213: M16 1xSemifinal 1[5]09:26,054th
HUNHunze 2Laura van Loenen213: M16 1xRepechage 3[6]11:08,753rd
HUNHunze 2Laura van Loenen213: M16 1xHeat 3[7]10:16,535th
HUNHunze 1Joeke Verlinden213: M16 1xHeat 3[4]09:38,112nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combiNienke van der Laan150: M18 8+Final [4]07:41,262nd
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xFinal A [6]08:50,194th
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xHeat 3[3]08:25,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xFinal B [6]08:00,186th
HUNHunzeNienke van der Laan101: JW 2-Final A [1]07:52,131st
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xSemifinal A/B 2[6]08:11,036th
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xRepechage 4[4]07:56,642nd
HUNHunzeNienke van der Laan007: BW 2-Final A [1]08:05,274th
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xHeat 3[2]08:19,664th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeNienke van der Laan132: DN 2-Final A [5]08:46,582nd
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xFinal A [3]08:40,083rd
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xHeat 1[6]08:47,022nd
HUNHunzeAnna Knol050: M16 4xHeat 2[4]09:05,624th
HUNHunzeNienke van der Laan026: DO 2-Heat 1[4]08:39,263rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeNienke van der Laan134: DN 2-Final A [3]09:07,882nd
HUNHunzeNienke van der Laan134: DN 2-Heat 1[4]09:58,972nd
HUNHunzeNienke van der Laan033: M18 2-Final [5]09:04,121st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Pampus/TrompVeronique Meester146: M18 4xFinal [5]07:17,163rd
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xFinal B [4]08:31,892nd
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xFinal A [4]08:08,573rd
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xSemifinal 3[5]08:41,251st
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xSemifinal 2[2]08:54,743rd
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xHeat 5[5]09:22,101st
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xHeat 2[7]09:44,254th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Ellen de Boer147: M18 1xFinal 1[5]08:43,133rd
HUNHunze 2Medien van der Laan147: M18 1xFinal 1[4]08:22,011st
HUNHunze/TrompLoes Verkuil036: M18 4xFinal [5]07:13,251st
HUNHunze 2Nienke van der Laan032: M18 1x BFinal 2[6]08:36,722nd
HUNHunze 1Ellen de Boer032: M18 1x BFinal 2[3]08:27,701st
HUNHunze 3Medien van der Laan032: M18 1x BFinal 3[6]08:27,491st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/VikingMiriam Visser149: M18 2xFinal 3[6]08:31,782nd
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xFinal 2[4]08:15,582nd
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [3]07:23,853rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xFinal 3[7]07:58,511st
HUNHunze/VikingMiriam Visser149: M18 2xFinal 2[3]08:01,323rd
HUNHunze/VikingMiriam Visser034: M18 2xFinal 2[4]07:51,513rd
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [4]07:02,351st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger134: M18 2xFinal A [7]07:54,645th
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xFinal B [2]08:39,133rd
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xFinal B [4]08:32,802nd
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xSemifinal 2[7]08:43,806th
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xSemifinal 1[3]08:37,614th
HUNHunzeIlse Krijger134: M18 2xHeat 1[3]07:52,283rd
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xHeat 2[6]08:59,093rd
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xHeat 2[3]08:56,232nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/HunzeMiriam Visser016: M18 4*Time Trial 30:34,111st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round D 18:56,61st
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round C 02:35,91st
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round B 00:51,52nd
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*Round A 09:08,22nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/VikingSanne Braat156: M16 8+Final [5]07:32,401st
HUNHunzeJolanda Scholtens147: M18 1xFinal 1[5]08:36,641st
HUNHunze/MaasDanique Buwalda155: M16 4*Final [3]07:38,821st
HUNHunzeEva Sprenger033: M18 2xFinal 3[2]07:49,122nd
ZWOZwolsche/HunzeDanique Buwalda042: M16 2xFinal 1[5]08:26,623rd
HUNHunze/LaakDanique Buwalda043: M16 4xFinal [6]07:17,171st
HUNHunzeEva Sprenger030: M18 1x AFinal 2[7]08:28,211st
HUNHunzeNienke van der Laan041: M16 1x BFinal 2[6]08:44,251st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xFinal A [5]07:49,145th
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xHeat 2[3]07:53,972nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeDanique Buwalda187: M14 1xFinal [5]02:18,981st
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*Final [4]08:28,032nd
HUNHunzeNienke van der Laan154: M16 2xFinal [6]08:58,582nd
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xFinal [3]09:09,681st
HUNHunzeDanique Buwalda042: M16 2xFinal [5]09:23,951st
HUNHunzeEva Sprenger030: M18 1x AFinal 1[3]10:50,492nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xFinal A [7]08:30,263rd
HUNHunze 2Nienke van der Laan151: M16 2xFinal B [3]08:36,341st
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xFinal B [4]08:24,112nd
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xHeat 3[4]08:10,353rd
HUNHunze 2Nienke van der Laan151: M16 2xHeat 3[7]08:48,414th
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xHeat 3[5]08:31,792nd
HUNHunzeNienke van der Laan050: M16 4*Final A [3]08:30,211st
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x BFinal 3[4]10:12,812nd
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x BFinal 1[7]10:04,421st
HUNHunzeDanique Buwalda062: M14 1xFinal 3[5]02:30,571st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*Final [6]07:35,831st
HUNHunze 2Danique Buwalda154: M16 2xFinal 2[3]08:20,172nd
HUNHunze 1Ilse Krijger154: M16 2xFinal 1[6]08:02,721st
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xFinal 2[7]08:02,112nd
HUNHunze 2Medien van der Laan042: M16 2xFinal 2[4]08:29,323rd
HUNHunze 1Nienke van der Laan042: M16 2xFinal 2[3]08:10,251st
HUNHunzeJolanda Scholtens031: M18 1x BFinal 1[4]08:58,622nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze 2Nienke van der Laan146: M16 1xFinal B [6]09:11,301st
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xFinal A [4]08:50,873rd
HUNHunzeIlse Krijger147: M16 4*Final A [4]08:01,061st
HUNHunze 2Nienke van der Laan146: M16 1xHeat 2[3]09:20,015th
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xHeat 1[6]08:57,131st
HUNHunze 2Danique Buwalda035: M16 2xFinal 2[6]09:14,803rd
HUNHunze 1Ilse Krijger035: M16 2xFinal 1[3]08:59,751st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeIlse Krijger017: M16 4*Time Trial 32:33,141st
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger016: M18 4*Time Trial 33:43,035th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round D 19:22,77th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round C 03:03,06th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round B 00:59,07th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round A 09:30,97th