Thom Gardeitchik

72 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJohn Oosterbroek060: B 1xHeat 2[4]07:50,765th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek110: N 1xHeat 2[4]00:00,004th
ZWOZwolscheJohn Oosterbroek040: B 1xHeat 2[3]08:10,305th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xFinal B [3]08:58,563rd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xHeat 1[3]08:57,085th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xFinal B [4]10:30,364th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xHeat 2[7]10:38,934th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJohn Oosterbroek110: N 1xHeat 3[6]08:10,514th
ZWOZwolscheJohn Oosterbroek070: B 1xFinal B [3]08:23,523rd
ZWOZwolscheJohn Oosterbroek070: B 1xHeat 2[3]08:19,815th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheMarloes Gardeitchik034: LDDev 2xFinal B [5]08:22,382nd
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek205: B 1xHeat 2[6]08:11,125th
ZWOZwolscheMarloes Gardeitchik034: LDDev 2xRepechage 1[7]08:44,293rd
ZWOZwolscheMarloes Gardeitchik034: LDDev 2xHeat 2[5]09:28,464th
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek102: N 1xHeat 3[7]08:48,054th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Daventria/Alphen/WILIsabel Gerdes155: M16 4*Final [2]08:19,794th
DAVDaventriaLotte Geldermans042: M16 1x BFinal 2[7]09:25,035th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik142: LDB 1xFinal A [4]09:07,192nd
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik142: LDB 1xHeat 1[6]08:44,411st
DAVDaventriaLotte Geldermans042: M16 1x BFinal [6]10:47,953rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaLisa de Gee062: DB 1xHeat 1[7]08:42,615th
DAVDaventriaLotte Geldermans043: M16 1x BFinal 4[3]09:14,246th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaLotte Geldermans043: M16 1x BFinal [4]10:11,971st
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik067: LDN 1xHeat 1[4]08:58,114th
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik187: LDB 1xHeat 2[1]08:42,334th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaLisa de Gee117: DB 1xHeat 3[3]10:04,375th
DAVDaventriaLotte Geldermans213: M16 1xRepechage 3[4]11:55,935th
DAVDaventriaLisa de Gee016: DN 1xHeat 2[1]09:41,076th
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik017: LDN 1xHeat 1[4]09:31,514th
DAVDaventriaLotte Geldermans213: M16 1xHeat 2[5]10:23,713rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik142: LDB 1xHeat 1[1]09:02,743rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaMarloes Gardeitchik024: LDB 1xHeat 2[4]09:39,424th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaAnnefloor Maten136: DB 1xFinal A [2]08:35,985th
DAVDaventriaAnnefloor Maten136: DB 1xHeat 2[6]08:47,342nd
DAVDaventriaAnnefloor Maten135: DN 2xHeat 2[5]08:09,864th
DAVDaventriaAnnemijn Geerts042: M16 1x BFinal 1[6]09:21,044th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria/Amycus 1Wiebe Dam145: J18 2xFinal 2[6]07:35,265th
DAVDaventria/Amycus 2Sybren Visser145: J18 2xFinal 2[7]07:23,403rd
DAVDaventria 1Silke Visser033: M18 2xFinal 1[6]08:29,194th
DAVDaventria/Amycus 1Wiebe Dam027: J18 2xFinal 2[5]07:42,675th
DAVDaventria/Amycus 2Sybren Visser027: J18 2xFinal 1[3]07:45,725th
DAVDaventria 1Silke Visser031: M18 1x BFinal 1[6]09:18,693rd
DAVDaventria 1Sybren Visser025: J18 1x BFinal 1[5]08:25,985th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/DaventriaSybren Visser145: J18 2xFinal [4]08:46,232nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaSilke Visser144: M18 1xFinal 2[6]10:13,044th
DAVDaventriaSybren Visser036: J18 1x BFinal 3[3]09:08,084th
DAVDaventriaSilke Visser041: M18 1x BFinal 2[5]11:51,996th
SALSalland/DaventriaSybren Visser142: J18 2xHeat 3[6]07:59,374th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria/Amycus 1Bram Wijsman145: J18 2xFinal 1[3]07:30,733rd
DAVDaventria/Amycus 1Bram Wijsman027: J18 2xFinal 2[2]07:46,155th
DAVDaventria/Amycus 2Sybren Visser027: J18 2xFinal 2[6]07:43,024th
DAVDaventriaSybren Visser025: J18 1x BFinal 4[7]08:16,054th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria 2Bram Wijsman143: J18 1xFinal B 08:08,283rd
DAVDaventria 1Sybren Visser143: J18 1xFinal A 07:50,572nd
DAVDaventriaSilke Visser030: M18 1x AHeat 109:20,933rd
DAVDaventriaSybren Visser024: J18 1x AHeat 207:57,611st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria/Amycus 1Wiebe Dam031: J18 2xFinal [4]08:31,906th
DAVDaventria/Amycus 2Sybren Visser031: J18 2xFinal [5]08:21,685th
DAVDaventria/AmycusEline Veldhuis033: M18 2xFinal 1[5]09:08,954th
DAVDaventriaSybren Visser137: J18 1xHeat 4[7]09:17,466th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMYAmycus/DaventriaSybren Visser013: J18 4*Time Trial 30:27,995th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMYAmycus/DaventriaSybren Visser010: J184*Round D 17:38,34th
AMYAmycus/DaventriaAmy Platenkamp017: M184*Round D 20:01,88th
AMYAmycus/DaventriaMartine Veldhuis018: M164*Round D 20:28,96th
AMYAmycus/DaventriaSybren Visser010: J184*Round C 02:47,94th
AMYAmycus/DaventriaAmy Platenkamp017: M184*Round C 03:05,88th
AMYAmycus/DaventriaSybren Visser010: J184*Round B 00:52,44th
AMYAmycus/DaventriaSybren Visser010: J184*Round A 08:34,35th
AMYAmycus/DaventriaAmy Platenkamp017: M184*Round B 01:00,89th
AMYAmycus/DaventriaMartine Veldhuis018: M164*Round B 01:08,77th
AMYAmycus/DaventriaAmy Platenkamp017: M184*Round A 09:49,09th
AMYAmycus/DaventriaMartine Veldhuis018: M164*Round A 09:59,07th