Sjoerd de Goeij

141 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaBart Boersma143: J18 1xFinal 1[7]08:14,816th
BREBredaJoris Faas145: J18 2xFinal 1[5]07:18,022nd
BREBredaJoris Faas028: J18 2xFinal 2[4]07:08,162nd
BREBredaLiselotte Van der Togt022: LDSA 1xFinal A [2]07:58,663rd
BREBredaJoris Faas025: J18 1x AFinal [6]07:42,703rd
BREBreda 1Cas Sunderman026: J18 1x BFinal 4[4]07:58,125th
BREBreda 2Bart Boersma026: J18 1x BFinal 2[6]08:05,534th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas119: JM 1xFinal A [5]07:53,306th
BREBredaJoris Faas119: JM 1xSemifinal A/B 1[2]07:34,132nd
BREBredaJoris Faas119: JM 1xHeat 2[2]07:36,842nd
BREBredaLiselotte Van der Togt117: JW 1xHeat 2[1]08:23,971st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 2Cas Sunderman143: J18 1xFinal 3[3]08:42,435th
BREBreda 3Bart Boersma143: J18 1xFinal 2[2]08:37,393rd
BREBreda 1Joris Faas143: J18 1xFinal 1[5]08:33,795th
BREBredaFleurine van Manen135: DN 2xFinal A [2]08:10,131st
DDSDDS/BredaRein Lukkes151: J16 2xFinal 4[3]07:58,114th
BREBredaLiselotte Van der Togt018: DN 1xFinal A [3]08:39,591st
BREBredaLiselotte Van der Togt018: DN 1xHeat 1[4]08:22,872nd
BREBreda 1Cas Sunderman026: J18 1x BFinal 2[7]07:59,044th
BREBreda 2Bart Boersma026: J18 1x BFinal 2[6]07:54,343rd
BREBredaJoris Faas025: J18 1x AFinal 2[6]07:37,862nd
BREBredaPepijn Bosman038: J16 1x BFinal 2[5]08:19,224th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaLiselotte Van der Togt130: DO 1xHeat 1[3]09:21,524th
BREBredaLiselotte Van der Togt031: M18 1x AFinal [3]08:07,511st
BREBredaCas Sunderman026: J18 1x BFinal 2[4]08:06,332nd
BREBredaJoris Faas025: J18 1x AFinal 2[7]07:46,024th
BREBredaPepijn Bosman038: J16 1x BFinal 3[3]08:19,982nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 1Cas Sunderman143: J18 1xFinal 2[2]08:18,603rd
BREBreda 2Bart Boersma143: J18 1xFinal 1[3]08:05,053rd
BREBreda 3Bart Boersma025: J18 1xFinal 2[1]08:16,154th
BREBreda 2Cas Sunderman025: J18 1xFinal 1[3]08:17,633rd
BREBreda 1Joris Faas025: J18 1xFinal 1[2]08:02,722nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas131: J18 2xFinal B [3]07:07,462nd
BREBredaLiselotte Van der Togt133: M18 1xFinal A [5]08:21,132nd
BREBredaLiselotte Van der Togt133: M18 1xSemifinal 1[5]08:21,031st
BREBredaJoris Faas131: J18 2xHeat 2[7]07:13,375th
BREBreda 1Joris Faas130: J18 1xHeat 6[2]07:43,633rd
BREBreda 2Cas Sunderman130: J18 1xHeat 4[6]08:21,754th
BREBredaPepijn Bosman132: J16 1xHeat 6[6]08:31,325th
BREBredaLiselotte Van der Togt133: M18 1xHeat 1[3]08:26,911st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas109: N 2-Heat 2[7]07:17,173rd
BREBredaCas Sunderman151: J16 2xFinal 3[7]07:37,704th
BREBredaJoris Faas144: J18 2-Final [6]07:26,372nd
BREBredaFleurine van Manen033: M18 2xFinal 1[7]07:46,642nd
BREBredaCas Sunderman038: J16 2xFinal 1[3]07:24,562nd
BREBredaJoris Faas026: J18 2-Final [3]07:19,401st
BREBredaBart Boersma025: J18 1x BFinal 1[3]08:19,183rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas102: JM 2-Final A [3]07:18,462nd
BREBredaFleurine van Manen101: JW 2-Final A [3]08:06,183rd
BREBredaJoris Faas102: JM 2-Heat 1[1]07:27,051st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas142: J18 2xFinal B [6]07:49,853rd
BREBredaCas Sunderman148: J16 2xFinal B [3]07:59,514th
BREBredaJoris Faas142: J18 2xSemifinal 2[5]07:34,945th
BREBredaCas Sunderman148: J16 2xHeat 3[3]08:27,434th
BREBredaBart Boersma036: J18 1x BFinal 2[2]08:57,942nd
BREBreda/RoosendaalseCas Sunderman047: J16 4*Final A [6]08:20,936th
BREBreda/RoosendaalseCas Sunderman047: J16 4*Heat 2[3]07:47,502nd
BREBreda/RoosendaalseJoris Faas037: J18 2-Final [4]08:08,992nd
BREBredaJoris Faas142: J18 2xHeat 4[6]07:40,551st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas145: J18 2xFinal 2[7]06:49,091st
BREBredaJoris Faas145: J18 2xFinal 1[4]06:57,311st
BREBredaFleurine van Manen149: M18 2xFinal 1[5]08:01,634th
BREBredaCas Sunderman151: J16 2xFinal 2[5]07:23,485th
TORTOR/BredaJort van Gennep144: J18 2-Final [3]07:07,771st
BREBredaFleurine van Manen033: M18 2xFinal 2[5]08:06,853rd
TORTOR/BredaJort van Gennep027: J18 2xFinal 3[3]06:53,751st
BREBredaJoris Faas027: J18 2xFinal 2[3]07:20,602nd
BREBredaCas Sunderman038: J16 2xFinal 2[2]07:30,882nd
BREBreda 2Bart Boersma025: J18 1x BFinal 3[4]08:07,392nd
BREBreda 1Sam Beenhakker025: J18 1x BFinal 1[6]08:02,142nd
BREBreda 1Joris Faas024: J18 1x AFinal 3[6]07:55,474th
BREBreda 2Jort van Gennep024: J18 1x AFinal 3[4]07:31,001st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 1Jort van Gennep137: J18 1xFinal A [5]07:41,703rd
BREBreda 1Jort van Gennep137: J18 1xSemifinal 3[5]07:39,731st
BREBredaJoris Faas031: J18 2xFinal [3]07:38,572nd
BREBredaCas Sunderman034: J16 2xFinal 2[3]08:13,461st
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-Final A [5]07:53,501st
BREBredaFleurine van Manen033: M18 2xFinal 2[5]08:32,811st
BREBreda 3Sam Beenhakker137: J18 1xHeat 7[5]09:05,246th
BREBreda 2Joris Faas137: J18 1xHeat 7[2]08:41,073rd
BREBreda 1Jort van Gennep137: J18 1xHeat 2[2]08:29,871st
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-Heat 1[6]07:49,001st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 2Bart Boersma062: J18 1xTime Trial 25:12,029th
BREBreda 1Joris Faas062: J18 1xTime Trial 24:31,316th