Arnoud Greidanus

167 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoeland Lievens104: SA 8+ (NSK)Final A [1]06:07,266th
PROProteusRoeland Lievens104: SA 8+ (NSK)Heat 1[5]06:22,573rd
PROProteusArnoud Greidanus109: N 2xHeat 2[2]07:08,534th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/VidarJoerie Bruschinski118: M 2-Heat 1[3]06:52,574th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusMaarten van Blokland102: SA 2-Final A [3]07:11,864th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEDNetherlands 2Tim Heijbrock109: M 4-Final A [3]05:55,711st
NEDNetherlands 2Tim Heijbrock109: M 4-Heat 2[2]06:02,621st
NEDNetherlandsTim Heijbrock033: LM 4- (Aegon NK)Final A [5]06:02,511st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiJoris Pijs002: SA 4-Final A [4]06:32,971st
KNRKNRB-combiJoris Pijs002: SA 4-Heat 1[6]06:40,971st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Arnoud Greidanus017: O 1xTime Trial 12:25,11st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusJoris Pijs112: M 2-Final A [2]06:29,182nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2-Final A [4]07:02,791st
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2-Heat 2[4]07:22,081st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2-Final A [4]06:54,421st
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2-Heat 2[6]07:05,911st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2- (NK)Final A [2]06:35,121st
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2- (NK)Semifinal 2[4]06:45,492nd
GYAGyas/ProteusJoris Pijs102: SA 2- (NK)Heat 4[3]06:49,801st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Proteus/RICLiam Gerding001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:46,144th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/GyasJoris Pijs078: SA 2-Time Trial 19:56,382nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiJolmer Van der Sluis132: M 8+Final A [3]05:55,415th
PROProteus/VidarJoerie Bruschinski008: LM 2-Final A [2]06:40,662nd
PROProteus/VidarJoerie Bruschinski008: LM 2-Heat 2[1]06:49,922nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/Vidar/Proteus/OrcaJolmer Van der Sluis003: SA 4-Final A [4]06:42,492nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xFinal B [7]07:26,811st
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xSemifinal 2[6]07:35,946th
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xHeat 3[4]08:23,892nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round D 14:11,61st
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round C 02:10,64th
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round B 00:41,07th
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round A 06:52,03rd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKFinal A [5]05:35,832nd
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKHeat 1[5]05:49,921st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/ProteusJaap Schouten102: SA 2xFinal A 06:31,524th
NJONjord/ProteusJaap Schouten102: SA 2xHeat 106:42,371st
PROProteus-combi 2Jaap Schouten004: SA 4xFinal A 05:59,732nd
NJONjord/ProteusJaap Schouten002: SA 2+Final A 07:49,752nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xFinal A [2]07:20,953rd
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xRepechage 2[7]07:39,233rd
PROProteus 1Arnoud Greidanus112: LSA 1xHeat 5[3]07:40,973rd
NJONjord/ProteusJaap Schouten002: SA 2xFinal A [2]06:56,311st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:59,662nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:21,94th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:07,43rd
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:39,85th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:31,83rd

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusArnoud Greidanus112: SA 2-Final A [3]06:58,051st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusPieter Rom Colthoff101: SA 2-Final A [6]07:29,532nd
PROPro/Skø/SkaArnoud Greidanus002: SA 4-Final A [3]06:50,192nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combi 1J.G. van Oostveen103: SA 8+Final A 05:55,622nd
SKASkadi/ProteusArnoud Greidanus101: SA 2-Final A 06:55,903rd
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus002: SA 4-Final A 06:14,223rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusArnoud Greidanus001: H 1e divisie 8+Time Trial 24:35,775th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusArnoud Greidanus001: H1eDiv 8+Round D 15:12,73rd
PROProteusArnoud Greidanus001: H1eDiv 8+Round C 02:04,24th
PROProteusArnoud Greidanus001: H1eDiv 8+Round B 00:38,72nd
PROProteusArnoud Greidanus001: H1eDiv 8+Round A 07:15,73rd

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusArnoud Greidanus134: B 1xTime Trial 19:39,362nd
PROProteusArnoud Greidanus003: SA 1xTime Trial 20:41,943rd

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoeland Lievens101: SA 2- Open NSKFinal A [4]06:41,642nd
PROProteusRoeland Lievens101: SA 2- Open NSKHeat 1[6]07:03,391st

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoeland Lievens101: SA 2-Final A [4]06:40,751st
PROProteusRoeland Lievens101: SA 2-Heat 1[5]06:52,891st
SKOSkø/RIC/ProVincent Muda002: SA 4-Final A [5]06:11,081st
SKOSkø/RIC/ProVincent Muda002: SA 4-Heat 1[3]06:07,421st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Paul Drewes115: LSA 8+Final A 05:42,671st
SKOSkøll-combi 1Paul Drewes115: LSA 8+Heat 206:11,611st

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNer/Skø/Pro usIvo Snijders002: SA 4-Final A [3]06:34,511st
NERNer/Skø/Pro usIvo Snijders002: SA 4-Heat 2[2]06:32,451st

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ProteusWolter Blankert112: LSA2- NKFinal A [5]07:55,863rd
SKOSkøll/ProteusWolter Blankert112: LSA2- NKHeat 1[3]07:43,501st
NERNer/Skø/Pro usIvo Snijders002: SA 4-Final A [6]06:34,503rd
NERNer/Skø/Pro usIvo Snijders002: SA 4-Heat 1[6]06:37,552nd

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek001: H1div 8+Time Trial 24:26,612nd

Koninklijke - Holland Beker

24 June 2006 to 25 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNR/Pro/GyaTom van den Broek119: LSA 4-Final A [3]06:11,931st
KNRKNR/Pro/GyaTom van den Broek119: LSA 4-Heat 1[4]06:24,861st
KNRKNR/Pro/GyaTom van den Broek028: LSA 4-Final A [1]06:07,291st

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek112: LSA 2- NKFinal A 06:54,312nd
PROProteusTom van den Broek112: LSA 2- NKHeat 107:08,131st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkø/Pro/GyaArnoud Greidanus002: SA 4-Heat 306:17,361st

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Tom van den Broek112: LSA 2-Final A [4]06:44,902nd
PROProteus 2Tom van den Broek112: LSA 2-Heat 2[4]07:04,541st
GYAGya/Pro/SkøArnoud Greidanus002: SA 4-Final A [4]06:11,573rd
GYAGya/Pro/SkøArnoud Greidanus002: SA 4-Heat 3[4]06:20,071st

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek021: 1e divisie 8+Time Trial 25:24,503rd

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek001: H1eDiv 8+Round D 15:06,63rd
PROProteusTom van den Broek001: H1eDiv 8+Round C 02:09,14th
PROProteusTom van den Broek001: H1eDiv 8+Round B 00:39,77th
PROProteusTom van den Broek001: H1eDiv 8+Round A 07:47,86th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2005 to 26 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNR/Aso/ProTom van den Broek018: LSA 4-Final A [1]06:37,014th
KNRKNR/Aso/ProTom van den Broek018: LSA 4-Heat 2[5]06:30,063rd

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 3Tom van den Broek011: LSA 2-Final A 07:25,803rd
PROProteus 3Tom van den Broek011: LSA 2-Time Trial 07:43,291st

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combi 1Sem Alberga003: SA8+ Hollandia HoofdnummerFinal A 05:50,043rd

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusPaul Drewes110: LSA 4-Final A [2]06:37,802nd
GYAGyas/ProteusPaul Drewes110: LSA 4-Heat 1[5]06:55,692nd
PROProteus 1Tom van den Broek011: LSA 2-Final A [4]07:17,962nd
PROProteus 1Tom van den Broek011: LSA 2-Heat 2[3]07:49,281st

Batavia Groep WinterWedstrijden 2005

05 March 2005 to 06 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Tom van den Broek005: LSA 2-Time Trial

Holland Beker Wedstrijden

10 July 2004 to 11 July 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusJan Willem van der Paauw131: LSA 8+Final A [2]05:54,301st
PROProteusTom van den Broek120: SA 4-Heat 1[4]06:12,164th
PROProteusTom van den Broek017: SA 4-Final A [4]06:03,334th

Roeiwedstrijden van de ZRB

19 June 2004 to 20 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Tom van den Broek002: SA4- (za)Final B 06:59,721st
PROProteus 2Tom van den Broek002: SA4- (za)Heat 206:24,222nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

05 June 2004 to 06 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek008: LSA 4-Final A 06:14,151st
PROProteusTom van den Broek008: LSA 4-Heat 206:22,471st

Internationale Martini Regatta - Gyas Lustrumwedstrijden

08 May 2004 to 09 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combi 1Peter Kolsters103: SA 8+Final A [3]06:10,721st

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Kaspar van den Brink114: LSA 8+Final A [2]06:21,701st
PROProteus 2Arnoud Greidanus113: LSA 2-Final A [5]07:22,234th
PROProteusTom van den Broek008: LSA 4-Final A [4]06:16,752nd
PROProteusTom van den Broek008: LSA 4-Heat 2[3]06:26,161st

WinterWedstrijden 2004

28 February 2004 to 29 February 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Arnoud Greidanus041: LSA 2-Time Trial 19:32,661st

Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien

05 July 2003 to 06 July 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek113: LSA 8+Final A 06:08,143rd
PROProteusArnoud Greidanus112: LSA 2-Final A 06:56,142nd
PROProteusTom van den Broek113: LSA 8+Heat 106:11,901st
PROProteusArnoud Greidanus112: LSA 2-Heat 206:58,582nd
NJONjo/Pro/SauSteffan Bos054: NSK LH 8+Final A 06:13,763rd
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final A 06:12,731st
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 206:19,801st

Holland Beker Wedstrijden

28 June 2003 to 29 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJeroen de Zwart112: LSA 4-Final A [5]06:52,662nd
PROProteus 1Arnoud Greidanus028: LSA 2-Final A [7]06:49,104th
PROProteusRob van den Broek014: LSA 4-Final A [3]06:15,583rd
PROProteus 1Arnoud Greidanus028: LSA 2-Heat 2[6]06:49,583rd
PROProteusRob van den Broek014: LSA 4-Heat 1[3]06:15,452nd

Roeiwedstrijden van de ZRB/Universiteit van Tilburg Lustrumwedstrijden

21 June 2003 to 22 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Arnoud Greidanus112: LSA 2-Final A 06:55,351st
PROProteusJeroen de Zwart160: LSA4- (zo)Final A 06:13,181st
PROProteus 2Arnoud Greidanus112: LSA 2-Heat 106:53,742nd
PROProteusJeroen de Zwart160: LSA4- (zo)Heat 106:12,541st
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final A 07:11,294th
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 106:48,412nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 June 2003 to 08 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Arnoud Greidanus112: LSA 2-Heat 1[3]07:31,255th
PROProteusArnoud Greidanus058: LSB 2-Final A [3]07:06,621st
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final A [2]06:21,334th
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 1[6]06:39,793rd

Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 May 2003 to 25 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusTom van den Broek113: LSA 8+Final A 06:07,713rd
PROProteus 2Arnoud Greidanus112: LSA 2-Final A 07:19,853rd
PROProteusTom van den Broek113: LSA 8+Heat 106:10,912nd
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final B 06:34,571st
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 206:40,864th

Internationale Martini Regatta - Aegir 125 Lustrumwedstrijden

10 May 2003 to 11 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROPro/Dor/SkaTom van den Broek113: LSA 8+Final A [6]06:15,003rd
PROProteus 2Arnoud Greidanus112: LSA 2-Final A [5]08:12,725th
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final A [2]06:56,374th
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 1[4]07:01,363rd

27e Nationale Randstad Regatta

26 April 2003 to 27 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusArnoud Greidanus115: LO 4-Final A [2]06:28,171st
PROProteusArnoud Greidanus115: LO 4-Heat 1[5]06:32,723rd
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Final B [4]06:46,023rd
PROProteusArnoud Greidanus008: LSA 4-Heat 2[2]06:38,274th

WinterWedstrijden 2003

01 March 2003 to 02 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusArnoud Greidanus038: LSA 2-Time Trial 20:14,621st
PROProteus 1Arnoud Greidanus004: O 2-Time Trial 19:37,254th

Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LSA 4-Final A 06:40,163rd
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LSA 4-Heat 206:39,001st
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus009: LSA 2-Heat 307:54,944th

Hollandia Roeiwedstrijden 2002 / NK

01 June 2002 to 02 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LO 4-Final A [5]06:54,873rd
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LO 4-Heat 1[6]07:05,611st
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus009: LO 2-Final A [3]07:58,674th
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus009: LO 2-Heat 2[5]07:37,672nd

Nationale Martini Regatta

04 May 2002 to 05 May 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LO 4-Final A [3]06:39,883rd
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LO 4-Heat 2[2]06:41,583rd
PROProteus/SkadiVictor Palm008: LSA 4-Final A [4]06:53,516th
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus009: LO 2-Final A [5]07:24,262nd
PROProteus/SkadiVictor Palm008: LSA 4-Heat 1[3]06:39,123rd

26e Nationale Randstad Regatta

20 April 2002 to 21 April 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiVictor Palm115: LO 4-Heat 1[6]07:04,405th
PROProteus/SkadiVictor Palm008: LSA 4-Final B [6]06:53,855th
PROProteus/SkadiVictor Palm008: LSA 4-Heat 1[3]07:02,665th

PinkRoccade WinterWedstrijden

02 March 2002 to 03 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiArnoud Greidanus025: LO 4+Time Trial 19:22,885th
PROProteus 2Tom van den Broek014: LO 2-Time Trial 20:06,272nd