Jochem Jansen

153 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Joren Satter123: LHB 4+Final A [5]07:00,402nd
ARGArgoChris Congleton122: LHB 2xFinal A [6]07:11,906th
ARGArgo/TritonVictor de Vos122: LHB 2xFinal A [4]06:56,231st
ARGArgo 2Tim Janssen014: LHG 2-Final A [7]07:33,716th
ARGArgo 3Joren Satter014: LHG 2-Final A [2]07:23,763rd
ARGArgo/TritonVictor de Vos016: LHDev 2xFinal A [1]07:03,287th
ARGArgo 3Joren Satter014: LHG 2-Heat 2[5]07:33,123rd
ARGArgo 2Tim Janssen014: LHG 2-Heat 1[5]07:42,803rd
ARGArgo/TritonVictor de Vos016: LHDev 2xHeat 1[4]07:10,374th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoChris Congleton122: LHB 2xFinal A [8]07:03,723rd
ARGArgoJoren Satter117: LHG 4-Final A [6]06:29,073rd
ARGArgoJoren Satter017: LHDev 4-Heat 2[7]06:46,394th
ARGArgoChris Congleton016: LHDev 2xHeat 2[4]07:19,096th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoChris Congleton122: LHB 2xFinal A [4]07:07,066th
ARGArgoJoren Satter118: LHGb 4-Time Trial 05:59,247th
ARGArgoLeander Gall121: LHB 1xTime Trial 06:59,1515th
ARGArgoJoren Satter017: LHDev 4-Heat 1[4]06:39,883rd
ARGArgoChris Congleton016: LHDev 2xHeat 2[5]06:59,934th
ARGArgo 1Leander Gall013: LHG 1xHeat 2[3]07:40,634th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter118: LHGb 4-Final B [6]07:23,534th
ARGArgo 1Chris Congleton122: LHB 2xFinal A [1]07:37,595th
ARGArgoJoren Satter118: LHGb 4-Heat 2[3]07:51,204th
ARGArgoChris Congleton016: LHDev 2xFinal B [2]07:10,053rd
ARGArgoJoren Satter017: LHDev 4-Heat 3[2]06:54,075th
ARGArgoChris Congleton016: LHDev 2xHeat 2[4]07:24,527th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoKoen Draijer016: LHDev 2xFinal C [4]07:31,801st
ARGArgoTim Janssen017: LHDev 4-Final C [1]07:41,854th
ARGArgoKoen Draijer016: LHDev 2xTime Trial 05:43,319th
ARGArgoTim Janssen017: LHDev 4-Time Trial 05:22,0612th
ARGArgoKoen Draijer122: LHB 2xHeat 1[1]07:50,413rd
ARGArgoTim Janssen118: LHGb 4-Heat 2[4]07:26,692nd
ARGArgoKees Cornelissen121: LHB 1xTime Trial 06:14,118th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/TritonChris Congleton214: LHG 2xHeat 3[2]08:01,816th
ARGArgoKoen Draijer214: LHG 2xHeat 3[1]07:30,083rd
ARGArgoTim Janssen216: LHG 4-Heat 2[2]07:11,014th
ARGArgo/TritonChris Congleton108: LHDev 2xHeat 4[3]08:06,865th
ARGArgoKoen Draijer108: LHDev 2xHeat 2[2]07:45,423rd
ARGArgoTim Janssen109: LHDev 4-Heat 3[4]07:46,655th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLeander Gall023: LHG 2xFinal A [6]08:26,815th
ARGArgoLeander Gall023: LHG 2xHeat 1[2]08:36,283rd
ARGArgoTim Janssen012: LHE 4-Heat 2[3]07:19,135th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Final A [5]07:04,412nd
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Final A [6]07:04,587th
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Heat 2[7]06:24,442nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Final A [5]06:12,124th
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Heat 1[3]06:11,862nd
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Final A [4]06:05,444th
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Heat 1[1]06:03,831st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Final C [3]02:59,643rd
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Time Trial 03:01,556th
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Heat 1[3]06:23,543rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Final A [5]06:29,322nd
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Final A [1]06:32,676th
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Heat 1[5]06:34,754th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Final A [2]06:34,353rd
ARGArgoJoren Satter124: LHB 8+Heat 2[3]06:40,312nd
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Final B [1]07:11,115th
ARGArgoJoren Satter019: LHEj 8+Heat 3[3]07:02,794th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/SkøllJoren Satter212: LHB 8+Heat 2[2]06:29,193rd
ARGArgo/SkøllJoren Satter107: LHEj 8+Final B [5]06:48,585th
ARGArgo/SkøllJoren Satter107: LHEj 8+Heat 3[5]06:50,944th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoren Satter004: Lichte AchtHeat 1[1]06:28,623rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Joris Kamphuis101: HOnerv C4+Repechage 14[3]02:09,164th
ARGArgo 2Tim Bongers101: HOnerv C4+Repechage 7[6]02:13,435th
ARGArgo 3Albart Knopert101: HOnerv C4+Repechage 2[6]02:17,454th
ARGArgo 3Albart Knopert101: HOnerv C4+Heat 17[2]02:19,836th
ARGArgo 2Tim Bongers101: HOnerv C4+Heat 12[2]02:05,516th
ARGArgo 1Joris Kamphuis101: HOnerv C4+Heat 7[2]02:02,763rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/EurosJanhenk Boekeloo118: LB 8+Final A [6]06:12,303rd
ARGArgo/EurosJanhenk Boekeloo118: LB 8+Heat 1[4]06:11,163rd
ARGArgo/EurosJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Heat 3[2]06:27,284th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Time Trial 03:03,2710th
ARGArgoJanhenk Boekeloo120: LB 8+Heat 3[1]06:25,223rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJanhenk Boekeloo118: LB 8+Final A [1]06:32,786th
ARGArgoJanhenk Boekeloo118: LB 8+Heat 1[5]06:14,913rd
ARGArgoJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Final B [6]06:10,342nd
ARGArgoJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Heat 2[3]06:16,534th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJanhenk Boekeloo120: LB 8+Final B [4]06:39,195th
ARGArgoJanhenk Boekeloo120: LB 8+Heat 2[7]06:17,084th
ARGArgoJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Final A [4]06:24,016th
ARGArgoJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Heat 3[7]06:13,662nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/PhocasJanhenk Boekeloo118: LB 8+Final B [7]07:14,723rd
ARGArgo/PhocasJanhenk Boekeloo118: LB 8+Heat 2[5]07:12,456th
ARGArgo/PhocasJanhenk Boekeloo016: LEj 8+Heat 2[4]07:29,105th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJanhenk Boekeloo215: LB 8+Heat 3[3]06:34,695th
ARGArgoJanhenk Boekeloo113: LEj 8+Final A [5]06:21,574th
ARGArgoJanhenk Boekeloo113: LEj 8+Heat 1[3]06:37,312nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoKees Cornelissen004: Lichte AchtHeat 1[2]06:41,454th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 4Willem Cremers001: HOnerv C4+Final B [2]01:57,684th
ARGArgo 4Willem Cremers001: HOnerv C4+Semifinal 1[1]01:58,033rd
ARGArgo 4Willem Cremers001: HOnerv C4+Quarterfinal 10[7]01:57,112nd
ARGArgo 5Erik de Klerk001: HOnerv C4+Quarterfinal 9[6]02:26,586th
ARGArgo 5Erik de Klerk001: HOnerv C4+Heat 25[7]02:04,873rd
ARGArgo 4Willem Cremers001: HOnerv C4+Heat 4[1]00:00,003rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Heat 2[6]06:54,825th
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+Heat 1[2]06:51,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Final B [1]06:57,994th
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Final B [4]06:52,722nd
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Heat 2[4]06:57,204th
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Heat 1[1]07:12,666th
ARGArgo 2Youri Ellenbroek006: N 4+Heat 3[5]07:10,215th
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Heat 3[3]06:55,884th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Youri Ellenbroek006: N 4+Time Trial 07:10,6315th
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Time Trial 07:07,0513th
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Final B [3]07:31,144th
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Heat 1[3]07:06,793rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Final B [4]06:23,653rd
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Heat 2[1]06:16,644th
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+Heat 3[5]06:20,335th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Final B [4]06:44,633rd
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Heat 3[5]06:32,033rd
ARGArgoJoost Geerlings008: Ej 8+Heat 3[7]06:27,445th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+Repechage [7]07:31,235th
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+Time Trial 06:30,6014th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge AchtHeat 3[1]06:26,194th