Laetitia Siegelaar

195 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-Final A [3]06:58,802nd
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-Final A [2]06:46,142nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-Final A [3]06:58,852nd
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-Heat 1[4]07:01,172nd
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-Final A [4]06:43,593rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-Final A [4]07:32,243rd
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-Heat 2[1]07:21,622nd
SKOSkøllElsbeth Beeres030: W 4-Final A [1]07:25,275th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-Final A [3]07:09,906th
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-Final A [3]07:08,092nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllElsbeth Beeres202: DSA 4-Quarterfinal 2[5]04:23,462nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2-Final B [6]08:23,053rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2-Semifinal 2[2]08:55,915th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2-Repechage [5]09:13,001st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2-Time Trial 08:19,0510th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-Final A [2]08:04,482nd
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres026: DO 2-Final A [3]08:31,632nd
SKOSkøll 1Jonneke Boere026: DO 2-Final A [4]08:31,251st
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-Heat 1[5]07:28,142nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+Final A [4]06:37,942nd
SKOSkøllSanne Bruggink129: DO 4-Final A [2]07:05,624th
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+Heat 1[2]06:51,571st
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4-Final A [3]06:51,632nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 2[4]07:40,295th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Final A [6]06:36,563rd
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [5]07:02,263rd
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)Heat 2[5]06:37,863rd
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NK)Final A [4]07:08,605th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [6]07:19,956th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 2[5]07:10,572nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ProteusJonneke Boere129: DSA 8+Final A [3]07:03,055th
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Final A [2]07:28,006th
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [2]06:59,101st
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 1[3]07:23,923rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [7]08:57,425th
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final B [3]08:20,271st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 1[6]09:19,733rd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[2]07:56,484th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-Final A [6]07:05,792nd
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-Heat 2[7]07:40,004th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Final A [6]08:02,824th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Final A [5]07:58,022nd
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Final A [2]07:37,985th
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-Heat 2[3]08:04,972nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-Heat 2[6]08:01,081st
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-Heat 3[6]07:27,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Final A [4]08:48,005th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Final A [3]08:28,163rd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-Final B [6]08:26,164th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-Final B [4]08:14,363rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-Final B [2]07:31,953rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-Heat 2[3]07:52,222nd
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-Heat 1[4]07:58,381st
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-Semifinal 2[3]07:24,795th
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-Repechage 2[2]07:42,771st
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-Repechage 2[6]09:13,405th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-Repechage 2[3]08:48,693rd
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-Heat 1[4]08:04,824th
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-Heat 2[6]08:22,926th
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-Heat 2[4]08:06,164th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoah Schuster127: DSA 2-Final A [3]07:37,032nd
SKOSkøllKirsten Lanz053: DSA 2+Final A [7]08:33,152nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere136: WFm 8+Final A [6]06:30,032nd
THEThêta/SkøllNoah Schuster116: W 2-Final A [3]07:26,894th
THEThêta/SkøllNoah Schuster010: BW 2-Final A [5]07:24,741st
THEThêta/SkøllNoah Schuster013: W 2-Heat 1[2]07:38,024th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SkøllNoah Schuster127: DSA 2-Final A [4]08:14,262nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Final A [6]07:40,381st
THEThêta/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Heat 1[4]07:43,081st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+Final A [3]03:25,112nd
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+Semifinal 1[2]03:25,541st
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+Quarterfinal 1[3]03:24,151st
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+Time Trial 03:21,401st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ThêtaNoah Schuster207: DSA 2-Semifinal 2[1]07:52,945th
SKOSkøll/ThêtaNoah Schuster207: DSA 2-Repechage [4]09:09,081st
SKOSkøllSanne Bruggink003: DEj 8+Final A [5]08:01,092nd
SKOSkøllMaxime Veenhoven016: DN 1xHeat 1[4]09:20,855th
SKOSkøll/ThêtaNoah Schuster207: DSA 2-Heat 1[3]08:38,324th
SKOSkøllSanne Bruggink003: DEj 8+Heat 3[6]07:35,781st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster127: DSA 2-Final A [5]08:12,202nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster110: W 2-Final A [2]07:23,093rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Final A [1]08:54,601st
NERNereus/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Heat 1[2]09:30,433rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster125: DSA 2-Final A [3]08:16,932nd
AEGAegir/Nereus/SkøllNoah Schuster164: DO 4-Final A [7]07:44,301st
NERNereus/SkøllNoah Schuster125: DSA 2-Heat 1[3]08:26,462nd
NERNereus/SkøllNoah Schuster026: DO 2-Final A [4]08:16,843rd
NERNereus/SkøllNoah Schuster026: DO 2-Heat 1[3]08:12,551st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster127: DSA 2-Final A [4]08:45,123rd
NERNereus/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Final A [5]09:35,935th
NERNereus/SkøllNoah Schuster017: DO 2-Heat 1[6]09:15,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllNoah Schuster130: DO 2-Final A [3]07:56,214th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma de Louw008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:54,45th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusMaret Uittenbogaard010: DN 2-Time Trial 17:02,45th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ella van der Haar136: DB 1xFinal A [6]08:32,974th
NERNereus 1Renee Haver131: DO 4-Final A [6]07:32,115th
NERNereus 1Ella van der Haar136: DB 1xHeat 2[5]08:43,311st
NERNereus 1Renee Haver017: DO 2-Final A [7]07:51,954th
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-Final A [6]07:34,791st
NERNereus 1Renee Haver017: DO 2-Heat 3[3]07:46,682nd
NERNereus 2Anna Hermsen017: DO 2-Heat 1[6]07:43,971st
NERNereus 2Charlotte de Groot018: DN 1xHeat 3[7]08:38,504th
NERNereus 1Ella van der Haar018: DN 1xHeat 1[7]08:22,613rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/OkeanosLaurien Verkleij129: DSA 8+Final A [3]07:57,003rd
NERNereusRenee Haver131: DO 4-Final A [4]08:28,236th
NERNereus 2Renee Haver017: DO 2-Heat 1[3]10:56,434th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMartje de Jong045: WDev 4-Final A [6]07:18,836th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NereusMartje de Jong129: DSA 8+Final A [6]07:17,912nd
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-Final A [6]07:39,064th
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-Heat 1[4]07:50,313rd
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final A [5]07:41,905th
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-Heat 1[7]08:03,994th
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 2[2]07:11,841st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma van Balen134: DN 2-Final A [7]08:03,921st
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Final A [5]07:22,131st
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Heat 1[4]07:34,981st
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final A [5]07:08,745th
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-Heat 3[5]08:07,433rd
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 1[5]07:08,031st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Final A [2]07:11,742nd
NERNereusRenee Haver134: DN 2-Final A [4]08:10,082nd
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Heat 2[1]07:22,271st
NERNereusRenee Haver017: DO 2-Final B [2]08:17,234th
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final B [3]07:14,841st
NERNereusRenee Haver017: DO 2-Heat 1[2]08:16,072nd
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 1[1]07:27,312nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-Final A [4]08:09,213rd
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-Final A [6]07:19,642nd
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-Heat 1[4]07:21,482nd
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-Heat 1[4]08:03,071st
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4-Final B [5]07:11,582nd
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4-Heat 3[4]07:17,923rd
NERNereus 1Renee Haver021: DO 2-Heat 1[7]08:06,014th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round D 17:52,86th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round C 02:30,98th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round B 00:46,28th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round A 08:30,37th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Final A [4]07:35,611st
NERNereus 1Judith Veenhuizen136: DB 1xFinal A [7]08:44,995th
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xFinal A [2]08:44,504th
NERNereus 3Joelle Fliers136: DB 1xFinal A [6]08:33,553rd
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Heat 2[5]07:51,851st
NERNereus 1Judith Veenhuizen136: DB 1xHeat 2[3]08:57,663rd
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xHeat 1[5]08:52,973rd
NERNereus 3Joelle Fliers136: DB 1xHeat 1[6]08:41,572nd
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Final A [5]07:47,071st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning020: DDev 4-Final A [6]07:01,492nd
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Heat 1[6]08:11,081st
NERNereus 1Judith Veenhuizen018: DN 1xHeat 2[5]09:05,775th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning020: DDev 4-Heat 2[5]07:23,982nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Heat 2[3]06:47,423rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning038: W 8+Final A [4]06:52,004th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Final A [4]06:55,711st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Final A [6]07:50,715th
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 2[4]07:10,341st
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 1[6]07:00,161st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Heat 2[5]08:04,282nd
NERNereusMyrte de Boer026: DSB 4-Final A [5]08:01,124th
NERNereusJolijn Remmelink023: DSA 4-Final A [4]08:23,604th
NERNereus 3Suzan Bouwman027: DO 2-Final A [5]09:03,023rd
NERNereus 2Myrte de Boer027: DO 2-Final A [3]08:53,661st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning129: DSA 8+Final A [4]06:38,713rd
NERNereusFleur Keijzer131: DO 4-Final A [7]07:21,995th
NERNereus 2Nammy Vellinga127: DSA 2-Heat 1[6]07:58,085th
NERNereus 1Suzan Bouwman127: DSA 2-Heat 1[7]07:55,734th
NERNereus 1Fleur Keijzer017: DO 2-Final A [6]08:07,353rd
NERNereus 2Myrte de Boer017: DO 2-Final A [4]07:59,081st
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Final A [3]07:17,754th
NERNereus 1Fleur Keijzer017: DO 2-Heat 2[4]07:55,902nd
NERNereus 2Myrte de Boer017: DO 2-Heat 1[4]07:56,971st
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Heat 3[5]07:24,101st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Cato Anne Ebeling Koning125: DSA 8+Final A [4]07:08,534th
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Final A [5]07:32,562nd
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Heat 2[6]07:25,541st
NERNereusNammy Vellinga038: DDev 4-Final A [5]07:47,463rd
NERNereusMyrte de Boer018: DSA 2-Final A [4]08:35,645th
NERNereusSuzan Bouwman021: DSB 2-Final A [5]08:46,182nd
NERNereus 1Fleur Keijzer023: DN 2-Final A [6]08:58,723rd
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Final A [5]08:39,661st
NERNereusNammy Vellinga038: DDev 4-Heat 2[2]07:53,971st
NERNereus 1Fleur Keijzer023: DN 2-Heat 2[5]08:26,842nd
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Heat 2[3]08:14,821st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Bruijn011: DN 1xTime Trial 21:34,042nd