Floor van Lieshout

115 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xFinal A [3]08:22,353rd
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xTime Trial 07:44,793rd
NERNereus/GyasIris Hochstenbach020: LW 2x (Aegon Open National Championship)Final A [5]08:15,784th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMartine Veldhuis137: LDE 4xFinal A [6]06:31,481st
NERNereus 1Floor van Lieshout153: LDE 1xFinal A [4]07:59,835th
NERNereus 1Floor van Lieshout153: LDE 1xHeat 2[3]07:55,341st
NERNereus/TritonFemke van de Vliet030: LDE 2xFinal A [4]07:12,063rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/TritonFloor van Lieshout138: LDG 2xFinal A [3]07:31,591st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1x (NK)Final C [2]08:04,191st
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1x (NK)Quarterfinal 3[5]09:09,584th
NERNereus 2 (SB) (p7)Floor van Lieshout013: LDE 1x (NK)Time Trial 07:29,666th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout128: LDE 4xFinal A [5]06:53,162nd
NERNereusFloor van Lieshout128: LDE 4xHeat 2[4]06:59,692nd
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:28,301st
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:49,411st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout126: LW 4xHeat 2[2]06:54,704th
NERNereusFloor van Lieshout051: LWDev 2xFinal A [6]07:27,495th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:48,304th
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:39,665th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Floor van Lieshout146: LDE 1xFinal A [6]07:59,523rd
NERNereus 1Floor van Lieshout146: LDE 1xHeat 2[1]08:06,101st
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:25,695th
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:36,962nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout132: LDE 4xFinal A [3]07:08,411st
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:40,046th
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:35,602nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout129: LDG 2xFinal B [3]08:41,092nd
NERNereusFloor van Lieshout129: LDG 2xHeat 2[6]08:25,212nd
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]09:16,655th
NERNereus 1Floor van Lieshout026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]08:47,282nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJudith Verberne225: LDG 2xFinal A [5]07:41,364th
NERNereusJudith Verberne225: LDG 2xHeat 1[4]07:46,491st
NERNereus 1Judith Verberne124: LDDev 2x (Dev)Final A [2]07:55,464th
NERNereus 1Judith Verberne124: LDDev 2x (Dev)Heat 3[5]07:44,842nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout163: LDB 4*Final A [3]07:20,622nd
NERNereusFloor van Lieshout163: LDB 4*Heat 1[6]07:26,291st
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4* (EJK)Final A [3]07:23,943rd
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4* (EJK)Heat 3[6]07:27,931st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout172: LDB 4*Final A [4]07:35,132nd
NERNereusFloor van Lieshout172: LDB 4*Heat 1[5]07:34,381st
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4*Final A [4]07:23,133rd
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4*Heat 2[3]07:26,831st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final A [1]
NERNereusFloor van Lieshout027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]
NERNereusFloor van Lieshout027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:38,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout133: LWFm 4xFinal A [2]07:22,781st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Floor van Lieshout139: LDN 1xFinal A [5]08:16,902nd
NERNereus 2Floor van Lieshout139: LDN 1xHeat 2[1]08:24,862nd
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:33,542nd
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:38,951st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4*Final A [4]07:27,494th
NERNereusFloor van Lieshout028: LDEj 4*Heat 2[6]07:35,761st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:02,176th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor van Lieshout005: Lichte Dames VierFinal A [1]08:15,533rd
NERNereusFloor van Lieshout005: Lichte Dames VierHeat 1[5]07:40,922nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout147: M18 1xFinal 1[5]08:36,752nd
WILWillem IIIFloor van Lieshout031: M18 1x AFinal [4]08:23,772nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RIC/AmstelMick Jonkers029: BW 4- (Aegon Open NK)Final A [1]07:16,755th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIITo Wiersma149: M18 2x (NK)Heat 2[4]07:58,164th
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard036: M18 4x (NK)Final A [6]07:21,483rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout035: M18 2xFinal 2[4]07:46,881st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xSemifinal 1[5]08:49,445th
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xHeat 5[6]09:15,172nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout142: LDB 1xFinal A [3]09:24,022nd
WILWillem IIIFloor van Lieshout142: LDB 1xHeat 1[7]09:04,582nd
WILWillem III/VikingIeke Ambergen034: M18 2xFinal 1[4]08:28,292nd
VIKViking/Amycus/Willem IIIFloor van Lieshout036: M18 4xFinal [5]07:52,973rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem IIIIeke Ambergen121: JW 2xHeat 2[2]07:52,215th
VIKViking/Amycus/Willem IIIIeke Ambergen035: JW 4xFinal A [3]07:16,023rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem IIIIeke Ambergen157: M18 2x (NK)Final B [5]08:40,313rd
VIKViking/Willem IIIIeke Ambergen157: M18 2x (NK)Heat 1[4]08:41,194th
VIKViking/Amycus/Willem IIIIeke Ambergen061: M18 4x (NK)Final A [6]08:00,813rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem IIIIeke Ambergen034: M18 2xFinal [1]09:22,882nd
WILWillem III/Amycus/VikingIeke Ambergen036: M18 4xFinal [6]08:53,012nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Amycus/Willem IIIMarike Veldhuis146: M18 4xFinal [4]07:15,842nd
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1x (NK)Final B [5]08:39,264th
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1x (NK)Semifinal 3[4]09:01,203rd
WILWillem IIIJill van Remundt027: M18 2xFinal 1[5]09:36,106th
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1x (NK)Heat 2[2]09:28,561st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Hoop/Amstel/WeespXanne Vos156: M16 8+Final [4]07:27,383rd
WILWillem IIIFloor van Lieshout155: M16 4*Final 2[4]08:01,914th
WILWillem III 2Monse Dekker154: M16 2xFinal 2[2]08:09,272nd
WILWillem IIILaurien Winckels043: M16 2xFinal 3[4]08:56,556th
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xFinal [2]07:40,844th
WILWillem III 2Floor van Lieshout042: M16 1x BFinal 4[4]08:37,772nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Weesp/AmstelXanne Vos156: M16 8+Final [4]
WILWillem IIIXanne Vos155: M16 4*Final 2[4]08:18,522nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/WeespXanne Vos155: M16 4*Final [4]08:17,623rd
WILWillem III 2Jill van Remundt154: M16 2xFinal 2[6]09:08,495th
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xFinal [5]07:39,143rd
WILWillem IIIFloor van Lieshout042: M16 1x BFinal 3[3]09:07,452nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4* (NK)Final B [5]08:12,591st
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4* (NK)Heat 1[5]08:14,444th