Wulf Beckmann

190 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Eggenkamp151: M16 1xFinal [6]09:50,5225th
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xHeat 2[2]08:13,984th
WILWillem IIIFien Wenneker044: M16 2xHeat 1[5]08:23,085th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xFinal C [6]08:16,972nd
WILWillem III 2Fien Wenneker044: M16 2xFinal B [6]08:25,334th
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xSemifinal 2[8]08:13,037th
WILWillem III 2Fien Wenneker044: M16 2xHeat 2[8]08:29,546th
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xHeat 2[7]08:06,676th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xHeat 4[6]08:10,945th
WILWillem IIIFien Wenneker044: M16 2xHeat 1[6]08:16,805th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIITirza den Hond040: M18 2xFinal B [5]09:21,254th
WILWillem IIITirza den Hond040: M18 2xHeat 1[4]08:34,085th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xFinal C [1]08:21,955th
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xQuarterfinal 3[1]08:21,494th
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xTime Trial 07:32,0119th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Joost van Asperen138: J16 2xHeat 5[3]07:26,653rd
WILWillem IIITimo van Helvoort133: J18 2xHeat 1[2]07:44,324th
WILWillem IIIJoost van Asperen031: J18 4xHeat 2[5]07:16,464th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xFinal B [2]07:16,455th
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xSemifinal 2[2]07:16,456th
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xHeat 1[4]07:24,992nd
WILWillem IIIJoost van Asperen031: J18 4xHeat 3[6]06:55,914th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJoost van Asperen142: J16 2xFinal A [2]07:24,755th
WILWillem IIIJoost van Asperen142: J16 2xHeat 3[4]07:25,132nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xFinal B [6]08:10,561st
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xSemifinal 2[4]08:26,854th
WILWillem III 4Joost van Asperen127: J16 2xHeat 3[6]07:49,163rd
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xQuarterfinal 1[2]08:23,632nd
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xTime Trial 07:56,919th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus152: M16 4xFinal A [2]07:25,582nd
WILWillem IIIFlorentine de Boer145: M18 1xFinal 1[2]08:30,854th
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xFinal A [1]08:09,566th
WILWillem III 1Isa Nienhaus037: M16 2xFinal A [4]07:51,652nd
WILWillem III 1Isa Nienhaus037: M16 2xHeat 3[5]08:00,151st
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xHeat 1[2]08:01,702nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIInez den Hond139: LDN 1xFinal A [1]08:14,322nd
WILWillem IIIInez den Hond139: LDN 1xHeat 3[3]08:37,342nd
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xFinal A [6]07:08,852nd
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xFinal B [6]07:21,331st
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xHeat 1[2]07:19,144th
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xHeat 1[6]07:14,011st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Saartje van der Wurff122: JW 2xFinal A [4]08:38,436th
WILWillem III 1Fien van Westreenen122: JW 2xFinal A [5]08:27,675th
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xFinal B [2]08:50,741st
WILWillem III 4Charlotte Russel122: JW 2xHeat 3[4]09:06,774th
WILWillem III 3Isa Nienhaus122: JW 2xHeat 3[1]08:51,983rd
WILWillem III 1Fien van Westreenen122: JW 2xHeat 3[2]08:34,122nd
WILWillem III 2Saartje van der Wurff122: JW 2xHeat 1[1]08:30,482nd
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xRepechage 1[4]09:02,403rd
WILWillem III 2Isa Nienhaus037: JW 4xFinal A [2]07:50,995th
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: JW 4xFinal A [5]07:36,862nd
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xHeat 1[3]08:51,814th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xFinal A [2]07:31,694th
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xFinal A [5]07:24,671st
WILWillem III 2Florentine de Boer145: M18 1xFinal 3[3]08:35,763rd
WILWillem III 1Inez den Hond145: M18 1xFinal 2[6]08:22,092nd
WILWillem IIIFien van Westreenen034: M18 8+Final A [4]07:23,682nd
WILWillem IIIFlorentine de Boer052: DB 1xFinal A [4]08:35,345th
WILWillem III 1Saartje van der Wurff037: M16 2xFinal A [2]08:20,825th
WILWillem III 2Fien van Westreenen037: M16 2xFinal A [5]08:06,222nd
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xFinal B [5]08:19,396th
WILWillem III 1Isa Nienhaus033: M18 2xFinal B [1]08:15,445th
WILWillem IIIFlorentine de Boer052: DB 1xHeat 2[5]08:39,302nd
WILWillem III 1Saartje van der Wurff037: M16 2xHeat 2[1]08:07,572nd
WILWillem III 2Fien van Westreenen037: M16 2xHeat 1[2]08:02,662nd
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xHeat 2[2]08:24,714th
WILWillem III 1Isa Nienhaus033: M18 2xHeat 1[2]08:18,294th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xFinal C [4]
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xFinal C [6]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xFinal C [4]
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xFinal B [7]11:25,664th
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xFinal B [3]09:31,915th
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xSemifinal 1[2]11:47,726th
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xSemifinal 1[3]10:12,934th
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: M16 2xFinal A [3]10:42,125th
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xFinal A [2]10:38,484th
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xQuarterfinal 3[6]11:21,804th
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xQuarterfinal 2[3]10:55,632nd
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xRepechage 2[4]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xRepechage 1[6]
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xRepechage 1[2]
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xHeat 2[6]10:02,023rd
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: M16 2xHeat 2[3]09:29,482nd
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xTime Trial 09:57,1814th
WILWillem III 1Tamar van Alten209: M18 1xTime Trial 09:54,5213th
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xTime Trial 09:53,0810th
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xTime Trial 10:10,0315th
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xTime Trial 09:51,6714th
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xTime Trial 09:38,259th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon034: M18 8+Final A [2]07:04,571st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Final A [1]06:56,725th
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Heat 2[2]06:35,963rd
LEYLeythe/Willem IIIFanny Bon109: W 2xHeat 2[1]07:31,972nd
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+Final A [1]07:11,561st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xFinal A [7]08:36,495th
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xFinal A [5]08:18,812nd
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xFinal D [2]09:08,395th
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xFinal D [3]08:58,693rd
WILWillem III 5Shakiela Bouwer011: M18 1xFinal E [4]09:42,936th
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xSemifinal 1[3]09:23,592nd
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xSemifinal 1[4]09:13,201st
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xQuarterfinal 4[3]09:59,046th
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xQuarterfinal 3[5]09:37,502nd
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xQuarterfinal 1[5]09:24,291st
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xQuarterfinal 2[7]10:22,656th
WILWillem III 5Shakiela Bouwer011: M18 1xTime Trial 09:47,6830th
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xTime Trial 09:09,8424th
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xTime Trial 08:50,2212th
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xTime Trial 08:38,837th
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xTime Trial 08:26,143rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout147: M18 1xFinal 1[5]08:36,752nd
WILWillem IIIFloor van Lieshout031: M18 1x AFinal [4]08:23,772nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RIC/AmstelMick Jonkers029: BW 4-Final A [1]07:16,755th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJill van Remundt134: DN 2-Heat 2[4]08:58,595th
WILWillem IIITo Wiersma149: M18 2xHeat 2[4]07:58,164th
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard036: M18 4xFinal A [6]07:21,483rd
WILWillem IIIJill van Remundt033: M18 2-Final [4]09:37,882nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIInte Koopman148: M18 2-Final [5]08:46,442nd
WILWillem IIIFloor van Lieshout035: M18 2xFinal 2[4]07:46,881st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJill van Remundt120: M18 2xFinal [1]08:50,773rd
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xSemifinal 3[4]08:25,782nd
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xSemifinal 1[5]08:49,445th
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xSemifinal 1[2]08:44,493rd
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xHeat 5[6]09:15,172nd
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xHeat 4[4]09:22,642nd
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xHeat 1[3]09:00,021st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xFinal 1[5]09:40,613rd
WILWillem IIIFanny Bon154: M16 2xFinal 1[2]08:08,831st
WILWillem III 2To Wiersma043: M16 2xFinal 2[3]08:34,061st
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x AFinal [6]09:15,103rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xHeat 1[2]07:56,344th
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xFinal A [1]07:48,633rd
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xHeat 1[2]07:55,592nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xFinal A [5]08:26,391st
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xHeat 2[3]08:33,331st
WILWillem IIIEmma Huig156: M18 1xFinal 1[6]09:22,163rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xFinal C [5]08:44,931st
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xFinal A [2]08:41,075th
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xSemifinal 2[3]09:05,275th
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xHeat 1[6]08:57,003rd
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xHeat 1[7]10:00,862nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig051: DO 1xTime Trial 14:34,63rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xFinal A [5]07:45,914th
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xHeat 1[3]07:46,982nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig149: M18 2xFinal 1[6]08:15,421st
ARCARC/Willem IIIEmma Huig034: M18 2xFinal 2[3]08:24,292nd
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen034: M18 2xFinal 1[3]09:02,733rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIHeleen Ouboter149: M18 2xFinal 3[3]08:33,074th
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xFinal [4]08:44,521st
WILWillem IIIHeleen Ouboter034: M18 2xFinal 1[6]08:03,462nd
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x AFinal [5]08:29,932nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIHeleen Ouboter134: M18 2xFinal B [6]08:10,733rd
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xFinal A [6]08:30,056th
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xSemifinal 2[2]08:28,732nd
WILWillem IIIHeleen Ouboter134: M18 2xHeat 2[4]08:15,285th
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xHeat 4[4]08:35,403rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes016: M18 4*Time Trial 31:01,802nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round D 19:03,22nd
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round C 02:35,91st
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round B 00:51,41st
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round A 09:04,73rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Diandra van Duijn147: M18 1xFinal 3[4]08:43,412nd
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xFinal 3[5]08:30,561st
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard154: M16 2xFinal [3]07:57,401st
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard042: M16 2xFinal 2[2]07:53,571st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xFinal A [6]08:25,696th
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xFinal A [2]08:22,014th
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xRepechage 1[2]08:25,072nd
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xRepechage 1[3]08:21,721st
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xHeat 1[3]08:48,114th
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xHeat 1[2]08:35,812nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xFinal A [6]08:11,411st
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xFinal B [2]08:28,683rd
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xHeat 3[3]08:46,626th
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xHeat 1[3]08:23,704th
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xHeat 3[6]08:20,041st
WILWillem III/AmstelEsther van Broekhuizen044: M18 4xFinal A [5]09:04,335th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xFinal 2[4]08:28,061st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xFinal B [6]08:52,744th
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xFinal A [7]08:45,492nd
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xSemifinal 3[7]09:01,684th
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xHeat 2[4]09:03,053rd
WILWillem III 2Julia Scholte033: M18 2xFinal 3[2]08:36,752nd
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xHeat 1[3]09:39,223rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Marianne Honselaar021: DVA-E 8+Time Trial 33:59,4023rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen016: M18 4*Time Trial 32:42,674th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round D 19:10,74th
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round C 02:57,53rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round B 00:57,13rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round A 09:23,66th