Roos de Jong

139 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Proteus/OrcaInge Janssen182: DE 2xFinal A [6]07:14,791st
KNRKNRB-combi 1Olivia van Rooijen127: DE 4xFinal A [6]06:23,801st
KNRKNRB/Proteus/OrcaInge Janssen182: DE 2xHeat 2[4]07:22,601st
KNRKNRB-combi 1Olivia van Rooijen127: DE 4xHeat 2[4]06:33,321st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Roos de Jong011: DE 1xFinal A [3]08:16,283rd
PROProteus 1Roos de Jong011: DE 1xSemifinal 1[3]08:24,062nd
PROProteus 1Roos de Jong011: DE 1xQuarterfinal 4[3]08:07,251st
PROProteus 1Roos de Jong011: DE 1xTime Trial 07:36,864th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Proteus/ThêtaLisa Scheenaard024: W 2xFinal A [1]07:53,121st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skadi/Proteus/ThêtaLisa Scheenaard127: DE 4xFinal A [3]06:48,391st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus (p3)Roos de Jong011: DE 1xFinal A [2]07:29,492nd
PROProteus (p3)Roos de Jong011: DE 1xSemifinal 1[3]08:15,301st
PROProteus (p3)Roos de Jong011: DE 1xQuarterfinal 4[4]08:09,661st
PROProteus (p3)Roos de Jong011: DE 1xTime Trial 07:09,084th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Gyas/ProteusRoos de Jong109: W 2xFinal A [1]06:57,151st
KNRKNRB/Gyas/ProteusRoos de Jong034: W 2xFinal A [3]06:59,923rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Nereus/Skøll/ProteusRoos de Jong120: DE 4xFinal A [6]06:32,713rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus (p6)Roos de Jong011: DE 1xFinal A [3]07:41,573rd
PROProteus (p6)Roos de Jong011: DE 1xSemifinal 2[6]07:51,452nd
PROProteus (p6)Roos de Jong011: DE 1xQuarterfinal 2[4]07:53,771st
PROProteus (p6)Roos de Jong011: DE 1xTime Trial 07:20,492nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Triton/Proteus/OrcaRosa Bas127: DSA 4xFinal A [6]06:29,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong171: DSA 1xFinal A [6]07:47,231st
PROProteus/OrcaRoos de Jong126: DSA 2xFinal A [2]06:58,751st
PROProteusRoos de Jong171: DSA 1xHeat 2[5]
PROProteus/OrcaRoos de Jong019: DSA 2xFinal A [6]06:58,551st
PROProteusRoos de Jong017: DSA 1xFinal A [6]07:38,661st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Roos de Jong017: DSA 1xFinal A [1]08:02,891st
PROProteus 1Roos de Jong017: DSA 1xHeat 2[2]08:06,231st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Proteus/LeytheKarolien Florijn126: W 4xFinal A [3]06:52,112nd
PROProteusRoos de Jong119: W 1xFinal A [5]08:06,826th
PROProteusRoos de Jong119: W 1xSemifinal A/B 2[4]08:21,613rd
PROProteusRoos de Jong119: W 1xRepechage 2[1]08:21,291st
PROProteusRoos de Jong119: W 1xHeat 2[2]08:17,803rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong203: DSA 1xFinal A [5]08:21,912nd
PROProteusRoos de Jong203: DSA 1xSemifinal 2[4]09:22,872nd
PROProteusRoos de Jong203: DSA 1xTime Trial 08:20,832nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaRoos de Jong019: DSA 2xFinal A [6]06:53,582nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaRoos de Jong109: W 2xFinal A [2]07:03,812nd
PROProteus/LagaRoos de Jong109: W 2xHeat 2[3]07:20,851st
PROProteus/LagaRoos de Jong024: BW 2xFinal A [4]07:29,631st
PROProteus/LagaRoos de Jong030: W 2xFinal A [4]07:23,883rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaRoos de Jong127: DSA 2x (NK)Final A [2]07:01,333rd
PROProteus/LagaRoos de Jong019: DSA 2xFinal A [4]06:56,711st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1 (SB) (p7)Roos de Jong005: DSA 1xFinal A [6]08:06,383rd
PROProteus 1 (SB) (p7)Roos de Jong005: DSA 1xSemifinal 1[4]08:21,863rd
PROProteus 1 (SB) (p7)Roos de Jong005: DSA 1xHeat 2[4]08:29,721st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/LagaYvonne Janse163: DSA 4xFinal A [5]06:38,922nd
ORCOrca/Proteus/LagaYvonne Janse163: DSA 4xHeat 2[3]06:52,951st
PROProteusRoos de Jong015: DSA 1xFinal A [4]07:43,301st
PROProteusRoos de Jong015: DSA 1xHeat 1[4]07:52,581st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong119: W 1xFinal A [1]07:48,236th
PROProteusRoos de Jong119: W 1xSemifinal A/B 2[6]07:44,263rd
PROProteusRoos de Jong119: W 1xRepechage 4[3]07:41,232nd
PROProteusRoos de Jong119: W 1xHeat 1[1]07:49,182nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong184: DO 1xFinal A [3]07:53,551st
PROProteusRoos de Jong184: DO 1xHeat 2[3]08:02,201st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Roos de Jong203: DSA 1xSemifinal 2[6]08:09,524th
PROProteus 1Roos de Jong203: DSA 1xRepechage 2[4]10:13,931st
PROProteus 1Roos de Jong203: DSA 1xHeat 4[5]08:38,583rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/ProteusRoos de Jong128: DSA 2xFinal A [2]07:42,862nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/NjordSytske de Groot128: W 8+Final A [3]06:33,015th
BREBreda/ProteusRoos de Jong114: W 2xHeat 1[2]07:06,704th
BREBreda/ProteusRoos de Jong029: W 2xFinal A [6]07:10,094th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/ProteusRoos de Jong126: DSA 2xFinal A [5]07:51,955th
BREBreda/ProteusRoos de Jong126: DSA 2xHeat 1[3]07:44,721st
BREBreda/ProteusRoos de Jong023: DSB 2xFinal A [6]07:52,841st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/ProteusLiselotte Van der Togt128: DSA 2xFinal A [6]08:27,783rd
BREBreda/ProteusLiselotte Van der Togt082: DO 2xFinal A [3]08:39,371st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusSytske de Groot007: D 1e divisie 8+Time Trial 29:13,04th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWillemijn Pelser131: DO 4-Final A [3]07:00,702nd
PROProteus 1Willemijn Pelser020: DDev 4-Final A [5]07:05,073rd
PROProteus 1Willemijn Pelser020: DDev 4-Heat 2[3]07:03,421st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWillemijn Pelser131: DO 4-Final A [6]08:04,231st
PROProteus 1Willemijn Pelser020: DDev 4-Final A [4]07:43,884th
PROProteus 1Willemijn Pelser020: DDev 4-Heat 2[2]07:38,331st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWillemijn Pelser045: WDev 4-Final A [4]07:09,524th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWillemijn Pelser129: DSA 8+Final A [5]07:19,623rd
PROProteusWillemijn Pelser131: DO 4-Final A [2]07:24,912nd
PROProteusWillemijn Pelser131: DO 4-Heat 2[5]07:49,192nd
PROProteusWillemijn Pelser020: DDev 4-Final A [2]07:26,652nd
PROProteusWillemijn Pelser020: DDev 4-Heat 1[6]07:13,563rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong131: DO 4-Final A [7]07:27,754th
PROProteusRoos de Jong131: DO 4-Heat 2[3]07:30,613rd
PROProteusRoos de Jong020: DDev 4-Final A [2]07:08,564th
PROProteusRoos de Jong020: DDev 4-Heat 2[2]07:02,913rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong131: DO 4-Final A [2]07:17,593rd
PROProteusRoos de Jong131: DO 4-Heat 2[1]07:15,611st
PROProteusRoos de Jong020: DDev 4-Final A [1]07:17,003rd
PROProteusRoos de Jong020: DDev 4-Heat 3[2]07:19,582nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRoos de Jong121: DO 4-Final A [7]07:06,793rd
PROProteusRoos de Jong121: DO 4-Heat 2[5]07:15,573rd
PROProteusRoos de Jong038: DDev 4-Final A [2]07:16,466th
PROProteusRoos de Jong038: DDev 4-Heat 1[5]07:17,602nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWillemijn Pelser012: D2eDiv8+Round D 17:23,63rd
PROProteusWillemijn Pelser012: D2eDiv8+Round C 02:21,71st
PROProteusWillemijn Pelser012: D2eDiv8+Round B 00:45,67th
PROProteusWillemijn Pelser012: D2eDiv8+Round A 08:20,32nd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Willemijn Pelser019: DO 2-Time Trial 22:44,563rd
PROProteusWillemijn Pelser057: DO 4+Time Trial 20:08,231st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneTessa van Haaster150: M18 8+Final [6]07:24,033rd
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot128: DSA 2xFinal A [3]07:26,083rd
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot128: DSA 2xHeat 2[7]07:30,472nd
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot033: M18 2xFinal 1[4]07:29,671st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot125: JW 2xFinal A [4]07:25,722nd
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot125: JW 2xHeat 1[5]07:41,241st
HOOHoop/Spaarne/Zwolsche/LeytheKarien Robbers031: JW 4xFinal A [4]06:49,901st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiIlse Paulis146: M18 8+Final A [3]07:05,261st
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot145: M18 2xFinal A [6]07:54,942nd
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot145: M18 2xHeat 3[6]07:57,621st
HOOHoop/Zwolsche/Salland/SpaarneAnne Fischer044: M18 4xFinal A [6]07:39,231st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/TrompCharlotte de Groot033: M18 2xFinal 2[6]07:34,391st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 1Roos de Jong143: M18 1xFinal A [4]08:18,354th
SPASpaarne 1Roos de Jong143: M18 1xSemifinal 1[5]08:38,661st
SPASpaarne 1Roos de Jong143: M18 1xHeat 4[2]09:15,071st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M184*Round D 18:43,91st
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M184*Round C 02:58,54th
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M184*Round B 00:56,61st
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M184*Round A 09:06,91st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusJet Passchier133: DN 4-Heat 2[4]07:42,876th
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Final A [6]06:58,276th
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Heat 2[6]06:54,602nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus-combi 1Jet Passchier127: M18 8+Final A [2]07:30,862nd
SPASpaarneRoos de Jong117: M18 1xFinal A [4]08:09,771st
SPARoos de Jong011: DSB 1xFinal A [4]08:32,451st
SPARoos de Jong011: DSB 1xHeat 1[2]08:30,551st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix-combi 1Lotte van Ditshuizen146: M18 8+Final A 07:11,192nd
SPASpaarneRoos de Jong144: M18 1xHeat 108:11,461st
HEMHem/Bea/SpaLotte van Ditshuizen043: M18 4-Final A 07:43,882nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/LeytheTessa van Haaster133: DN 4-Heat 2[3]07:47,464th
SPASpaarneMerle Niehe033: M18 2xFinal 2[6]08:16,461st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 2Roos de Jong144: M18 1xFinal A [5]08:28,526th
SPASpaarne 2Roos de Jong144: M18 1xRepechage 2[5]08:42,981st
SPASpaarne 2Roos de Jong144: M18 1xHeat 7[7]09:04,351st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M18 4*Round D 20:08,53rd
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M18 4*Round C 02:42,42nd
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M18 4*Round B 00:52,32nd
SPASpaarne 1Merle Niehe017: M18 4*Round A 09:24,81st