Arne Hendriks

637 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SaurusMart Wijntjes122: LHB 2xFinal A [5]07:07,735th
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final A [6]06:17,115th
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [8]07:42,123rd
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]07:52,147th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xHeat 4[7]08:31,954th
EUREurosEmiel Tempelman107: HG 4+Heat 2[6]07:46,634th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:40,796th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:52,285th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:17,395th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:50,444th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 1[7]07:43,514th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]08:04,024th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:05,615th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/TrompJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [6]07:43,296th
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final A [8]06:20,346th
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]07:45,414th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:24,138th
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,904th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:55,765th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:02,445th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:24,543rd
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:57,215th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 3[4]08:37,325th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:30,714th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:32,623rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [2]07:53,114th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xFinal B [4]07:45,413rd
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Time Trial 05:35,387th
EUREurosJuliette Geurts139: LDGb 2xTime Trial 07:27,0910th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xTime Trial 06:54,327th
EUREuros 2Annefie Tuinstra140: LDB 1xTime Trial 08:07,478th
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xTime Trial 07:11,7413th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:50,394th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:18,135th
EUREurosSteffan Hakkers003: HG 1xHeat 1[6]07:54,925th
EUREuros 2Annefie Tuinstra031: LDG 1xHeat 4[3]09:08,515th
EUREurosJuliette Geurts033: LDB 2xHeat 2[2]08:17,444th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 1[5]07:38,653rd
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:48,224th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,722nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final B [5]07:15,621st
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final B [6]08:56,023rd
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]08:59,154th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xFinal B [5]08:22,062nd
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-Final B [8]07:27,996th
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Heat 1[4]06:52,714th
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Heat 1[5]08:29,924th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xHeat 1[6]09:02,304th
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-Heat 1[3]07:54,006th
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xHeat 1[4]09:32,405th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:59,104th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:24,063rd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xFinal B [1]08:03,904th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:06,868th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:51,064th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:25,235th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:45,285th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 2[4]07:57,326th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:01,461st
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Race For Lanes [4]08:03,735th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]08:49,473rd
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:38,413rd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xFinal B [3]08:09,712nd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 3[3]08:33,563rd
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:23,7514th
EUREurosRoy Maaskant019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:12,5113th
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:17,813rd
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:26,893rd
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [1]08:58,924th
EUREurosAnne Leemreize135: DB 4+Final A [3]08:47,993rd
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Heat 1[3]08:40,952nd
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xTime Trial 06:18,5210th
EUREurosRoy Maaskant124: LHB 8+Time Trial 05:11,479th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAnne Leemreize219: DB 4+Final A [1]08:23,382nd
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+Final A [1]07:19,621st
EUREurosMart Wijntjes210: LHB 1xHeat 1[3]08:21,723rd
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+Heat 3[2]07:20,001st
EUREurosJuliette Geurts228: LDB 4*Heat 1[5]08:24,523rd
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:27,743rd
EUREurosAnne Leemreize111: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:42,456th
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:38,201st
EUREurosSteffan Hakkers108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 4[4]07:49,214th
EUREurosRoy Maaskant107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:42,945th
EUREurosJuliette Geurts117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:13,834th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarthe Oldenhof032: DB 4+Final A [3]09:21,044th
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+Final A [2]08:06,753rd
EUREurosSteffan Hakkers023: LHG 2xHeat 2[4]08:42,094th
EUREurosRoy Maaskant004: LHB 8+Heat 2[1]07:15,223rd
EUREurosJuliette Geurts006: LDB 4*Heat 1[1]08:22,763rd
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+Heat 1[3]07:24,031st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Kay van Wieringen104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[3]08:21,306th
EUREuros 1Bram Poortman104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[1]08:04,916th
EUREuros 1Harm van der Velde712: 4+ H2Heat 1[5]07:45,523rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [4]07:47,954th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]08:30,304th
EUREurosAbe Winters112: HB 8+Final A [5]06:49,755th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [6]08:32,822nd
EUREurosChris Lokin114: LHE 2- (NSK)Final A [7]07:57,541st
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [4]08:18,185th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [4]08:39,423rd
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[8]07:53,012nd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[8]08:46,443rd
EUREurosCasper Berkhout122: LHB 2xHeat 1[6]08:20,074th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 1[4]08:21,381st
EUREurosChris Lokin114: LHE 2- (NSK)Heat 1[6]07:48,502nd
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xHeat 2[5]08:12,447th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xHeat 1[4]07:42,891st
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-Final A [6]07:52,515th
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xFinal B [4]09:49,064th
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal A [2]08:32,316th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [8]08:09,964th
EUREurosChris Lokin053: LHG 2xFinal A [7]07:17,321st
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-Heat 2[3]07:33,942nd
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xHeat 3[5]09:03,583rd
EUREuros/ThêtaSteffan Hakkers019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:44,896th
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:20,876th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:03,186th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Final A [5]09:12,054th
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[6]09:03,951st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-Final A [6]08:18,284th
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xFinal A [2]08:46,952nd
EUREurosChris Lokin029: LM 2-Final A [1]08:00,102nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-Heat 2[6]08:03,923rd
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 3[4]08:38,271st
EUREurosChris Lokin035: LM 1xHeat 2[3]08:32,825th
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xHeat 2[1]08:19,441st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]07:29,634th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [2]06:47,215th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [4]07:25,822nd
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xFinal A [4]06:52,084th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [2]07:28,583rd
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [3]07:05,623rd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[3]07:33,661st
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[2]06:50,292nd
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 2[2]06:09,914th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 1[1]07:30,691st
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xHeat 2[5]06:50,701st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast129: DG 4-Heat 2[5]07:03,254th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xHeat 2[6]07:42,902nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]07:02,991st
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:07,406th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal A [2]07:39,706th
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [5]07:30,555th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:17,182nd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+Final A [2]07:09,715th
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xFinal A [3]07:48,392nd
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:43,161st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:03,103rd
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:04,696th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 2[2]07:26,802nd
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[3]07:22,041st
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:30,902nd
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xHeat 1[5]07:56,231st
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:51,554th
EUREurosChris Lokin001: HE 2xHeat 2[2]07:12,675th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:48,082nd
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:42,633rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [1]07:39,834th
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:26,482nd
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:39,691st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:31,333rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xTime Trial 05:28,214th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:41,687th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,049th
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:28,738th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,7011th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:43,113rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:28,376th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [2]07:07,171st
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [4]07:42,673rd
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [1]07:38,434th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [2]07:20,131st
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:03,233rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 3[3]07:08,621st
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]07:43,143rd
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 2[4]07:49,221st
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Heat 2[4]07:20,643rd
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 1[1]06:18,094th
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 3[1]07:34,572nd
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[2]07:30,501st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Final B [1]07:21,612nd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [8]07:55,912nd
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Final A [2]06:42,138th
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xFinal A [2]08:07,823rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [7]07:26,244th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Final B [3]07:29,165th
EUREurosChris Lokin117: LHG 4-Final A [6]07:00,554th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [5]07:48,014th
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Heat 2[4]07:36,056th
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [6]07:35,987th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[6]07:58,951st
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:23,284th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[3]07:22,453rd
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Heat 1[6]07:28,946th
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 2[3]07:47,915th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 2[4]07:37,921st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [7]07:28,972nd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:32,374th
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [2]08:08,083rd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:30,906th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:50,337th
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:15,627th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:39,266th
EUREurosChris Lokin001: HE 2xFinal A [6]07:09,325th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:30,554th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:23,766th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 2[2]07:50,437th
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 2[5]07:38,626th
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]08:12,087th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:50,752nd
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:12,645th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:41,927th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [5]07:45,905th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final B [2]08:17,023rd
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final B [6]07:27,841st
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [5]07:58,191st
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xFinal A [4]07:06,294th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Final B [4]07:27,635th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [5]07:28,583rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [6]07:48,245th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:20,094th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]08:04,203rd
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:27,195th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 2[2]07:52,881st
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Heat 3[4]07:24,853rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[1]07:32,872nd
EUREuros 1Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 4[5]08:02,704th
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[4]07:46,422nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]08:07,562nd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,221st
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal B [2]08:43,476th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal B [5]08:41,944th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [7]08:30,301st
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:31,823rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:59,323rd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:37,994th
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 1[6]08:21,417th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[7]08:11,275th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]08:09,761st
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]08:08,015th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:25,303rd
EUREurosMart Wijntjes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:47,185th
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:37,024th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xFinal A [5]07:22,923rd
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xFinal A [2]07:35,823rd
EUREurosChris Lokin005: LHE 2- (NK)Final A [2]06:53,752nd
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Final B [1]07:55,832nd
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Final A [6]06:15,874th
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xHeat 3[5]07:50,322nd
EUREurosMart Wijntjes211: LHB 4+Heat 2[3]07:29,794th
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+Heat 3[3]07:31,516th
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xHeat 2[2]08:00,751st
EUREurosBrechje Hooglugt228: LDB 4*Heat 1[2]08:14,725th
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Heat 2[6]06:21,483rd
EUREurosElianne Hopman220: DB 8+Heat 2[4]07:18,384th
EUREurosEvi Nijhof223: DGb 4-Heat 1[4]07:32,534th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Final A [4]07:43,806th
EUREurosLisanne de Weert116: LDDev 2x (Dev)Final A [6]08:09,692nd
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Final B [4]06:37,223rd
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Final A [1]07:37,464th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Semifinal 2[1]08:39,644th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Heat 2[6]07:49,711st
EUREuros 1Mart Wijntjes101: HEj 4+ (EJK)Heat 4[4]07:43,025th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+ (EJK)Heat 2[2]07:52,285th
EUREurosLisanne de Weert116: LDDev 2x (Dev)Heat 2[2]08:35,112nd
EUREurosBrechje Hooglugt117: LDEj 4* (EJK)Heat 3[3]08:33,006th
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:34,453rd
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[4]07:37,082nd
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Quarterfinal 4[5]08:21,003rd
EUREurosChris Lokin005: LHE 2- (NK)Time Trial 06:35,472nd
EUREurosSteven Hoogeveen003: HE 1x (NK)Time Trial 06:56,7230th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Time Trial 07:22,4312th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtFinal A [1]06:20,483rd
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xFinal A [3]08:04,412nd
EUREurosEvi Nijhof002: Dames VierHeat 1[2]07:31,284th
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 2[3]06:54,163rd
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xHeat 2[2]07:53,081st
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtHeat 2[3]06:16,662nd
EUREuros 1Mart Wijntjes040: Jonge VierHeat 3[3]07:11,934th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge VierHeat 2[1]07:18,954th
EUREurosBrechje Hooglugt006: Lichte Dames VierHeat 2[5]08:00,214th
EUREurosElianne Hopman005: Dames AchtHeat 1[2]07:17,204th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosSteffan Hakkers024: HErv 1xFinal A [5]09:23,183rd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xFinal A [5]07:16,381st
THEThêtaHenriëtte Eijking125: DB 1xFinal A [1]08:41,386th
THEThêta 1Christiaan Rosendaal107: B 1xHeat 4[6]07:28,493rd
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xHeat 4[5]07:23,101st
THEThêtaHenriëtte Eijking125: DB 1xHeat 2[6]08:34,043rd
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [1]07:31,586th
THEThêta 2Jeroen Ligthart012: LG 2-Heat 2[2]07:42,844th
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-Heat 2[4]07:42,273rd
THEThêta 2Jeroen Brzoskowski001: G 1xHeat 3[6]08:02,706th
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 2[4]07:52,285th
THEThêtaIsa Reijnders052: DTal 4*Heat 2[6]08:41,615th
THEThêtaMarjolein Pijper051: DTal 8+Heat 3[3]07:36,364th
THEThêtaJob Van Der Worp050: HTal 8+Heat 2[1]06:43,423rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [4]07:22,294th
THEThêta 2Guido de Ruiter001: G 1xHeat 4[2]07:27,783rd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 3[1]07:33,163rd
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xFinal B [4]07:32,701st
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xFinal B [2]08:46,271st
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xHeat 4[3]07:33,172nd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal108: B 1xHeat 3[3]07:48,763rd
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xHeat 1[3]00:00,003rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma110: LE 2-Final A [4]07:04,634th
THEThêtaChristiaan Rosendaal107: B 1xHeat 3[4]07:03,455th
THEThêta 2Henriëtte Eijking125: DB 1xHeat 3[6]08:10,985th
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [1]07:12,104th
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xFinal B [5]07:29,333rd
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [5]07:58,222nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xHeat 1[5]07:44,384th
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]08:02,485th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xFinal B [5]08:14,714th
THEThêtaSjoerd Pieksma111: LE 2-Final A [6]07:14,933rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xHeat 2[6]07:35,812nd
THEThêtaVera Smoor128: DB 1xHeat 3[3]08:39,415th
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xFinal A [8]07:12,493rd
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [5]07:16,414th
THEThêtaMatthijs Kamerling009: LG 1xHeat 1[6]08:33,764th
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 3[8]07:33,583rd
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xHeat 2[5]07:14,302nd
THEThêtaVera Smoor017: DG 1xHeat 2[8]08:37,114th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xFinal B [6]08:47,425th
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xFinal A [5]08:02,112nd
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xHeat 2[7]08:33,614th
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xHeat 2[4]07:59,881st
THEThêtaMatthijs Kamerling101: E 2-Heat 2[7]08:28,356th
THEThêtaThomas Buise009: LG 1xHeat 4[5]09:14,045th
THEThêta 2Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 4[3]09:05,055th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LG 2-Heat 2[4]08:43,894th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-Final A [3]06:47,116th
THEThêtaHenriëtte Eijking220: DG 2xHeat 1[5]07:58,094th
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-Heat 1[6]06:47,082nd
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4- (Dev)Final B [1]06:53,606th
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2x (Dev)Final B [2]08:11,515th
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4- (Dev)Heat 3[1]06:51,214th
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2x (Dev)Heat 2[5]08:06,354th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaVera Smoor032: DG 2xFinal A [2]08:34,414th
THEThêtaSander de Graaf001: Oude VierHeat 3[1]07:04,726th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Final A [6]07:04,103rd
THEThêtaEllen de Boer173: LDO 1xFinal A [4]08:05,042nd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:20,171st
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Heat 1[6]07:12,013rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[4]06:24,151st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Final A [1]06:26,725th
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Final A [2]07:39,755th
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1x (NSK)Final A [5]08:14,006th
THEThêtaGuido de Ruiter060: B 1xHeat 3[6]07:41,962nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Heat 1[4]06:31,183rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Heat 1[2]07:26,843rd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[5]07:15,804th
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1x (NSK)Heat 1[5]08:07,012nd
THEThêtaJerome Baart004: O 2-Heat 2[3]07:28,004th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaEllen de Boer171: DSA 1xFinal A [2]08:14,106th
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Final A [1]07:20,816th
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [3]07:10,372nd
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xFinal A [2]08:10,212nd
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xFinal B [4]08:22,864th
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:21,553rd
THEThêtaEllen de Boer171: DSA 1xHeat 1[4]
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[2]07:08,862nd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 3[5]07:08,131st
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 1[6]07:47,984th
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xHeat 4[1]08:19,972nd
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xHeat 4[6]08:10,401st
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[5]06:27,611st
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xFinal B [3]07:45,912nd
THEThêtaEllen de Boer177: LDO 1xFinal A [4]08:05,311st
THEThêta 2Marjan Hagelaars042: DB 1xFinal A [2]08:24,325th
THEThêta 1Eveline Wouters042: DB 1xFinal A [6]08:04,292nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final A [1]06:29,936th
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xHeat 1[2]07:54,996th
THEThêta 2Marjan Hagelaars042: DB 1xHeat 2[6]08:22,283rd
THEThêta 1Eveline Wouters042: DB 1xHeat 2[2]08:08,081st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 2[2]06:25,843rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:04,275th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xFinal A [2]
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xFinal A [2]07:37,783rd
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xHeat 4[2]08:31,701st
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xHeat 3[2]08:17,761st
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[2]07:15,893rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[4]07:31,301st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,458th
THEThêtaGuido de Ruiter070: B 1xHeat 3[3]08:11,383rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[1]07:17,113rd
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [4]06:13,543rd
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xFinal A [1]08:26,064th
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xFinal B [2]08:32,173rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [3]06:39,343rd
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xHeat 2[4]08:24,222nd
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xHeat 2[2]08:15,851st
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 3[4]07:56,883rd
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 3[3]07:19,142nd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[3]06:34,291st
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 4[3]07:06,542nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel106: LM 2-Final A [1]07:22,611st
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+Heat 1[5]06:23,464th
THEThêta/VidarKoen van Brussel009: BLM 2-Final A [2]07:29,461st
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+Heat 1[4]05:56,474th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [1]07:13,613rd
THEThêtaEllen de Boer160: LDO 1xFinal A [5]08:07,942nd
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xFinal B [4]08:23,234th
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xFinal B [3]08:15,902nd
THEThêta/VidarKoen van Brussel113: LSA 2-Final A [6]06:47,441st
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:16,843rd
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xHeat 3[2]07:50,885th
THEThêtaEllen de Boer160: LDO 1xHeat 1[3]08:20,792nd
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xHeat 3[1]08:18,233rd
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xHeat 2[3]08:22,733rd
TRITriton/ThêtaJaimy Hartog122: LN 4-Heat 3[2]06:41,355th
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[2]06:31,644th
THEThêta 2Marjan Hagelaars052: DB 1xFinal A [5]08:31,134th
THEThêta 1Eveline Wouters052: DB 1xFinal A [6]08:19,023rd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:30,263rd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [5]07:29,776th
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-Final A [2]06:53,991st
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [6]07:21,776th
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xFinal A [3]08:10,413rd
THEThêta 1Eveline Wouters052: DB 1xHeat 3[6]08:16,152nd
THEThêta 2Marjan Hagelaars052: DB 1xHeat 1[5]08:22,052nd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 1[2]07:41,344th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[4]07:18,103rd
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-Heat 1[5]06:55,611st
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:17,202nd
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xHeat 2[3]08:14,071st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,921st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Final A [4]08:08,335th
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [6]07:42,922nd
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xFinal A [2]10:27,255th
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xFinal B [4]09:15,103rd
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[5]07:46,672nd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:37,591st
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xHeat 3[6]08:37,973rd
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xHeat 1[6]08:42,992nd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[6]06:40,714th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final B [2]06:35,652nd
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xFinal A [3]08:19,744th
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xFinal B [4]08:25,873rd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [1]07:26,875th
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-Final A [2]06:54,432nd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [1]07:15,724th
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xHeat 2[5]08:22,141st
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xHeat 1[6]08:31,193rd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 3[2]06:39,073rd
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-Heat 2[6]07:01,832nd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 1[4]07:26,613rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[3]07:50,566th
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[5]07:18,653rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [2]
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[5]
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xHeat 1[4]
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Final D [3]
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xHeat 1[7]
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xHeat 1[2]
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2- (NK)Final A [6]07:35,994th
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1x (NK)Final B [5]10:06,534th
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1x (NK)Semifinal 1[6]10:18,325th
THEThêta 1Marjan Hagelaars062: DB 1xFinal A [6]
THEThêta 2Eveline Wouters062: DB 1xFinal A [4]
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [7]
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Final A [3]09:23,265th
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Final A [2]09:10,684th
THEThêta 2Eveline Wouters062: DB 1xHeat 2[2]10:58,281st
THEThêta 1Marjan Hagelaars062: DB 1xHeat 1[5]11:19,322nd
THEThêtaJohann Slabber060: B 1xHeat 3[2]12:21,095th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 1[7]09:30,083rd
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[7]09:29,176th
THEThêtaBram Rutten061: LB 1xHeat 2[4]09:06,506th
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Heat 2[6]09:29,202nd
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Heat 1[4]09:13,033rd
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1x (NK)Time Trial 09:10,767th
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2- (NK)Time Trial 07:29,084th
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Time Trial 08:01,2721st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Final A [1]07:55,162nd
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Heat 1[2]07:31,573rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-Final A [6]07:22,193rd
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 2-Heat 2[3]08:24,862nd
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-Heat 2[2]07:29,613rd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2x (DK)Final A [2]07:22,721st
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4- (DK)Final B [4]07:11,042nd
THEThêtaEveline Wouters062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 1[6]08:32,133rd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4- (DK)Heat 3[2]07:26,774th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof047: LWDev 2xFinal A [5]08:20,314th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Final B [2]04:07,541st
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]04:07,592nd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:43,881st
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Time Trial 03:48,514th
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:35,9811th
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-Final A [3]07:29,632nd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof139: LDN 2xFinal A [3]07:59,151st
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-Heat 2[1]07:27,481st
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof139: LDN 2xHeat 2[2]08:02,321st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xFinal A [3]07:33,701st
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-Final A [1]07:15,564th
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xHeat 2[6]07:42,571st
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-Heat 2[5]07:13,713rd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xFinal A [3]07:28,552nd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Final B [4]07:19,305th
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xHeat 2[6]07:33,021st
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Heat 3[5]07:04,933rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa Dekkers136: DB 4+Final A [7]07:42,261st
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xFinal A [7]08:51,613rd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Final A [3]08:23,205th
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xHeat 1[5]09:46,803rd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Heat 2[6]07:58,292nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xFinal A [6]07:38,451st
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-Final A [3]07:33,615th
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xHeat 2[3]07:50,422nd
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-Heat 2[5]07:28,062nd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xFinal A [2]07:58,752nd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Final B [6]07:39,921st
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xHeat 1[2]07:52,913rd
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-Heat 2[3]07:36,414th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4- (DK)Final A [2]07:29,576th
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2x (DK)Final A [2]07:52,552nd
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[7]07:16,722nd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2x (DK)Repechage 2[5]08:23,102nd
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2x (DK)Heat 2[7]08:59,742nd
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4- (DK)Heat 4[6]08:18,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa Dekkers015: DSA 4-Final A [1]07:28,523rd