Jolmer Van der Sluis

151 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiJolmer Van der Sluis116: LSA 8+ (NSK)Final A [4]05:57,131st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2- (NSK)Final A [5]07:03,421st
OKEOkeanos-combiJolmer Van der Sluis116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:04,741st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2- (NSK)Heat 2[4]
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Final A [6]07:37,891st
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Heat 2[5]

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiJolmer Van der Sluis132: M 8+Final A [3]05:55,415th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Final A [4]06:44,001st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Heat 2[1]07:00,361st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Final A [1]06:49,313rd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Heat 2[4]06:55,713rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiJoerie Bruschinski115: LSA 8+Final A [3]06:04,021st
VIDVidar-combiJoerie Bruschinski115: LSA 8+Heat 2[7]06:08,562nd
ARGArgo/Vidar/Proteus/OrcaJolmer Van der Sluis003: SA 4-Final A [4]06:42,492nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA 2-Heat 206:46,121st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Final B [2]07:02,521st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Semifinal 1[3]07:08,736th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Heat 2[7]07:08,982nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round D 14:43,27th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round C 02:14,19th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round B 00:40,85th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round A 07:02,39th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKFinal A [5]05:35,832nd
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKHeat 1[5]05:49,921st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Final A [6]06:56,054th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Heat 2[4]06:54,243rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/Aegir/OrcaJolmer Van der Sluis013: LSA 4-Final A 06:06,101st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Aegir/ArgoJolmer Van der Sluis115: LSA 8+Final A [4]05:53,831st
AEGAegir/Orca/ArgoHenk Jan Scholten113: LSA 4-Final A [4]06:15,931st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Final A [4]07:13,311st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Heat 2[4]07:14,771st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLenny De Jaeger001: OUDE VIERHeat 2[2]07:08,084th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Maarten Tromp114: LSA 8+Final A [6]05:51,601st
ARGArgo-combi 1Jolmer Van der Sluis008: LSA 4-Final A [4]07:00,382nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Tycho Muda103: SA 8+Final A 05:48,901st
SKOSkøll-combi 1Maarten Tromp002: SA 4-Final A 06:09,762nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Argo/SkøllRutger Bruil113: LSA 4-Final A [7]06:22,391st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp009: LSA 2-Final B [6]07:01,841st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp009: LSA 2-Heat 1[4]07:27,904th

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis001: OUDE VIERHeat 106:34,434th

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combi 1Maarten de Boer114: LSA8+ Open NSKFinal A [4]05:50,501st
GYAGyas-combi 1Maarten de Boer114: LSA8+ Open NSKHeat 2[6]05:48,831st

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 2Maarten Tromp103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerFinal A [2]05:43,541st
SKOSkøll-combi 2Maarten Tromp103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerHeat 1[6]05:53,123rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Final A 06:57,142nd
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 207:06,342nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Final A 06:46,931st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 306:52,821st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 206:51,092nd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis111: LSA1x NKFinal B [3]08:43,215th
ARGArgoJolmer Van der Sluis111: LSA1x NKHeat 1[5]08:42,204th
ARGArgo-combi 1Rutger Bruil010: LSA 4-Final A [5]06:59,131st
ARGArgo-combi 1Rutger Bruil010: LSA 4-Heat 2[4]07:55,971st

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoErik van Dijk001: OUDE VIERHeat 206:38,284th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combi 2Maarten Tromp103: Open NSK SA8+Final A [4]05:51,051st
NJONjord-combi 2Maarten Tromp103: Open NSK SA8+Heat 2[6]05:51,691st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Maarten Tromp104: SA 8+Final A 05:47,543rd
ORCOrca-combi 1Maarten Tromp104: SA 8+Heat 206:10,943rd

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combi 2Joris Pijs103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerFinal A [4]05:49,743rd
TRITriton-combi 2Joris Pijs103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerHeat 1[6]05:57,491st
GYAGyas/Njord/ArgoJoris Pijs008: LSA 4-Final A [4]06:47,062nd
GYAGyas/Njord/ArgoJoris Pijs008: LSA 4-Heat 1[6]06:39,911st

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combi 1Dieder de Buijzer113: LSA 8+Final A [5]06:53,941st
NJONjord/ArgoMichiel Jonkman112: LSA2- NKHeat 1[6]08:03,854th

124e Varsity

15 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis001: OUDE VIERHeat 1[5]07:16,783rd

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Rutger Bruil001: H1div 8+Time Trial 25:19,455th

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/NjordJolmer Van der Sluis004: SA 2-Time Trial 21:47,583rd

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ArgoRolf Savenije119: LN 2xFinal A 07:25,811st
GYAGyas/ArgoRolf Savenije112: LSA 2-Final A 07:51,241st
VIDVidar-combi 1Willem Gooskens008: Open NSK LSA4-Final A 06:46,611st
VIDVidar-combi 1Willem Gooskens008: Open NSK LSA4-Heat 306:59,571st

Koninklijke - Holland Beker

24 June 2006 to 25 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ArgoRolf Savenije012: LSB 2-Heat 2[4]07:14,373rd

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis112: LSA 2- NKHeat 207:13,754th
NJONjord/ArgoMichiel Jonkman068: LSB 2- NKFinal A 07:08,922nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoErik van Dijk103: SA 8+Final A 06:16,997th
ARGArgoJolmer Van der Sluis112: LSA 2-Final A 07:04,794th

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis112: LSA 2-Heat 2[3]07:19,755th

Batavia Groep WinterWedstrijden 2006

25 February 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis004: SA 2-Time Trial 20:03,744th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAso/Arg/VidJolmer Van der Sluis012: LSA 8+Final A 06:02,881st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2005 to 26 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAso/Arg/AegJolmer Van der Sluis132: LSA 8+Final A [5]06:27,403rd
ARGArgoJolmer Van der Sluis109: LSA 2-Final A [2]07:49,714th
ARGArgoJolmer Van der Sluis109: LSA 2-Heat 1[1]07:50,701st
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSB 2-Final A [2]07:33,653rd

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 June 2005 to 19 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA4- (zo)Final A 06:16,393rd
AEGAegir/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA4- (zo)Heat 206:21,492nd

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis158: LSB 2-Final A [5]1st
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSA 2-Final A 07:34,614th
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSA 2-Time Trial 08:03,527th

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSA 2-Final A 07:08,231st

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis112: LO 2-Final A [3]07:49,791st
ARGArgoJolmer Van der Sluis112: LO 2-Heat 1[3]07:49,401st
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSA 2-Final A [5]07:38,954th
ARGArgoJolmer Van der Sluis011: LSA 2-Heat 2[2]07:57,442nd

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/ArgoLeon van der Plas004: LH2eDiv 8+Round D 16:26,61st
ASOAsopos/ArgoLeon van der Plas004: LH2eDiv 8+Round C 02:19,51st
ASOAsopos/ArgoLeon van der Plas004: LH2eDiv 8+Round B 00:42,31st
ASOAsopos/ArgoLeon van der Plas004: LH2eDiv 8+Round A 07:58,01st

Batavia Groep WinterWedstrijden 2005

05 March 2005 to 06 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Jolmer Van der Sluis124: LO 2-Time Trial
ARGArgoJolmer Van der Sluis005: LSA 2-Time Trial

Nationale Roeiwedstrijden ARB

05 June 2004 to 06 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis010: LN 1xHeat 308:03,733rd

Hollandia - Njordlustrum Roeiwedstrijden 2004

22 May 2004 to 23 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITri/Arg/NjoBart ten Hove114: LSA 8+Final A [4]06:13,712nd
TRITriton/ArgoBart ten Hove116: LO 4-Heat 1[6]06:56,585th
TRITriton/ArgoBart ten Hove008: LSA 4-Final B [7]06:31,061st
TRITriton/ArgoBart ten Hove008: LSA 4-Heat 1[2]06:43,325th

Internationale Martini Regatta - Gyas Lustrumwedstrijden

08 May 2004 to 09 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITri/Arg/NjoJaap Schouten114: LSA 8+Final A [5]06:17,862nd
TRITriton/ArgoBart ten Hove116: LO 4-Heat 1[5]06:43,794th
ARGArgoJolmer Van der Sluis010: LN 1xFinal A [2]08:18,494th

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/ArgoBart ten Hove117: LO 4+Final A [4]07:06,511st
TRITriton/ArgoBart ten Hove011: LN 4+Final A [4]06:47,871st
TRITriton/ArgoBart ten Hove011: LN 4+Heat 2[3]07:05,201st

121e Varsity

11 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJolmer Van der Sluis039: LO 4+Final A 07:06,362nd
TRITritonJolmer Van der Sluis047: LN 4+Final A 07:04,331st

WinterWedstrijden 2004

28 February 2004 to 29 February 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis034: LB 1xTime Trial 22:04,975th
TRITriton/ArgoJolmer Van der Sluis003: LN 4+Time Trial 14:53,911st

Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien

05 July 2003 to 06 July 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis115: LO 4-Heat 206:58,524th

Holland Beker Wedstrijden

28 June 2003 to 29 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis136: LEj 8+Final A [7]06:24,333rd

Roeiwedstrijden van de ZRB/Universiteit van Tilburg Lustrumwedstrijden

21 June 2003 to 22 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Final A 06:47,534th
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Heat 206:43,821st

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 June 2003 to 08 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis120: LB 8+Final A [4]06:08,011st
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Final A [3]06:15,794th
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Heat 2[5]06:07,072nd

Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 May 2003 to 25 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis120: LB 8+Final A 06:30,466th
ARGArgoJolmer Van der Sluis120: LB 8+Heat 106:31,881st
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Final B 06:31,333rd
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Heat 106:26,384th

27e Nationale Randstad Regatta

26 April 2003 to 27 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis120: LB 8+Final A [4]06:16,592nd
ARGArgoJolmer Van der Sluis120: LB 8+Heat 1[3]06:12,351st
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Final A [2]06:16,834th
ARGArgoJolmer Van der Sluis012: LEj 8+Heat 1[7]06:31,393rd

120e Varsity

13 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis003: Lichte AchtFinal A 07:16,223rd
ARGArgoJolmer Van der Sluis003: Lichte AchtHeat 206:59,522nd

71ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

23 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis028: L 4e divisie 8+Time Trial 26:43,966th

Heineken Roeivierkamp 2003

15 March 2003 to 16 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis008: LEj 8+Round D 16:45,19th
ARGArgoJolmer Van der Sluis008: LEj 8+Round C 02:31,27th
ARGArgoJolmer Van der Sluis008: LEj 8+Round B 00:43,44th
ARGArgoJolmer Van der Sluis008: LEj 8+Round A 08:40,99th

Heineken Roeivierkamp 2004

13 March 2004 to 14 March 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/ArgoJolmer Van der Sluis006: LH3eDiv 8+Round D 15:16,22nd
TRITriton/ArgoJolmer Van der Sluis006: LH3eDiv 8+Round C 02:29,12nd
TRITriton/ArgoJolmer Van der Sluis006: LH3eDiv 8+Round B 00:44,01st
TRITriton/ArgoJolmer Van der Sluis006: LH3eDiv 8+Round A 07:37,32nd

WinterWedstrijden 2003

01 March 2003 to 02 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJolmer Van der Sluis001: LEj 8+Time Trial 17:37,695th

Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJoost van Swieten134: J18 2xFinal A 06:58,231st
LEYLeythe 1Jolmer Van der Sluis022: J18 1xFinal A 08:10,652nd
LEYLeythe 1Jolmer Van der Sluis022: J18 1xHeat 208:12,781st

Hollandia Roeiwedstrijden 2002 / NK

01 June 2002 to 02 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJoost van Swieten134: J18 2xFinal A [7]07:20,773rd
LEYLeythe 2Jolmer Van der Sluis022: J18 1xFinal B [3]08:57,575th
LEYLeythe 2Jolmer Van der Sluis022: J18 1xHeat 3[4]08:39,793rd

Nationale Martini Regatta

04 May 2002 to 05 May 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJoost van Swieten134: J18 2xFinal A [5]07:00,813rd

26e Nationale Randstad Regatta

20 April 2002 to 21 April 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJoost van Swieten134: J18 2xFinal A [5]07:23,964th
LEYLeytheJoost van Swieten134: J18 2xHeat 2[4]07:25,301st

70ste Lange afstands Kampioenschap van de Amstel

24 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheLeander Leijh025: B divisie 8+Time Trial 29:48,9215th