Koen Luppes

243 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jan Heersmink107: HG 4+Heat 3[8]07:47,613rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Final A [4]05:38,881st
GYAGyas 2Mart Adema109: N 2xFinal A [5]06:48,625th
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Heat 1[6]05:44,451st
GYAGyas 2Mart Adema109: N 2xHeat 3[4]06:51,182nd
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:05,682nd
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Heat 2[3]06:05,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/Proteus/AmstelTycho Muda104: SA 8+Final A [2]05:44,213rd
GYAGyas/Skøll/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4- Final A [5]06:11,075th
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [5]06:56,342nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[6]06:56,981st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [2]
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Final A [4]07:21,262nd
GYAGyas 2Tim Pels Rijcken004: O 2-Heat 2[4]07:02,252nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]06:13,894th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Heat 3[5]06:09,033rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes110: N 1xHeat 4[3]08:03,784th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Final C [3]
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[7]08:19,764th
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Time Trial 07:32,6418th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierFinal A [2]11:10,785th
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 2[3]06:37,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema109: N 2xFinal A [2]06:49,471st
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:19,631st
GYAGyasMart Adema109: N 2xHeat 2[5]07:00,822nd
GYAGyasMart Adema007: Dev 4- (DK)Final A [3]06:08,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema050: MDev 4-Final A [2]06:44,761st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]03:12,401st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:14,831st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:07,111st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,423rd
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [1]06:38,051st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [1]06:13,203rd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 2[3]06:20,253rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema105: O 4-Final A [3]06:16,551st
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Final A [5]07:07,542nd
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-Heat 3[7]07:29,111st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes101: SA 2-Final A [6]07:10,393rd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Final A [6]07:28,622nd
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-Heat 2[2]07:24,742nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Final B [4]06:35,072nd
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]06:26,394th
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Repechage 2[6]06:44,991st
GYAGyas 1Albert Koller031: Dev 4- (DK)Heat 2[5]07:14,573rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 1[5]07:02,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamian Hermans108: N 4-Final A [4]06:26,481st
GYAGyas/Zwolsche/ProteusPhilip den Bremer051: SA 4xFinal A [5]06:33,866th
GYAGyasDamian Hermans006: Dev 4-Final A [6]06:19,934th
GYAGyasDamian Hermans006: Dev 4-Heat 2[4]06:29,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamian Hermans052: MDev 4-Final A [4]06:15,003rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamian Hermans107: N 4-Final A [2]06:24,701st
GYAGyasDamian Hermans006: Dev 4-Final A [2]06:28,252nd
GYAGyasDamian Hermans006: Dev 4-Heat 2[4]06:42,572nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Damian Hermans108: N 4-Final A [3]06:41,332nd
GYAGyas 2Damian Hermans006: Dev 4-Final B [4]06:31,791st
GYAGyas 2Damian Hermans006: Dev 4-Heat 1[3]06:55,303rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Damian Hermans107: N 4-Final A [3]06:26,522nd
GYAGyas 1Damian Hermans107: N 4-Heat 2[5]06:34,292nd
GYAGyas 1Damian Hermans006: Dev 4- (DK)Final B [5]06:23,892nd
GYAGyas 1Damian Hermans006: Dev 4- (DK)Heat 3[6]06:20,953rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Damian Hermans006: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]03:31,794th
GYAGyas 1Damian Hermans006: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:15,722nd
GYAGyas 1Damian Hermans006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,018th
GYAGyas 1Damian Hermans107: N 4-Final A [2]06:37,493rd
GYAGyas 1Damian Hermans188: O 8+Heat 1[2]06:11,643rd
GYAGyas 1Damian Hermans107: N 4-Heat 1[2]06:34,781st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Damian Hermans109: O 4-Heat 3[5]06:44,234th
GYAGyas 1Damian Hermans004: Dev 4-Final A [3]07:53,206th
GYAGyas 1Damian Hermans004: Dev 4-Heat 3[6]07:01,551st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes110: N 2xFinal A [5]07:39,124th
GYAGyasMarkus Nolden106: O 4-Final A [2]06:55,794th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden136: MFm 8+Final A [6]05:48,491st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [5]06:40,763rd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[1]06:58,952nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKees Renting103: SA 8+Heat 2[6]06:39,736th
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Final A [2]06:22,161st
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Heat 2[5]06:38,473rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKees Renting104: SA 8+Heat 2[3]07:03,984th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [4]06:56,751st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[6]06:56,861st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Final A [1]06:43,302nd
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Heat 2[3]06:45,092nd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]02:56,191st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]02:59,191st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:01,291st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:54,451st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden103: SA 8+ (Hoofdnr.)Final A [2]06:05,635th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Final B [2]06:33,331st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[7]06:49,223rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtFinal A [4]06:11,701st
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtHeat 1[6]06:24,111st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:25,65th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden067: B 8+Time Trial 18:03,14th
GYAGyasMarkus Nolden061: Ej 8+Time Trial 19:31,57th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 1Koen Luppes143: J18 1xFinal 2[6]07:48,252nd
ZWOZwolscheKoen Luppes144: J18 2-Final [6]07:37,011st
ZWOZwolsche/PampusKoen Luppes029: J18 4xFinal [4]06:36,594th
ZWOZwolscheKoen Luppes028: J18 2xFinal 1[4]07:00,531st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xFinal B [4]08:56,863rd
ZWOZwolscheKoen Luppes143: J18 1xFinal 1[2]09:12,281st
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xHeat 2[5]08:51,103rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes145: J18 2xFinal 2[4]07:30,592nd
ZWOZwolscheKoen Luppes025: J18 1x AFinal 3[6]07:39,613rd
HUNHunze/ZwolscheMartijn Berkman005: N 4+Heat 3[4]07:12,914th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 1Koen Luppes130: J18 1x (NK)Heat 2[5]07:58,613rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeKoen Luppes013: J18 4*Time Trial 27:55,325th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom145: J18 2xFinal 1[5]07:26,624th
ZWOZwolscheKoen Luppes025: J18 1x BFinal 2[5]08:01,433rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 1Koen Luppes143: J18 1xFinal [6]08:36,491st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes141: J18 1xFinal 1[5]08:40,933rd
ZWOZwolscheKoen Luppes036: J18 1x BFinal 1[2]08:40,021st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes137: J18 1xHeat 4[2]08:39,683rd