Albert Nieuwenhuis

302 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xFinal A [1]07:53,376th
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xHeat 1[4]07:49,573rd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xHeat 2[6]08:01,994th
ZWOZwolscheMisa Molema037: M16 2xHeat 1[3]08:30,954th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xFinal A [3]07:49,633rd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xHeat 2[3]07:50,371st
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xFinal A [1]07:49,424th
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xHeat 1[3]07:48,692nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR/ZwolscheSjoerd van Loon133: J18 2xFinal A [6]06:51,975th
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xHeat 1[2]07:51,404th
TORTOR/ZwolscheSjoerd van Loon133: J18 2xHeat 2[2]06:59,991st
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xFinal A [2]07:39,632nd
ZWOZwolsche 2Franca Ekelmans037: M16 2xHeat 4[6]08:30,316th
ZWOZwolsche 1Misa Molema037: M16 2xHeat 3[4]08:21,265th
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xFinal A [2]06:21,335th
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xHeat 1[5]07:51,512nd
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xHeat 1[2]06:24,131st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xFinal A [7]08:08,416th
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xHeat 1[6]07:47,722nd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xFinal A [7]07:34,133rd
ZWOZwolsche 1Franca Ekelmans037: M16 2xFinal B [5]08:30,694th
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xFinal 3[8]07:39,713rd
ZWOZwolsche 1Franca Ekelmans037: M16 2xHeat 3[5]08:24,403rd
ZWOZwolsche 2Misa Molema037: M16 2xHeat 2[6]08:31,625th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xFinal D [2]07:43,202nd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga220: DG 2xHeat 1[4]08:05,585th
ZWOZwolscheFranca Ekelmans020: M16 1xFinal E [5]09:18,852nd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga119: DDev 2xFinal B [3]07:58,093rd
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga119: DDev 2xHeat 1[3]08:04,294th
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xQuarterfinal 3[5]07:55,316th
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xTime Trial 07:17,2614th
ZWOZwolscheFranca Ekelmans020: M16 1xTime Trial 08:59,6526th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
BORBoreasGerdien Havinga032: DG 2xFinal A [3]08:22,073rd
BORBoreasJohn Oosterbroek023: G 1xFinal A [2]08:15,005th
BORBoreasJohn Oosterbroek023: G 1xHeat 1[2]08:10,502nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheMisa Molema147: M18 4xFinal A [3]07:57,695th
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xFinal A [2]07:00,475th
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer145: M18 1xFinal 1[6]08:13,451st
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xHeat 2[4]07:12,692nd
BORBoreas/Zwolsche 1Fenny Ekelmans132: DN 2xHeat 2[6]07:53,674th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xFinal A [6]07:26,133rd
ZWOZwolsche/Hunze/RICThomas Kuipers030: J18 4-Final A [4]06:49,932nd
VIKViking/ZwolscheCeline den Bremer033: M18 2xFinal A [5]07:47,273rd
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek060: B 1xHeat 3[5]08:00,445th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xHeat 2[4]07:23,612nd
ZWOZwolscheMarjolein Visser021: DN 2xHeat 2[3]08:05,324th
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xFinal 1[4]07:38,154th
ZWOZwolscheMisa Molema033: M18 2xHeat 1[3]08:12,524th
VIKViking/ZwolscheCeline den Bremer033: M18 2xHeat 1[5]07:47,911st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xFinal B [4]07:06,473rd
ZWOZwolsche/SpaarneFenna Verberne033: M18 2xFinal A [4]07:36,183rd
ZWOZwolscheCaitlin Bakker081: M14 1xFinal 1[5]01:56,462nd
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xSemifinal 1[2]07:10,454th
ZWOZwolsche/SpaarneFenna Verberne033: M18 2xHeat 2[2]07:53,881st
ZWOZwolscheMisa Molema037: M16 2xHeat 1[2]08:42,086th
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xHeat 1[5]07:04,093rd
ZWOZwolscheMisa Molema152: M16 4xFinal B [3]07:39,743rd
ZWOZwolscheCeline den Bremer145: M18 1xFinal 1[6]08:12,891st
ZWOZwolscheMisa Molema152: M16 4xHeat 2[3]07:54,785th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag123: JM 2xFinal A [1]07:18,212nd
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag123: JM 2xHeat 1[1]07:37,061st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xFinal A [6]07:02,985th
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xHeat 2[6]07:20,592nd
ZWOZwolscheJoost de Goede050: B 1xFinal A [4]07:33,453rd
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xFinal 2[3]07:50,273rd
ZWOZwolscheJoost de Goede050: B 1xHeat 1[5]07:33,931st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xHeat 2[6]
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xFinal A [6]09:09,735th
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xSemifinal 1[4]10:02,982nd
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xHeat 2[5]10:28,813rd
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek060: B 1xHeat 1[5]10:40,754th
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xQuarterfinal 4[6]11:10,791st
ZWOZwolscheJasper Schaap208: J18 1xFinal H [6]10:16,874th
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xTime Trial 09:37,935th
ZWOZwolscheJasper Schaap208: J18 1xTime Trial 08:56,2146th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Maastrichtsche/Hemus/ZWOJasper Schaap150: J16 8+Final A [3]06:34,752nd
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok109: N 2xFinal A [1]07:05,385th
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden148: J16 2xFinal A [2]07:05,712nd
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok109: N 2xHeat 2[4]07:04,783rd
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden148: J16 2xHeat 5[5]07:23,681st
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok005: N 2xFinal A [5]06:49,353rd
ZWOZwolscheJasper Schaap035: J16 1xFinal 5[2]07:43,891st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/ZwolscheMarjolein Scholtens122: JW 2xFinal A [1]07:55,705th
HUNHunze/ZwolscheMarjolein Scholtens122: JW 2xHeat 1[2]07:47,843rd
ZWOZwolsche/HunzeMarjolein Scholtens008: BW 2-Final A [3]08:42,644th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/TrompFieke Verhaaf148: M18 4xFinal A [3]07:05,271st
HUNHunze-combinatie (16)Dimitri van Wijngaarden145: J18 en J16 8+Final A [5]06:36,102nd
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xFinal B [3]07:40,794th
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)Final A [4]07:18,476th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xHeat 3[4]07:37,884th
ZWOZwolscheCeline den Bremer146: M18 1xFinal 4[4]08:38,152nd
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)Semifinal 3[6]07:14,601st
ZWOZwolscheFenny Ekelmans021: DN 2xFinal A [3]08:18,683rd
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok005: N 2xFinal A [5]06:55,354th
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)Heat 1[4]07:06,353rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/TrompClaudia de Hartog148: M18 4xFinal A [5]07:21,941st
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2xFinal B [4]07:24,701st
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2xHeat 3[6]07:29,922nd
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden036: J16 4xFinal A [6]07:41,893rd
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden036: J16 4xHeat 2[6]07:57,852nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xFinal C [5]08:12,691st
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xFinal B [4]08:42,214th
ZWOZwolscheMarjolein Visser215: DO 2-Heat 1[5]09:01,685th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede205: B 1xHeat 2[4]07:55,454th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede102: N 1xFinal A [7]08:17,605th
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xSemifinal 1[2]09:37,094th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede102: N 1xHeat 3[5]08:20,072nd
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xQuarterfinal 1[6]08:42,474th
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xQuarterfinal 1[6]09:54,143rd
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xTime Trial 08:46,249th
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xTime Trial 08:27,9016th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 5Philip den Bremer143: J18 1xFinal 6[6]07:37,941st
ZWOZwolsche 4Joost de Goede143: J18 1xFinal 1[6]07:46,755th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xFinal A [3]08:54,323rd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard147: M18 1xFinal 1[3]08:29,261st
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar149: M18 2xFinal 2[3]08:37,704th
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xFinal 2[6]08:06,272nd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xHeat 2[6]08:53,772nd
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar034: M18 2xFinal 2[2]08:14,953rd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xFinal A [6]08:45,776th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard031: M18 1x AFinal [3]08:16,361st
ZWOZwolscheCeline den Bremer041: M16 1x AFinal [4]08:39,581st
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xHeat 1[6]08:43,712nd
ZWOZwolsche 2Joost de Goede025: J18 1x AFinal 2[6]07:46,724th
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer025: J18 1x AFinal 1[4]07:31,532nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer122: JM 2xFinal A [6]06:48,995th
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer121: JW 2xFinal A [3]07:43,505th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard103: JW 1xFinal A [3]08:12,083rd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer122: JM 2xHeat 3[5]06:50,312nd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer023: JM 2xFinal A [4]06:48,382nd
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer022: JW 2xFinal A [1]07:49,404th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard006: JW 1xFinal A [6]08:14,004th
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer023: JM 2xHeat 1[2]06:55,781st
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer022: JW 2xHeat 1[3]07:53,993rd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard006: JW 1xHeat 3[4]08:20,442nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xHeat 1[4]08:48,845th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xFinal A [2]07:15,425th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xFinal B [5]09:23,462nd
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xFinal B [4]08:21,974th
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard149: M18 2xFinal B [5]08:20,392nd
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xSemifinal 1[3]06:56,482nd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xHeat 1[5]08:59,884th
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard149: M18 2xHeat 3[7]07:52,503rd
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xHeat 2[7]07:57,923rd
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xHeat 2[4]07:40,732nd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xHeat 1[6]10:03,724th
ZWOZwolscheFenny Ekelmans033: M18 2-Final [5]09:49,293rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard035: M18 2xFinal 2[3]07:56,343rd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard033: M18 1x BFinal 3[5]08:36,981st
ZWOZwolscheCeline den Bremer042: M16 1x AFinal [3]08:40,272nd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer026: J18 1x AFinal 1[7]07:41,913rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek117: DB 1xHeat 3[6]09:47,404th
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xSemifinal 3[4]08:02,445th
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard211: M18 1xSemifinal 3[2]08:55,653rd
ZWOZwolscheCeline den Bremer213: M16 1xSemifinal 2[5]09:18,102nd
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xRepechage 7[4]09:45,111st
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje208: J18 1xRepechage 5[3]09:30,862nd
ZWOZwolsche (sb)Fenny Ekelmans207: DSA 2-Repechage [1]12:32,075th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek016: DN 1xHeat 2[6]09:35,785th
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje208: J18 1xHeat 4[3]08:31,433rd
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xHeat 3[4]08:26,382nd
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer208: J18 1xHeat 1[4]08:14,491st
ZWOZwolsche (sb)Fenny Ekelmans207: DSA 2-Heat 3[3]10:39,455th
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard211: M18 1xHeat 2[6]09:12,242nd
ZWOZwolscheCeline den Bremer213: M16 1xHeat 5[7]09:30,692nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard150: M18 8+Final [3]08:00,835th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede143: J18 1xFinal 1[5]08:38,554th
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje143: J18 1xFinal 1[3]08:27,852nd
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen149: M18 2xFinal 2[4]09:17,783rd
ZWOZwolsche 2Fenny Ekelmans149: M18 2xFinal 2[5]09:10,802nd
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard155: M16 4*Final [5]08:23,201st
ZWOZwolscheCeline den Bremer154: M16 2xFinal 3[3]08:38,484th
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard154: M16 2xFinal 3[5]08:16,371st
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar034: M18 2xFinal 2[4]09:18,742nd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard043: M16 2xFinal 1[5]08:48,791st
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer028: J18 2xFinal 3[5]07:21,241st
ZWOZwolsche/BeatrixThomas Buise028: J18 2xFinal 2[5]07:54,852nd
ZWOZwolscheMarjolein Visser036: M18 4xFinal [3]08:26,385th
ZWOZwolsche 2Fenny Ekelmans032: M18 1x BFinal 2[6]09:31,222nd
ZWOZwolsche 1Morvenna de Vries032: M18 1x BFinal 1[6]09:40,724th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x AFinal 1[7]09:08,102nd
ZWOZwolsche 1Celine den Bremer042: M16 1x BFinal 3[7]09:08,341st
ZWOZwolsche 2Sanne van der Brug042: M16 1x BFinal 2[3]09:58,805th
ZWOZwolsche 2Joost de Goede026: J18 1x BFinal 4[7]08:07,241st
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje026: J18 1x BFinal 1[3]08:10,653rd
ZWOZwolscheMarjolein Visser033: M18 2-Final [5]09:53,584th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming122: JM 2xFinal A [4]06:35,971st
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard121: JW 2xFinal A [2]07:47,095th
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xFinal B [1]07:40,494th
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xSemifinal A/B 2[6]08:13,646th
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming122: JM 2xHeat 1[1]06:54,771st
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard121: JW 2xHeat 1[3]07:50,932nd
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xRepechage 4[4]07:37,962nd
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming020: JM 2xFinal A [4]06:47,313rd
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xHeat 2[5]08:13,034th
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming020: JM 2xHeat 1[6]06:56,671st
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard019: JW 2xHeat 1[1]08:01,524th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJoost de Goede143: J18 1xFinal [6]10:09,231st
ZWOZwolsche 3Sanne van der Brug147: M18 1xFinal [5]13:25,446th
ZWOZwolsche 1Fenny Ekelmans147: M18 1xFinal [1]13:05,095th
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer147: M18 1xFinal [3]11:56,412nd
ZWOZwolsche/JasonVincent de Vegt145: J18 2xFinal [2]08:58,941st
ZWOZwolscheDaan van den Boomgaard184: J14 1xFinal [5]02:27,393rd
ZWOZwolsche/DaventriaJasper Schaap183: J14 2xFinal [4]04:55,871st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard151: M16 2xFinal A [3]08:28,992nd
ZWOZwolscheCeline den Bremer151: M16 2xFinal B [7]09:05,105th
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer160: J18 2xFinal A [6]07:27,263rd
JASJason/ZwolscheVincent de Vegt160: J18 2xFinal B [4]07:33,082nd
ZWOZwolscheCeline den Bremer151: M16 2xHeat 2[7]09:07,894th
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard151: M16 2xHeat 2[6]08:48,162nd
ZWOZwolscheMorvenna de Vries156: M18 1xFinal 2[6]10:03,354th
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer160: J18 2xHeat 3[5]07:29,391st
JASJason/ZwolscheVincent de Vegt160: J18 2xHeat 2[7]07:36,883rd
ZWOZwolscheEmma Vercoulen061: M18 4xFinal A [7]08:20,935th
ZWOZwolsche/BeatrixMarjolein Visser050: M16 4xFinal A [4]08:03,964th
ZWOZwolsche/BeatrixMarjolein Visser050: M16 4xHeat 2[5]08:29,341st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xFinal B [5]07:43,326th
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xFinal B [4]08:50,031st
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xSemifinal 1[2]07:39,423rd
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xSemifinal 1[3]09:07,044th
ZWOZwolsche 2Morvenna de Vries027: M18 2xFinal 2[3]09:21,594th
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen027: M18 2xFinal 1[1]09:27,255th
ZWOZwolscheCeline den Bremer029: M16 2xFinal 2[3]09:18,981st
ZWOZwolsche 3Tom Schwantje140: J18 1xHeat 9[4]08:54,245th
ZWOZwolsche 2Rik Rienks140: J18 1xHeat 9[3]08:30,533rd
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xHeat 6[5]08:41,162nd
ZWOZwolsche 5Joost de Goede140: J18 1xHeat 2[5]09:06,554th
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xHeat 4[3]09:43,292nd
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer150: M16 1xHeat 2[5]09:57,492nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/JasonPhilip den Bremer013: J18 4*Time Trial 29:29,83rd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*Time Trial 35:34,74th
ZWOZwolscheMorvenna de Vries016: M18 4*Time Trial 37:14,57th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Viking/RIC/LeytheJeroen Oortwijn153: J16 8+Final [6]06:25,901st
ZWOZwolsche 2Roland Kok143: J18 1xFinal 2[5]08:10,004th
ZWOZwolsche 1Koen Luppes143: J18 1xFinal 2[6]07:48,252nd
ZWOZwolscheKoen Luppes144: J18 2-Final [6]07:37,011st
ZWOZwolsche/PampusKoen Luppes029: J18 4xFinal [4]06:36,594th
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen043: M16 2xFinal 2[3]08:30,333rd
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard043: M16 2xFinal 2[7]08:09,602nd
ZWOZwolsche 2Esmée Oosterlaar043: M16 2xFinal 1[3]08:36,595th
ZWOZwolscheKoen Luppes028: J18 2xFinal 1[4]07:00,531st
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar044: M16 4xFinal [4]07:52,095th
ZWOZwolsche/Viking/NautilusMartine van den Boomgaard044: M16 4xFinal [3]07:12,021st
ZWOZwolschePhilip den Bremer039: J16 2xFinal 2[5]07:15,552nd
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x AFinal [4]08:53,336th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xFinal B [4]08:56,863rd
ZWOZwolscheMarjolein Visser182: M14 2xFinal [4]05:00,891st
ZWOZwolscheKoen Luppes143: J18 1xFinal 1[2]09:12,281st
ZWOZwolsche 1Marjolein Visser185: M14 1xFinal [3]02:26,241st
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xHeat 2[5]08:51,103rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolschePhilip den Bremer020: JM 2xHeat 1[5]07:08,384th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes145: J18 2xFinal 2[4]07:30,592nd
ZWOZwolschePhilip den Bremer151: J16 2xFinal 4[5]07:23,601st
ZWOZwolsche 2Emma Vercoulen154: M16 2xFinal 2[4]09:28,673rd
ZWOZwolsche 1Esmée Oosterlaar154: M16 2xFinal 2[6]08:56,441st
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard154: M16 2xFinal 1[4]08:42,611st
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard043: M16 2xFinal 2[7]08:30,551st
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar044: M16 4xFinal [3]08:07,893rd
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer062: M14 1xFinal [5]02:18,595th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x AFinal 1[5]08:45,463rd
ZWOZwolscheRoland Kok026: J18 1x BFinal 3[3]07:56,796th
ZWOZwolscheKoen Luppes025: J18 1x AFinal 3[6]07:39,613rd
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje037: J16 1x AFinal 2[4]08:05,765th
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer037: J16 1x AFinal 2[6]07:53,003rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheRoland Kok131: J18 2xFinal B [2]07:21,925th
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xFinal A [2]07:38,431st
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xSemifinal 1[6]07:52,702nd
ZWOZwolscheMarjolein Visser035: M16 4*Final A [7]08:04,634th
ZWOZwolscheRoland Kok131: J18 2xHeat 2[5]07:30,136th
ZWOZwolscheMarjolein Visser035: M16 4*Heat 1[3]08:07,183rd
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xHeat 6[5]08:12,062nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeKoen Luppes013: J18 4*Time Trial 27:55,325th
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer014: J16 4*Time Trial 28:19,771st
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*Time Trial 32:56,022nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round D 17:52,32nd
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round B 00:47,83rd
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round A 08:24,92nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/RICPhilip den Bremer039: J16 4xFinal [5]06:24,891st
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard040: M16 1x AFinal [4]08:41,502nd
ZWOZwolsche 2Lars van den Boom037: J16 1x BFinal 6[7]08:27,414th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xFinal A [6]08:11,411st
ZWOZwolschePhilip den Bremer148: J16 2xFinal A [5]07:34,842nd
ZWOZwolscheLars van den Boom147: J16 1xFinal 1[7]09:05,365th
ZWOZwolscheMorvenna de Vries151: M16 2xHeat 3[4]09:07,365th
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xHeat 3[6]08:20,041st
ZWOZwolschePhilip den Bremer148: J16 2xHeat 3[2]07:59,511st
ZWOZwolscheKoen Luppes141: J18 1xFinal 1[5]08:40,933rd
ZWOZwolscheKoen Luppes036: J18 1x BFinal 1[2]08:40,021st
ZWOZwolscheLars van den Boom046: J16 1x BFinal 3[7]09:54,812nd
ZWOZwolscheMarjolein Visser062: M14 1xFinal 3[4]02:34,232nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xFinal A [3]09:01,665th
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xFinal A [5]08:23,836th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xHeat 2[2]08:58,462nd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xSemifinal 2[2]07:52,121st
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xSemifinal 1[6]08:09,865th
ZWOZwolscheMorvenna de Vries035: M16 2xFinal 1[2]09:27,605th
ZWOZwolscheKoen Luppes137: J18 1xHeat 4[2]08:39,683rd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xHeat 7[3]08:52,882nd
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xHeat 5[3]08:58,692nd
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom140: J16 1xHeat 2[7]09:23,645th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolschePhilip den Bremer014: J16 4*Time Trial 30:51,874th
ZWOZwolscheMirjam Meijer016: M18 4*Time Trial 34:57,068th